Школи

Середня школа №67


  • Львів · вул. Сяйво, 18
  • (032) 267-36-12
  • денна
  • державна

Відгуки111

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дуже тішить,що в нашій школі пішла робота і вже видно зміни!

,

Знову дистанційка, люблю уроки коли на живо! Люблю школу, а не дистанційку.

,

Дякую за коментар, провели розслідування. Сподіваємось що питання вирішено.

,

Вчусь в 10 класі, сміло можу сказати один з вчителів: не вчить, ні каплі. На уроках розказує про своє життя, кожен урок. А дітей принижувати перед всіма - в цьому ділі вона перша.. доводить до сліз, обзиває, вже мовчу про її «штурхання» «я не штовхала тебе, а штурхала» , а ще якщо ти не знав відповіді, то ти сама тупа на світі. Ніхто її не любить, лицемірнішої людини не знаю Куди тільки дивиться керівництво?

,

Дай Бог Всім таку директорову як Олена Вікторівна!!!

,

Дякую, вже навчаємось на живо. І у нас нові стільці у класі.

,

Класна школа

,

Люблю освіту, якісну, і того бажаю нашим дітям). Тому радо спілкуюсь з освітянами на цю тематику. Дякую нашим вчителям.

,

Бажаю успіхів, перемог усьому колективу. Колись вчився, школа вже інакша і це вражає!

,

Я Вам щиро дякую за школу,ви навіть уявити собі не можете як я рада бачити школу живою, сучасною і цікавою? Натхнення Вам і творчості, міцного здоров'я і гарного настрою❤️

,

Олено Вікторівна, хотіла сказати, що це супер, що ви впроваджуєте для дітей на базі школи тренінг з лідерства. Це те, що в дітях треба розвивати змалку і це те, чого нашому поколінню за совка не вистачало. Адже від вміння приймати рішення, бути креативним, вміти переконувати і вести за собою людей і залежить успіх дитини в дорослому житті.

,

Приходжу повз школи і дивуюсь, як вдається директору так багато працювати, у неї буває відпустка??? Керує, ходить, ремонтує, міняє, змінює, надихає, стимулює. Лідер!

,

Лілія Віталіївна найкращий педагог!!!

,

Мабуть, найкраща наша школа! Прекрасний педагогічний колектив, який віддає свої зусилля і досвід дітям для їхнього патріотизму та розвитку. Великий уклін вам! Удачі у вашій благородній праці!

,

"Чиста школа - здорова дитина" перемога колективу! Вітаю адміністрацію!

,

Школа хороша,рекомендую!

,

Дякую, ❤️??. Я надзвичайно пишаюся нашою старенькою але такою сердцю дорогою школою???. А з нашим новим директором Оленою Вікторівною, вона розцвіла з новою силою ??. В нашій школі завжди професійні та чуйні педагоги?‍??‍? та надзвичайно талановиті діти ?‍??‍?. Бажаємо ще багато успіхів і нових звершень ?.

,

Виздрик Ірина Федорівна найкраща вчителька!!

,

Є зміни, так чудово. Діти задоволені. Шкода що деякі батьки не розуміють, що потрібно допомагати школі , свого роду так званий фандрайзинг.

,

Любимо школу, бо нас теж тут люблять

,

Любимо школу, вчителів, друзів!

,

Я так за тою школою сильно скучила я хотіла би вернутися в ту школу я вас ніколи не забуду бо я там полюбите декотрих вчителів з англійської мови і з польської мови Я ще люблю вчительку Надію євстахівну вона тоже дуже сильно класна я вас всіх не забуду і педагога теж сильно люблю я вас ніколи не забуду ?????????♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ВІД НАСТІ РИЖОВОЇ Я ВАС СИЛЬНО ЛЮБЛЮ І Я ВАС НІКОЛИ МОЇ ЛЮБІ ВЧИТЕЛІ НЕ ЗАБУДУ

,

В цілому я дуже задоволена цією школою , провчилася в ній 11 класів . Більшість вчителів, чудові як викладачі так і люди. Але і серед великої к-сті добра вдається пролізти. Андріана Львівна, вам там не місце, аморальна , зла і гидка людина ( у всіх сенсах) земля кругла , не забувайте

,

Прагнемо до найкращого. Тримайтесь вчителі!

,

Дякуємо Богу, що він дав нашій школі таку директорку. Ви Молодець

,

Тішусь що завершив навчання, та буду сумувати. Раджу школу для усіх бажаючих. Школа добра із своїми традиціями у навчанні, вихованні.

,

Таки добра школа. Багато у школі проблем та бачу що є зміни. Тішимось, що є небайдужі. Дякуємо директору. Здоров'я всім учителям, дітям, батькам.

,

Таки добра школа. Багато у школі проблем та бачу що є зміни. Тішимось, що є небайдужі. Дякуємо директору. Здоров'я всім учителям, дітям, батькам.

,

Подяка адміністрації, вчителям. Школою задоволений, мої діти вчаться успішно. Хто хоче той навчається, хто не ... того й проблеми

,

Напередодні Нового року та різдвяних свят хочеться передати найщиріші вітання рідній школі, найкращим вчителям школи #67! Я досить багато років тому закінчила школу, але теплі спогади про неї гріють серце досі! Хочеться подякувати всім вчителям за їхню віддану працю, за допомогу та розуміння, всі знання , якими наповнили Ви нас, за те, що згадуючи шкільні роки в думках постають тільки приємні спогади ! Будучи вже дорослою особистістю мала можливість неодноразово бути в педагогічних колективах, і можу з впевненістю сказати, що таких професіоналів як в 67ій школі треба дуже добре пошукати! Ще раз дякую Вам!!! Бажаю всім нехай Новий рік принесе тільки радість, щастя, здоров'я в кожну домівку, а 2019 рік забере з собою всі негаразди!

,

Дуже хороша школа хочу відмітити дуже хороших вчителів : Кіцак Надія Степанівна дуже чуйна та терпляча вчителька до нашого класу , Христина Володимирівна , Ірина Федорівна , Богдан Григорович респект , Андрій Степанович , Олена Михайлівна дуже позитивна та дуже цікаво веде уроки, Оксана Опанасівна дуже шкода що вона іде з школи (

,

Директор Олена Вікторівна справді дуже переживає за школу і дітей які там навчаються і за її керівництва багато чого зроблено і робиться доброго в школі.

,

Продовження. Крики, сарказм, принизливі коментарі - ознаки токсичності та емоційного насилля! Токсичний вчитель передусім той, хто бачить у дітях відлуння своїх проблем, тому злиться на них, але не усвідомлює цього.Є ще один шлях до токсичності - професійне вигорання! Коли людина продовжує працювати, але насправді вкрай виснажена. Крики вчителя можуть привести до агресивної поведінки дитини, до підвищеного рівня тривожності.Діти будуть боятися проявити себе, боятися відповідати. У майбутньому це буде формувати низьку самооцінку. Це може відбитися і на вибудовуванні відносин, як таких.Якщо нас не буде почуто та не буде вирішена проблема з цькуванням вчителем учнів, змушені будемо звертатись у вищі компетентні органи зі скаргами. Надіємось, на розуміння та швидке вирішення цієї проблеми.

,

Просимо директора, Олену Вікторівну, та адміністрацію школи #67 вжити відповідних заходів реагування на недоліки роботи вчителя молодших класів, яка перевищує свої посадові обов’язки, а саме: займається буллінгом, дозволяє собі принизливі репліки щодо учнів, постійні крики, сарказм, нехтує законним правом дітей на відпочинок під час перерви (проводячи так звану «виховну годину»; примушуючи учнів сидіти за партами під час перерви; тотальна заборона виходити дітям на коридор щоб порухатись... і т. д.), глузування над учнем в присутності інших учнів класу, регулярне, повторюване день у день знущання. Це все ознаки нездорових стосунків! Така поведінка вчителя є недопустимою, позбавляє дитину найголовнішого в школі - радості навчання, занижує самооцінку учня! Тримає мозок дитини в СТРАХУ, який породжує ще більший страх та агресію, порушує когнітивні функції пам’яті та увагу! Хіба за таких «умов» можна говорити про бажання вчитися? Швидше б подалі від школи.

,

Клас.

,

Дякуємо новому директору, школа змінюється на краще. Хороших вчителів Вам, Олена Вікторівно та наснаги у всіх починаннях. Чекаємо підтримки від батьків та відділу освіти.

,

Такі зміни, просто чудо

,

Дякую

,

Школа чудова, відчуваються позитивні зміни. Дякуємо новому директору.

,

Хороша школа, але є мінуси. Дуже слизькі сходи, можна з легкістю впасти. Є хороші вчителі такі як: Горін Людмила Василівна, Гевко Лідія Євгенівна, Лизун Галина Петрівна. Є і жахлива вчителька, яка нічого не вчить, ми одну роботу можемо робити 3 місяці. Деякі вчителі по свинськи відносяться до дітей, ставляться без поваги. Вчителі, ви хочете щоб вас поважали діти, тоді навчіться поважати і ви їх!

,

Школа впринципі не погана якшо ти даун,ну я закінчив,поступив в НУ ЛП. Шпильчак бізнесмен нормальний,розводив кроликів в школі,різав скло,дітей(шучу не скло). Мацав дівчаток та хлопчиків за попку в 7 класі. Про інших викладачів можу сказати лиш то шо вони в 7 класі знали менше за мене. Писати і рахувати я так і не навчився,зато мені зламав ніс вчитель фізкультури(такий жирний фізрук,хоча я не знаю чи то була баба чи мужик)

,

В цьому закладі пройшли найкращі мої роки і спогади, все дуже круто і чудово. Ще пам'ятаю булочки по 0,35грн))) Всі вчителі по своєму чудові і найкращі. Респект Шпильчаку Б.Г

,

Вчитель не дуже добра всі її бояться вона не вміє спілкуватись з дітьми

,

За результатами ЗНО школа посідає 94 місце зі 117 шкіл Львова. Погодьтеся, це про щось та й говорить. Вчилась тут 20 років тому і прикро що за цей час сталась така значна регресія.

,

Оксана Романівна - справжня вчителька, чуйна, добра до дітей, педагогічно підкована

,

Хочу похвалити Ірину Богданівну з праці Та Марію Романівну . Дуже хороші вчителі добре ведуть уроки гарно викладають Дякую вам за добрі уроки Дайте гроші на вікна Ірині Богданівній Дайте тим вчителям премію та підвищіть зарплату Ірина богданівна супер І Марія романівна найкраща.

,

Сама Нормальна вчителька Ірина Богданівна Вчителька праці і прошу поставте нові вікна бо дуже холодно дуже буде файно

,

Хочу похвалити вчительку з праці Ірину Богданівну та Марію Романівну Дуже хороші вчителі гарно вкладають ,добре пояснюють.Дайти тим вчителям премію ...)Ірина Богданівна дуже хороша вчителька Дайте гроші на вікна не будьте нелюдами.Марія Романівна дякую за хороші вас уроки .Ірина богданівна супер .....!!!

,

Вчителька з праці Ірина богданівна сама крутіша вчителька на левандівці. Рекомендую сама добра і вміє вислухати

,

Хочу похвалити Ірину Богданівну , Марію Романівну самі адекватні вчителлі

,

Я дуже задоволена вчителями школи 67 вчителі які дійсно хочуть чогось навчити це Дорош Галина Тарасівна , Марія Михайлівна (вчитель літератури) , Лідія Євгенівна(вчитель польської) , Христина Романівна Туркало, Леся Богданівна (вчитель математики ) і Процик Роксолана Михайлівна оце дійсн хороші вчителі , але у школі є вчителька з трудового, яка доводить дітей до сліз. Я рада що мій класний керівник Дорош Галина Тарасівна.

,

Школа чудова!!!дуже задоволена вчителям 67 школи. Хочу відмітити:Дорош Галину Тарасівну , Лідію Євгенівну , Ірину федорівну , Христину Романівну.

,

Дуже задоволена вчителями 67 школи. Я поміняла 3 школи і хочу вам сказати що вчителі які навчають мене дуже хороші.Хочу відмітити таких вчителів як:Дорош Галина Тарасівна,Леся Богданівна,Гевко Лідія Євгенівна,Ірина Федорівна,Марія Михайлівна вчитель української мови і решта учителі хороші. Учениця 5-а класу класний керівник Дорош Галина Тарасівна.

,

Вважаю,що школа наша дійсно хороша,щоб там не говорили. Хочу сказати велике''СПАСИБІ''—Кметь Богдані Степанівні за любов,терпіння, знання,що нам передали( жаль,що вас немає серед нас уже) ; Ткач Романії Іванівні, Ковалюк Наталії Григорівні, Кузь Ірині Петрівні, Оксані Опанасівні, Крутилко Ніні Євгенівні, Хворостяк Андріані Львівні, Мартинюк Людмилі Вячеславівні, Євгенії Михайлівні... ..Ви дійсно вчителі від Бога, просто хороші люди, які люблять свою роботу. Школу я закінчила у 2007році і досі з теплотою згадую ....Щиро дякую вам!

,

Реально крутою школа була ще 30 років тому . Коли директором школи була Алла Миколаївна. Зараз вчителі дійсно вимагають але мало що вчать.якщо ти родич когось із вчителів тобі гарантований успіх . Але якщо ти простий смертний учень і не Дай Боже не сподобався вчителю тобі гаплик . Як би ти не вчив вищої оцінки ти не отримаєш. Є декілька нормальних вчителів : горін Людмила Василівна , Христина Володимирівна , Марія миронівна , Андрій Степанович

,

Дуже задоволені вчителем 1 - А класу, Будзінською Уляною Миколаївною! Це не просто вчитель, а вчитель від Бога й мама для наших діток! Велике Вам ДЯКУЮ!!!

,

Не знаю, як там з нвчанням, але таке питаннння:"В вас на сходах несчасних випадків не було? ". Сходи катастрофічно слизькі, я 1вересня був там по роботі і бачив як впало дві дівчинки, слава Богу без наслідків. Крім цього декілька старшокласниць були ну в дуже відвертих нарядах, тякщо не сказати більше.Куда дивиться дирекція школи та батьківський комітет? Я би,після всього побаченного, свою дитину в таку школу не віддав!

,

Все супер, школа дійсно чудова, вчителі вимогливі, справедливі. Але в старшій школі є вчителька, для якої закони не писані. Це славнозвісна вчителька з праці. Вона майже нічого не вчить на своїх уроках, для неї не існує шкільної програми, і це дуже недобре, бо в інших школах діти на уроках праці багато навчаються і отримують навики на все життя.

,

Хороша школа, де дають дітям повноцінні знання з усіх предметів, вчать дітей любити свою Батьківщину, поважати себе, своїх товаришів, батьків і вчителів, а в майбутньому бути успішними і всесторонньо розвиненими людьми. Зараз тут навчається моя дитина, і я задоволена рівнем знань, що дають їй у школі. Велика подяка класному керівнику Горін Людмилі Василівні як за навчання, так і за позакласну програму: екскурсії, організацію різних свят і достойних виступів наших дітей на різних шкільних заходах.

,

школа клас! всі вачителі професійно навчають дітей ,звичайно є і недоліки но школа класна є вчителі які дійсно хочуть навчити дітей:Марія Романівна,Євгенія Михайлівна ,Оксана Опанасіївна ,Андріана Львівна і так далі.Короткити словами я просто в ахваті!!! :)

,

Оксана Опанасівна сама найліпша вчителька! Хоч вона і деколи покричить там якшо хтось шось зробив но вона не шарпає дітей не звонить батькам... Вона добра дуже класна вчителька ДУЖЕ!!!!

,

Майлович Лілія Віталіївна - дуже грамотний вчитель, професійні якості якого високо цінуються і учнями, і їх батьками. Ось вже цілий рік вона навчає і виховує наших дітей, прищеплює їм не тільки знання, але і хороші манери, розуміння доброти, справедливості та інших людських якостей. Під її чуйним наглядом учні розвиваються в тих напрямках, які їм цікаві і близькі. Лілія Віталіївна зуміла знайти інсмідуальний підхід до кожної дитини і розкрити його творчий потенціал. Своїм прикладом вона вчить дітей ввічливо розмовляти, охайно одягатися і вести здоровий спосіб життя.

,

Вважаю,що школа хороша.Враження позитивні. Вчителі вимогливі, але хороші.Дуже добра вчителька початкових класів- Лілія Віталіівна.Рекомендую

,

Моя дитина цього року закінчила 4В клас. Класний керівник-Верхола Лілія Віталіївна. Це вчитель від Бога.Людина,яка вміє донести матеріал, вміє знайти підхід до кожного учня.Такого випускного як цього року я ще не бачила.Всі діти плакали і не хотіли прощатися зі своєю першою вчителькою Тому школу, а особливо вчителя я однозначно рекомендую. А комусь ще і пощастить цього року. Адже попереду 1 вересня і новий набір учнів:)

,

Навчалась в 67 СШ, спогади приємні завдяки першій вчительці - Лілії Віталіївній. Це направду людина, якій дано Богом навчати діток!Свою дитину, в майбутньому, бачу лише в її класі.Дуже вдячна, що мені свого часу так пощастило!!!

,

Навчаюсь у цій школі нічого поганого не можу сказати вчителі як і у молодшій так і у старшій школі вимогливі........найкраща школа

,

школа норм.є декілька недостатків які можна виправити наприклад:хай історичка стане нормальнішою.втікнути.раз дописували кр то 11 клас втікав через вікно.дуже добрі вчителі:Марія Романівна.Марія Михайлівна.Євгенія Михайлівна а ше дешо забув інформатичка ужас!ужас!аре на уроках пишим і пишим вже надоїло вона ужас!!!

,

Починаючи із директора закінчуючи пані Наталею, яка виступає в ролі секюріті всі класні!!! Оксана Опанасівна - найкраща!!!

,

Найкраща школа в місті Львові. Одне прохання до міністерства, щоб виділило кошти на повноцінний ремонт.

,

Ми стикнулись поки що з початковою школою і це жах. Тут вчителі піднімають свій авторитет за рахунок навантажень на дітей. А діток мають нізащо, постійно принижують(можливо не всі, але у нас гіркий досвід).

,

Школа класна, так є багато недоліків, але це все можна вирішити...Просто ніхто не хоче мінятися, є тільки пару вчителів які дійсно хочуть навчити дітей, це - Надія Степанівна,Христина Володимирівна, Марія Романівна, Людмила Василівна , Євгенія Михайлівна,Марія Михайлівна(Чорна), Ірина Петрівна, Марія Миронівна....Не можу нічого поганого сказати про інших, кожен з вчителів хоче гарного відношення до себе)) Жодний вчитель не бажає нам зла, зараз я вчуся у 9 класі, і з роками моя думка про цих вчителів покращилася, і я побачила що вони дійсно хороші!!! Просто потрібно більше поваги до них!!!

,

Дуже добра вчителька Виздрик Ірина Федорівна Галина Тарасівна Дорош Крутилко Ніна Євгенівна Овчар Ольга Михалівна Хворостяк Андріана Львівна та Мазурик Марія Михалівна

,

Мене вчить Галина Петрівна з інформатики я 4-а Наталя Володимирівна,класна керівничка

,

Я тута вчуся, і можу сказати що школа цілком нормальна

,

я вчилась в тій школі не всі вчителі добрі ,але є такі Лизун Галина Петрівна і Слабковська Євгенія Михайлівна, є й погані

,

Школа дуже погана нічого невчуть дуже легко втікти. Знань взагалі не дають вчителі нічого не вчуть саммі не з охотою туди ходять. Халява школа. Я в ній вже невчусь, вчився в молодшій, але і старша і молодша однакова. В старшій ше гірше там навіть старші забирають в молодших сніданки. Нікому б не радив школу там панує корупція. Знань мені з школи нічого не дала тіки то шо писати і букви вивчив.

,

Школа норм . Але дуже легко втікнути .

,

Доброго всім дня, нікому не раджу тут навчатися, тут нічого не вчать, процвітає корупція та експлуатація праці вашої дитини! Дякую Богу, що покинув дану школу!

,

школа не погана, але більшість вчителів не хочуть вчити дітей. Залишилися такі вчителі, які ще дійсно хочуть дати знання учням. Це : Назарук Галина Володимирівна, Чорна Марія Михайлівна, Слабковська Євгенія Михайлівна, Надія Степанівна, Дорош Галина Тарасівна, Кузь Ірина Петрівна.

,

нормальна школа хто хоче вчитися той буде. Поганому танцору ніс мішає

,

Можливо у школи є мінуси , але вона класна і вчителі класні всі!

,

Галина Володимирівна, Христина Володимирівна і Євгенія Михайлівна - найкращі вчителі в цій школі!!!!!!!!!!

,

Школа просто супер))) Я дуже щаслива,що навчаюся у цій школі)))Вчителі там просто супер)))Люблю цю школу дуже-дуже і так нехочеться з нею прощатися)))

,

вчителі офігенні особливо казявка,фріда вольфовна,дарія теодорівна. ЕВДОКІЯ КАЛІСТРАТІВНА-хімія 3-й поверх в кінці коридору і тд. тд. тд. шмаркачі!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа нормальна , і вчитилі теж. Але не всі. Якщо вас вчить фізику Христина Володимирівна - вам пощастило. Вона дуже хороша вчителька. Вона вчила мене до 8 класу. Апотім нас взяв Богдан Григорович . Це нереально тупий вчитель. пояснити не вміє. В кабінеті після перерви вічно накурено. Порівняно з Христиною Володимирівною він в фізиці баран. Доречі станом на 2012 рік я вчуся у 9 класі. Булоб гарно як би нас хочаб в 10 класі почала вчити знову Христина Володимирівна .

,

я закінчувала в 2005.своею керівничкою Галущак Надією Євстахівною задоволена,були і добрі і погані моменти але нескаржусь нормальна школа.

,

Закінчила цю школу ще в 1990 році.Тоді школа була нормальна і вчителі хороші,які давали знання і яких поважали.Вже зараз там не залишилось майже нікого.Дирекція на чолі із директором жахлива від того і всі біди.Треба було когось із своїх вибирати після Федоренко.

,

Школа дійсно жахлива я сама закінчила у 2002 році.одне хочу сказати галина богданівна з анг.мови.ви дійсно людина.

,

нормальна школа ы в ный вчать вчителы шо винуваты що дытям пофіг я зараз в 10 класі і все нормально )0дно погано шо курять по туалетам

,

я дуже щаслива, що вдалось втекти!!! Школа жахлива, ніякого контролю, вимагали не тільки в учнів, а і в вчителів!!! Від дирекції залежить все, але ця нічого не робить...

,

колись там працювала, щастя, що вдалось з відти втекти!!! Школа жахлива!!! Корупція страшна, не тільки з учнів, а і з вчителів! Від дирекції дуже багато залежить...

,

Звичайна школа натяків на корупцію не було. Дякую Глучак Надії Євстахівні добра людина піклувалася і переживала за нас навіть за ті "кадри" які проявляли відверте хамство та нахапство. У 2007 році вчитися було не модно і ставлення однокласників до таких учнів було негативне. Більшість моїх однокласників сіра маса людей які боялися якось виділитись у навчанні стадний ефект переміг їх. Проблема не в викладачах а в учнях і ніяка адміністрація нічого не вдіє.

,

школа просто афігенна

,

Нормальна шкала. Не гірша за інші.

,

да школа просто агонь))

,

Найкращі традиції втрачено, але.... Працюють, навчають, виховують, більшість вчителів є нормальними людьми, які стараються

,

Вчусь на даний момент, задоволений.

,

Жах!!!!! тут просто нічого не вчать! Вчителі тільки і думаю як би це побільше грошей на учнях заробити! Звичайно, зашилося декілька дійсно класних вчителів, але їх надзвичайно мало. Якщо ви готові платити за оцінки у школі (особливо 9-11 клас), то вам сюди! Учні табунами курять в туалеті, а вчителі ніби сліпнуть на цей час. На уроки ходять лише щоб поговорити з друзями і позалицятися один до одного. Якщо ви хочете щоб ваша дитина отримала гарні знання то давати її в цю школу не варто, хіба що на 1-4 класи, там ще вчителі дають хорошу базу, але далі..... Це я вам кажу реальний стан на 2011, школа розвалюється! Можливо, якщо змінити адміністрацію, то все змінилося на краще, але маємо те що маємо. Шкодую що втратила тут 9 років свого життя.

,

Закінчила цю школу у 1985 році. Тоді була школа-супер. Я отримала прекрасні знання з багатьох предметів і освіта, яку дали мені в цій школі ,багато в чому допомагає по житті. Велика подяка за теплоту і знання вчительці математики(тодішньому завучу)-Богдані Степанівні моєму класному керівнику(якої, на жаль, вже немає у живих) -Бугнар Надії Павлівні, Федоренко Аллі Миколаївні(вона навчила нас поважати і любити Великий Русский Язьік) ,вчительці фізики -Романії Іванівні, вчительці англійської мови-Галині Володимирівні та всьому педагогічному колективу тих років, які приклали свої зусилля доброту і професійність для того, щоб випустити нас у світ справжніми і гідними громадянами, патріотами своєї Батьківщини-України.

,

Завжди теплі спогади про нашу школу!!! Особливо про вчительку рос.літератури-Римаеву Жанну семенівну.Це вона витянула мене з тупіка №64 школи...Чомусь тільки вона мені найбільше запам'яталась-напевно томущо вклала своє серце та душу у виховання дітей, хоча знала ,що хворіє на рак і довго не проживе....А цей її вислів:" Я не буду метать бисер перед свиньями!!!"-це вона про наше керівницво комуністичне- стало просто хрестоматійним.Вона вчила бути людиною , бути вище того , що твориться у державі.....!!!!Давно її уже немає вживих. а спогади лишилися назавжди....

,

люблю цю школу дуже -дуже... кінчаю в 2011... так не хочеться прощатись =*

,

краща школа.

,

В 1972 году была чудесная школа, прекрасные одноклассники и любимая учительница русского языка Жанна Семеновна, которую я запомнила на всю жизнь

,

Школа супер 67 Forever

,

Колись вона була дійсно супер! Але це було дуже -дуже давно.

,

Школа супер 67 Forever

,

Школа супер,закінчив її 2007 році)))

,

Школа The BEst !!!

,

та школа афігенна!...ну і фіг з тим, що там ніфіга не вчать..=)

,

Школа так себе. Я сейчас в ней учусь в 5 классе.

,

Школа зашибись беспредел полный!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові