Школи

Середня школа №54Відгуки229

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Доброго дня! Підскажіть будь ласка коли можна подати документи,що до вступу у перший клас?

,

Коли можна подати документи на 1 клас

,

Доброго дня вам коли можна подати документи на 1 клас в школу

,

Рівень знань по загальний предметах у школі хороший. Англійську викладають погано, потрібно відвідувати репетиторів. Є дійсно хороші та достойні вчителі, що заслуговують на повагу. Окрему увагу слід звернути на моральні якості вчителів. Коли класний керівник на уроці звинувачує окремих осіб у курінні, аргументуючи це лише своєю суб'єктивною думкою- це не професійно. На шкільних екскурсіях, що тривають 2дні, перебувати у стані алкогольного сп'яніння - не професійно. Заявляти дітям 6-8 клас, що "розпустила дівка коси, а за нею всі матроси" - не професійно. Плюсую до попереднього коментаря про некоректність поведінки із дітьми та обзивання. Вітатися із даними людьми після закінчення школи немає жодного бажання.

,

Коли я поступав, було все чудово думав, що школа буде класною, і думав, що я стану добре вчитись. І во вже 8 клас, розумію наоборот, школа ця нічого не вчить розумного, більшість вчителів ставляться до учнів як до свинів, і мені дуже повезло з вчителями(сарказм), англ. мова просто 0 знань,я так перестав вчити багато чого з уроків, не думайте, що мені лінь, мені не інтересно, я завжи коли прихожу додому, собі читаю то, що дає знання, то що готує до старшого життя, мені жаль учнів, в кого батьки думають тільки за оцінки, вони не розуміють що вчителі занижують оцінки, вони ненормальні, я в 8 класі, думаю перевестись в іншу, може хоть там англ. мову зможу добре вчити, бо цю мову я вчу ще з садіку. А тепер про інше, це туалети, їдальня. Туалети всі покоцанні, щоб справити нужду, треба тримати двері, бо замка немає, тільки один туалет має, а їдальню красиво зробили, але ціни то просто критичні. Кажу, не давайте своїх дітей сюди

,

Про цю школу можна писати багато,но скажу в двох словах деякі вчителі некоректно себе ведуть з дітьми,позволяють називати їх різними брудними словами,прізвищ я називати небуду, всі решта біш менш нормальні,директор тоже норм.

,

Школа номер 54 крута, вчителі афігені, просто топ, вчать добре) Заслугована п'ятірка()))))0

,

Школа топ ??

,

Закінчив 54 школу. Хамство і приниження. Особливо духовний терор в християнскій етиці.

,

Директор крутий чувак

,

не ну впринципі школа норм Директор тоже норм А їдалка яка тоже норм А туалети які ну такое теж норм

,

Деякі вчителі некомпетентні в своїй справі та перевищують свої повноваження.Технічний персонал приємний та ввічливий.Чудовий голова учнівського самоврядування,директор школи приємна людина.Заслужена 4.

,

Школа гарна,вчителі супер але є одне але школу в 19:00 ставлять на сигналізацію, тому діти не можуть до займатися в секції баскетболу. Надіюся це побачать і зроблять секції з баскетболу довшою

,

Чесно кажучи, школа така собі. Є сильні вчителі, такі як Тетяна Феодосівна чи Оксана Іванівна, а є... ну як сказати.. ніякі. Іноземні мови вчать погано, як німецьку, так і англійську. Деякі вчителі ніби бояться учнів. Також є вчителька, яка виставляє оцінки за якимось незрозумілим критерієм, але точно не за рівнем знань. Більше того, вона розповсюджує плітки про учнів. Наскільки має бути нудне життя, щоб вигадувати якусь маячню про семикласників?

,

Школа жахлива. Дітей постійно принижують, обзивають, зневажають. Вчителі неадекватні,уроків не проводять. Знання нульові, особливо з математики і англійської. Відношення до батьків ужасне,хотілося бажати кращого.

,

Загалом не дуже погано,але некомпетентність деяких вчителів,яку вони показують приниженням учнів зашкалює тому оцінка не з кращих))

,

Школа-театр, директор найкращий в ній актор і режисер водночас.За добре вірепетированою усмішкою прихована наглість та корисливість.За людей тут мають лише тих хто заможний,або має корисні зв'язки.Що ж до навчання,то у цій школі це теж бутафорія. Булінг це взагалі фішка цієї школи,тож гострі відчуття Вам гарантовано!

,

Зараз карантин, тому триває дистанційне навчання. Що я можу сказати на рахунок цього: вчителі задають ДУЖЕ багато завдань, діти сидять зранку до ночі за тими уроками. На наступний тиждень вже кінець навчального року, отже, підсумкові контрольні. ТРИ контрольні в день це нормально? Я вважаю що ні, навіть під час звичайного навчання, не говорячи вже про дистанційне. Ще мені цікаво, як деякі вчителі, які не задають завдання взагалі, будуть ставити оцінки? З повітря? Орієнтуватися за I семестр? А якщо якась дитина в I семестрі мала низькі оцінки, а в II семестрі взялась за голову і почала добре вчитись, але через карантин не може себе так проявити, і навпаки, дитина "з'їхала" оцінками, вчителі це врахували? Так що задумайтесь над тим, чи правильно вчителі оцінюють ваших дітей.

,

Все чудово вчителі привітні, Найкраща вчителька Явна Галина Іллівна пояснює доступно і зрозуміло,вміє розказувати пізнавальні історії, з жартами пояснює рівняння "Котлети отдельно мухи отдельно"Школа топ

,

Щира "ПОДЯКА" найгіршому викладачу 54 школи м. Львова ! Цей педагог не зацікавлений у відповідному поданні належного матеріалу учням. Втратила зв'язок з реальністю. Не відрізняє різниці в спілкуванні між дітьми та їх батьками. Поводить себе некомпетентно. Не заслуговує звання ВЧИТЕЛЬ будь-якої категоріі.

,

Рівень викладання англійської мови - 0 балів. Не розумію, сенс ходити на уроки англійської мови, якщо половина класу додатково займається у репетитора, а вчитель лише перевіряє рівень знань, які учні отримали в репетиторів.

,

Вчилася в цій школі. Жахлива школа. Некомпетентні вчителі. В 11 класі занижували бали і вимагали гроші... Один вчитель постійно обзивав всіх і попускав всіх...хоча сам не вмів пояснити матеріал...це чудовисько яке не має права вчити дітей...Втікайте поки не пізно.

,

До 8 класу була ученицею цієї школи. На жаль, загальне враження не з найкращих. Досі дивує, як там можуть працювати чудові педагоги (так, частина вчителів, і справді, гідна поваги). Проте, інша частина не може впоратись з дітьми. Жодної адекватної реакції на булінг у класі. Жодних адекватних дій. Чому, якщо дитина не така як інші в силу своїх інтересів та здібностей і над нею здійснюється булінг, її ведуть до шкільного психолога, де їй кажуть, що, бач, у тебе низька самооцінка (глобальне наукове відкриття) і від того це цькування. Хоча головна причина зовсім не в тому, а низька самооцінка — це наслідок. Власне, я і була цією дитиною. Дуже щаслива, що змінила школу. Не уявляю, що було б, якщо б цього не сталося. І зараз, як сформована особистість з адекватною самооцінкою, закликаю, не віддавайте дітей у цю школу. Якщо ваша дитина талановита її просто зацькують.

,

Школа супер

,

Багато вчителів початкової школи- це справжня знахідка! Дуже класнi, а щодо заучів, особливо молодша школа, це просто жах! Її треба навчитися культури та етики, подає поганий приклад дітям! Батьки задумайтесь!

,

Вчора у школі було свято до дня Т.Г.Шевченка.В цьому концерті приймала участь хор Радуниця.Це звичайно щось нереальне...голоса бомба,спів бомба.МОЛОДЦІ!Окрема подяка Наталі Ярославівній. А от що мене дуже розчарувало це виступи дітей 9-х класів може і 10-х.Щоб я собі колись позволила вийти на сцену де сидять глядачі,директор з листочком і читати слова які не вивчила це ПОЗОР.Як можна таке допускати!У дітей страху перед вчителями нема зовсім,відповідальності ніякої.Це рівень навіть не 1-го класу!Важаю винні в цьому вчителі бо допускають таке! І ще одне зауваження щодо дрескоду!Я розумію мода,але ти на сцені граєш головну роль чи просто ведуча ти у вишиванці!,які можуть бути кросівки чи штани у дівчат!!!!.Це має бути строго! Мені як мамі першачка було стидно за випускників перед директором.Я думаю він на це увагу теж звернув!!

,

Я вчусь в цій школі вже 9 років і розумію, що знання з англійської мови нульові.Вчительки з анг.мови мають початковий рівень знань. Вчителька з фізики - це жах, недоступно пояснює матеріал. Вчителі підвищують оцінку тим хто ходить до них на репетиторство, кажуть їм всі відповіді на самостійні та контрольні роботи.Багато вчителів мають своїх любимців і ставляться несправедливо до інших дітей. Вчителька з хімії постійно кричить і каже що ми опустились. Вчителі принижують учнів кажучи що з них ніхто не виросте. Оцінки залежать не від знань, а від стосунків учнів з вчителем. Оцінки за старання і знання ставлять лише Леся Михайлівна, Олег Степанович ( але його розмови про політику нервують), Світлана Володимирівна, Надія Владиславівна. Також не розумію навіщо зробили шкільний парламент, президента і як туди вибирали дітей. Таке відчуття, що учнів відокремили на простий народ і депутатів з президентом. Надіюсь школа з часом зміниться в кращу сторону.

,

Ця школа просто супер!Я її дуже люблю))!В ній я уже вчусь 6 років. Вчителі в школі хороші)) Доброзичливі!! Мені подобається рівень навчання в школі!!Моїм класним керівником є вчителька географії Марія Станіславівна вона вміє тримати дисципліну але водночас дуже добра !!! Також в цій школі вчителі вміють тримати дисципліну!!! Всім рекомендую))❤️❤️❤️

,

Найгірша школа в світі вчителі погрожують дітям написати доповідну.А про вчительку Зарубіжної літератури мовчу хоча ні немовчу коли ти сидиш спокійно воно забирає щоденник і дуже придириється.Математика погана,Географія погана, І мені все рівно що я щось написав неправильно я не вшколі.І ще одне охорона щорпає і б'є дітей а коли заходиш до дверей на кришу там стоять пусті бутилки коньяку.А в завгоспа цілий кульок пустих бутилок пива і ще раз пишу мені все рівно що я щось написав неправильно.

,

Якщо чесно то школа не ідеал але ліпше за математичний ліцей навпроти Мій класний керівник Кузик Зоряна Володимирівна на її уроках ми цікаво проводимо час для контрольних робіт вона дає матеріал щоб повторити!І це дуже добре!!! Мій улюблений урок Біологія її у нас веде Олена Сергіївна на її уроках можна почути багато цікавих фактів про наш світ та навколишнє середовище! Мій не улюблений урок це зарубіжна література!! Мені не подобається вчитель який її веде, завжди занижує оцінки дає не цікавий матеріал на уроках! А в молодшій школі в мене була найліпша вчителька це Березович Наталія Михайлівна дуже було цікаво та смішно на її уроках! Вона навчила нас жити як справжні люди!Також я ходжу на танці в нашій школі а саме в ансамбль Самоцвіти наш хореограф Копій Наталя Ярославівна відповідальний представник нашої школи ! Я люблю нашу школу вона найліпша!!

,

Ростислав Ігорович найкращий вчитель у всьому світі

,

Ростислав Ігорович найліпший вчитель в світі

,

Я теж хочу залишити повідомлення, школа гарна, красива, просторна, є багато місця. Директор супер і дуже добрий, робить все, щоб покращити навчання у цій школі(я не кажу,що школа погана, і погане навчання), дирекція школи теж дуже добра. Я у цій школі вчуся уже 7 рік. мені все подобається, але бажано покращити їдальну, ціни космічні, можна поїсти лише крекер і круасан. Вчителі красиві, добрі, хороші, дуже добре пояснюють тему. Вчитель початкової школи-це Стасів Оксана Володимирівна. Це не вчитель, це ангел. Класний керівник на старшій школі Перастюк Тетяна Михайлівна, вчитель НІМЕЦЬКОЇ МОВИ, АЛГЕБРА і ГЕОМЕТРІЯ Явна Галина Іллівна, УКР.МОВА і УКР.ЛІТ. Пишна Марія Вікторівна, ГЕОГРАФІЯ Біда Леся Михайлівна, БІОЛОГІЯ Надія Владиславівна, ФІЗИКА Булка Ярина Михайлівна, ІНФОРМАТИКА)))) Клапоущак Ростислав Ігорович, ОСН.ЗДОР. Чабан Оксана Йосипівна, ТРУД.НАВЧАННЯ Бішко Галина Богданівна. ЦЕ НАЙКРАЩІ ВЧИТЕЛІ 54 ШКОЛИ. Директор Пелещишин Ростислав Миколайович. Я ЛЮБЛЮ СВОЮ ШКОЛУ.

,

Є вчитель, на його уроці усі роблять те,що хочуть,але гупанням по парті нічим не допомагає,бісить на'язлива постійна думка про політику,вважаю,що про це нас має вчити вчитель історії,а не інших предметів,як ні-змінюйте кваліфікацію.Ну,це вже як піде,бо завжди вважаю,що оцінки залежать від відносин з самим викладачем.Школу обожнюю,так як "Сім'я-це наша перша школа,а школа-це наша друга сім'я".

,

Окремий респект директору,наш кабінет напроти його,про всіх питаннях вислуховує,радить підтримує,особисто вважаю класний чоловік,і окрема тема-Галина Іллівна,багато жартує,найкраще в світі викладає математику,в новому році-алгебру і геометрію,витягає мене коли пропустила уроки ,і нічого не розумію,також вчитель з Інформатики Розтислав Ігорович,все доступно з гумором і зрозуміло, Біда Леся Михайлівна теж класна,робить презентації,класна тема це-на дз з сайту learningapps,так як всі зависають в телефонах,а так хоч з користю,і цей матеріал запам'ятала набагато краще,радже частіше застосовувати це ноу хау.З інших вчителів є Тетяна Феодосіївна,вона дуже строга,та зате ми добре знатимемо предмет і матимемо хоч певну орієнтацію,і Любов Іванівна загалом вона,хороша,але буває що кричить, більше тримати себе в руках теж варто,але історію люблю,і те,як вона викладає.

,

Мінуси: *Туалет-буває таке що на унітазів просто немає обідка,і ще неможливо закритись,доводиться притримувати двері *Їдальня-харчуватись тут можна лише круасанами та крекером,повна антисанітарія,зробіть щось із цим *Медпункт-усе лікують ношпою і шлунково ми краплями,для поранень є перекись та зеленка Плюси: *За шість років навчання ніколи навіть не чула про хабар *З'явились камери,охоронці нормальні,пропускають лише учнів та вчителів, сторого,є щось типу ID-карток *Більшість вчителів нормальні,моя класуха(Перестюк Тетяна Михайлівна зі мною та,й зі всіма учнями говорить на ви,Пишна Марія Вікторівна багато цікавого розказує,усе доступно,як література,так і мова.З англійською напрям,вчила з 1-2 клас Олена Василівна,обожнюю її,але пізніше почала вчити(до сьогодні) інша вчителька, в неї на уроці безлад,та викладає значно краще за інших вчителів,колись була на її уроці,діти роблять усе що хочуть.

,

Я учень цієї школи почну зі школи з зовні гарна та ще сбоку літом робили отеплення поставили турніки і тренажери заце дякую . В середені при вході є одні велечесні двері потім лавки потім ще двері з лівого боку сидить охорона а зверху камера відео нагляду яле мені здається що вона не працює дальше йде молотша і старша школа якшо йти в молодшу то в коридорі буде ідальня але ще дешо забув роблять актовий зал він посходах вверх там же і бібліотека дальше про їдальню їдальня давно не бачила ремонта ціни там космічні за лошку пюре і за котлету як два обрізаних пальця на пів ходдох взагалі ніколи не їв там боюсь отравитись взагалі з 100 балів можу тільки поставити 45-50 але деректор добрий але шкода шо тікає з школи на депутатів

,

Школа нормальна довольний шо вчусь в ній близько колохати хочу сказати школа не ідеал правда деякі вчителі дуде чоткі це Олег Сепанович в Ростислав Ігорович це самі кращі вчителі зі всіх вчителів

,

Велика подяка директору Ростиславу Миколайовичу за створення умов для розвитку творчих здібностей дітей та добру організацію учбового процесу. Також вчітелю початкових класів Наталії Михайлівні Березович за турботу та піклування про нашіх дітей. Копій Наталії Ярославівні за натхнення та бажання працювати з нашими дітьми. Низький уклін вам і побажання всього найкращого в вашій нелегкій праці. Здоров'я та миру Вам та Вашім родинам і всьому педагогічному колективу школи. З повагою, батьки ваших учнів!!!

,

Мене звати Яна,я навчаюсь у 54 школі,в 6 класі.Я не хочу сказати що школа ідеальна,але директор там дуже хороший!Це найголовніший плюс.Що ж сказати про вчителів...Вчителі там не дуже добрі,мені дуже подобається вчителька: Христина Іванівна,вона мій класний керівник.Це напевно найкращий вчитель якого я бачила в цій школі...Також є не дуже хороші вчителі,наприклад як:Тетяна.Ф,Стефанія М. і ще багато вчителів...Що сказати про їдальню?В цій їдальній я ніколи не купляла за 6 років хот-дог,а всі говорять що він в жахливих умовах робиться...Якщо вам не подобається тоді не купуйте!Ну а так, у мене дуже класний керівник,дружелюбний клас!

,

НЕ віддавайте дитину в цю школу, це того не варте!

,

про нашу їдальню там повна анти санетарія ціни космічні особливо порції порція 10 грн за шо там давати 10 грн за лошку пюре і коклета я к 2 пальця напів і капуста і ще хочу сказати про булочки і хот-доги я як подивився я роблять ці хот-доги тамде варять сосиски плита просто вугель чорніська як земля булочки для хот-доги величезні а от сосиски мелесенькі як мій мізинчик мелесенькі дуже а кетчуп яраз бачив як ложуть кутчуп кетчуп такий рідкий як вода ростікається по всій руці а ложка на якій ложуть я раз бачив вона облизував такшо задумаєтеся про тещо ваша дитина їсть в їдальні булочки дорогі капец особливо булочка с згущонкою я раз купляв булочку с згущонкою згущонки не було просто саме тісто

,

вчителі хорощі. педагоги-організатори взагалі клас!!!!

,

мені подобаєтьсяця школа там добре вчуся вже у 5 класі і вчителі добрі це Марія Вікторівна Пишна Тетяна Михайлівна Олег Макар Степанович Явна галина Ілївна Ірина ВАсилівна Наталя Михайлівна з малювання Чабан Оксана йосипівна Вовнюк єлизавета василівна наталя євгенівна мені не подобаються тетяна фавдосіївна любов іванівна герцюк марія станіславівна

,

Школа нормальна)Як на мене Пишна М.В.,Рубаха Х.І.,Колесник Т.Ф. найкращі))

,

Шановні батьки! Хороша школа, дитина закінчила навчання в цій школі з відзнакою, без жодних прохань зі сторони батьків. Єдине, має бути сумлінна праця дитини і бажання навчатися. Директор школи - це якраз та Людина, яка працює на свому місці

,

Насправді школа не така вже й погана як Ви кажете. Я провчилася в ній 11 років, і знаю що говорю. Оцінки просто так ніхто погані не ставить, треба працювати (і, батькам в тому числі), за гарні очі оцінки дітям ставити не будуть. Вчителі є різні. Нових на жаль незнаю, але за тих кого знаю, можу сказати з впевненістю, якщо діти захочуть навчитися - то все будуть знати.

,

Шановні батьки!Якщо ви хочете аби ваші діти були розумними та кмітливими ні в якому разі не раджу вам вести своїх дітей у цю школу. Англійської мови ваша дитина знати не буде. Жодної хорошої вчительки з англійської мови! Бардак! Як так? 3 рази на тиждень викладають урок англійської протягом 11 років, закінчивши школу дитина не знає мови АБСОЛЮТНО! Як перевіряють рівень знань вчителя? Вчитель не знає англійської мови навіть на рівні Intermediate! Ні вимови, ні методики викладання нема!Жодного разу за 11 років не пояснювала жодної граматичної теми + Хабарниця!

,

Шановні батьки! Не віддавайте своїх дітей у цю школу.Там з них зроблять хочете закомплексованих і заляканих людей з мінімальною кількістю знань. Не знаю,як в старшій школі, але в молодшій твориться жах!!! Молоді вчителі хами. Наприклад: Дитина на самостійній роботі зробила 3 завдання(2 з них правильно, 1 - ні) вчителька написала такий коментар в зошиті -- " Враховуючи те, що списав, або вгадав", не бачачи чи справді він списав. Невже мій син настільки неосвічений, а вчителька екстрасенс !?

,

Не раджу віддавати дітей у цю школу. Частина вчителів є доволі хорошими, але з дисципліною і вихованням у школі не порядок. Контингент учнів у школі не найкращий, тому потрібно реформовувати педагогічний процес. Шукайте альтернативні варіанти, куди можна віддати дитину на навчання.

,

Наскільки я знаю в школі ми берем знання ,але тут їх не дають. Я колись навчалась у цій школі перевелась через нестачу знань і також через пережевання , що не здам ЗНО

,

Я зараз навчаюсь в школі №54, дуже люблю свою школу, друзів і вчителів. Найкращі вчителі як на мене - Марія Вікторівна Пишна, Маргарита Леонідівна Савченко, Наталя Василівна, Леся Михайлівна Біда,Тетяна Михайлівна і Ольга Степанівна. В них є чого навчитись і як люди вони - просто супер!!!

,

Школа супер ,я в ній навчаюсь вже 10 років. Тут найкраща вчителька з математики Подолюх Галина Степенівна і також з англійської мови Трускавелька Ольга Степанівна

,

школа№54 найкраща......вчителі класні особливо найкраща вчителька з математики Вульчак Ірина Степанівна. Це є моя керівничка. Якщо вона ще буде брати клас і вона буде вашою керівничкою то вам дуже сильно повезе.Директор теж дуже класний він все робить для школи і для учнів.Якщо ви вибираєте школу для своєї дитини, то вибирайте найкращу школу.Школу№54.

,

я не навчаюся та не один раз була у ній та враження не найкращі брудно погана атмосфера позор

,

Я дуже люблю свою школу!Моя керівничка найкраща це:Чопик Ірина Василівна!!Любим і шануєм.Найкращий вчитель польської:Ольга степанівна!!Любим поважаєм.

,

я вчуся в цій школі вже 7 років, ця школа суперова тут є багато хороших вчителів і у нас нормальний директор!!!!!!!!!!!!!Кому ця школа не подобається то переводьтеся до інших а школу ганьбити не потірібно!!!!!!!!

,

Це не школа, а просто жах! Хамство та рукоприкладство вчителів, вічні побори и не тільки. Нормальний викладач був тільки с Англійської мови. Директору Пелещишину - подяка за все, але щоб зробити ідельну школу треба роспустити половину штату, бо такі неадеквати як вчитель по ДПЮ які неодноразово бив дітей, псують імідж школи Не рекомендую віддавати туди своїх дітей!

,

Школа хороша,вчителі суперські з високим рівнем знань.Взятки звісно присутні,але це тільки для тих ,хто не міг витягнути предмет на елементарний бал,так що без нарікань.Я особисто нічого в цьому негативного не бачу,таким чином вчителі йдуть на компроміс з учнями.Дуже скучаю за своєю вчителькою зі світової л-ри ,Уляною Генадієвною,вчителька чудова і вчила вона мене безподобно,за це їй великий респект,а також за колишньою керівничкою Золотаренко Н.В ,дуже хороша людина та педагог,побільше б таких вчителів в нашій 54 школі.

,

Школа закомплексовує дітей. Тут їм виносять мозок і постійно нагадують, що вони тупі і нерозумні, дебіли і дегенерати. Класні керівники прямим текстом говорять, що у вчителів мала зарплата і треба щось робити, бо дитина погано написала контрольну .... і в неї буде поганий атестат.Одним словом задумайтеся ті, в кого діти скоро будуть випускниками. Мої діти вже закінчили і спогади неприємні.

,

Моя донька і син накінець закінчили цю прокляту школу і спогади не найкращі. Зараз вони вчиться в університеті і це не до порівняння.Тут їх поважають і оцінюють по справедливості. В 11 класі вчителі просто нагло почали занижувати оцінки, знаючи, що атестат відіграє роль при поступанні і називати суми, які потрібно було принести аби оцінка була хорошою. Це ганьбьа. В цій школі принижують учнів і не дають гарних знань.Вчителі обмежені і не толерантні.

,

Мені подобається ця школа мені подобаються оксана володимирівна і тому я незнаю чому комусь не подобається а мені подобається

,

Хочу сказати лише одне ідеальної школи не буває! В цій школі є плюси і мінуси! Но найгірше мене здивувало ставлення учнів до вчителів! Я розумію що учні цієї школи пишуть що вона просто суперова... але краще поговоріть з батьками чиї діти закінчили школу і запитайтеся що до чого

,

я в цій школі 7р. тут найкращі вчителі христ.етики Мирослава Євгенівна,історії Орися Мирославівна,анг.мова Олена Василівна

,

Жахлива школа. Все,що звідси винесла - сором"язливість та невпевненість у собі, які потрібно було долати важкими зусиллями.Мені вдалось все це подолати, і зараз в одному з провідних університетів України я перша в рейтингу на курсі, є переможницею багатьох конкурсів та учасником наукових конференцій в Україні та за її межами.Так от, про школу. У більшості вчителі - хабарники і не мають поваги до дітей.

,

Імідж школи з кожним днем погіршується! Хабарі процвітають, спочатку дитина вчиться, оцінки хороші, а на кінець семестру невідомо звідки появляються одиниці!

,

Школа супер класна я в ній вчуся 4 роки школа супер тут найкраща вчителька з математики Ірина Василівна і з англ мови Тетяна Степанівна і з польської Ольга Степанівна і з історії Людмила олександрівна

,

Школа класна. Я в цій школі вчуся вже 6 років

,

Я в цій школі вчусь.. Це най краща школа у світі.. За вдяки цієї школи я получила багато різних знань.. Це школа мрій тут най краща вчителька Галина Михайлівна вона най добріша вчителька у світі. Цей 4 клас вона нас навчила багато цікавих і різних предметів!. 5 Клас

,

молодша школа супер а старша жах

,

Закінчила цю школу і спогади дуже сумні та негативні...Не відчула до себе поваги, лишень приниження і прирікання, не отримала хороших знань. Оцінювання знань жахливо несправедливе. Якби не репетитори, то не знаю чи поступила би в якийсь вуз. Зараз закінчую магістратуру в найкращому вузі Львова і матиму диплом з відзнакою. В школі атестат тягнув ледь на 4 бали, так як батьки не ходили до школи та не "носили". Вимагали хабарі очевидним занижуванням оцінок, в той час відмінні оцінки ставили учням за хабар....ніхто з учнів цього навіть не скривав. Директор міг перемалювати будь-яку оцінку по домовленості. Ніколи мої діти не вчитимуться в цій школі.Ганьба!!!

,

Ця школа найкраща у світі.Тому що там працює найкраща у світі вчителька Висоцька Г.О. вона дуже добра ніжна терпляча.Я навіть не уявляю хто б міг бути такою як Г.О. Ми її дуже любим і поважаєм))))))) З повагою 5-Г клас))))))

,

Школа найкраща у світі мені дуже подобаються такі вчителі як:Нягу.О.В.,Мартюк У.Г, Гусак М.Єта інші.Директор чудовий кращого не знайдеш,він робить все для того щоб створити хороші умові для навчання дітей!Ростислав Миколайович робить все щоб 54 школа було найкращою!

,

Хочу і я свої враження від школи написати, в мене тут навчається донька вже не перший рік. Особисто моя думка така, що так є дійсно багато вчителів за якими вже плаче пенсія, але є і багато вчителів, які дійсно працюють, возять дітей на екскурсії, проводять цікаві уроки, вчать дітей не тільки предмету, а різносторонньо їх розвивають, вчать їх бути людяними, щирими, добрими. Повірте, діти які тут навчаються мають з кого брати приклад. І ще зауваження до Батька, який нижче писав, Ви закликаєте дітей знімати все на камери телефонів, а чи не приходило Вам в голову, що краще б було, якби дітям взагалі заборонили носити телефони до школи, для чого вони їм там??? Хизуватися? Чи знімати менш успішних дітей? і ще, психолог в школі не сидить без діла, дай Бог, щоб Ваша дитина ніколи не стала об*єктом знущань чи принижень, тоді дійсно до психолога Ви ніколи не попадете. Хочу ще сказати окреме велике дякую вчителям молодшої школи, які вчать дітей вчитися!!!!

,

і не б гарно було б подякувати за сумлінну працю Руслані Андріївні Химиці за її відповідальний сумлінний підхід до своєї не легкої праці ( мені здається вона фанат своєї праці) вона ви як пишете супер!!! ) та пану Ростиславу Миколайовичу за його щире бажання змінити те що б не кожний волів навіть зачинати!

,

Діти не пишіть тут того чого самі можливо і не розумієте, вам за це кращих оцінок не поставлять. знімайте на відео те що коїться у вас на уроках чи в школі та відправляйте у соц мережі і не раз а декілька і тоді Батьки відреагують на ваші побажання більш адекватніше та оперативно. допомогайте нам батькам створити для вас більш комфортний навчальний простір. Будьте розумними та культурними дітьми на котрих заслуговують ваші ж Батьки котрі вас ж її ту культуру і навчали.

,

по третє вчителі : молодшим завжди дорога і дійсно хтось тут написав що молодший вчитель це завжди щось нове у вихованні, теперішній вчитель з математики просто потребує заміни він не вміє пояснювати або вже як то кажуть вижатий лимон, йому потрібен відпочинок. я хочу щоб моя дитина вчилась а не втрачала час! про побори то скажу що маю іншу думку корупцію як відомо приборкати не можливо але можна очолити) краща мотивація до праці це звісно грошова подяка куди б ми і як не казали, сказати що ми хочемо самі (не примусово) додатково оплачувати працю вчителя наприклад 50 гривень з батька 10 батьків то 500 гривень, 30 батьків - ?, і вчитель не червонітиме і дитина краще вчитиметься поміркуйте над цим! чому б штатному психологу не підказати таке що спокійна музика на перерві заспокоювала б тих бешкетників, сидить і так без діла то вмикала б на перервах Моцарта чи Баха тим прививала б дітей до кращого до культури, і тим була б цініша а ніж зараз.

,

по друге охорона: здавали по 30 гривень на охорону (це на пів року здається) то за ті гроші додатково можна б було поставити систему відеоконтролю, що значно покращить безпеку наших з вами дітей!скільки раз було таке що ставав свідком дитячого хамства до працівників тієї ж охорони, коли ж є відео то можна б було показати його батькам учня(ці) на батьківських зборах та присоромити за недбале виховання, з можливим виключенням підлітка котрому не місце серед дітей в котрих є бажання до навчання. Курять в школі ? а коли дільничий останній раз був з так названим "РЕЙДОМ" батьки не то що б дозволяють а може і не знають що діти їх курять. є відео є доказ, давайте разом ставати цивілізованими людьми в котрих діти будуть розумово кращими ніж де є школи з байдужими батьками, кожний коли принаймі намагатиметься покращити стан школи це вже не сидіти дома і обговорювати який цей світ недосконалий.

,

по перше кухня: їжа страшна ціни не помірні аж ніяк питання ціна якість, потрібно запитати працівників кухні чому в них після роботи такі важкі на погляд торби ? Невже вони обкрадають НАШИХ дітей ? чому не можна створити наглядову групу з активних батьків котрі, перевірятимуть щодня якість та ціни! ціни на сік та котрийсь вітамінний продукт наприклад яблоко чи інше можна поставити на 5-25 копійок заробітку але не більше, не подобається шукайте роботу де інде не замінних людей немає, зараз кожен зо робоче місце тримається. Раніше чергували самі школярі чому не відновити як було кому вігидний безлад на кухні? коли дитина хворіє не знати чим тоді чухаємо голову і питаємо себе чому не догледіли! діти це найголовніше що є в тій школі

,

Я навчалась у цій школі 1-11 клас і повірте директор і моя перша вчителька Ольшанецька Т.Б вчителька зар.літер.Уляна Генадіівна це єдиний хороший спогад за навчання.Іванна Іванівна це не вчитель а хабарниця без додаткових грошей вона хороших оцінок не поставить,дітей з не благополучних сімей взагалі не сприймає як людей!!!Директор це чуйна добра людина яка готова допомогти!!!

,

хороша школа.Дуже велике дякую вчителю молодших класів Шарун Надії Григоріївній за своїх дітей!

,

Отже школа супер,вона мені дуже подобається.Класні вчителі:Гусиніна С.В.,Пілецька Л.Б.,Нягу О.В.,Герцюк М.С.(чомусь про неї ніхто не згадав),Чопик І.В.,Чабан О.Й.,Чериба Н.М.,Вовнюк.Є.В. ну і звісно вчителька молодших класів Химиця Р.А.Також окрема подяка директору.

,

Школа супер. Я її просто обожнюю. Звісно вона не ідеальна, але в нашому світі немає нічого ідеального. Якщо є люди яким ця щкола не довподоби, то будь-ласка тримайте свою думку при собі,а цей сайт не засмічуйте своїми паскудними коментарями. Прекрасні вчителі, прекрасне викладання. А про директора я взагалі мовчу. Чудова, просто неперевершена людина. Може підтримати, підсказати (якщо потрібно), похвалити. Одним словом школа супер. А якщо комусь не подобається прибирання, то за собою слідкуйте, і не смітіть. Ясно, якщо 1 людина подумає "Ай я кину 1 папірчик, ніхто і не помітить", 2 людина так подумає, 3, 4, то ясно що буде брудно, томущо прибиральниці не залізні, і не можуть постійно прибирати...Такщо перше слідкуйте за собою, а потім за школами, садками, і всім іншим що вас не задовільняє, якраз саме через вас, і вашу поведінку)))Люблю школу, люблю вчителів, люблю директора, одним словом люблю місто, всіх, всіх, всіх)))

,

Ця школа найкраща!Вчителі самі найкращі!!!Ось наприклад: Пишна Марія Вікторівна,Троць Оксана Миколаївна,Марія Станіславівна,Оксана Іванівна,Тетяна Феодосіївна,Наталя Михайлівна,Ірина Степанівна!!!

,

Школа 54. Величезна площа у холі присвячена памяті Небесній сотні. Далі - 300 грн обов'язкового внеску за написання ДПА у 9 класі. Для всіх однакові ручки, кілька зошитів на листочки для написання робіт, папір А4 і картридж для друку - менше ніж 300 грн на весь клас. Всі решту 300 грн на 20 з "хвостиком" учнів класу - то просто побор. Додаткові оздоровчі неробам-вчителям. Ті 300 грн не вирішують нічого - то просто пожертва. Якщо хочеш мати кращий бал, аніж сам реально написав, старт від 200 грн. За атестат - 15 грн. Офіційно - безплатно і видрукувані вони за кошти Держбюджету. Отака школа! Знань ніхто особливо не дає і не має такого наміру. Просто косять касу. Даівці палочкою заробляють, в 54 школі - червоною ручкою. Але прикриваються плакатами памяті Небесній сотні. і навіть директор їздив на Майдан.

,

Школа як школа вчителі нормальні а нйкращі Висоцька Г. О.вона просто клас.Вчителька з англійської Тетяна Степанівна теж класна ,але строга.А в загальному школа супер.

,

Незнаю як в інших школах, а в цій школі навчання ужасне! Плюс цієї школи причому тільки єдиний це нормальний директор! Вчителі напевно закінчили якесь пту! Звичайно я розумію що учні які вчаться в цій школі скажуть що школа хороша! Але це на привеликий жаль не так!

,

54 школа найкраща та будують її не тільки вчителі а й учні. А там який контингент всі з сіл. От і коментарі,такі ж!!!!!!!!

,

школа-так собі,є багато реально хороших вчителів,а є і такі яким просто напросто хочеться тільки збагатити свої кармани!директор хороша людина і класний педагог. дуже багато пристарілих вчителів,які просто напросто віджили вже свій час на посаді,і яким потрібно на пенсію-дайте дорогу молодим!!!!!!адже ви не знаєте багато нового і цікавого!!!!!Явна-дуже хороший педагог!ремонт в школі зараз досить нормальний!та і в туалетах досить чисто,як враховувати таку масу людей!Созанська-вчитель і людина від Бога!Мельник-супер пупер класна!!!)))Котик-дуже хороший педагог організатор любимо її,та і працює вона набагато краще чим ліля василівна!!!!загалом школа нормальна просто потрібно нормально відноситись до вчителів і все буде добре))))))))))))))*

,

Школа хороша. І якщо дитина щось не тямить, то це вина не вчителя, а мами, яка не знаходить часу, щоб трохи позайматися зі своєю дитиною вдома, а можливо і сама знає чуть більше від дитини...

,

Школа ужасна , вчителі матюкаються дітей бють щоденником.. + в тій школі це те шо там хороша людина директор .. а вчителі ужасні в тому числі і діти шо там навчаються одне бидло яке бє молодших і знущається над ними в їдальні в порціях я не раз находила волосся шо мені вже противно навіть їсти там ліпше б я не вчилась у тій школі

,

це найкраща школа)всі вчителі просто чудові) а я вдячна батькам за те що відали мене до неї))не хочу покидати школу)всім кому не подобається вона мовчіть в трубочку))

,

Школа суперова !!! Директор дуже хороша людина , має підхід як до дітей (які його поважають) так і до батьків. Стосовно вчителів то найкраща Матущак Іванна Іванівна, та хто справді вміє навчити, а головне справедливо оцінити. А всі хто пишуть гадості , просто неуки яким важко вчитися , от вони і шукають винних у своїх низьких балах. З власного досвіду , якщо вчишся ніхто оцінок не занижує . Біжко Галина Богданівна взагалі дуже креативна і талановита вчителька. Загалом усі приємні і основне вміють навчити, а хто вчитися не хоче то й і пише гадості.

,

до попереднього дописувача: ну і навіщо брехати?) я подавала документи сина в 54 школу, прийняли швидко, ніяких тестів, ксерокопій і теде не було і в помині. А в 81 школі всьо якраз інакше (знаю чудово,бо подруга туда дала малого)- спочатку документи здавалися до кінця травня, а в червні були тести, в результаті яких відсіялося більше ніж 50 дітей з 135. Тести були реально важкі, тому не плетіть дурниць,коли не " в темі"))

,

Що я можу сказати про цю школу? Коли я принесла документи своєї дочки то в школі не було ніодного вчителя кромі охорони, але я договорювалась про зустріч на офіційному сайті школи, але потім виявилось що в деректора день народження і всі працівники школи в цей день були в нього на дачі, але ще обіцяли що в цей день приймуть на перевірку документи моєї Ані! Потім коли мені подруга розказала як вона здавала документи то я зраділа що нікого не було, вона розказала щоб подати документи ти перше маєш пройти якийсь тест, потім перевірити документи, потім зробити по 5 ксерокопій і т. д. А одна моя подруга дала свою дочку в школу в тому районі чи 61 чи то 81 то дитина має пройти невеличкий тест на логіку, тобто запамятати картинки а потім сказати що на них було зображено а в той час поки дитина здає тест мама подає документ і потім по балах оприділяють дітей! В сеж таки я подала документи в 93 школу бо там в мене директор був знайомим і приняв просто по документах, а потім ми перейшли гімназію

,

А що вас власно не влаштовує в цій школі ? Все по справедливому ,так звичайно бувають кадри серед вчителів ,але ж це в кожній школі.Я цього року закінчую школу і буду за нею скучати ,адже 54 школа сама краща школа !

,

я невчуся у цій школі але була в ній просто фууу

,

Моя дитина вчилась в школі з 5 класу від вчителів на зборах чула лише що "ваші діти не виховані і не хочуть вчитись, вони взагалі не здатні до навчання" і постійно здавали гроші то на ремонт, то на шафу , то на двері, то на і т. д. Після 8 класу поступили в фізмат ліцей і ситуація помінялась. "Дитина нездатна до навчання" поступила на державне навчання в Університет і прекрасно тягне науку.

,

Галина Іллівна це найкраща вчителька!!! Супер....особливо її фраза:"Шоб ти скисла.....Суперова вчителька, дуже добре пояснює, знаходить підхід індивідуально до кожного учня і до класу загалом, а ще вміє розрядити обстановку тонким жартом! Супер вчителька!!!!!!!

,

Школа дійсно чудова, за винятком деяких важливих нюансів,точніше проблем. По - перше, в школі немає жодного нормального вчителя з англійської мови,рівень знань у учнів іноземної мови - нуль.По - друге,закупіть вже будь ласка нормальну (можна й б/у) апаратуру в актовий зал і не позортесь перед гостями школи...а так, все чудово..)))

,

школа фуфло. мене тушнить коли я дивлюся на неъ

,

Чому всі пишуть що щкола класна! я там вчилася в 1 і 2 класі але потім батьки перевели мене томущо в 2 класі я не вміла читати і не знала ще всього алфавіту, а що говорити про письмо то це був повний завал, тому що вчителі старалися лише для себе, робили вигляд що вчать, а на справді ми цілими уроками сиділи , говорили і дуріли а вчителі навіть не звертали уваги!!!!! Потім як з таким знанням англійської можна кудись поступити якщо в другому класі ми тільки почали вчити алфавіт, а моя подруга в 81 школі в 2 класі вже знала напамять весь алфавіт , рахувала до п*ятдесяти і вміла писати! Потім перерва триває як половина уроку і додому я приходила на годину пізніше ніж моя подруга, хочі і в неї і в мене було 6 уроків!!!!!!! І мені інтересно чи вчителі з англійської мови закінчували вищі навчальні заклади чи ні, чи ходили на курси які триваль пару місяців, і тоді вони почали важати що вони ідеально знають англійську мову, а самі майже в кожному слові роблять помилки!!!!!! Школа фуфло!!

,

Я вчусь в цій школі! Класна школа, до речі! Особливо класні вчителі!

,

класна школа)))

,

мені подобається ця школа,найбільше з вчителів мені подобається Мельник Орися Ярославівна,Чериба Наталія Михайлівна і Мартюк Уляна Генадівна. Школа 54 найліпша школа у світі

,

Школа супер!!! Директор дуже добрий! Вчителі мені всі подобаються! Дуже подобається Мельник Орися Ярославівна,Гусиніна Світлана Іванівна-моя керівничка.Вона просто супер!!! Ще подобаються Мартюк Уляна Генадіївна,Гунько Світлана Михайлівна,Чабан Оксана Йосипівна і багато інших вчителів.А з молодших класів мені дуже дуже дуже дуже дуже сильно подобається Шингельська Ольга Миколаївна.Вона така добра.Завжди влаштує конкурси,виступи і багато іншого дуже цікавого.Про неї можна говорити дуже довго,яка вона добра:) Я дуже плакала коли переходила у 5 клас.Не хотіла від неї йти. Не потрібно ображати вчителів та директора.Директор навпаки старається зробити нашу школу якомога кращу,а вчителі вчать нас як і потрібно. Я ставлю 5 балів тому,що мені дуже подобається наша школа! Мені подобається як нас вчать вчителі.Хоча трішки й кричать на уроках,але це для того,щоб ми краще вчилися і слухали їх на уроках* 54 ШКОЛА-THE BEST:) 54 ШКОЛА САМА НАЙКРАЩА ШКОЛА У СВІТІ ! ЛЮБЛЮ ЇЇ !

,

Ну різні є вчителі, але найвидатніший зі всіх - Кисіль Орест Михайлович!!! =)))))

,

Школа взагалі супер-пупер ааааааааа)))))) Хочу назад у школу)

,

насправді школа крута найкращі вчителі пишна марія вікторівна подолюк галина степанівна сенченко вікторія вікторівна вони класно паяснюють юнник ірина володимирівна моя кера вона краще всіх

,

Я випускник цієї школи 1990 року. Залишились тільки приємні спогади.Досі вітаюсь з учителями і вони пам'ятають мене. У мене зараз дружина учителька (правда,іншої спецшколи). Знаю сам і чую від неї - якщо батьки самі докладають зусиль і контролюють дітей,то і діти мають хороший рівень знань і поведінку.А деякі вважають,що здали дітей в школу і за все відповідають учителі. Самі батьки в присутності дітей ведуть себе по хамськи,курять і матюкаються (подають приклад). Але не дай Бог таке зробить учитель-зацькують по всіх інстанціях ! І чисто там,де не смітять ! Хто розмальовує і нищить стіни-вчителі чи наші діти? Загалом-школа хороша,нормальні вчителі. Якби був басейн і хороша спеціалізація-сюди б стояла черга ! І наостанок- майже ніхто не буде свідомо занижувати оцінки учневі,щоб потім за хабаря ставити йому те,на що він і сам заслуговує. А гроші на ремонт школи беруть усюди-самі знаєте,яке держфінансування. Діти у руїнах вчитись не повинні. ШКОЛІ- РЕСПЕКТ !!!

,

Я випускниця цієї школи і у мене залишились про неї лише хороші спогади. Так,бувало і таке, що вчителі кричали на нас,але на все була своя причина. Якщо діти неврівноважені,ведуть себе неадекватно, то потрібно якимось чином їх виховувати,якщо батьки не в змозі. Вчителі є дуже хорошими, з кожним є про що поговорити. Іванна Іванівна-дуже хороша вчителька, просто треба мати бажання вчитись, і пояснює вона добре, і поговорити з нею можна. В нас можна виділити багато вчителів, яких можна згадувати протягом років. Щодо взяток,то я нічого не можу сказати,сама закінчила без всяких грошей. Тому,батьки,ви не пожалієте,якщо віддасте дітей в 54 школу - ви віддаєте свої кровиночки в хороші руки!

,

Вчуся в цій школі. 15 років тому працювали вчителі, які вміли дохідливо пояснити матеріал, проконтролювати знання, допомогти, підтримати. Багато з них ще працюють. Думаю для того, хто хоче і може вчитися, створені умови для продуктивного навчання

,

Школа просто супер, вчителі нормальні, всі хто пишуть що вимагають гроші - зайдіть подивіться в школу. там зробили ремонт, спортзалл взагалі космос - німецьке обладнання, душі. туалети чисті і поремонтовані, коридор на 1 поверсі пофарбований, всюди на 1 поверсі нові пластикові двері, вхід в школу суперовий, 54 школа - супер!

,

жах )

,

Школа реально класна) Але Іванна Іванівна це...це неможлива вчителька.Вона не вміє пояснювати тільки кричить на всіх.І взагалі найкращі вчителі це Уляна Генадіївна і Вікторія Вікторівна!)

,

Дуже класна школа)) Рада, що там вчилася..) Приємна дирекція і вчителі..) Звичайно, є такі, які дуже хочуть "подяку" за хороші відмітки у щоденнику, але їх мало. Класна школа))

,

Ваша школа паскудна Львівська правнича гімназія найкраща!!!!!

,

Я вчилась у цій школі і можу сказати що школа фуфло є не багато класних вчителів. І взятку дійсно Беруть...

,

Директор - хам!!!

,

Любов до дітей не вимірюється в грошах, якщо вчитель просто виконує обов"язки, передбачені за посадою, то це видно, а якщо вкладає в роботу душу- це зовсім інше. Діти, як ніхто інших , розпізнають фальш .Якщо Вам не повезло з керівником - це не означає, що всі інші "продають" свою гідність і відданість професії. Віталій Олексійович, Ви передивились програму "Ревізор" ? А наша школа , як дорогий коньяк , тільки 5 зірочок!!!!!!!!!!!!!

,

Хто-хто, а прибиральниці в школі чи не найкращі працівники закладу. Дійсно, Іванна Іванівна - прекрасна вчителька, особливо для тих в кого вона була класним керівником. Вважаю, що для свого класу любий вчитель буде добрим і лагідним., оскільки за це йому доплачують. Але в такій школі вчитись можна і треба але для цього слід прикласти багато зусиль, розумової праці та фізичної сили, оскільки це зробити буде дуже і дуже важко. При всій моїй повазі до керівництва школи, педагогічного колективу та інших працівників..., я нажаль не можу РЕКОМЕНДУВАТИ цей навчальний заклад для Ваших дітей. Моя оцінка для 54 школи по п'ятибальній системі 2 зірочки! Бажаю всім добра, злагоди та благополуччя!

,

Я закінчиа СШ №54 у 1991 році,моя донька навчається в ній зараз.Я з ностальгією згадую навчання у школі, у мене залишились тільки приємні спогади. І нема чого писати прикрі слова про Матущак Іванну Іванівну-прекрасна вчителька - це мій класний керівник. У нас весь клас її обожнював -вона для нас була ідеал.Шкільні роки-найкращі!!Ще хочу сказати про вчителя молодших класів Януш Лесю Романівну - чудовий педагог, прекрасна людина, дуже хороше відношення до дітей (і це не тому, що моя донька у неї навчається - доброго вчителя видно відразу). Можливо не все в нашій школі добре- а де все ідеально?Звичайно прибиральниці могли б прибирати краще,але Вам батьки треба навчити своїх дітей не смітити і робити свої спрати не мимо унітазу, тоді і туалетах чистіше буде. А дітям варто б знати, що прибиральниця свої руки не в лотарею виграла - і обгортку з цукерки можна викинути в смітник, а не просеред коридору.І взагалі ХТО ХОЧЕ ВЧИТИСЯ-ШУКАЄ ЗАСОБИ, А ХТО НЕ ХОЧЕ-ШУКАЄ ПРИЧИНИ!Варто всім запам'ятати

,

Люди ,всі ви пишете про те яка корупція в школі ,але врешті-решт ,якби ви не давали хабар його б ніхто не брав ! Ви самі зацікавлені в тому ,щоб заплатити вчителю ,якщо не можете вчитись . Школа ,як школа на даний момент більшість шкіл таких ,а ремонт всередині це вже не вина вчителів і директора ,якраз він зараз старається зробити її кращою !

,

Школа гівно, хтось писав "ще й 4 місце в районі за рівнем знань........" це явно планку взяли за високо. Деякі вчителі нормальні, решта хабарники, не буду вдаватися в деталі, але скажу що свою дитину я в цю школу не віддам, хоча вона біля мого будинку.

,

Не варто читати. тим паче писати погані коментарі тим, хто легко може оцінити важку працю вчителя.Тільки тоді, коли сам стоїш за вчительским столом, реально розумієш і важкі критерії оцінювання, і відношення вчителя з учнем, і не дуже легку, повірте працю директора, який багато років присвятив цій школі.Не судіть. та не судимі будете.

,

школа класна.але Іванна Іванівна жах а не вчителька оцінки дуже занижує.

,

54 школа най-най краща!!!!!!!!!!!

,

найкраща школа у світі люблю її !!!!

,

Класна школа! На уроках дисципліна Колесник Тетяна Феодосівна добра і класна вчителька Якщо діти ненормальні,нема чого спихати на вчителів.

,

54 школа міста Львова є найкращою!Суперова школа!Вчителі добре викладають,хабарів не беруть(не знаю взагалі,кому такий маразм лізе).Якщо дитина дурна ,то вчителі не винні .В туалетах ремонт зробили(побілили,двері нові поставили)-але було б ще краще якби кабінкки були суцільні,а не половина перегородки.В їдальні на таку якість харчів ціни відповідні-булки дають холодні,засушені.Порції маленькі і не ситні.І ніякі Васі,і інші діти дров не носять!!!!!!-в школі взагалі пічок немає!!!ШКОЛА-THE BEST!!

,

Я так і роблю!

,

Йдіть вчитись діти!

,

Школа №54 супер вона мені дуже подобається всі вчителі класні хочуть навчити як умога більше,кричать тому що значить є за що! Я ніколи не бачила погану вчительку а лише самих кращий вчителів нема такої вчительки яка погана всі-всі класні мене не вчать всі-всі вчителі я просто бачу які вони і я переконалась шо всі самі самі кращі і деректор дуже класний він о4о4о4 кльовий я люблю свою школу бо вона дуже класна в мене нема фізики но Ірина Володимерівна була в 5 класі моя класна керівничка вона така класна.Всі всі дуже кльові вчителі і про нікого не можу сказати погане слово бо таких просто НЕМА!ШКОЛА №54 THE BEST AND FOREVA!

,

Паскудна школа,Гроші вимагають!! Коли здавали на дорослий спортивний зал це як порахувати всі діти зі школи це багато! зовсім кожного дня гроші та це не школа а жах діти кожного дня курять матюкаються бються бігають і роблять все що не треба а вчителі тільки то що і роблять хворіють!!!!!!!!!!

,

Школа №54 просто супер. Я її обожнюю . А вчителі просто клас! Для мене найкраща Явна Г. І.- це суперська вчителька пояснює дуже добре! Мельник О.Я. моя класна керівничка.Вона для нас як мама , стоїть за нами горою ,щоб не сталося!А коли наказує ,то справедливо!

,

Моя син Василь вчиться тут, взятки беруть всі вчителі, кожного дня мій син носить дрова, вечером зрубані, до школи і там кидає їх у пічку. В обід він копає грядку і малює снєжкай стіни. І так всі учні, це жах! Потрібно припиняти дитячу працю в Україні! Мій син працює вже на 2 роботах: в школі(безплєтна) і в магазині(80 рублєй в дєнь). Прошу нормальних вчителів та школу! з любовю, ваша Параскевія Митрофанівна.

,

чо школа як школа !у всіх школах так...так що не треба ....А шо ви в деректора хочете? деректор взагалі крутий))

,

дуже прикольна школа вчителі просто супер

,

is The BEST :)

,

Школа супер, школа клас

,

мені подобається школа. я навчаюсь у ній і буду надалі. ШКОЛА СУПЕР

,

це краща школа в світі

,

школа кльова ,дєрік також,вчителі нормальні,взяток не беруть.Моя кєра Мартюк Уляна Генадіївна.Я дуже її люблю.А ще люблю Нос Ірину Іванівну. У молотшій школі люблю Христину Марянівну і Мирославу Євгенівну.Думайте що хочете я люблю свою школу

,

школа просто ЖАХ всі 9;10; 11 класи на перервах курять найкращі вчителі цієї школи Кисіль Орест Михайлович ; Савченко Маргарита Оленідівна ; Гунько Світлана Михалівна ; Зиновія Андріївна вчителька з історії ; Марія Станіславівна вчителька з географіЇ

,

Гунько І Вінярчик найкращі вчителі у школі

,

СЗШ № 54 найкраща школа в світі

,

ну школа не найкраща,але є і свої плюси молодша школа просто супер ,але макар о.с це взагалі,тільки знає що розказувати про комуністів і поганих москалів

,

в школі туалети і коридори ужас. збирали гроші і нічого не зробили. на перервах випускають покурити навіщо там взагалі охорона? учні хами і придурки. нічна охорона алкоголіки і від кого вони тільки зможуть захистити цю школу не розумію. Мельник О.Я класна вчителька але не вміє тримати дисципліни. Бішко Г.Б. вчителька просто кайф всі б такі були з її уроку йти не хочеться. Юник І.В. пояснювати не вміє і роботи перевіряти теж поставить оцінку і навіть не пояснить чому саме така оцінка. Явна Г.І. вчиталька просто найкраща пояснює ну дуже класно одним словом школа така собі. нормального багато не має. порядку теж і вчителі деякі думають що вони самі-самі а насправді вони просто старі маразматики їм потрібно на пенсію. Колесник Т.Ф. вчителька у якої строга дисципліна це круто але не потрібно бути вже надто строгою і взагалі дайте попрацювати молодим.

,

я вчусь у цій школі з першого класу зараз багато чого змінилось у кращу сторону і хто би що не писав школа суперось тільки сузей чого вартує вчителі класні хоча і без ідіотів не обійшлосьненавиджу макара о.с не вміє пояснювати йому в школі працювати не потрібно. а так школа прикольна!!

,

Директор суперовий , колектив викладачів супер , ставлення суперрова !! А в тих шо погані відгуки , якшо ви не зжились з колективом то не означає шо треба спирати на погані риси адміністрації

,

люди, ви бачили як сьогодні дівчата з хору *радуниця* співали ні голосу, ні слуху. Це взагалі жах. ще й новий клас 1-д зробили тепер ще більший кагал буде .і взагалі дітям на літо задали як на цілий навчальний рік взагалі навіщо тоді ці канікули .в кожний клас добавляють дітей щороку школа скоро розвалиться.

,

Багато критичних зауважень про школу і вчителів. Прикро таке читатати від учнів, які навчаються в даній школі. А з другої сторони не дивно, що такі відгуки, бо написані вони безграмотно і "суржиком". Це говорить про рівень освіченості тих, хто писав. Очевидно учні, які більше уваги приділяють навчанню, не мають часу писати відгуки. Я сподіваюся, що їх думка була б іншою. Учні будьте критичні, але толерантні, висловлюйте свою думку грамотно. Любіть себе і свою школу. Адже школа - це не тільки будівля, а насамперед учні, які в ній навчаються.

,

Школа класна і дєрік класний

,

Ми раді, що вже не є учнями тої школи. Зараз ми вчимося в вищих учбових закладах, маємо гарні оцінки і повагу від викладачів..Принаймі ніхто не принижує і поважають.

,

Хотіла би відзначити хоча би одного нормального вчителя ...і не можу..на жаль((((54 школа це наче якась помийна яма...Як то ажуть риба гниє з голови....Ви мене розумієте...Тут можна не вчитися..просто платити.. і атестат буде 200 балів..головне зарання домовитися ....

,

Закінчила школу 2010 році і враження жахливі..В 11 класі вчителі різко почали занижувати бали , виявилося, що один бал 200 гривень коштує .В 54 шкорлі бали малюють за гроші...З 1 можна намалювати за гроші 11 балів...Майже всі відмінники 2010 року були КУПЛЕНІ....Невже вчителі так себе не поважають і так себе низько цінять, що за гроші малюють бали тупим особам, а тим, що справді стараються вчитися просто занижують бали. Це катастрофа!!! Задумайтесь!!!

,

Ну не знаю,школа як школа таких шкіл до фіга.Але деякі вчителі нарвані і весь час жаліються.Розумію,діти не чемні,але я треба мати якусь норму як і учням так і вчителям.Я не буду говорити хто іменно.Тут так багато жалоб на цих вчителів.Їм теж треба задуматись.Або піти на пенсію.А так школа нормальна.Комфортна,простора.І не розумію,чому дехто(трішки вище писали)жаліється на школу і продовжує в ній навчання.Значить школа не погана.Якщо б виділяли більше коштів звичайно,вона б була краща

,

ця школа колись була хороша. але останім часом це просто жах, мене ніхто там не поважає, Кісилиху я боюся....((( я з тої школи перейшла в їншу в 10 клас))) і я цьому рада)

,

таня, 12.06.2011, 12:16 Книжки від директора не залежать, але перед виборами краще було для нього щось побудувати щоб всі бачили(що він щось робить), аніж купити те що бракує в школі для учнів (бо то ніхто не побачить)! Тоді по вашому виходить, що у нас дуже хороший, гарний , мудрий і достойний Президент України! Давно всі знають, як депутатами стають, і хто стає) Я завжди кажу, що риба гниє з голови!

,

Я ввжаю , що якби школа була така файна і вчителі такі хороші , то тут би писали , що дійсно в школі дають високі знання, і є великі вимоги до навчання, і ще в класі є по 10 відмінників, 10 на рівні добре, а решта на 3 та 2 знають учні. Але насправді навпаки якщо 1 відмінник на цілий клас буде, то це вже добре для цієї школи! А тут тільки пишуть, що школа супер, школа клас, вчителі супер! Вибачте але це кожен учень про свою школу так напише. Як на мене то я б не радила батькам цю школу. Хоча якщо близько додому водити дитину, і фінансів нема, то зійде!

,

Немає ніякого контролю збоку вчителів. Таке враження, що їм на все на чхати! Вдома батьки не контролюють дітей, а у школі цим повинні займатися вчителі, а вони і не вчать і не контролюють! Бо їм всерівно як ваша дитина живе, вчиться, і що далі з нею буде! В школі не те що хотіти, там нормально вчитись не дадуть ( ні самі учні , ні вчителі до якиг повага вже давно зникла)!!! Не помажеш , не поїдеш! Батьки! Не давайте своїх дітей вчитись в ту школу, потім будете недобрі самі на себе! Самі розумієте де правда, почитайте всі коментарі і зрозумієте, що більшість негативних відгуків! А ті що пишуть позитивні, то або самі працівники школи які хочуть покращити свої "рейтинги", "рейтинги" школи або учні яким там дійсно було кльово та все дозволено !!!!

,

в школі одна корупція.Відкрито вимагають гроші.Директору треба корови пасти ,а не школою керувати.

,

Школа жахлива.Вчителі вимагають хабарі.Погане ставлення до учнів.

,

я не рахую,що кількість книжок залежить від директора...скільки держава видавала на школу стільки й було...хто вчився перший рік по новій програмі,той згадає,шо книжки держава видавала у місяці листопаді,і то не всім,оскільки мало друкували...так що не наговорюйте лишнього!Якщо директора обрано депутатом значить він не такий поганий??Як каже одна мудра людина "НЕ МОЖНА НАВЧИТИ,А МОЖНА НАВЧИТИСЯ"....те,що діти курять в школі починаючи з 5-ого класу- це провина батьків,а не вчителів...те що діти вчитись не хочуть-це теж не провина вчителів...ЛЮДИ!!!НЕ НАГАНЯЙТЕ НА ШКОЛУ І ТИМ БІЛЬШЕ ВИКЛАДАЧІВ...ВОНА КЛАСНА І ВЧИТЕЛІ ТЕЖ...я провела у ній 9 років свого дитинства та юнацтва...і ніразу не пошкодувала,що вчилась там..за усі ці роки навідь думки не було про те,щоб перейти кудись вчитись інакше...кому щось не подобається двері відкриті,шукайте краще(хоч сумніваюсь,що знайдете)!школа зараз в ідеальному стані!люблю її,викладачів і свій клас...дякую їм за все...♥♥♥

,

Не всі вчителі в школі № 54 є погані та хабарники. Потрібно докладати свої зусилля, тобто для себе вчитись, а не для когось. А директор насправді спарвжня паскуда, хабарник та лецемір.

,

там хтось писав що школа на хорошому рахунку у рейтингу , і що багато є медалістів. Директор - депутат, то ж і школа повинна бути на хорошому місці. Коли директор балатувався, він щоб зібрати електорат , прихильність виборців, побудував пам'ятник Божій Матері.Це звичайно добре.Але по думайте, а чи по будував би, якби у депутати не йшов? І на які гроші? Коли у школі підручників не вистарчало, і видавали 1 на 2-х учнів. Хоча на даний момент школу розбудували, це + директору. А на рахунок медалістів, не знаю як зараз але на той момент коли я вчився, то майже всі медалісти були діти вчителів цієї школи.Нє я не кажу що на халяву, вони добре вчилися. Але хіба батьки дитині не поможуть, тим більше що вчать вони їх)

,

приніс і телевізор. Деколи голився і ходив у трусах по кабінеті літом, коли заходили в клас учні які здавали або брали книжки. Пізніше його бачили в одному кафе з директором школи і завгоспом, де вони всі разом пили. Тож не дивно що його років 5 ніхто не виганяв зі школи. Але багато скарг, бійки на дискотеках між вчителем і знайомими учнів, які прийшли захистити одного учня призвели до того що його вигнали. Можу сказати що в початковій школі до 5-тього класу все було супер, нічого такого не було. Добре вчили і відношення було нормальним. Але починаючи з 5-го класу і до останнього року навчання це було щось. Можу сказати що багато вчителів є нормальними просто вплив інших і таке життя заставляє до оцього всього , що є! Мою сестру, мої батьки в цю школу не давали! І вам не раджу, хіба маєте знайомих і блат, і бажано щоб дитина ходила до репетиторів, бо вона у школі деградуватиме! А як ні , то готуйте гроші, якщо хочете хороший атестат в кінці для дитини.

,

Тож всі знали, що його будуть покривати. Наскільки я знаю , цей вчитель вже не працює в цій школі. Тож можете бути спокійними. Хоча якщо пройтись по вчителях, то можна багато чого накопати. От наприклад: вчительки фізкультури та хімії часто пили алкоголь( в лаборантських) і приходили п!яні. Остання на уроках хімії газету "Факти" читала коли ми самостійну писали (доречі там ще на останній титульній сторінці гола баба була, хто читав факти той знає). Був ще вчитель(зараз не працює, директор звільнив) ОБЖ Готь Б.М.(колишній військовий полковник) він завжди пяний був, учнів(хлопців за погану поведінку) за горло брав і підвішував догори. Приходив часто на уроки з охоронцем, який ніс не ховаючи від учнів пиво або горілку і йшов у підсобку пити і курив також там. З підсобки диктував нам що писати в зошиті. Це 5 клас був. Готь зустрічався і жив з вчителькою математики (згаданою вище в інших коментарях відвідувачів) і коли вона його вигнала з дому, то жив у школі у підсобці, ще диван собі

,

Стикався з хабарництвом. Можна зрозуміти, що у вчителів зарплата не така яку б вони хотіли, і яка насправді в них мала б бути. Як казала одна вчителька : я закінчила із золотою медаллю школу, вивчилася на вчителя, вчила 30 років учнів, і що натомість маю?!,- малу зарплату, постійні нерви, слабке здоров!я і невдячне ставлення, а натомість мої учні вчилися на одні трійки і їздять на шикарних машинах та отримують шалені гроші. Але не всі вчителі беруть гроші. От наприклад вчителька економіки і георгафії Гамкало Галина Василівна. Вона завжди була і є чесною, справедливою і хорошою вчителькою. Можу завірити , що грошей, подарунків, цукерок за оцінки не брала. На рахунок інших, то самі розумієте , що життя нині дороге. Були випадки коли вчитель фізкультури кидав баскетбольними м!ячами в учнів( в голову, хребет, куда попаде) за те що вони запізнювалися, або щось не так робили. Посилав часто купляти йому сухарики, зустрічався з дівчатами-ученицями. В нього мама теж викладає в цій школі,

,

Не вистачає 1000 символів , щоб написати все що наболіло. Ви запитаєтесь, а чого ж не перейшов у іншу школу , якщо все так погано. По-перше: близько додому; по-друге:а де є гарантія , що в інших школах не твориться щось подібне?; по-третє:фінансовий стан.Шановні батьки дітей! Я для вас не відкрию Америку коли скажу, що хороший садік, хороша школа(це де ви знаєте на 99,9%, що ваша дитина буде отримувати якісні знання, хороше харчування в їдальні, до ваших дітей буде добре ставлення в колективі між учнями та вчителями, і буде дисципліна і порядок) коштує "хороших" грошей!Тому тут і не дивно, що таке відбувається! Отож вибір за вами. Ще можу сказати , що за час мого навчання у 54 школі відбувалося таке:часто бачив коли курили в туалетах, і нюхали (ніхто нікому не говорив, бо боялися, самі розумієте нікому проблем не потрібно), в їдальні діти часто отравлювалися сосисками(доречі 1 разу навіть було заведено справу на те що дітям не додають відповідних( по стандартам) порцій ;

,

Менше 3-х зірочок поставити не міг, бо це всеж таки рідна школа, яка б вона не була хоч із багатьма мінусами. Я прочитав усі попередні коментарі . З багатьма погоджусь , що школа далеко не та, в якій би хотілося вчитись. І головне тут навіть не хотіння, а змога. Навтіь якщо учень хоче вчитись, то в цій школі це дуже важко дається. Атмосфера панує паскудна, вчитись неможливо. На багатьох уроках твориться "бєспрідєл". Хто що хоче то і робить(це якщо вчителя немає на уроці, хоча якщо взяти окремих вчителів, то і їх присутність не це ніяк не впливає, авторитету немає до них з боку учнів). Ніхто нічого не говорить, бо вже давно привикли , що директор - депутат і його рідко можна побачити в школі, заучі по кабінетах сидять ,теж рідко виходять, хіба в кого урок; вчителі на уроки запізнюються, буває взагалі не приходять, замін немає. А якщо і ведеться якась роз!яснювальна робота , то ні до кого не доходить, і далі твориться все те саме. В туалетах - ЖАХ!

,

54 школа the best forever

,

школа супер!!!!!!!!!

,

Ця школа не гірша і не краща за інші.Вчителі виконують свою головну роботу-діляться своїми знаннями.А от чи потрібні ці знання?це вже залежить від дитини та батькінського виховання.Якщо належного виховання немає,такій дитині буде тяжко і погано в любій школі...щодо деректора,мене здивували коментарі,бо таку розумну людину,як він,треба ще пошукати...він чудово виконує свої обовязки! і все що написано про гроші,нібито вчителям потрібно платити за навчання-це все брехня!

,

Школа просто суперова і про мою кєру поганого не кажіть))Файні вчителі і файний дєрік*)))Моя школа супер*))(Моя кєра Кравченко)

,

гарні вчителі .спасибі їм за виховання наших дітей. буває всяки, але навчання і виховання дітей це важка праця. окрема подяка вчителям Лесі Богданівній, Оксані Юріївній,Тетяні Степавівній_-дякуєм за поради! Одним словом- школа як школа.

,

Школа як школа, правду пишуть не підходить - шукай кращу, але є дійсно вчителі яким давнооооо пора на пенсію, як згадаю хімію в Чучвич- то жах, як так можна пояснювати???? що пізніше в мед.коледжі я не знала елементарного, довелося наново вчитеся!!!! Невже неможна, Людмило Дмитрівно за стільки років змінити методику викладання хімії???? Не всім дано бути хіміками, але елементарного ніколи навіть не пояснювала, її метод - відкрийте і переписуйте параграф і все! Дивно, що в мене була оцінка 5, бо порівнюючи свої знання з одногрупниками я би собі 3 поставила, і то з натяжкою. Хороші вчителі з літератури і мови, також з біології, особливо запам "яталася Печенко - вчитель супер, мені після вас репетитора не потрібно було!!! Велике Вам спасибі!!!

,

Матущак Іванна Іванівна вміє дохідливо і просто пояснити математику для тих, хто хоче вчитися. Її учні закінчили технічні вузи, є кандидати технічних наук. Навіщо тим, хто вчитися не хоче, математика?! Чотири класи, щоб підпис вміли ставити, і закон божий, щоб чогось боялися, буде цілком доста. А потім мітлу в руки, і вулиці мести! Хоч користь буде!

,

школа супер!!!!!

,

школа рулить=)є трох пару недоліків..але..наша школа найкраща...ідеальних не буває!!!!!!

,

школа супер дєрік супер учні супер. учетелі спер 54 СУПЕР

,

Школа-супер,бомба ...красива.Учні дружні,уміють постояти за товаришіВ*!вчителі уміють розуміти учнів,Ну окремий Кадр Івана Іванівна і Ковалик-це просто неповага до дітей,Матущак головне гроші і гроші і ще раз гроші по людське дітей навчити не може,а Ковалик нервова стара діва!на її уроки навіть не хочеться ходити!(а все інше чудове-школа чарівна ..раджу, а погані коментарі пишуть ті які цю школу на очі не бачила,а! і окремий респект Рубасі,Пишній ,Кравчут(трохи нервовій)Мартюк і Оксані Юрівній(музика)ви дуже файні!!!

,

Класна то школа і шо можу вам сказати всюди є хороші і погані, і як кажуть скільки людей стільки думок! Можна гнобити і можна вихваляти, але чи це варто?) Звичайно є мега добрі і мега злі, але задумайтесь чи було б вам там цікаво вчитись, якби були або одні, або інші! Такщо перестаньте маятись фігньою))

,

Люблю цю школу....))))) Люблю Оляну Генадіївну...))) Моя кєра Оксана Юрівна рєспєкт їй....люблю її)))))))) УммММм Христина Іванівна найкраща вчителька з німецької )))))) Люблю майже всіх вчителів.)))) Школа №54 рулить)))))))

,

Івана Іванівна,Ковалик -це...!Івана Іванівеа на уроках нічого не пояснює,крім того кричить,не дась взятку занижує оцінки!а Ковалик Любов Іванівна це просто не обяснимо дика баба

,

найкращі вітання усім працівникам школи "собаки гавкають, а караван іде..."Скільки людей ,стільки ж поглядів.Але ви найкращі.

,

так олександр руслана андріївна дуже добра вчитека

,

Особисто знаю Химицю Руслану Андріївну. Супер жінка, матір, вчитель)))

,

школа погана але є в ній самасама найкраща вчителька це Оксана Володимирівна Стасів вчителька просто супер пупер дітей придурків теж сильно любить такій вчительці ноги треба цілувати , а ще Руслана Андріївна Химиця теж дуже добра а Оксані Юріївній вчительці з музики і Тетяні Степанівні вчителю з анг мови треба йти на пенсію нервові жах

,

ну школа не найгірша але прибиральниці сидять і осуджують серіали туалети не миють , школу не прибирають їх давно треба виганяти

,

Nastus`ka,вибач,але директор якраз і старається зі всіх сил для нас,щоб зробити школу кращою,просто не всі діти вдячні і не поважають цього ,нищать шкільне майно в туалетах пишуть любовні послання))це просто смішно...а те ,що діти курять директор цьому старається завадити,але це не його проблеми!!!!!!!куди батьки дивляться??як виховують???в школі якраз цьому не вчать!!!!!!!!

,

Школа класна , а особливо перерви ; Найкращі вчителі це : Чопик Ірина Василівна , Пишна Марія Вікторівна , Сенченко Вікторія Вікторівна,Чериба Наталя Михайлівна,Трускавецька Ольга Степанівна,Нягу Олена Василівна. І звичайно респект- деректору!!!!!!!=)

,

В мене від цієї школи тільки погані враження. Завучі якісь ненормальні, постійно кричать по будь-якої причини. Директор нічого не робить. Діти спочатку нормальні, а через пару років стають не дуже... Вчителі нічого не вчать, ну пару нормальних є і то в початкових класах. Діти курять починаючи з 5-го класу. Школа грошей не вимагає, тому стара і брудна. Туалети жахливі. Я звідти пішла ще після початкових класів, бо то просто жах.

,

вчителі норм...особливо В.Вікторівна з зарубіжної та М.Вікторівна-вчителька укр. мови) Ви супер, ми вас дуже сильно любимо)))

,

Люди хороші, Але школа просто жах) як добре,що я її вже закінчила))) Та інколи так хочеться піти туди))) і подивитись шо і як)))

,

висоцька галина олексіївна найкраща вчителька початкової школи. дуже добра і просто супер

,

школа просто клас!!!!!!!!!!!я її обожнюю,а саме Мартюк Уляну Геннадіївну,Подоляк Галину Степанівну,Дубохо Христину Іванівну,Кравченко Тетяну Степанівну.

,

Школа дійсно класна.Але є деякі вчителі вредні а так просто супер.Трускавецька О.С...просто клас....школа це найкращий період в нашому житті і я рада що я його провела імено в цій школі..там я мала просто прикрасний клас.прикрасних друзів....я скучаю за школою і за однокласниками....я люблю тебе 9-Г з 2000по2010рік.

,

Багато пишуть про СЗШ №54 як доброго,так і поганого,але ніхто не замислювався над тим,чого ми в школі навчились. І навіть,якщо ми від неї взяли небагато,всерівно ми її маємо любити,адже ми провели в ній найкращі роки дитинства та юності. І не важливо,які там вчителі,чи добрі,чи погані. Кожен з них старався доносити до нас знання по своєму,але комусь вдавалось,а комусь ні!!! Тому не слід обвинувачувати когось,що нічого не вчить чи в тому роді,бо якщо хтось хоче чогось навчитись,тоді не буде ні на кого дивитись,а буде старатись сам!!! особисто я,люблю і поважаю вчительку української мови та літератури Лесю Богданівну!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вчителька впевнена,знає свій премет на відмінно,свої знання до учнів доносить якісно і правильно.

,

Школа просто супер))))Вчителі класні особливо Цяпало Оксана Володимирівна,Пишна Марія Вікторівна і Сенченко Вікторія Вікторівна...))))Мені подобається вчитися в цій школі)))))))

,

Наша школа дуже класна. Я давно закінчила її, але те, чого добилися ті, хто там вчився - найвища оцінка викладачам. Приємно читати хороші відгуки про тих викладачів, що і мене вчили. Окрема подяка "фізичці" Ганні Василівній та "математичці" Ірині Василівній.

,

школа супер,супер,супер....люблю нашу школу....ніколи не забуду її..... Леся Богданівна-супер* Галина Іллівна також... а хто щось про школу поганого пише_значить так відносився до навчання і взагалі до школи*

,

школа-супер

,

Школа супер.Сенченко і Явна фореве.СупероваСЗШ54.

,

так попробуйте самі побувати на місці вчителів...!зрозумійте вони теж люди....буває важко справитись з багатьма дітьми...!

,

..! Уляна Геннадіївна і Галина Богданівна суперррррр.....не спорю,а якщо в них з нервами не в порядку нехай лікують або такими методами дітей вдома виховують,директора-Геть

,

наша школа найкраща!і вчителі тут самі найкращі!якщо комусь щось не подобається вас тут ніхто не тримає!на рахунок вчителів вони ніколи нікого не б'ють!а якшо вже таке станеться(сумніваюсь) то це все нерви вчителі теж люди....!нарахунок взяток..це повний брєдддд..!оцінки навпаки підвищують!!і ДИРЕКТОР афігєнний..обожнюю його і всіх вчителів 54!!вони найкращі....! Уляна Геннадіївна і Галина Богданівна суперррррр.........!!

,

Школа № 54 най краща школа....!!!!!!!!!!!!!!Особливо вчителька з інформатики,(математики) Ірина Василівна, вчителька з мови і літератури- Марія Вікторівна, вчителька з хімії-Наталя Михалівна та з англійської мови Олена Василівна, Вікторія Вікторівна, та звісно з фізики Ірина Володимерівна............. :)

,

Ми разомвчимося в школі - найпрекраснішій школі на світі, а всі інші школи нам заздрять. Це ж тільки у нас, після фрази "привіт", говорять "маєш закурити?" або «дай хоч щось списати!!». Це тільки ми, пройшовши по коридору, можемо поцілувати більше ста чоловік і послати стільки ж. Тільки ми ввійшовши в клас зранку кричимо: "бляяяя... хоч хтось щось зробив з домахи?". Тільки у нас всі мовчать. Тільки у наших туалетах ставлять плитку «проффесіонали»!. Тільки у нас головний біль загострюється 2 рази на тиждень перед фіз-рою. Тільки у нас "проїбав!" - звучить гордо! Тільки ми натовпом в 20 чоловік біжимо курити зразу після уроків і нас таємним чином не помічають. Тільки у нас найпротивніший і найстрашніший ворог - Шрек. Ми гордо називаємо нашу школу " найкраща в світі 54 школа", а інші школи заздрісно говорять "Колонія бля", але все таки вона наша, наша ШКОЛА!!!! Заздріть нам!! Ми найкращі!!!!!. передай тим, хто входить у нашу колонію...=*) передай це всім хто вчиться в 54 школі..

,

Наша школа найкраща!!!!!!!!!!!!!!!!!! Найкращі вчителі це Трускавецька О.С. Чериба Н.М. Цестів Б.М. Звініслава І.ВчИтЕлІ сУпЕр!!!!!!!!!!!!!!!!!!Наша школа найкраща.

,

школа нормальна, зі всіх загальноосвітніх посідає не останнє місце. Незнаю як вчителі старших класів, ми їх ще не пробували:)), але з тих хто вчить молодші класи Руслана Андріївна Химиця - найкраща!!!!!Вчитель від Бога,тільки такі і мають вчити дітей. Авзятки якщо ви не хочете давати то ніхто з вас нічого і не візьме.Вчитель з музики Оксана Юріївна- божевільна, нерви треба складати в коробочку, а не показувати їх дітям, за 3 роки що вона навчає ні одної нормальної пісні дитину не навчила.Англічанка Наталія Євгенівна,також не найкраща, бідна загнана дітьми людина, яка ніяк з ними не може справитись.А так все решта супер.

,

супер школа

,

Моя школа!!! Супер!!!!

,

Наша школа супер!!!!!!!!!!!

,

афігенна школа і дерік класний........вчителі канешна деякі трохи дурні але школа все одно найкраща,ще й 4 місце в районі за рівнем знань........

,

підтверджую що школа фуфло, дуже грязно в туалетах вони хоча б миють їх раз на тиждень?????вчителі дійсно вимагають взятки......!Викладають дуже погано.Директор вже не такий поганий як здається просто він дуже зайнята людина!!!Найкращі вчителі в школі це вчителька анг.мови Кравченко Т.С вчителька хімії Чериба Н.М!!!!!

,

наша 54 школа найкраща зі всіх шкіл Львова!!!і вчитилі тут всі супер,і взяток ніхто не бере! кажуть шо оцінки занижують!!!!!не правда ,не занижують , а підвищують!!!!!!!треба вчитися і тоді буде все ОК!!!!!!!!!!!!

,

школа супер!!! Уляна Генадіївна І Олена Василівна супер абажаю вас!!!

,

ну шо сказати в нашій школі порядку немає. деякі вчителі хороші а деякі не дуже от наприклад Кисіль С.М. дуже навіть хороша вчителька Макар О.С, теж Нягу О.В. ми вас любимо це сама краща вчителька

,

школа фуфло!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа супер!!Вчителі теж дуже добрі,але є такі яких не можливо терпіти.Нос І.І супер!!!!Прікольна вчителька ще Цяпало Оксана Володимирівна я її дуже дуже люблю вона сама добра ісама краща.Я хочу щоб всі вчителі такі були!!!Оксана Володимирівна я Вас люблю!!

,

це не школа-це просто жах!!!!!!!!!!!!!вчителі тільки і дивляться хто б їм взятку дав,ставлення до дітей жахливе,а про директора я взагалі промовчу,думаю ви й так все зрозуміли.....

,

в мене діти в цій школі,так що я не учениця,направду вимагання і побиття дітей має не останнє місце

,

поки даєш гроші все супер,,,,,,Іванна Іванівна вчителька математики-жах.діти немають жодних знань,цілий журнал двійок.таке враження що единий викладач нормальний-Тетяна Богданівна і вчителі молодших класів.директор-тюхтій,не може навести порядок

,

школа супер пупер.сенченко вікторія вікторівна ккккккллллллаааааасссссс.

,

школа супер

,

це хто в тебе гроші вимагає?????????7 це взагалі найкраща школа!!!!!!! не подобається????????тебе там ніхто не тримає!!!!!!!!!!!

,

школа супер)самі кращі учні на світі...))) а якщо від тебе щось вимагають...значить ти така учениця....)))) Людмила Дмитрівна супер.!!!!!!!Кісіль руліт...

,

не школа а жах.вимагають гроші,відношення до дітей паскудне.


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові