Школи

Середня школа №72


  • Львів · вул. Зубрівська, 1
  • (032) 221-82-75
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хочу лишити свій чесний відгук що до школи. Минулого року я став випускником цього навчального закладу і він мені дав дуже багато! Хочете дізнатись що саме? 1. занижену самооцінку! Ви подумаєте що це через булінг дітей? Ні! Булінг зі сторони вчителів також присутній! Називати дитину ...,казати як жити ви думаєте це нормально? Ні це неадекватно! Був випадок що мене одного разу вчитель потягнув за волосся! Погрожували поліцією соцслужбами! А знаєте із-за чого? Із за того що фарбую нігті ходжу в капішоні і тримаю руки в кишенях! А тепер питання як діти мають випускатись зі школи з хорошими оцінками і мають хотіти вчитись після такого ставлення? Але все ж таки ні вчились ми всі добре бо казали що виженуть зі школи ! Мінусів звісно ж є багато але плюси також присутні! Є дуже хороші вчителі з якими можна поговорити про все що захочеш і вони добре ставляться до дітей і завдяки таким вчителям хочеться ходити до цієї школи !

,

Мій син пішов до першого класу у2018 році по новій програмі протягом 2 місяців першокласників забезпечили усім необхідним. Нова д ректор за 2.5 роки зробила дуже багато але не все одразу. А стосовно вчителів це лише 50%роботи залежить від них а решта від дитини. Якщо багато задають домашнього це не означає що дитина стане від цього розумнішою. Поки я задоволена дитина також. Школа змінюєть в кращу сторону

,

Рівень професійного викладання вчителями низький у даній школі. Робота адміністрацією школи не проводиться на належному рівні. Представник адміністрації не відповідає займаній посаді, немає належного досвіду та стажу роботу в освітянській галузі, не займається вдосконаленням своїм, як управлінця, освітянина, не компетентна, особа із низькою соціальною відповідальності.

,

Школа супер.

,

Дуже класна школа особливо вчителі Ярчак Ганна Михайлівна Ольга Іванівна Галина Іванівна хороші вчителі НАЙКРАЩА ШКОЛА♥️♥️♥️♥️

,

Нічого видатного, не те що у Львові, у Сихові. Багато залежить до якого класного керівника пощастить попасти, які вчителі. Чи сподобаєшся їм візуально, не пощастить-будуть занижувати оцінки, хто би там не бризкав слиною. Можна сподобатись більше, на приватних прийомах з передачками)) Теж залізний факт, хоч розбийтесь об стінку) Як і в інших, на булінг просто не звертають уваги, вічні побори(яке стадо уже рахує нормальним) Рівень освіти чітко показує ЗНО школа майже на дні.

,

Ми йдем в 1-й клас. Станом на 2019 Нам школа подобається. З жовтня усім бажаючим надають можливість по суботам відвідати 20 занять підготовки для першачків. (Далеко не усі школи Львова дають таку можливість). Нашому хлопцю навчання на підготовці далось легко. Ставлення вчителів до дітей хороше, ввічливі, дбайливі. Директор школи і завуч досить ввічливі, молоді, компетентні. На скільки ми зрозуміли, то на найближчі роки в школі планується запустити в роботу басейн. Присутній новий стадіон, нові тренажери. Повчимося - побачимо. Поки що тільки позитивні враження від школи №72, так тримати!

,

Ця школа - пам'ятка совку, в якій нічого не змінюється десятиліттями. Ні зовнішньо, ні внутрішньо, ой, ні, немає басейну, футбольне поле. Діти просто страшенно перевантажені домашніми завданнями, як і носити усі книжки, оцінювання досить поверхневе, ті хто просто копіює з інтернету, та без жодних змін надрукував - отримує високі оцінки, як і діти які потратили у десять разів більше сил та часу, відповідно останні ображені, та задумуються самим копіпастити. Також не мають (чи не хочуть) жодного впливу на хуліганів, на уроці, в коридорі, гардеробі і т.д. любе хамло сопливе гне матом так... А діти як діти, одні послухають, та починають повторювати. За хабарі смішно, там що, прейскурант висить чи оголошення про обов'язкову здачу? У вас все в порядку? Хабарництво є усюди, просто в школі їх ніколи не вимагають.

,

Навчання у даній школі не відповідає новим освітнім стандартам. Не має забезпечення матеріально-технічного забезпечення.Класи не осучасненні, не має відповідних інноваційних технологій, які повинні бути у кожному класі.Учні не мають можливовсті креативно підхотити до вивчення кожного предмету. Із 1 вересня 2018 року в Україні вже розпочато впровадження реформи нової української школи. Комп'ютери в школах-це ключ до якісного навчання в класах починаючи з початкової школи. На сьогодні у сучасній школі, за допомогою комп'ютерів повинно бути здійсненно вчителем такий навчально-методичний процес як:демонстрація презентацій та навчальних фільмів;швидка розробка кроків та перевірка знань учнів;кращі комунікації для педагогічного колективу;закладання основ централізованої звітності;яскраві медіатехнології на уроках ... У ЗСШ №72 м. Львова цього не має.

,

Це не дуже хороша школа!!!

,

Читаю коментарі "ображених" і самій соромно за такі слова в бік школи. Закінчила цю школу в 2017 році, і хочу висловити подяку як педагогічному колективу, так і своїм батькам. Низький їм уклін за плідну працю. Зараз успішно навчаюсь в університеті,завдяки базі знань,яку отримала в цьому закладі. Завжди були діти,які вчаться і не вчаться, тому не нарікайте на хабарництво,лише тому,що дитина отримує негативні оцінки. Ніякий вчитель силою не закладе учневі знання,якщо дитина хоче, то вона буде вчитись. Усі викладачі справедливо і об'єктивно оцінюють, а також входять в становище учня і дозволяють всіляко покращити бал доздачами. За 11 років навчання ні разу не зустрілась з вимаганням хабаря за оцінку,а школу закінчила з високими балами. Перше, ніж нарікати на школу та вчителів, дізнайтеся про поведінку та успішність своїх дітей не лише зі сторінок щоденника. Тоді не буде ніяких конфліктних ситуацій.

,

Школа супер , закінчив вже давно але з теплотою на серці згадую навчання . Шукаю випускників 2005 року.

,

Батьки, не віддавайте дітей в цю школу. Хто б що не говорив, це школа в якій тебе не навчать нічого путнього, хіба що нерви дитині потріпають. Ні, ну є поодинокі випадки хороших вчителів, але всі інші- просто отримують з/п. Вашу дитину деякі вчителі будуть принижувати, при всьому класі, за будь-що , навіть за зовнішній вигляд (при цьому одяг-пристойний). ЗНО дитина ваша не складе нормально, навіть якщо цілий рік буде з репетиторами займатись. Чому? Бо немає бази знань. Начувся про медалістів з балами зно по 158 )) І сміх, і гріх. А якщо Ви - педагог, задумайтесь чи ви виконуєте свої обов'язки. ну і вчительки такі пліткарки. яких ще пошукати треба :)

,

Школа яка нічим не виділяється, як і в інших хабарництво,совкова система навчання,навчають аби як, фонд школи,класу,постійні потреби у вигляді- ремонти, меблі,техніка,парти,дошки, іт.д. Для тих хто в танку і далі вперто розказує що " вчителі взятки не беруть..." потрібно для початку підучити мову і відповісти, а що,ви давали вчителям хабар а вони гордо відмовились? Ха! Беруть як всюди,і тоді у вашої дитинки кращі оцінки. Це не означає що без хабаря не дадуть вчитись,ні, всі рівні, просто хто платить буде "рівніший" Так що школа вас нічим приємним не здивує.

,

Школа супер! Ольга Богданівна і Ірина Григорівна й Ганна Петрівна найкращі вчителі у цій школі.

,

Школа класна ,але в столовій мало жратви дають

,

Школа класна і найкраща в районі і не вірте нікому що вчителі беруть хабарі це все піар тривіти.

,

Школа найкраща І вчителі добрі але справедливі особливо Ольга Михайлівна та Ольга Іванівна Та кращих нема вони всі справедливі і добрі. Головне що хабарів не беруть

,

Школа просто чудова. Вчителі стараються пояснити матеріал. Про те, що вони беруть хабарі повна брехня просто тривіта хоче зіпсувати репутацію нашої школи, а також загарбати приміщення зі спортивним залом і актовим. Ми не допустимо щоб СЗШ 72 стала тривітою. Мало того, що надали їм приміщення так вони тепер на голову лізти будуть

,

усі школи однакові, а зовнішній вигляд залежить від фінансових вливань батьків - ось цим все сказано! Від нас ніхто нічого не вимагав і не вимагає. тут вчилась я, і вчаться мої діти. Вчителі суперові!

,

Школа надзвичайно хороша, хороші вчителі та їх підхід до учнів.

,

школа хороша , з вчителів дуже подобається Н.Ярославівна (вчитель хімії) , О.Іванівна(вчитель історії та провознавства) , Н.Володимирівна ( вчитель географії) та Г.Іванівна (вчитель алгебри та математики) . Ще дуже добре пояснює матеріал і з розумінням ставиться до учнів Н.Олексіївна ( вчитель іноземної мови) . Г.Михайлівна (завуч по виховній роботі ) тримає все у порядку .

,

Сова Наталія Найкраща))))Її діти супер ))2015-2016))Вчителі суперові) Оксана Ільківна Прекрасна)

,

Школа отстой))Сова Наталыя найкраща))

,

Цікаво ми вчимося і вчителі взятки не беруть, бо я їх не даю, як людина стелить так і виспиться. Школа середня, потребує покращення, але не погана точно.

,

Хочете, щоб ваші діти вчились в хорошій школі і мали знання? ніколи не віддавайте її у 72 школу. вчителі оцінки беруть з потолку. коли вчилась клас я думала, я зійду з розуму в цій школі. чого її ще не закрили ? Всі вчителі беруть взяти. Всі. ваша дитина оцінку буде мати, але от знання. Тут не вимагають від дітей. Нестерпна вчителька вч.англ мови. дуже противна хабарниця. Агов перевірка, ви де? чого ви таку людину ще не звільнили?на урок, як у дит.садку. За весь час я нічого не навчилась з англійською .ми мультфільми дивились. ей,вчителі, де ваш розум? А директор?Директор - ще той хабарник... Як розповідали молодші класи, він у них проводив, ч досі веде хімію. за 1 місяць він міг появитись на уроки 2-3 рази, хоча в тиждень було 2 ур. хімії . і то коли приходив діти могли сидіти перед директор з ногами на парті. Ця школа не кваліфікована!!!!!!!!!!!!!!!! Міністерство освіти, куди ви дивитесь? Ганьба.

,

Ольга Михалівна вона дуже хороший вчитель і школа хороша

,

Нормальна школа

,

школа хороша а вчителі беруть взятки.

,

хороша школа)

,

Школа дуже хороша,вчителі теж.Я задоволена.

,

Школа прикольна, але вчителі дуже злі))

,

Закінчив у 2000р. але спогади залишились тільки позитивні.

,

And school very sad............

,

Школа чудова а особливо вчителька ВУС ГАННА ВАСИЛІВНАй

,

Школа не подобається переводжуся в 91 і хай зробиться нормальною

,

72 найкраща, найрідніша школа) Вчителі дуже хороші. А особливо Дах М.П, Війтів М.Б, Коваль Г.І, наша зауч Галина Романівна Колтун, і найдобріший у світі директор - Валерій Мар'янович!!!

,

Дуже хороша школа!

,

вчитись можна

,

крута

,

нормальна школа тільки в їдальню воду набирати не пускають

,

Школа СУПЕРОВА

,

Школа класна, сам там вчився, класні вчителі, Сова Н.В. - РУЛИТЬ!!!!

,

72 НАЙКРАЩА школа у Сихові!

,

Це найкраща школа 72 THE BEST

,

Реально хороша школа. Нормальні вчителі!!!!

,

72 the best

,

дуже класна школа

,

шукаю контакт з однокласниками 86го року випуску.супер школа

,

ШкОлА Суперова

,

перейшла минулого року,дуже задоволена

,

хороша школа

,

Не школа, а казка !!!люблю вчитись, вчителя супер!

,

Школа дуже прикольна!Я до неї перейшла цього року хоч мало провчилася але задоволена!Раджу всім переходити до цієї школи...

,

це найкраща щкола в світі

,

класна школа)

,

школа повна фігня....атстой

,

нормальна школа

,

супер

,

найкраща школа

,

5 а дуже люблю свiй клас

,

Супер школа!

,

найкраща в світі школа

,

72 люблю її

,

Суперова школа!! Найкраща!

,

Тупа школа, ще з радянських часів була фігньою, а тепер то взагалі !

,

Школа супер!!!


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові