Школи

Середня школа №84


  • Львів · вул. Зубрівська, 30
  • (032) 222-33-49
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

вчителі жах , звісно є і доьрі вчителі Валентина Лавренюк найкращий вчитель з географіії , сергій сергійович біолог , оксана коваль вчитель укр мови.Але інші фізичка мені навіть здається що вона сама не знає шо вона фізику викладає , англічанка таке саме вона не знає шо вона англічанка , олним словом хнання дають з другорядних придметів як біологія географія а такі як математика література фізика хімія не викладають нормально . вчителі не зацікавлені в тому щоб дитина зрозуміла . З цієї школи я переведусь в наступному році в 93 ліцей а ви подумайте чи вартує давати туди свою дитину і чи виросте вона там розумна ,я переїхала з іншого мсіта до львова але я вже хожу на 3 додаткових а у старій школі такого не було бо вчителі вчили . школу не раджу але поставлю 2 зірки за те що у школі тепло і за хороших вчителей все.

,

Школа жахлива. Булінг процвітає. Більшість вчителів - неадекватні, невдоволені життям. Викладання - непрофесійне, індивідуальний підхід до дітей відсутній. Приниження учнів властиве для багатьох вчителів.

,

ставлю 3 зірки,чому.Школа впринципі нормальна тепло, багато гуртків, але вчителі тут просто жах! Деякі вчителі кричать, пояснюють по советьськи нічого не зрозуміло, або монотонно розказувати, і не цікаво чи ти зрозумів чи ні. Валентина Лавренюк дуже хороша сама кращя!Завжди допоможе коли побачила мене в сльозах допомогла і психолог теж крутий ми вияснили мою проблему Тетяна Елуардівна(психолог)вона дуже крута. Отже йти в цю школу чи ні,думаю що так мені тут добре бо якщо нема булінгу можна лишатись.

,

Жахлива школа вчителі собі все дозволяють у цій школі.

,

Нормальна школа, якщо б не зав-ка ст. класів, яка не вміє поводитися з дитиною. Постійне залякування,принижування, що руйнує психику дитини. Вимогає хабарі,щоб дитина мала нормальні оцінки.

,

Доброго дня. Завдяки деяким викладачам, які позорять цю школу - жахлива школа. Хтось занижує оцінки тим дітям, які не принесли хабара. Хтось - постійно залякуэ,може загнати дитину. То порушує психику дитини. Чому такими вчителями не займаються відповідні органи- поліція, прокуратура? Цікаво, яка в неї заробітна плата, якщо вона займається такими поборами?

,

Жахлива Школа! Вчителі не вміють з дітьми говорити, самий позор це вчителька, ім'я не знаю, але вона обзивала дітей "клоунами" "ідіотами", жахлива школа

,

Те, що учні здають успішно ЗНО абсолютно не заслуга вчителів цієї школи.Це заслуга батьків , які оплачують дітям репетиторів.Вчителі в цьому учбовому закладі навіть не хочуть достойно оцінювати дітей , які не взяли їх за репетиторів.В других , нормальних школах , до учнів 11 класів відносяться з розумінням того, що в дітей дуже велика нагрузка.А тут якісь колаборанти.Пан директор, не пора поставитись до цього питання серйозно?Може звернутись з проханням провести переатестацію вашого педколективу в міністерство освіти?

,

Рекомендую цю школу виключно мазохістам, які бажають щоб їхні діти виросли представником сірої маси, адже у закладі максимально принижуються ідеї індивідуалізму, особистості та унікальності. Є весь набір: сильно насаджаються християнські ідеї(і будь яка відмова від походу в церкву провокує вчителів та завучів на гнівну розмову), хоча школа фактично не має християнського нахилу; у школі привчають дітей бути "таким як усі", сильно не виділятися, будь які девіації відразу викликають обурення в адміністрації; i безумовно у школі присутньо багато сексизму(незважаючи на великий жіночий колектив). Проте, у школі є деякі унікальні вчителі, які дійсно люблять свою роботу, та хочуть чомусь навчити. Саме через них і виникає бажання повертатись у цю школу. Загалом, є набагато кращі та ліберальніші школи.

,

Моя дитина вчиться в цій школі,я дуже задоволена. Приємні вчителі,дружня атмосфера в класі (велике дякую за це класному керівнику). Мені все подобається,школа супер! Навіть дивно читати негативвні відгуки

,

Того року закінчила школу. Як і будь-де є свої мінуси й плюси, але відверто кажучи, я не шкудую, що вчилась у цьому навчальному закладі! Не розумію чому стільки негативних коментарів, адже більшість людей, які так висловлюються, навчались тут багато років тому. Я з впевненістю можу сказати кожному, що 84 школа є на достатньо високому рівні. Це підтверджується результатами ЗНО. У цьому, безумовно, найбільша заслуга вчителів. Сумуватиму за вами всіма) Окремо хочу подякувати класному керівнику Ледвій Ірині Ярославівні. Не знаю чи знайдеться десь кращий за неї вчитель з математики. Дякую також Лідії Ярославівні, вчительці з української мови, яка зробила все для того, щоб ми були грамотними; Ользі Миколаївні, яка допомогла збагнути, що без знання минулого ми не зможемо будувати майбутнє. Бахто хто написав що не задоволений рівнем викладання англійської мови. Нас вчив Роман Володимирович, про нього я говорю лише позитивне, бо він не тільки класний директор, а й чудовий вчитель!

,

Жахлива поведінка вчителів, особливо жахлива поведінка вчителя з математики - принижує дітей, не надає знання, корупціонерка, підвищує самооцінку за рахунок дітей! Нікому не раджу мати таку вчительку!!!!! Умови у їдальні теж жахливі, працівники буфету працюють без рукавиць, я звичайно перепрошую але невідомо що вони тими руками робили, охоронець злий як пес не випускав чиюсь маму, поки вона не показала паспорт. Керівництво принижує дітей, моя дитина не одноразово скаржилась на неї, також вона бере хабарі за те що діти хворіли і пропускали уроки, ганьба, а не школа!!!!!!!!

,

Я вчилась в цій школі .Випуск 93 року. Моя дочка тепер тут навчається в старших класах.Більшість вчителів нормальні. Завуч старших класів не дуже нормальна . Її поведінка по відношенню до дітей далека від адекватної .Чому педагог дозволяє собі постійні крики і чіпляння до учнів.Урок перетворюється на екзекуцію.Крики і залякування- не сама ефективна методика для того щоб викликати цікавість і увагу до предмета. По-менше би таких викладачів в школах! Через них діти випускаються зі школи зі скаліченою нервовою системою.

,

интересно послушать. не знаю какие учителя сейчас, но при советах много было жидов учителей тяжело учится было.

,

Школа просто супер! Нерозумію якого милого пушить що школа погана.Дуже вдячна Ользі Леонідівні, моїй вчительці математики, пояснює новий матеріал дуже добре та зрозуміло, також дякую моїй класній керівчці Лілії Володимирівні,це дуже строга і добра вчителька яка весь час підтримує нас і допомагає в різних сетуаціях. І звісно хочу додата що на 2018-2019 навчальний рік, 6-В найкращий клас в школі. P.S.Але це не точно

,

Мала працювати в цій школі, але мені відмовили. Може, це десь і добре. Школа як школа: нічим не відрізняється від інших. За вчителів не знаю, не довелося спілкуватись. Охоронник злий як пес. Йому достатньо лише жовчного, скорпіонячого погляду, щоб дати тобі зрозуміти, що ти ніхто. А директор (новий) з амбіціями мало не міністра освіти. Якось так...

,

Для мене ця школа була і буде російською. Не розумію батьків, які віддають дітей з україномовних сімей в цю школу !!! А по рейтингах з ЗНО, ця школа не є на висоті !!!

,

Ганьба, а не школа, відверто кажучи! Почитала відгуки і бачу, що нічого в тій богодільні не змінилося за ці роки (випуск 2002 року). Стосовно англійської, цілком погоджуюся з попередніми коментарями. Оцінки занижувалися через банальне «непереварювання» тебе тим самим вчителем (мова іде про вчителя англійської мови, суцільний жах, а не вчитель!) Постійні незрозумілі побори на фонд класу (ремонт робився раз чи два, в часи мого навчання, про басейн на ті часи ми могли тільки мріяти, але кошти на його ремонт збиралися регулярно!! Це зараз школа запровадила нову моду звітування, раніше ніхто ні перед ким не звітувався, куди йшли зібрані гроші - не відомо! Здаєш - молодчина, не здаєш - чорна вівця в стаді баранів!!! Це не школа знань, а школа виживання в сучасних умовах! Дійсно хороші вчителі давно звідти пішли в інші навчальні заклади або на пенсію. одиниці, кому можна від щирого серця сказати ДЯКУЮ: Лазор, Тур, Заячук, Петріщєва, Луць.

,

Ну що я можу сказати? Коли я прийшла у 84 школу (це було в 6-му класі), я одразу ж замітила, що діти зовсім інші, ніж у 96 (в якій я провчилася всього 1 рік, лише 5 клас). Хоча не всі, проте більшість з дітей виховані, креативні та перспективні.... Стосовно вчителів: все на вищому рівні!!! Особливо вдячна вчителеві з англійської мови, яка мені дуже знадобиться в майбутньому!

,

Жахлива школа,де не можна мати власної думки і де дітей всіма силами намагаються перетворити у безмозких роботів,які зможуть виконувати лише чиїсь накази чи команди.Ганьба скурвленій та регресивній “школі“,яка перетворилась ...!

,

Син вчиться у 84 школі, вчитель англійської Філоненко на вигляд як ангел,хоч всі інші вчителі її характеризують як сувору та вимогливу,оцінки занижує свідомо,то один день- 7,то другий день-12,то 3-й день--3.Як настрій у неї, такі оцінки у дітей.Немає ні стида,ні совісті.Після таких вчителів діти і не мають стимулів до навчання.У церкві на Городоцькій в нас настоятель все говорив на проповідях:"Вчителі,схаменіться,обдумайтесь,не занижуйте оцінки дітям в школі,бо вони потім на сповідях плачуть.Ви раните чиїсь душі та серця"......І все це не через вимогливість чи строгість,а через ГРОШІ!Але все в житті має своє ехо,бо все що несправедливе-те неправдиве. Незнаю чи порекомендувала я Б цю школу іншим як хорошу,принаймні хотіла щоб по відгукам дітей про вчителів,самі батьки мали вибір того чи іншого вчителя,і директор давала на це згоду.

,

супер школа зараз вчусь в ній

,

Я сама закінчила цю школу,тоді це була дійсно ШКОЛА. Зараз знань дають 0,000...(є дуже незначні винятки) в основному все навчання на батьках.Моральні якості вчителів лишають бажати кращого. Повернути подарунки, подаровані дітьми на день учителя,сказавши, що це дуже дешеві подарунки. А майданчик, ремонт- це є, але чи це найважливіше?

,

Школа жахлива,там треба все міняти, починаючи з директора,люди добрі!!! Стільки молодих людей сидить без роботи,а тих пенсіонерів виносять виносять з вітам ногами вперед..вчитель початкових класів , 68 Років набрала 1й клас,солдапія страшна!! ніякого християнського та національного виховання,вчитель християнської етики також пенсійного віку ,щей бувша кумуністка!!!! Це знущання з наших дітей!!

,

Майданчик і стадіон найкращі на Сихові! Мій син ще не ходить в школу,але ми завжди гуляє тут на стадіоні:чи з візком чи з самоконтролю чи з ровером. В цю школу ходить мій похресник в 6 й клас.

,

Школою назвати важко, знань не дають, вчителі з англійської неврівноважені і нервові та свідомо занижують оцінки, якщо не ходиш до них на додаткові заняття. З польської мови вчителька, немає слів, складається враження що має порушену психіку ...

,

Школа чесно кажучи з кожним роком все гірше і гірше.Якщо батьки носять, то дитина вчиться добре.Якщо б не репетитори,то дитина англійську і не знала,а вчителі знаючи що дитина займається-знижують оцінки.Математика і українська,сильні вчителі.

,

Я окончил эту школу в 2013 году. С одной стороны я, наверное, со временем, буду по ней скучать, но с другой стороны, я ни в коем случае не хотел бы снова всё это пережить.

,

Пять лет училась в этой школе, с гордостью ношу звание выпускника этой школы! Спасибо учителям за знания! Только благодаря им сдала ЗНО отлично, спустя 10 лет! Огромное спасибо Довбуш Нине Леонидовне ( к сожалению она уже на пенсии, но с удовольствием ходим к ней в гости), Заячук Татьяне Николаевне, Тур Валентине Михайловне, Ляшко Ольге Олексеевне! Всегда с теплом вспоминаю школьные годы! Спасибо Вам!

,

Доброго дня!Я чув зіслів батьків що школа то можене погана,так як ій надає місто кошти,а от знання слабі!І Це батьки оплачують за додаткові уроки та знання!Це іх заслуга!Дякую батькам

,

Самая лучшая школа !!! Сейчас пишу экзамены без проблем ) учителя помогли , душу в наши знания вложили!!

,

Супер школа..сейчас там учусь!! Учителя самые лучшие, и ученики толерантно друг к другу относятся! И ремонт то что надо! Приводите своих детей...не пожалеете!))

,

причем здесь фасад здания!главное образование!а учителя отличные!!жаль что живу далеко,своих бы детей отдала,без раздумьев!!!

,

8-Гкласс закочила в1985 году. спасибо преподователям :классному руководителю Кит Ярославу Алексеевичу,математику- Китуре Софье Ильиничне ,учителю русского языка и ллитературы-Надежде Николаевне и други. Одноклассники отзовитесь.

,

Я можу гордо сказати я закінчила СШ№84 школу!!!Ніколи не забуду вчителів,які не просто вчили нас предметів,вони всю душу нам віддавали.Люблю вас усіх і завжди згадаю))))

,

Отличная школа...... в этом году у меня уже выпускной класс)))

,

Хороша школа, вчилася в ній, як буду мати дітей тільки в цю школу поведу!!

,

супер школа

,

самая лучшая школа на сихове:) очень хорошие учителя,дают глубокие знания) и ремонт сделали хороший, школа выглядит отлично:)

,

Школа ну просто жах навідміну від 96!

,

Моя дочка навчається у 3 класі у Вікторової Тамари Олександрівни. Надзвичайний вчитель, чуйна та добра людина людина, дає міцні знання, любить та поважає своїх учнів.

,

84 школа the best!!!

,

Класна школа) не забуду її

,

Я учился в этой школе !!!Класная школа!!!и клас был очень дружным !!!!11-ть лет как быстро они пролетели !!!Теперь уже после выпуска 11-лет прошло !!! Те кто сейчас учится цените это время!!!!

,

Гіршої школи я ще в житті не бачила...

,

найкраща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

загублені 10 років навчання!

,

Школа найкраща в Сихівському районі,вчителі вимогливі,дають міцні знання.

,

школа №84 найкраща

,

школа супер...

,

84 шк. найкраща!!9-В the best!!!

,

Найкраща школа! Найкращі вчителі! 8 - Б The best!!!!!!

,

школа класна сама в ній вчуся приходьте до нас в нас і басейн і танці любого стилю джюдо аійкідо кароче гасло нашої школи це:Дорога у майбутнє починається з одного кроку!!!!!!!!;

,

я в цій школі вчуся , і цілком задоволена... вчителі дуже хороші.......і учні привітні*))) всередині дійно школа гарна....от тільки що зовнішній вигляд не дуже... а так .то школа №84 .рулить*** а особливо 8-Б

,

це нормальна школа я в ній зараз вчусь в 7 класі!!хто прейшов в іншу той сам винний !не хочеш вчитись то тобі ніодин вчитель не поможе

,

Це дуже хороша школа,де працюють тільки найкращі вчителі....Дуже їм вдячна...Успіху ВАМ)

,

Раньше училась в этой школе... и очень рада,что покинула её, перейдя в другую! Отношение учителей к ученикам и ученикам друг к другу оставляют желать лучшего! Удачи вам, ученики 84 на Сихове! :)

,

Школа - просто супер и я учителями довольна....=))))))

,

найкраща школа

,

Школа самая лучшая!!! 7 Русский класс ждет пополнения, нас всего 11 !!! Нас мало и мы все хорошо учимся... Wellcom!!!

,

Найкраща школа з усіх!!!!Вчителі там супер і школа хороша)А щодо ремонту то всередині школа ще краща за будь -які гімназії

,

Ця школа в жахливому стані, сам її зовнішній вигляд викликає відразу і співчуття і учні цієї школи, за всю історію Сихова там брутальні. Слава Богу я не вчився в 84 !

,

прекрасно провёл время

,

Я закінчила цю школу,цілком задоволена нею і вчителями які там викладають))))

,

колись найкраща школа Сихівського району давно потребує капітального ремонту, соромно


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові