Школи

Середня школа №49Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Звичайна школа зі своїми традиціями. Стан трохи застарілий, вчителі в більшості трохи пенсіонери. Проте погоджуюся з попереднім коментарем щодо вчителя К, він справді неадекватний і не дружить з головою.

,

Школа хороша, як не як, 12 років її знаю. Та не з усіма вчителями можна порозумітись, деякий нарікає(хай буде вчитель К, не хочу вказувати його ім'я й прізвища), погрожував поставити "чотири", бо бачте, не під'єднався учень до групи в Телеграмі того вчителя, в якій той може написати серед ночі(1-2 година) і ще й здебільшого якусь маячню чи непотріб. Деякі вчителі в контрольних роботах/самостійних забувають про деякі розділові знаки. Взагалом, школа хороша, але є певні мінуси: • медсестру не завжди можливо знайти на місці, • порції у їдальні не дуже великі, старшим не наїстися, • той вчитель К, • деякі учні, які просто псують начвальний процес.

,

Так от розкажу правду, школа базується на "Любимчиків", а так все ок, правда вчителі деякі рельно навіть не хочуть вчити дітей, мені здається директор ще той корупціонер, нових вчителів мало. і тільки для молодших класів, бувають жорстокі та не справидливі, навіть були моменти погрожування про занижування ДПА, ну тому рішайте самі чи ви хочете до цієї школи чи ні, обдумайте багато раз, тільки із-за того, що всі хто там навчається позитивні та товариські я ставлю високу оцінку (як для цієї школи).

,

У мене син вчився в 6 класі і його вчителька дьоргала за волосся. Їдальняв їжі волосся. Школа жах !!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Чудова школа, вчитись не важко, вчителі завжди дають тобі шанс, закінчивши 9 клас, йшов зі школи тільки з позитивними думками про цю школу, вчителів, її персонал, дуже вдячний вам

,

Читаю відгуки....смішно....школа просто жахлива....починаючи від їдальні і закінчуючи бібліотекою, вчительні просто старі , неврівноважені, невралгетики, навчання жодного, директор не чує батьків, не приймає на роботу молодих спеціалістів , повна севдепія, нікому не рекомендую це жахіття!

,

Подали документи на прийом в перший клас... Заяву прийняли сказали подзвонять перед підготовкою. Тут все ще добре окрім запаху столової просто при вході і як я виявила їдальня знаходиться в підвалі. Ну добре школа державна я і не очікувала чуда. Прийшов час підготовки ми прийшли на заняття, нас зустріла "наша перша вчителька" усміхнена жіночка взяла мого сина за руку і повела в клас.В кінці занять вивела знову ж за руку його і перед всіма дітьми і батьками моя дитина заявляє що не піде на урок до тієї вчительки. В мене шок, а вчителька мені заявляє що дитина не пристосована до навчання і щось типу я нікуди його не воджу на заняття ... я оправдовуюсь ми ходимо в садок на танці і в приватну школу на підготовку. одним словом після дискусій вона попросила щоб я перевела його до іншої вчительки або краще школи. знаходити підхід то не її обовязок. враження негативні, атмосфера жахлива, відношення хамське. В іншу школу дитину взяли і там виявилось проблем немає.

,

Школа супер тільки не хватає КАЧАЛКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Топова школа, просто намба ван

,

В школі недавно,істинна правда- Олеся Йосипівна найкраща,жаль що вже не з нами,діти жахливі.Познайомилася на зборах з батьками-ще більший жах.Яблочко від яблуньки далеко не котиться.Жодного інтелигентного батька чи мами.Можливо і в селах є інтелегентні люди,однак в цій школі зібрались всі навпаки.Педагоги, можливо не всі,не вміють працювати з дітьми,не мають до них підходів і не намагаються їх знайти.В цій школі не звертають увагу на брехню,наклепи,сварки,травлю дітей.Інтелегентні батьки!Обходьте цю школу десятою дорогою.Хай вам щастить.Всі рагулі на навчання в 49-ту,там для вас місце.

,

школа прикольна. Чого директор мінус - невідомо. Трохи сварить... на то й директор. І їжа в їдальні смачна.

,

з мінусів тільки директор і шкільна їда. Шкільна їда це просто жах

,

Харчування просто жах!!!А так може бути!!!

,

Школа справді класна, вчителі - найкращі!!! Велике Вам дякую!

,

Школа супер.... моя дитина закінчує четвертий клас. Вчителі просто прекрасні! Діти завжди доглянуті. Велике дякую Наталі Юрівні. Ми Вас ніколи не забудем.

,

Школа хороша, рівнем знань своєї дитини я задоволена. Дуже кваліфіковані вчителі молодшої школи.

,

Школа дуже прикольна мені вона дуже подобається

,

Я люблю свою школу!До 4 класу мене вчила Оксана Євгенівна.Ця вчителька є дуже добра,любить дітей.А від п'ятого класу мені сподобалися такі вчителі:Олеся Йосипівна,Марія Іванівна,Віра Василівна,Ірина Степанівна і найкращий наш вчитель Орест Кіндратович! Дякую всім вчителям!!!

,

Люблю свою школу.Особлива подяка Ірині Степанівні(Історія), Ользі Михайлівні(математика) ,Світлані Іванівні(англійська) Оксані Ярославівні(фізика) Марії Іванівні(мава і література) Дуже класні вчителі і школа супер. У ній багато чого навчать.Усі вчителі терплячі і люблять дітей! СЗШ №49-найкраща!!! :)

,

Школа жах, вчителі майже нічого невчать . Директор нічого не вирішує. Учні справляють враження безконтрольних чад. Школа стара.

,

школа просто супер.

,

у школі є мінус це деректор він не дуже несправедливий він може накричати нізашо і є багато плюсів у цій школі окремі вчителі дууже класні мені школа дуже подобається діти тут нормальні у мене тільки добрі думки про 49 школу =))

,

школа дуже дуже хороша головні подяки Ірині стипанівній ,Олесі Йосипівній,іСвітлані Іванівній

,

мені дуже подобається наша школа навіть колия задумуюсь що я закінчу школу мені стає дуже сумно.=(...вчителі у нас добрі а жеякі дуже я дуже люблю Ірину Михайлівну ,Ірина Степанівна,також Орист Кендратович НУ ЇХ БАГАТО я би хотіла щоб в нашій школі був басейн )це справа така.... ---наша школа є найкраща як некрути

,

Якщо говорити відверто, то 49 школа має свої плюси і мінуси, як і будь-яка інша. Величезний плюс цієї школице вчителі, які не дивлячись на умови та ставлення намагаються якнайкраще виконувати свою роботу. Особлива подяка викладацькому складу цієї школи: Олесі Йосипівні, Світлані Іванівні, Галині Степанівні, Галині Юріївні, Оресту Кіндратовичу та ін. за вийняткове ставлення до учнів, бажання передати свої знання дітям. Звичайно є і мінуси - шкільні меблі, дошки та недостатність сучасного обладнання для відповідного навчання. Та як би там не було я аж ніяк не жалкую про те, що закінчила цю школу.

,

Школа,дуже-дуже хороша*.. Я люблю свою школу вчителів*:Ірину Степанівну,Олесю Йосипівну,Ольгу Михайлівну,Ірину Михайлівну-*,Віру Іванівну,Світлану Іванівну,Наталю Петрівну. і т д...** Школа Хороша* Я люблю,цю школу вчусь у ній.... Вчителі добрі а деякі злі*... ДякуЮ,школа*...

,

Я люблю свою школу і люблю своїх вчителів Ірину Степанівну Олесю Йосипівну Марію Іванівну Наталю Петрівну ............... Дякую вам що ви тратите свої нерви на нас Школа 49 я тебе ♥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

школа жахлива на дошці пошани одні вчительські діти хотя вони не найкращі просто вчителі випрошують одні в одних оцінки для своіх чад

,

Чудова школа*

,

школа бомбезна!!!)Орест Кіндратович і Марта Петрівна найкращі)))

,

школа супер

,

школа дуже класна

,

супер школа вчителі класні

,

супер !!!! Особливу подяку Галині Степанівні

,

школа класссссссссссс

,

щоб на 3 не вчились. ACAD. Впровадь уроки майбутнього... Поміняй стільці... Починай з фінансової системи. Згадай генерального проектувальника.

,

хороша школа

,

Школа посередня, зате вчителі рулять! Галина Юріївна, Олеся Йосипівна, Анжела Іванівна, ви найкращі! Випуск 2003 про вас пам"ятає!

,

Школа так собі.Зате непогані вчителі. Респект Олесі Йосипівні, вчителям з укр.мови, біологам, Оресту Кіндратовичу ви всі найкращі.

,

Школа супер,всі вчителі дуже добрі.

,

Школа супер. Возняк Галина Степанівна просто найкраща.

,

супер вчителька Возняк Галина Степанівна

,

школа Супер!!)) люблю її . і в мене велике дякую Чумак Любов Володимирівні і Возняк Галині Степанівні ( хоч вона мене вчила один рік((( )

,

школа супер

,

школа дуже класна вчителі просто супер особливо велике дякую Чумак Любов Володимирівні

,

Школа хороша, вчителі образовані, тактичні, добрі. Школа, все що може, дає, а це вже залежить від кожного з дітей окремо (від бажання). Мені школа багато чого дала доброго. Анжела Іванівна - прекрасна вчителька з української мови, я їй до сих пір дуже вдячна! Олеся Йосипівна, яка завжди підходить до уроків з кожним разом по-іншому, старається зробити кожен урок індивідуальним, придумати якійсь нові та цікаві ігри! Так можна про кожного писати... Загалом школа хороша!

,

Школа супер

,

СУПЕР ШКОЛА 49!

,

Дещо непогано але не все добре


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові