Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Школи

Середня школа №83


  • Львів · вул. Пулюя, 16
  • (0322) 63-82-27
  • денна
  • державна

Відгуки118

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Діти бояться адміністрацію. Кричить. І таке враження що взагалі незнає що таке любов.виставляє із себе бізнем менеджера , а по факту просто пуста недалека людина

,

Вчителька з англійської мови жахлива (не достатній рівень знань), слова вимовляє не правильно, на диктанті діти не можуть правильно написати слово бо вимова не зрозуміла

,

Є велике прохання повернути ті години навчання які були раніше. Ми вже проходили за вашим нововведенням і нікому це не сподобалось.

,

Доброго дня. Хочу поскаржитися на продавців кондитирського виробу .Справа в тому що недодають здачі, вимагають дрібних грошей , продавці зобов'язані мати дрібну решту для всіх неважливо якими купюрами розраховується покупець.Також є хлопець продавець який дітям відповідає матами.Вже не одна дитина на це скаржилась.

,

Було б не погано, якби адміністрація забезпечила туалети туалетним папером, милом і !!! защібками в кабінках !!! гроші на фонд школи збирають, а елементарних речей немає. загалом, школа не погана, багато хороших вчителів, але ажміністрація зловживає посадою, і ставить себе вище всіх, не враховуючи думки ні вчителів, ні учнів.

,

Я не розумію для чого було створювати ігровий куток в холі,якщо там заборонено перебувати дітям.Директор школи постійно виганяє звітам дітей які на продовженій.У школі купа гуртків які працюють до вечора,але всі туалети зачинені,куди дітям ходити в туалет?мене це дуже обурює,якщо дозволили гуртки,будьте добрі відкрийте туалет,бо деякі діти їдуть після навчання.

,

Хочу теж написати про школу. З приходом нового директора школа розцвітає, приємно радує той факт, що за рік відбулось багато змін в кращу сторону.Надіюсь ,що не лише стадіон новий ,а й басейн Нарешті! відремонтують,і діти зможуть займатися.Але є багато чого що не подобається,а власне окремі викладачі.Особливо вчитель англійської, і біології ,якщо перша незнає англійської,то як може навчати дітей, то іншій давно пора на пенсію,бо рівень викладання біології дуже низький,вчитель більше розказує про особисте життя ніж веде предмет... Пора адмвністрації задуматись не лише про благоустрій,а й про педагогічний колектив,і гідний рівень викладання!!!

,

Доброго дня.Хочу написати про директора школи. Декілька днів тому діти писали ДПА. Директор прийшла в клас, і почала залякувати дітей, тим, що більшість не перейдуть до 5-го класу. Моя дитина прийшла додому, в істериці. Результати ДПА не впливають на підсумкові оцінки дітей і виставляються у табелі окремою колонкою. По суті, оцінюється рівень викладання, ефективність роботи навчального закладу, програм і способів вирішення поставлених освітніх завдань. Такий загальний зріз рівня знань дозволить бачити реальну ситуацію із освоєнням матеріалу, а в подальшому і результати впровадження шкільної реформи, не впливаючи на загальну оцінку успішності дитини. Хочу сказати, що ви не є професійний педагог...

,

Вчителька з англійської мови, таке враження, що нічого не знає, постійно говорить на російській мові з своїми подружками на уроці. Вчитель з інформатики кричить на уроках на дітей, принижує їх. Вчителька з математики постійно чимось не задоволена, кричить "без реплік" і "так, шумно в класі" настільки багато раз, що аж голова в дітей болить. ПРОСТО ЖАХ!

,

на днях заходила у школу: грязно!!!! як в коридорах, так і в класах. Чистота відсутня. Коридори страшні, стіни пофарбовані зеленою фарбою (((

,

Після приходу нової деректриси стало просто жахливо.Робить вигляд що торгується про школу а насправді сама їздить віддихати.ремонт виглядає гарно але насправді гілімий,не пристосований до 25-30 дітей в класі.Вчителька англійської таке враження неук,постійно говорить по телефону..Деякі вчителі такі старі що то просто капець.Математичка постійно незадоволена (вчителька з географії)нічого не знає і постійно сидить в телефоні ,контрольні дає без попередження.Замініть старих шкап на молодих викладачів.

,

Всім доброго дня. Наші діти жаліються на викладача біоголігії. Пані директор є до Вас велике прохання замінити всіх старших вчителів на молодих. Є багато молодих вчителів які гарно би ставилися до дітей, розуміли би їх. А ця вся пенсія вже не має на це ні сили ні бажання а деякі взагалі ще сталінської закалки особисто мене ще вчили я їх до пір ненавижу. Дорогі вчителі не поводьте себе так, начебто діти прийшли до Вас додому і щось вам натворили у вас вдома. Запамятайте діти прийшли в державний заклад.

,

Просто жах.Вчителі , займіться вихованням учнів.Діти страшенно матюкаються,голосно, на весь клас ведуть непристойні розмови.Діти приходять додому і розповідають про це шокованим мамам.Ви хоч читаєте коментарі про вашу школу і про вас?Дівчата ведуть себе як повіі.Директор, п.Ірина веде себе не професійно.Принижує учнів у себе в кабінеті.Кричить і веде себе так, ніби це іі власна школа, а не державна установа.Такій школі можна постпвити тільки одну зірочку, і то з поваги до тих вчителів, які ще хоч щось роблять.

,

Діти в 6 шостому класі знають такі матюки , що дорослі будуть в шоці . А вчителі , як завжди люблять тих дітей чиї батьки носять подарунки! Мені просто цікаво , коли це закінчиться задобрювання для хороших оцінок.

,

Ужасні вчителі з інформатики Поведінка ужасна кричить не своїм голосом як на дітей так і на батьків. За вчителів 0б. Школа не погана але таких вчителів треба виганяти зі школи! Дочка не раз казала як він кричав на дітей в класі і принижував їх

,

Це просто жах.Дівчата в цій школі матюкаються нарівні з хлопцями.Куди дивляться класні керівники.Та у всіх є батьки Чому не приймаються міри?Це огидно.

,

Нема в мене особливих сентиментів до цієї школи, і я досі не хочу туди повернутись, хоча пам'ятаю слова керівнички: Прийде час, коли Ви сюди ще захочете повернутись і будете згадувати школу, як місце, де добре. Ну той час ше не прийшов. Але я про школу іноді згадую. Навіть не стільки про школу, скільки про гарно проведений позашкільний час (маю на увазі поїздки). Це - те, що мусить бути, бо це запам'ятовується і залишає враження. І ще у мене залишились враження від вчителів. Найяскравіші, найцінніші і найкращі враження у мене від роботи Людмили Юріївни. Не знаю, чи вона ще працює. Але то Вчитель. Зауважте, з великої букви! Дякую Їй ВЕЛИКЕ за ті цікаві нестандартні уроки, за знання, вкладені під час уроків, а не після (самоопрацюванням). Я досі їх пам'ятаю! А скільки душі Вона вкладала у викладання! Людмила Юріїівна - молодець! Це вчитель, у якого хочеться вчитися!

,

коли я чергувала у їдальні там їжу яку не доїдали давали іншим дітям вони добре не мили тарілки і горнятка ще би в брудній воді мити... а про їжу взагалі мовчу варять як тим свиням... вчителям нормальну їжу дають. Коли я пообідала в тій їдальні то ж зразу через пів години мене забрала швидка зі школи виявилорсь шо було отруєння... Вчителі ше більш менш...

,

Дуже хороша вчителька з англійської мови Оксана Дмитрівна

,

Сердечна подяка учителям-організаторам та учням школи за хвилюючий, пам'ятний вечір "Україна у вогні". Завдячуючи таким подіям розумію, що патріотичний вогонь горить і в серцях молодого покоління. Слава Україні! Героям слава!

,

Сьогодні сталася досить неприємна подія в цій школі. Учениця вдарила учня. Це так четвертий клас. Вже неодноразово робили зауваження щодо вживаиння ненормативної лексики дівчатками. Батьки захищають своїх дітей і це логічно, але необхідно і реально оцінювати своїх дітей. Мені надзвичайно цікавить позиція адміністрації школи щодо таких подій. Зачекаємо реакції.

,

А це я пишу, Давид Горський Юрійович, учень 5-А класу, керівник Іванна Ярославівна. Мені дуже подобається наша школа, а особливо коли на перервах ми граємо в Турбо-Гонки! Так, що, я навепевно поставлю 5 зірок. 5-А The Best.

,

Школа - хороша! Дає не гірші знання віж гімназаї чи ліцею. Якщо ти хочеш вчитись - навчишся і будеш задоволеним. В школі молодий педколектив який вкладає всю душу в дітей і прагне їх чомусь навчити!!! На рахунок "директор привласнює гроші", ви візьміть і підійдіть до нього і він вам розповість на що і для чого йдуть гроші, результати є, і вони очевидні!!!

,

школа дійсно хороша, вчителі справедливі в їдальні завжди миють руки, а те, що дитина не з'їла вони викидають

,

Да что вы все бочку катите на школу. Школа отличная, сам в ней отучился. Первая учительница была Турчиняк Мария Ивановна, а в старших классах класным руководителем Ковалишин Романна Степановна. Учителя просто отличные. Благодаря им мы становимся людьми. А Артура Михайловича вообще забыть невозможно. Просто отличный учитель...

,

Дуже хороша школа вчителі дуже хороші і викладають добре )

,

Люблю вчительку з польської мови Сакович Л.С.

,

Школа супер ,ставлення прекрасне, вчителі найкращі, іменно вчителька з географії Леськів Оксана Володимирівна . їдальня може комусь і не подобається, але там можна посидіти, побалакати з друзями за чашкою чая і якщо ти запізнишся на урок ,вибачся і проходь

,

The best school and the best teachers in the Lviv and maybe in Ukraine

,

Школа нормальна. Найкращий вчитель це Сакович Л.С. Приємна вчителька. Якби не вона ми би не їздили у Польщу , дякую їй за все. ^^ Найкраща !

,

Мої племінники навчаються у 83-ій... І частенько мова заходить про школу... Мої діти вчаться у одній з львівських гімназій, то я маю з чим порівняти... Про гроші! те що збирають у 83 - просто мізер, бо за такі гроші щось путнє зробити нереально, тим більше коли мова заходить про басейн... Про науку! Я не бачу великої різниці між дітьми сестри і моїми - зате звучить круто - гімназія.

,

Директор Єзерський Роман Юрійович для школи нічого не робить скільки ми грошей уже дали а змін не видно...Басейн мали зробити рік тому але навіть труб не поміняли...Одного дня я бачив як директор купив собі нові диски до машини за дорогу ціну!; Я думаю всі гроші які ми здаєм йдуть на його життя: машину, хату, айфони і т.д. Директор просто незаймається школою...Вимагаю директора який справді буде доглядати за школою і за наукою в СЗШ#83!!! Дякую...

,

В школі просто афігенні вчителі.. Особливо вчитель з музики Біляк Олег Володимирович і Леган Мар'ян Олегович...вони найкращі вчителі школи!! Робоять заради нас зігрівають нас своєю гучною музикою і розумною математикою...Ви класні...уважаєм, любимо вас двох)))

,

Крута школа!

,

Лега Мар*ян Олегович Хороший вчитель(знаннями аж зашкалює) Допитливий,самостійну робото роботу дає коли йому щось неподобається) має велику силу волі))))(, а ще у нього суперові друзі слухаю тільки рок і голосно))))

,

Загалом школа нормальна, але їдальня-жах,сморід чути на всю школу

,

Столова у цій школі це просто якийсь кошмар!!! А так все нормально хороші вчителі))

,

В школі відкрили й облаштувалиновий спортзал для молодших класів- і це куди йдуть гроші на школу . Ось вам і звіти

,

Вчителька з географії Людмила Юріївна дуже хороший вкладач, вміє поставити дуже гарні танцв на різні виступи:-)

,

Школа розвивається-є польська мова і це великий плюс. Вчителька дуже цікаво викладає уроки і зможе завди допомогти

,

Не можна казати що школа погана ,тому що вчителі такі сякі-просто виховання деяких дітей жахливе, діти говорять мати на кожному кроці і завжди вчителі винні,а учні ні. Так школа маю свої мінуси,але їх легко виправити.

,

Дуже погана школа. Тільки деякі вчителі можуть навчити дітей та добре до них ставляться. А деякі вчителі думають про подарунки від батьків.

,

Школа просто жах !!! Старі хороші вчителі пішли на пенсію , а молоді просто неуки. Моя дитина закінчила там 1-4 класи і я не жалію що забрав її в іншу школу. Рівень знань учнів дуже низький. Недавно зустрів маму однокласника моєї дитини, який залишився після 4 класу навчатися в СШ83. Так вона також жаліє що дитина залишилась в СШ83, а також сказала що вчителька української мови на контрольній дала дітям завдання і відповіді і сказала пишіть. Ось вам і високі оцінки. А де знання????? Нікому не рекомендував би віддівати в цю школу своїх дітей. Школа яка розрахована на 10200 учнів, знаходиться в густозаселеному районі і набирає в перші класи заледве 2 класи по 20-25 чоловік, а до 10 класу залишається 1 клас а деколи і неповний клас.

,

Їдальня,яка на вигляд здається гарною,насправді нуль санітарії!

,

Вчителька з праці,нічого не робить на уроках,оцінки ставить жахливі ні за що!

,

Один плюс цієї школи це деякі вчителі,такі як Марія Матвіївна(чудова вчителька,правда багато вимагає,зате все будете знати.Оцінки ставить справедливі.),Тамара Олександрівна(теж багато вимагає,особливо це дисципліна на уроці,чудова вчителька,уроки проходять дуже дуже цікаво!)

,

Школа жахлива,їдальня-нуль гігієни,все брудне(миють в брудній воді та старими смердючими ганчірками).Їжа,яка впала на очах одної дитини,то вони її продадуть іншій,яка цього не бачила.Вчителі хамлять,ображають ,обзивають та принижують дітей!Також часто не проводять уроки,хороше навчання ваша дитина тут не отримає.

,

Столова у цій школі це просто якийсь кошмар!!! Бачила власними очима, як поводиться персонал на кухні...Була в шоці!. Мало того, що вони їжу у тарілки накладають брудними ложками-виделками і притримують немитими руками.!!Коли коло мене дівчинка купляла булочку то булочка упала на підлогу, а тоді пані-повар підняла її і продала цій дівчині. Взагальному на перший погляд столова непогана, це лиш на вигляд, якщо уже не звертати уваги на брудні столи та стільці., але зайшовши у їдальню я відчула цей сморід, ніби здох кіт.Пізніше я побачила як діти брудними ганчірками витирали крихти зі столу. Побачивши все це відразу ж розвернулась і пішла не купивши нічого.

,

Погана школа.Вчителі-хами, погано відносяться до дітей, обзивають та принижують їх. Викладають погано, або майже не проводять уроки.Я б не радила віддавати свою дитину у цю школу.Беруть кого попало, більшість місцева гапата і діти з району Наукової.

,

Віддала дитину в перший клас минулого року. Була здивована гарним індивідуальним підходом до сина. Приємна адміністрація.Галина Василівна- вчитель від Бога- має неперевершене терпіння. Окрема вдячність вчителю і прекрасній людині Галині Франківні за іі турботу і материнську ласку (на продовженій групі- дитина сита, гарно бавиться, робить уроки). Величезна подяка вчителю музики, всі свята він готує з дітьми гарні виступи і переживає за кожного. Варто зазначити роботу небайдужого до дітей психолога школи, вона глибоко вникає в проблеми, намагається допомогти. Величезна вдячність за професійні та людські якості технічному персоналу школи, завжди дуже чисто в усіх приміщеннях школи, та уважно ставляться до дітей, хто без шапки, хто без мами, хто заплакав... з'ясовують, допомагають! Велика вдячність усім прекрасним людям, які працюють у нашій школі! з вдячністю мама Тимофійчика, Тетянки та Єлизавети.

,

люди кого ви обманюєте школа не дуже тому що вчителям начхати на дітей!!!!

,

Школа супер, це найкраща школа у Львові вчителі гарно викладають найкраща вчителька це Сакович Людмила Сергіївна))))

,

Школа супер, це найкраща школа у Львові вчителі гарно викладають найкраща вчителька це Сакович Людмила Сергіївна)))

,

школа була хорошою.Зміна керівників і їх небажання співпрацювати однаково з усіма вчителями викликає відповідне відношення до учнів.Новому директору учні не потрібні.

,

Школа розвалюється на очах. У прямому і переносному сенсі. Подивіться чи багато в школі молодих вчителів! І задайте собі питання: чому ?! Скільки 1-ших класів набрала школа? Скільки разів директор був на шкільних зборах і чи прозвітував про гроші, які батьки готівкою здають у фонд школи? Ні звітів, ні результатів його роботи по вдосконаленню матеріальної бази школи немає! Як міське управління освіти толерує такого педагога і господарника?

,

Закінчила цю школу і рада, що батьки обрали саме її. Особливо відзначу Болшук Лесю Григорівну (вчительку початкових класів) -вчитель від Бога - це друга мама! Спасибі таким вчителям: Наталя Іванівна (алгебра), Марія Матвіївна (біологія), Ольга Мирославівна (хімія), Ірина Федорівна (анг.мова), Любов Михайлівна (укр.мова/літ.). Незабутні шкільні роки!!! Випуск 2003 року всім привіт!

,

школа суперова, вчителі суперові, хоча є винятки

,

Юрій Миколайович Купчинський найкращий

,

Директор школи цілковитий хам! Людину не навчили вітатись ні з учнями, ні з педагогами, ні з батьками. Не вміє вислуховувати інших і не рахується з думкою батьків. І таки дійсно правда, що гроші на фонд школи збираються готівкою і головне немає жодного звіту куди вони були використані!!!

,

Ви подивiться на директора школи який нiчого не боiться i збираэ грошi готiвкою а спортзал i пiдлога в аварiйному станi, а ще запитання до керiвництво освiтою Львова як можна призначати директором школи людину яка навiть в школi нiколи не працювала до того!!!

,

Найкраща вчителька сш 83 це Смолікова Анна Михайлівна-заруб.літер. люблю її Артур тільки за поїздки хооший,ще була Стецьків Віра Любомирівна,але самий кращий це бувпокійний (земля йому пухом) Каньовський Павло Михайлович,директор сш 83 ніхтоне зрівняється зтоюлюдиноюююю

,

Школа хороша,доступні знання.Кращі враження про шкільні роки.Мій син теж тут навчається,ходить з радістю,а це головне! Особливо хочу подякувати найкращій вчительці початкової школи Кубрак Галині Василівній! Прекрасний учитель,мудрий керівник і просто чарівна та інтелігентна жінка.

,

Школа прекрасна,все супер,співпрацює з Польщою.Вчителі просто супер, особливо Артур Михайлович,Наталя Павлівна,Ольга Мирославівна,Роман Юрійович,Олег Володимирович,Людмила Сергіївна,тамара Олександрівна та всі інші

,

школа просто супер. співпрацює з Польщою багато поїздок вчителі викладають ясно і зрозуміло хвала Артуру Михайловичу)

,

Бережіть дітей! Деякі вчителі просто звір!

,

школа суперова вона найкраща з усіх

,

вчуся в цій школі з 2005 року школа-супер,вчителі також

,

Ну що сказати школа трошки кльова бо вчитися не треба але хочеться вчитися і хоть чогось навчитися.

,

Школа хороша, викладачі чудові, особливо Артур Михайлович! Можна отримати гарні знання, але все залежить від бажання дитини. Дивують відгуки батьків, які критикують школу за екскурсії. Та ваші діти, можливо, більше й не відвідають ніколи тих замків і музеїв, як не під час навчання! Але ще коли я вчилася, то завжди знаходилися жлоби, які шкодували тих пару гривень... Єдиним мінусом є те, що більша частина учнів - це місцева гопота, яка сама не вчиться і іншим не дає... Так що думайте самі.

,

школа хороша люди вчіться там!!

,

Початкова школа нормальна як і у всіх школах міста. Що ж стосується старшої школи ,то вважаю новому директору слід оновити вчительські кадри, зокрема відправити на пенсію вчителів, які викладали дисципліни ще при комуністичному режимі, і які на мою думку вже не можуть перебудуватись хоча і видають себе за національно свідомих та релігійних людей, хоча в душі залишаються такими ж фанатичним людиноненависниками як і вся комунстична система. А в цілому вважаю, що школа при новому директорі Єзерському постає з руїни і потихеньку займе чільне місце серед шкіл міста.

,

найкраща школа у Львові а особливо вчителі Романна Степанівна,Тамара Олександрівна,Ольга Мирославівна ну і Марія Матвіївна-The Best!

,

Низький рівень викладання, ділять дітей дивлячись на батьківські гаманці, хто здає гроші на всяку фігню - та дитина мудра і гарна, і батьки в неї хороші, а хто не здає - той пасе задніх.

,

файна школа

,

Хороша школа.Співпрацює з Польщою.Я вважаю що це одна з найкращих шкіп Львова)

,

Всіх Учителів школи вітаю із передднем світлого свята Господнього Воскресіння. Зичу всім здоров'я та усіляких гараздів!!!

,

Навчаюсь у цій школі вже 8 років. Педагогічний коликтив чудовий. Окрема подяка Артуру Михайловичу (історику), Любов Михайлівні (укр-мова), Марії Матвіївні (біологія), Ірині Федорівній (анг-мова).На мою думку школа хороша ...

,

Ця школа ні з якою не зрівняється!!! НАЙКРАЩА ШКОЛА У СВІТІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Допотопні вчителі, які ще тоді нас не розуміли, закривали нам роти і старались принизити ще й досі в цій бідній школі калічать вже тепер наших дітей. Але сьогоднішні діти інші - вони мовчати не будуть і правильно зроблять. Артур Михайлович - прекрасна людина, Пазинюк, Козак, Кухар, Ольга Михайлівна(хімік) - дякую Вам за Вашу людяність і знання. Дідух Варвару Дмитрівну - треба було ізолювати від дітей!!!!

,

Школа супер,вчителі найкращі особливо Олена Анатолівна вч. анг.мови, Наталя Володимирівна вч.укр.мови і літератури, Тамара Єгорівна вч.фізкультура, і Кіт Марія Іванівна вч.історії.....№83 the best....ви супер...лю*

,

вчуся в цій школі, і не уявляю свого життя без неї, дійсно цікаво!! ніякі школи не влаштовують таких поїздок, свят...У цій школі є одна велика перевага це , звісно, наш всіма улюблений вчитель історії Артур Михайлович, це людина про яку я буду пам ятати все своє життя , , такого вчителя треба ще пошукати, адже, він найкращий. Це людина з великої букви, яку всі обожнюють. Бажаю вам надалі вчитись в цій школі))

,

хороша школа, круті вчителі, оригінальні школярі, та ще й на конкурсах перемагають! СЗШ №83 зе бест!!!

,

Я там зараз вчуся просто наймовірна школа,хороші викладачі,учні....

,

Я закінчика 83-тю школу у 1986-му і хотіла б знайти моїх однокласників. Відгукніться, класс 10-А, випуск 1986 року. А також я хотіла б знайти моїх однокласників з ким ми вчилися до 8-го класу. Відгукніться хто вчився в 8-Г класі, 1983-1984 рр.

,

З приємністю згадую свою школу.Особливо "КІД Планета людей" ХОРОШІ БУЛИ ЧАСИ !!!!!!

,

калитовсъкий из 6-б невиховане чмо.безмозлий дуренъ.позор нашого класу ышколи прохання до деректора виключити його зи школи.

,

школа просто супер* Артур михайлович-найкращий вчитель,робив багато екскурсій...і добре навчав*найкращі вчителі:марія матвіївна,любов іванівна,ольга мирославівна,оксана володимирівні,тамара олександрівна,романа степанівна,.....*Вчителі чудові*

,

найкраща школа у львові!!!Вчителі чудові.

,

така соби

,

Вчилась у цій школі у 80-х. У 10-11 класі мама перевела у спеціалізовану школу в центрі міста, яку я успішно закінчила. Раніше і уявити не могла, що існують такі різні світи. У новій школі мене вразило те, що учні обмінюються між собою художньою літературою і багато читають поза шкільною програмою. Упродовж першого року мені довелось напам’ять вивчити підручник з фізики і хімії. Знання з математики теж були дуже слабкі. Дякую долі, що пішла звідти.

,

оксана дмитрывна -клас.

,

Школа "забила" на навчальний процес - одні репетиції, свята, екскурсії і т. п.

,

школа гарна. моя мама и вуйко колисъ теж закынчыли цю школу.тепер мама працюэ лыкарем у престижный клыныцы лъвова вуйко -заступником прокурора у одесы.

,

дуже гарна школа.всы хто пише про школу погано-глибоко помиляютъся.на мою думку школу треба перемалювати на ынший колыр.наприклад на персиковий.чапран наталыя володимирывна дуже добра.артур михайлович просто супер.нашый школы вручили 7 ноутбукывэ. це велике досягнення.якби ще дыти були добры ы чуйны ы не быгали по школы як коны.адже деякы дыти як чорти-чесне слово.з дытъми треба навести лад.не треба ставити дытей в куток. це дуже поганий метод.треба щоб у школы була кимната для выдпочинку щоб дыти выдпочивали на перервах ы клали там книжки.адже не носити таку тяжыстъ 6 урокыв.для мене ця школа рыдна.

,

Сама закінчила школу №83. Всяке було, вчителька Проць дуже любила одне прислів"я "Народженний повзати літати не може". Щодо "батьки платять", завжди були діти, яким потрібні не знання а оцінки, відповідно "батьки платять". А вчителі, живі люди, їсти теж хочуть.

,

школа супер !!!

,

Всі коментарі щодо "поганості" школи - абсолютна дурниця... Сам вчився в цій школі, успішно завершив навчання в ній, поступив в Університет ім. І. Франка, його успішно завершив, захистив кандидатську дисертацію, викладаю в цьому університеті і ще в кількох вузах, отримав підтвердження свого фаху в Бермінгемському університеті і від британського брокера, акредитованого при Оксфордському університеті... і все це завдяки цій НАЙКРАЩІЙ у Львові школі... Сина свого старшого туди віддав і молодшого теж туди віддам... всім рекомендую... А щодо вчителів, ... то кращих за тих, які працюють у 83-ій школі не знайдете ніде... Зичу всім найширшого спектру всіляких гараздів!!!

,

Найгірша школа у Львові.

,

Школа і молоді вчителі початкової школи погані. Діти в ній деградують!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Сказати що школа погана - нічого не сказати. Школа ніяка!!!!!!!!!!!!! Не давайте до неї дітей !!!!!!!!!!!!!!! Потім пожалієте!!!!!!!!!!!! Будете забирати дітей до інших шкіл. Ліпше зразу віддіти дитину до СШ 66, 45, 46, 85.

,

школа, супер . Дає не тільки знання, але й готує до життя.

,

ця школа просто супер**))))дуже класна школа

,

про школу тільки приємні спогади. самий більший вклад в школу і в розвиток учнів дав вчитель історії Артур Михайлович. Він зі всіма класами організовував пізнавчі поїздки, олімпіади.

,

Школа супер)!

,

У школі твориться безлад - замість уроків постійні платні збори в актовому залі, репетиції, виступи, екскурсії і таке інше. Думку учнів ніхто не враховує.

,

чудова школа, приємні спогади. якщо щось не подобається - змінюйте самі, вчителі вам тільки для допомоги. Вітання вчителям від '87 року випуску.

,

Прекрасна школа та чудові спеціалісти, особливо Артур Михайлович!!!!!

,

школа суперова!!!!!!!!!!!!!!!а Артур Михайлович вчитель історії афігено класний!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа хороша. Педагоги також. А хто не хоче вчитись, тому ні один вчитель не допоможе.

,

Школа супер , але вона не піариться тому погані відгуки від деяких людей ... А вчителі дуже хороші , особливо Артур Михайлович - історик .

,

У нас чудова школа, прекрасні учителі і молодий директор, що дуже дбає про школу.

,

у цій школі все найкраще

,

погані вчителі а школа файна)))))))

,

Дуже класна школа!!!!! Вчителі класні!!!!!!!!!!!! І все все все!!!!!!!!!!!!!!

,

Цю школу не можна назвати ні поганою, ні хорошою. Старіючий колектив вчителів із совєцкими стереотипами. Вчитель хімії - Ольга Мирославівна - промінчик сонця у цій невтішній країні.

,

школа хороша і працьовитий колектив. просто не вміють себе рекламувати. у школі навчався президентський степендіат, багато переможців олімпіад...

,

Дуже хороші,чуйні вчителі.Високий рівень викладання.

,

Чудова школа, хороші вчителі.


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові