Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Школи

Середня школа №60Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Найкраща школа 60!!!!Вже багато років як закінчили школу а спогади тільки найкращі!!!Гевало Галина Іванівна наш класний керівник і чудовий вчитель!!!!Всі вчителі супер !!!!!

,

Є гірший вчитель у школі, груба не вчить добре не має підходу до навчання через те що діти не хочуть її слухати бо ввжають що слухати вчительку яку ніхто не любить навіть батьки я питався в учнів сзщ номер 60 і ніхто не сказав що вона добрий вчитель а сказали що вона занижує очінку і її проклинають через те що не має підходу до дітей клас який вона вчить називають гіршим 5 класом навіть батьки її не люблять через те що вона погано вчить не має бажання вчитись через неї я не знаю людини в класі яка не хоче іншу вчительку забирає телефони

,

Хотіли в цю школу. Дитина ходить із задоволенням. Не погана школа! Та вже ж таки, очікувала кращих знань! Що для мене знання дитини? Це коли не потрібно додаткових занять! Не враховуючи репетитора перед вступом до вишу. При всій повазі до вчителів, дивує одне, чому Ви не всі зацікавлені в рівні знань дітей? Часом проведуть урок, хто зрозумів добре хто ні теж добре! Домашнє завдання знань не дасть. Основні знання на уроці! Над нами в школі пам'ятаю вчителі стояли, щоб ми читали, писали. Після уроків залишали і мамі дзвонили ?. Я їм тепер вдячна! Щодо харчування: ужасне! За 4 роки не змінюється. Про це говорять не тільки діти а і самі вчителі, що більшість дітей не їсть та за обід ми гроші даємо. Невже не можуть ті, пані в їдальні щось приготовити нормально? Ви ж жінки, мами напевно! Вже просто зваріть гречки, картоплі. Тільки не робить ті "калапеці" ? Це ж діти! Буду дуже вдячна, якщо керівництво школи почує нас.

,

Вчилась моя донька, Початкова школа хороша, наша вчителька Любов Федорівна, До неї хотіли віддіти онука, так не виходить , Усі звернення батьків, щоб записати до нашої вчительки, ігнорують, по принципу ,що всі вчителі хороші. А після 4-го класу перехід у старшу школу це жахіття Якщо є можливість кудась перейти дуже рекомендую. А то самодурство вчителів зашкалює, на уроках не вчать, а нгавіщо, є ж платні консультації. Як сказала мені донька " Якби нам так пояснювали на уроках, як на платній консультації, то ми б усе знали"

,

Все дуже добре зараз вчуся в Лесі Ваврикович 4-Б добрі вчителі школа 60 супер все ідеально

,

Адміністрація старшої школи жахлива,особливо "новенька". Дуже погано відноситься до дітей. Не вміє знайти підхід,як спеціаліст. Окремі вчителі суперові: дають знання,з повагою відносяться до дітей,мотивують до навчання,а це про щось говорить.

,

Адміністрація хвалиться, що її учні мають високі бали з ЗНО. Хоча ні вона ні вчителі ні дочого, Це заслуга виключно дітей,батьків і репетиторів. Вчителям ( не всім) всеодно на знання учнів. А що навчить представник адміністрації з української мови, якщо сама в розмові неправильно ставить наголоси. Мені б дуже хотілось щоб і вона разом з учнями здавала ЗНО з української, тоді подивимось в кого які знання.

,

В початковій школі було все добре. А от починаючи з 5 класу починається не зрозуміло що. Таке враження, що деяким вчителям не подобається їхнє життя , і вони просто напросто зриваються на дітях. Також деякі вчителі занижують оцінки. Мені здається , що ті вчителі яких недавно взяли на роботу взагалі поняття не мають , як працювати з дітьми , і як викладати матеріал , який вони бачуть в перший раз. На деякі уроки взагалі можна не приходити , бо їх немає. Рівень викладання деяких уроків дорівнює великому нулю! Тож якщо ви хочете віддати свою дитину в цю школу , то краще подумайте сто раз , перш чим це робити. Якщо ви хочете навчити чогось свою дитину , віддавайте її в іншу школу , де рівень знань набагато кращий.

,

Школа жахлива, що колись, що тепер. Погоджуюсь, що є і хороші вчителі. Дякую Гринчишин Г.І. за добре серце, Грудзевич, Ільків за хороші знання. Оксана Миколаївна з музики - класна.Але в загальному більшість вчителів принижували цілий клас, часто обзивали, могли навіть підняти руку. Постійно збирали гроші. Давали нам кабінет без ремонту, ми робили ремонт коштами батьків, а наступного року нас переводили в ін. кабінет і знову збирали на ремонт і так декілька разів. Теперішня адміністрація ще гірша за попередню. Школа гарна, але це за рахунок батьків. Знання не дуже високого рівня, бо від дітей не дуже вимагається, а кому бракує самодисципліни без репетиторства і додаткових важко вчитися, здавати ЗНО. Моя дитина пішла в іншу школу, цю навіть не розглядали, тут немає поваги до учнів

,

Ставлю 2 тільки за молодшу школу (як би не вона було би -1000) вчителі там дуже хороші особливо Ірина Іванівна і Оксана Миколаївна. Перейдем до старшої школи я розумію вчителі різні бувають але зі всі вчителі на даний момент до мене нормально відносяться тільки троє і я незаю що ще можна додати

,

Доброго дня) це випускниця! Нажаль не збираюся нахвалювати всіi показухи, підтримувати всі минулі коментарії. Недавно була в цій школі на святі і в шоці які зараз викладачі працюють в старшій шк з дітьми! Звичайно працівники є pізні але .. Шановний колектив в вас клімакс? Діти залякані. Пам'ятаю як на мій клас зривались викладачі, тоді було страшно протистояти старшій людині! Директор позволяє собі шарпати дітей за одяг. Викладачі розкидуються словами. НЕ ПРОФЕСІЙНЕ ставлення до майбутнього покоління! Завжди був БУЛІНГ, викладачі час від часу до нього прибігають. Дуже прикро, що ставлення до учнів не змінилось!!!! Не здивуюсь якщо цю публікацію скасують)

,

Молодці стараютьсмя, особливо початкова школа!

,

Класна школа!!!

,

Всім рекомендую !

,

Класна школа !

,

школа нормальна ,вчителі є різні кожному своє я закінчила дану школу рівень знань які я отримала не поганий реалізувалась все норм в молодшій школі перша вчителька ---Марганська Любов Федорівна супер таких тепер рідкість ,а в старшій Манько Наталія Ігорівна як класний керівник супер завжди підтримувала в класі дружню атмосферу . Загалом задоволена школою і віддам сюди свого синочка . А їдальня ну це звичайно мінус

,

Школа супер

,

Школа нормальна. Є як хороші так і погані вчителі.

,

молодша школа шикарна, нe спорю. Алe старша... явчитeлі паплюдать права учнів, такe відчуття ніби звну прийняли кріпоснe право, вчать як плотять дужe понано. Вситeль вважає сeбe богом а учeнь ніхто, вот такі вот поняття. (Заміттe всі позитивні комeнтарі від малих дітeй, цeй комeнтар бeз прeкрас). Столова жахлива. якість ііжі лякає.єдиний плюс цe просторні коридори, по яких заборонeно бігати

,

Молодша школа чудова! Вчителі прекрасні. Добрі, чуйні, уважні розуміють свою справу. Особливо Любов Федорівна і Ірина Іванівна. А в старшій школі- жахливо! Вчителі кричять і нічого не навчають. Їдальня теж погана.

,

Дуже хороша школа вчуся я в Зоряни Степанівни в 4-В класі учіться в школі№60)))

,

Ця школа просто супер.Я вчуся в 4-В в Зоряни Степанівни сама ліпша вчителька на світі і всі вчетилі дуже хороші.Я не погоджуюся зі всіма коментаріями які ігнорують 60 школу.Раджу всім приходити в цю школу і вчитися в ній. Я люблю 60 школу дуже сильно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Може і не всім нова директор подобається, але є позитивні зміни в школі, хіба сліпий не побачить. Єдиний мінус - беруть всіх дітей. І той клас "монтесорі" перетворився на клас не для нормальних дітей з частково фізичними вадами, а й з психічними. А взагалі молодша школа дуже хороша і сильна, старша - як на кого потрапите)

,

Скажу так: Маєш гроші добре закінчиш школу. Якщо не маєш закінчиш так щоб не залишатись на другий рік. Я вчилась без подарунків для вчителя. Клас був дружні й.в Ннас була ще стара директриса яка дійсно була мамою школи і нову стару дівчину і дуже не приємну особистість. Початкова школа просто чудова. А от з 5 класу вчителі практично працюють так як платять. Добре що є репетитори.

,

Scool 60 The Best

,

Школа просто чудова!

,

школа супер ,добрі вчителі

,

вчителі хороші, але найліпші Ірина Романівна, Ірина Іванівна, Ірина Василівна, й Наталя Василівна і Олена Генадіївна, Надія Миколаївна

,

школа супер,але штаб все портить

,

Так дійсно є люди і є людиська.Завершив навчання в ці чудо школі в двохтисячних, в основному батьківські збори проходять часто, щоб зібрати чим побільше і суми доходили до тисячки за раз. Класні керівники виступають статусно вибирають осіб собі подібних в батьківському комітеті і начинається на то на то і на все давайте чим побільше, якщо хтось має іншу свою думку то це означачає йти проти течії. Стереотипи потрібно змінювати. Сказали потрібно гроші здавати і всі хто хоче і хто не хоче здають. Ми ж хочемо вступити в ЄС в європейських школах збори також є, але тільки збори по конкретному запиту і нічого лишнього.

,

Щира подяка директору школи від випускників 1974 року,котра дозволила прийти на урочисту лінійку,з нагоди свята останнього дзвоника,та дозволила привітати випускників 2014 року. Честь і слава нашій рідній школі!

,

Так згоден я ще там навчаюсь у 5-В класний креівник Капустіна Олена Генадіївнна .Це найліпша школа :D :).

,

Я випускник 1974р. цієї чудової школи. Сорок років минає,як пройшли юні та щасливі дні навчання. Напевно вже немає вчителів ,котрі мене вчили...Дуже хочеться прийти на останній дзвоник випускників 2014р. Зберемося усі випускники 1974р. та прийдемо хто зможе!!!

,

Наша школа супер, смачно готують в їдальні ,дуже добрі ,але строгі вчителі.

,

обожнюю цю школу!!!! і так не хочу з нею розлучатись( вчителі дякую Вам за знання, які ви мені дали))

,

Школа непогана. Не шкодую що навчалась в ній. Хочу подякувати Марії Іванівній,яка є педагогом від Бога, а також Олені Генадівній,Ірині Романівній і Марії Мирославівній.

,

Дуже класна школа!!! Подобається тут навчатись... Хочу подякувати Уляні Генадіїївні, Галині Ярославівні, Вікторіїї Олександрівні,Лесі Миколаївні за хороші знання)

,

Школа досить хороша. Як і всюди, тут є професіонали, а є і людиська. Закінчувала школу в 2000 році. Хочу подякувати Левицькій Світлані Петрівні та Ільків Мирославі Богданівні. Це, як кажуть, вчителі від Бога. На їх уроках було цікаво, вони давали добрі знання і , що дуже важливо, відношення до учнів - дійсно хороше.

,

Шановні відвідувачі! Існує офіційний сайт СЗШ№60. Просимо всі свої зауваження та побажання залишати у гостьовій книзі сайту lvivschool60.ucoz.ru

,

раніше робочо-селянська, а сьогодні прото заробітчанська школа

,

Директор школи у відкритій формі вимагає здавати гроші на всі потреби школи. Створює собі імідж, не задумується над тим, чи є у людей гроші. Покриває своїх подруг-вчительок, які ДУЖЕ ПОГАНО відносяться до дітей)ФУ_ФУ_ФУ))))

,

Мені дуже подобається ця школа)Хочу подякувати Жаб'як Оксані Федорівній,Ханас Юлі Романівній,Гевало Галині Іванівній,Ільків Мирославі Богданівній..за прекрасні знання*

,

Я описав факт, який був в сш№60 швидше за все панує й досі. Бо не було ж до чого придертись, крім помилок настільки в моєму попередньому посланні була правильна суть. Якщо ви називаєте критикою - шалену корупцію, так звані безкінечні ремонти класів, особливо батьківські збори роблять для того, щоб зібрати чим побільше, (особливо після 9 -го класу), тай не факт, що поставлять є так званий авторитет учнів кому можна ставити, а кому ні головне збирати, брати можна з всіх! А тепер подумайте, хто корупціонер і чи можна ці факти назвати критикою?

,

Школа супер....вчителі супер... клас супер..) Я дуже скучаю... дякую за знання)

,

ШКОЛА СУПЕР великий спорт-зал великі кабінети добрі вчителі!!!!!!!

,

ця школа просто супер !! там класні вчителі! і суперова деректорка

,

Школа хороша, рівень знань,які дають вчителі достатній для отримання освіти і реалізації себе в житті. А те, що вчитель всім догодити не може - це закономірно, комусь він дуже хороший, комусь - ні, адже учні різні. Переважна більшість школярів любить тих, в кого можна прохалявити на уроках, поговорити про все, і не по темі, а не там де вимагають знання. Розуміння хибності цієї думки приходить значно пізніше, з віком. Все залежить від дитини, якщо працьовита і вчиться - позитивний результат, а - ні, то вчитель не поможе, навіть, якщо він "золотий". Хабарі... ну не знаю, чи квітка і цукерки від цілого класу - це такий великий хабар, який дає підстави для різного ставлення до учнів. І як не парадоксально, про хабарі найчастіше, говорять ті, хто їх носить. Не носіть. І вся проблема вирішена.

,

Я сама закінчувала цю школу у 1994 році.Тепер туту навчається моя донька.В загальному нічого не змінилось у плані навчання. Як і у всі часи були "підлизи", які носили вчителям пакуночки.Так є і зараз. Просто не потрібно робити цього при всьому класі,тоді діти роблять висновок,що вони гірші,бо їх батьки не можуть виділити зайву копійку на "презент".Таким чином вони ділять дітей на "білих" і "чорних".Така проблема була і в нас.Та наша вчителька свою думку і ставлення не змінює до дітей,незалежно від того,приносимо ми цукерки чи ні.Ще хочу згадати нашу музичку-Оксану Миколаївну. Це СУПЕРОВА ЛЮДИНА І ВЧИТЕЛЬ!!!В цьому я ще раз переконалась,коли записувала свою доньку в школу.Вона все доступно пояснила і я зробила вірний вибір першого вчителя .

,

Ця школа найкраща у Львові хороші кваліфіковані педагоги, шикарна кухня закінчила сама і віддам туди свою доньку рекомендую всім хто дбає про освіту своїх дітей!!!!!

,

Наша школа сама лутша!!10-А супер!!!!!!!!

,

Наша школа-найкраща,вона мені дуже набридла...Але я всерівно продовжую там навчання,там хороші вчителі(хоча не всі)

,

я пішла зі школи після 8 класу , Велике дякую вчителю хіміїї Ільків Мирославі Богданівній за широкі обширні знання хімії , а також вчителю математики Кутній Уляні Генадіївні , за її доброту менталітет до учнів, вона як ніхто інший може підійти до кожного учня, знайти спільну мову і за багато, багато заслуг. деякі вчителі можуть учнів принизити наприклад сказати що ти його не поважаєш і принизити тебе при всім класі таке було зі мною, я до вчилась тільки до 8 класу і далі перейшла до іншої школи дякуючи Жаб"як Оксані Федорівні тому що вона мене принизила привсьому класі , тому я пішла з тої школи просто не з терпіла цього. Я свій клас дуже люблю і не забуду ніколи мій 8_В.

,

Ця школа СУПЕР)))але найкраща вчителька і хороша кєра це наша Гевало Галина Іванівна)))Вона The Best!!!!!!!!

,

Закінчила цю школу у 1997 році . З цього часу пройшло вже 15 років. І з впевніністю можу сказати що школа найкраща . По мірі можливості відвідувала цю школу вже після закінчення. Хочу подякувати вчителям усім без винятку , а особливо вчителю німецької мови Інні Володимирівні , яка прищепила любов до іноземної мови , Галині Миколаївні , яка викладала у нас іноземну мову з 7 по 11 клас. Завдяки вашим знанням зараз займаю керівну посаду в іноземній фірмі і інколи сумую за шкільними роками . Через стане школярем мій синочок і дай Бог щоб йому в житті зустрілись такі ж хороші і віддані своїй справі вчителі як і мені .

,

школа дуже хороша.. найкраща вчителька Оксана Федорівна.

,

Колись закінчила цю школу-через погану вчительку початкових класів мені доводилося важко і в наступних(добре, що вона мій клас випустила останнім-пішла на пенсію), потім, до 9-го класу, я виправила цю ситуацію і з 11-го вийшла без трійок, але тільки завдяки СОБІ !!!Так важко було доказати всім, що я тики маю розум! Це був 1997 рік і єдиною вчителькою, яка повірила в мене, була вчителька фізики в той час. Старенька, розумна, інтелегентна - у неї я навчилась думати, відповідати впевнено, докузувати свою правоту, заробити високу оцінку за свою відповідь.Потім я вступила в один вуз-закінчила з червоним дипломом, за ним другий....Працювала на керівній посаді. Зараз я є мамою дитини, яка має бути школяркою 2012, я хочу тільки одне-грамотну вчительку, щоб знайшла підхід до кожної дитини, не злаламала тонку дитячу душу, не осоромлювала їх-бо це замкне на довгі роки в них геніїв, розумних і талановитих.

,

Справді,в цій школі непогані викладачі.Хоча, коли я навчалась в ній,а це було ще 6 років тому,то можу сказати,що таких вчителів,як Олена Ярославівна-вчитель хімії та Мирослава Богданівна,а також Наталя Федорівна-вчитель англійської мови, та Ірина Михайлівна- вчитель української мови та літератури ,треба ще пошукати.Я безмежно рада,що саме вони навчали мене своїх предметів і вдячна їм за їх талант та покликання бути ВЧИТЕЛЕМ!!!

,

вчився там, закінчив у 2004 не знаю чому такі відгуки хороші, вчителі - ну дехто справді хороший а інші упирі - наприклад жаба!!! на той час завуч теж жах директор брала хабарі ну ура, крала, свому внучку додому техніку забирали, яку для школи дарували

,

наша школа сама-сама**

,

60 THE BE$T

,

школа найкраща....)

,

Школа дуже хороша.Найкраща вчителька це Оксана Федорівна,Галина Іванівна..)

,

можливо для тебе Надія Миколаївна і найкраща...але не для мене і не для класу.!Твоя думка про Надію Миколаївну не збігається з думкою інших...

,

Школа дуже хороша,закінчила я її минулого року,ще досі сповнена хорошими враженями.Якшо загалом це були найкращі роки мого життя.Я ♥ тебе школо!

,

та нормально школа )))

,

Школа СУПЕР ! Хороші вчителі колись були, тепер не знаю.Про школу залишились хороші спогади !!!

,

школа дуже хороша, я зарас у 8-а у Надії Миколаївної хороша вчителька

,

школа№60 найкраща

,

покажіть де ідеальна школа в цій державі.

,

Вчителі всі дуже хороші, особливо Ольга Янівна , Оксана Федорівна і Галиня Ярославівна

,

найкраща школа!!!

,

мені там дуже подобається навчатися

,

Ця школа дуже класна!! Вчиталі, класи, оцінки!!! Школа СУПЕР!

,

Загалом школа хороша.Але деякі вчителі ставляться до дітей погано,занижують оцінки натяаючи на те,що требе дати хабаря!Звичайно не всі,але є декілька таких

,

Школа просто СУПЕР

,

Найкращі у цій школі Галина Ярославівна та Надія Миколаївна

,

Шановний ,ти у своєму посланні зробив стільки помилок ,що складається враження ,що ти взагалі не відвідував уроків української мови! Дивно ,що берешся критикувати інших! А тепер подумай ,хто -баран?

,

Прочитав коментарі, в більшості з них пишуть школа чудова вчителі чудові, але чому ті чудові вчителі в лапках не навчили вас навіть правильно написати речення; ця школа до знань і кваліфікованих викладачів не має нічого спільного я вчився в ці школі вчителі в лапках толком самі незнають що вони пояснюють на уроках в більшості випадків вибирають з класу самоучків, які ходять до репетиторів і знають певний матеріал, а потім роблять відкриті уроки і між такими як вони самі вчителями і говорять який я хороший учитель. Оцінки переважно ставлять хто має певний авторитет, якщо ти баран бараном, але ти маєш статус відмінника, тобі ставлять 5. Був один випадок прийшла нова викладачка зробила елементарне опитування відмінник ні на одне запитання не відповів викладачка поставила незадовільно так на наступний день того викладача вже зібралися звільнити пояснюючи та як це так незадовільно та ще такому авторитетному відміннику. Така система панує й досі в ці... навіть школою назвати важко.

,

Школа просто супер...)) Зараз там вчуся у 9 класі)))) Вчителі прекрасні дають потрібні нам знання ))))Кожному порадила б нашу школу)))))

,

ця школа супер!!!!!!

,

Школа чудова, учителі прекрасні !!! Я її давно закінчила ( 20 років тому) і багато чого досягла у житті!!!

,

ми зросли у школі 60 будем гідно честь її нести , для України жити й працювати кращої не знаємо мети=)*

,

Наша школа найкраща=)

,

Школа була дуже хороша,яка вона тепер- не знаю.Вчителі були вимогливими і справедливими.З великою вдячністю і любов'ю згадую Грушову Ольгу Федорівну-вчителя математики, Граб Богдану Володимирівну-вчителя географії,Безрученко Лідію Митрофанівну-вчителя російської мови та літератури, а також багатьох інших вчителів, які дали всім нам поштовх та навчили крокувати по життю.Випускники 1974 року випуску кожних п'ять років збираються в школі, щоб згадати шкільні роки. ПАМ'ЯТАЙТЕ, ВИПУСКНИКИ 1974 року випуску СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ № 60, що у 2014 році буде 40 років з тих пір як ми пішли з подвір'я школи.Мій контактний телефон 262-63-27. ТЕЛЕФОНУЙТЕ !!!!


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові