Школи

Середня школа №68Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Школа хорошая. Мои дети в ней учатся в настоящее время. Мы всем довольны. Учителя внимательные. Мои дети являются победителями многих городских и республиканских конкурсов благодаря работе учителей. У моих детей дружные классы. В школу они идут с удовольствием. А плохие комментарии пишут обиженные люди, потому что им хочется выплеснуть куда-то негатив. Присмотритесь, а может проблема не в школе, а в вас и ваших детях? Жаль, что довольные люди редко ищут, где излить душу!

,

Школа хорошая но именно в данное время там есть одна учительница , которая слишком много себе позволяет . Сначала думала воспитания такое у неё , но потом поняла , что она же просто издеваеться над детьми . Заставляет дежурить за опоздания и хождения без сменки и очень строго относиться к детям и это ещё не всё. Дети из её класа поймут про кого я . Соболезнуб её ученикам

,

Хороша школа, але от в них психолог такий .... не знаю чи ще працює .....Сама потребує навіть не психологічної, а психоневрологічної допомоги. Калічить психіку та викривляє об'єктивне ставлення дітей до себе.

,

Дуже класна школа я там вчуся в 4 В класі . В Каміньської Юлії Василівної дуже добра

,

Думаю , що мої вчителі мною можуть пишатися : 25 стрибків з парашутом , БАМ , 5 разів був на зборі урожаю в Казахстані , 20 років в шахті - в забої , Революція Гідності - до кінця , зараз " волонтерствую " і " байкерую " ,беру активну участь в філвиставках в нас і за кордоном. Живу щасливо з жінкою в шлюбі вже сорок років ,- в нас троє дітей . Багато разів давав оцінку прожитим рокам ( хоч досі живемо скромно ) , - нічого би не міняв ! Своїм вчителям щиро дякую за науку !

,

У цій школі є вчителі, побувавши на уроці яких, хочеться більше дізнаватись про їхній предмет і вивчати його, одним словом вони заохочують до навчання, а є такі вчителі, які своїм відношенням до учнів відбивають бажання до навчання, у таких людей не то що вчитися, а взагалі відвідувати їхні заняття не хочеться. До учнів потрібно відноситись по-людськи , а не принижувати їх.

,

Перший раз переступив поріг ціеї , тоді ще нової школи , - я зрозумів вона моя рідна . Як чую запахи фарби , - то я завжди згадую ії , -тоді нею були помальевані - парти , стіни і підлога . В сонячний день в класах було стільки проміння , що закривали шторами вікна . Двчата , як ангелики в накрохмалених фартушках , хлопці , як горобці в сірій формі з кашкетами - фуражками . В школі за відгуками учнів , я бачу і зараз шумно ( на перервах ) і весело . Дуже радий за педагогічний колектив , - бажаю всім успіхів і великих досягнень в житті , - ЩАСТИ !

,

вчився в ній з 1961 ( тобто з дня ії відкриття ) і до 68 року . Признатися чесно вчився не зразково , - не було бажання і заохочення . Поступив в технікум Радянскої Торгівлі навчання пішло " як по маслу " . Зьявилась можливість показати себе : багато спортивних змагань ( легка атлетіка - мій козирь ) і гарних дівчат . Матеріали , що викладали вчителі по всіх предметах добре пам ятаю до нині , - Велике їм за то ДЯКУЮ ! .

,

Хороша школа! Особливо добре відношусь до зауча Вікторії Романівної, яка справедливо виставляє оцінки та доступно пояснює матеріал. Дитина задоволена, хоч і оцінки з біології не дуже :) Дякуємо також Ніні Йосипівній (добра, по словам дитини чудово відноситься до всіх учнів і прекрасно пояснює матеріал), Осадчі Наталі Михайлівній (чудова людина, яка добре відноситься до дітей), Ользі Михайлівній (не ділить дітей на "своїх" і "чужих" та й просто хороша людина) ще є дуже багато гідних вчителів, висловлюю свою подяку за вашу роботу і терпіння! :)

,

Підписуюся під кожним словом, написаним п.Оленою. Додам ще вчительку від Бога Тетяну Михайлівну.

,

Ця школа була, є і буде найкращою в області!!!!! Хабарництва ніколи не було!!!! Тут вчилась моя мама, я, моя донечка, вчиться два синочка, буде вчитись ще одна донечка. Ніколи хабарів ніхто не брав!!!!! Кульків не носив!!!!! Різниці між дітьми ніхто не робить, чи то дитина олігархів, чи то дитина простих батьків!!!! Дружній , щирий, добрий колектив!!!!! Звичайно є 1-2 вчительки "старої закалки" , але в кожній сім"ї є такі люди. (Почніть з себе!) Діти люблять і поважають своїх вчителів!!!! Антоніна Василівна, Наталя Михайлівна Моос, Галина Володимирівна, Наталя Михайлівна Осадча, Вікторія Романівна, Наталя Василівна, Ірина Андріївна, Марта Андріївна, Світлана Леонідівна, Олена Павлівна - прекрасні ВЧИТЕЛІ, ЛЮДИ, МАТУСІ!!!! ФАХІВЦІ ВИЩОГО РІВНЯ!!!!!

,

Школа хороша, вчителі заохочують до навчання, якби учні були б спокійніші, тоді була б в захваті, але й без того школа хороша та багато навчає)

,

Закончила школу 19 лет назад. Потрясающаяшкола, уютная тихая, прекрасный состав преподавателей. Вспоминаю с большим теплом!!! Привет Виктории Романовне-моей первой учительнице!!!!!

,

Школа жахлива.На першому місці тільки гроші.Практично не вчать,все задають додому.Нагрузка на дітей дуже велика.Роблять різницю між дітьми в класі,ті що носять кульочки,то їхнім дітям більша увага.Мою дитину не питали на уроках практично 2 роки,питають практично одних і тих самих.Працює вчителька практично з відмінниками,а на других не звертає уваги.

,

Ця школа найкраща в області, викладачі найкращі в Україні!!! Хабарництва немає !!! Вчителі від Бога!!!! В цій школі вчилась моя мама, я , моя донечка, мій старший син, тепер іде молодший син.

,

Мій син ходить у цю школу. Вчителями і відношенням до дітей задовлені. За винятком вчительки фізкультури (Вовк) прізвище цілком відповідає змісту :) Цю людину і вчителькою неможливо назвати. Шкода звичайно, що немає можливості привести будівлю школи до належного рівня (ремонт, оновлення вікон). Але це біда всієї країни.

,

Мої дітки ходять в цю школу. Так звичайно школа стара та потребує ремонту, але для цього ніхто не вимагає у батьків грошей, а чемно чекають коли ж держава виділить кошти. Директор та вчителі хороші, особлива подяка Пітилі О.Г. бо це вчитель від Бога і діток любить і себе їм віддає не на 100, а на 200%.

,

вона класна прікольна

,

12 років вже як закінчив дану школу. Підхід та рівень вчителів був просто чудовим. Сумую за тими часами.

,

Жахлива школа!Санітарія на нулі.Вчителька з Англійської та Німецької мови найгірша.Також наповал вразила вчителька Ольга Григорівна(вчитель молодших класів). Діти вчились там до 3 класу!Згодом перевели в школу Відродження.Ось там чудові вчителі,школа і санітарія.

,

На ці мізерні кошти, якими оперує школа, вчителі,керівництво та батьківські комітети- респект та повага......Скромно, але затишно та привітно....Результат, ми всі (свіжо-прибулі батьки), оціним вже на протязі перших місяців.....Слава Україні!!!! - так, як Україна - це Ми....

,

Для мене школа -це перш за все ставлення вчителів до своєї роботи. І в цій школі з цим проблем немає. Вчителі які навчають мою дитину професіонали (крім вчителя з фізкультури), поважають своїх учнів. А все інше залежить від дитини. Якщо хоче вчитися є всі можливості для цього. І рівень знань дитини не залежить від школи в цілому. А те що школа потребує матеріальної підтримки держави - це проблема всієї України.

,

Я закончила эту школу 20 лет назад,мои учетиля-лучшие.Спасибо Вам!!!

,

Я закінчила школу декілька років тому. Сказати, що школа дала достатній рівень підготовки до університету не можу хоч і вчилась досить успішно. Крім того є декілька справді поганих вчителів, що толком нічого не вчать і заохочують до репетиторства, які далі викладають в школі.

,

Хороша школа, хороші вчителі. Дитина навчається добре, і не треба сидіти з нею над книжками. Тобто вчать не зубрити, а справді вчитися, вміти знайти потрібну інформацію. Молодша дитина теж буде навчатися саме в цій школі.

,

Школа така собі,а вчителі там жахливі.....

,

Звернула увагу на помилки, яких допустилися дописувачі, які мають безпосереднє відношення до школи і зробила негативний висновок про школу і вчителів.

,

вчилась там колись-на трійочку шкома, мало приємного можу згадати. дитину туди не відправила. х

,

школа просто супер я взахваті!!!

,

3-

,

жахлива школа більше в ній не вчусь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

цє класна школа

,

Очень классная школа!

,

я в ній вчус і в мене притензій до неї немає тому що вона найкраща!

,

це дуже класна школа!!!

,

найліпша школа

,

я ще вчусь в цій школі вона супер 7б супер

,

моя родная школа))))) самая лучшая и любимая!!!! самые лучшие и сильные учителя!!!!спасибо вам за знания!!!!!

,

я вчився колись там ,школа normal ...

,

дуже класна школа_)))

,

Я вчуся в цій школі і вона найкраща))))))

,

очень хорошая школа

,

Дуже хороша школа

,

хорошая школа

,

хороша школа


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові