Школи

Середня школа №87


  • Львів · вул. Замарстинівська, 11
  • (032) 235-85-35
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчалася в цій школі і маю лише приємні спогади! Хороші вчителі, які намагаються дати по мах що в їх силах. Невелика кількість дітей в школі - у нас на паралелі було всього два класи і ми всі дружили, і продовжуємо спілкуватись зараз. Здужились завдяки частим поїздкам які організовували вчителі (Кам’янець-подільск, Полтава , Умань, Одеса, походи в театр, ккскурсії тощо). Не розумію тих хто пише негатив, мабуть ви не бували в інших школах. Той хто не вміє цінувати завжди найде до чого при копатися.

,

Школа - одна велика родина. І зовсім не в хорошому сенсі цього виразу, а навпаки. Тут кожен кум, брат, сват. А якщо ви не входити до числа попередніх, то ви або нормальні вчителі( таке тут рідкість), або група вчителів- пліткарок. Або ж вчителі початкової школи, але вони живуть своїм життям. Навчання предметів тут повна лотерея. Потрапляєш або до дуже хорошої вчительки( наприклад укр. мови), яка розжовує тобі все, або ж до вчительки, яка дасть списувати диктант/переказ і буде кожен урок починати з промови про те, як важливо говорити українською, але в самої проскакує суржик в мовленні. В вчителів англійської жахливий підхід до своєї роботи і взагалі до учнів. Тут можу тільки побажати їм успіху і краще б більше вчились і розвивались, а не язиком ляси точили і кісточки обмивали. Аааа, ще ж забула про групку вчителів- родичів, які забігають до представника адміністрації на каву.

,

Вчителі гнобили учнів ,любих класів Особливо мене

,

Жахлива школа , за моїх часів .Сестра також вчилась , вчителі допускають знущання серед дітей які не такі як всі , сама страждала від знущань однокласників і приниження. .Про столову в їжу плювали не одноразово старшокласники які чергували в їдальні тому я там не харчувалась , надіюсь зараз діти беруть свою їжу самі .Більша половина вчителів пліткарі.Я пішла з дев'ятого класу , сестру перевели , ну вчителі там як є то працюють роками що їх виносять вперед ногами , і більше ні разу туди не захожу як страшний сон.

,

Школа хороша, вчителі досвідчені, директор супер, вчитель трудового навчання також дуже хороший., Пан ЄВГЕН. ВСІМ ДЯКУЮ ЗА НЕЗАБУТНЄ ДИТИНСТВО, дуже добре пам'ятаю як ми на лінійці підвали гімн України.

,

Школа нікудишня. У початкових класах ще можна було навчатись. Але в старших класах неможливо. Вчителі не зацікавленні в навчанні дітей. Вони відчитали свій матеріал і йдуть. Їм всерівно чи зрозуміла дитина чи ні. Підійшла до однієї вчительки що б вона пояснила мені матеріал який я не зрозуміла, вона просто сказала що це мої проблеми і пішла. Дехто на уроках їсть і п'є каву замість того щоб пояснити дітям щось нове. Якщо це англійська мова, то це англійська мова і урок має проводитися на англійській мові а не на українській. Організація школи також нікудишня. Медсестри немає, столова жахлива, їсти в ній не можливо, протипожежної системи немає. В тарілці окрім макаронів з сосискою ти можеш найти волосся. Школа занедбана, аварійні виходи завалені всяким хламом. Вибачте, але навчатись тут не бажано. Рейтинг школи дуже низький. Вона знаходиться на сотому місці. Після випуску з цієї школи тобі дорога тільки в ПТУ.

,

Школа чудова. вчителі бомбезні мені подобається тут навчатися.

,

Я сподіваюся, що все анонімно (не хочеться, щоб за мною полювали) школа як на мене хороша, деякі вчителі можуть зацікавити матеріалом. До речі, я пропоную відмінити "лінійки" (це коли в понеділок,8:40 стоїш в акт.залі і слухаєш гімн, і дітей, які вчили слова.) Наскільки я знаю, це дітям не подобається. Школа не погана, не Саммерхілл (Великобританія) Але не погана. Але, в цій школі є ще й мінуси. Якщо адміністрація школи хоче їх вислухати, то шукайте мене

,

Хочу подякувати вчителям нашої школи за те .що терплять нас таких не послушних дітей

,

в нашому класі майже всі здають ЗНО з англ.(десь 95%).ми невпевнені в інших предметах,тому мова навіть не йшла про те,щоб здавати фізику,хімію чи математику.нащо наїжджати на вчительку,якщо серед нас є такі,що в школу взагалі не ходять,а потім хочуть оцінок і хваляться на перервах як круто вони помстяться за низькі бали.

,

Учителі з англійської на високому рівні) Бо дитина пів року тому не знала і половину з того , що знає зараз) І той міф, про те, що вони їдять на уроках, ну це дійсно смішно) Хто б собі дозволив таке?

,

Вчителі з англійської - хороші) Моя дитина ще декілька місяців назад не знала половини з того, що навчили її зараз) Те , що вчителька їсть на уроках, ну це взагалі.. Хтось, щось собі придумав, і тепер розказують якісь міфи) І на мою думку, проблема заключається в самих дітях, якщо вони прогулюють уроки, а потім приходять і хамлять вчительці, то чому вона має нормально на це реагувати? І чому тепер через один дурний коментар страждають інші діти, адже уроки які були до того, дитина любила найбільше за інші, а тепер з неохотою іде на урок..

,

Знаєте, ця школа найкраща! Якщо вчителі строгі, значить дитина погано поводиться санітарність набагато поліпшена. Це найкраща школа нп світі))

,

реєстрація на ЗНО на днях це був ЖАХ.коли дитина пару днів бігала за заучкою то вона ії відфутболювала бо казала що немає часу.і от нарешті знайшла час,забрала з уроку і привела в кабінет, а там вєсєльє в розгарі.на столі купа жировиська,шум,регіт і стійкий запах алкоголю.дитині сказали самій зареєструватися.при чому та реєстрація супроводжувалася образами і криком рухатися скоріше.дитина прийшла в страшному шоці.невже заучка замість гоститиме не могла помогти дитині.інакші діти розказували такі самі пріколи з реєстрацією.

,

Заберіть з школи двох вичтелів англійськлої мови, які нічого не вчать, тільки їдять і розводять плітки про учнів, батьків, про фінансове становище сімї, це жахливо. А ще недавно моя дитина заявила що не признається вчительці з англ мови що буде здавати ЗНО з англ , тому що вчитель буде занижувати оцінки, тому що дитина пішла на репетиторство не до неї, а як до неї йти як вона нічого невчить і не навчила за 11 років!!!! Одну вчительку взагалі не можна допускати до дітей, після кожного уроку в дитини стрес!Я просто в щоці з дирекції яка закриває на це очі! Школа знаходиться в хорошій локації, велика, простора але настільки занедбана що страшно в туалет або в їдальню сходити.

,

Я згідна з більшістю коментарів,що школа бажає кращого,а тому,що керівництво надто м"яке,нічим не переймається, треба змінювати.Їдальня смердить сирістю та грибком,що взагалі небезпечно там їсти,хоч і готують не погано.Дітям немає чим зайнятися на перервах чи після уроків і кричать "не бігайте",а що ще робити?Зараз ще й поставили охоронця, яка хамить,яка не має поваги ні до батьків а ні до дітей.А що до вчителів ,то вчителі різні як у всіх інших школах.Єдине знаю,що через вчительку математики,багато дітей переводиться,бо не доступно пояснює,а потім двійки ліпить.Вчителями ми задоволені(окрім математички),і англічанкою теж))).І головне,що поборів немає,як в більшості інших шкіл.

,

доброго дня! шановні батьки давайте не говорити про вчителів!!! Вчителі в цій школі вимогливі і вчать добре,а коли дитина не хоче вчитись це інше питання!!! Давайте звернемо свою увагу на чистоту зокрема туалету це ЖАХ

,

ця школа на відміну від інших шкіл хороша, а вчителі англійської мови дають дітям чудові знання!!!!

,

На котру з тих англічанок ви таке зло маєте?ваші легендарні цукерки з кавою і міфічне їдять ми не бачили ніколи.в нашому класі більша половина дітейздаєЗНО з англ.А англічанка ще одна з небагатьох хто заставляє нас вчитися і таки вчить.може просто заставляє і вас щось вивчити?школа мрачна тільки тоді коли думки і знання мрачні.Деркач нас теж вчить і ми не замітили за нею нічого такого що вона погана.

,

Наша вчителька з англ.строга дуже і вчить добре.чого ви пишете про цукерки і каву.такого ж ніколи нема.вона заставляє вчитися реально.то може ви зато і злитеся.та і телефона в неї в руках нема.щось то певно ви тими плітками займаєтеся або оцінку ненормальну получили.

,

Школа як школа не дуже.Вчителі з Анг.Мови нічого не вчать тільки каву з цукерками їдять,то плідки про дітей розпускають,то по телефону говорять. Школа дуже мрачна!!....

,

дуже хороша школа і моя дочка провчилася 9 років у цій школі і ніякий проблем в неї не було головне щоб було бажання вчитися а все інше неважливо вчителі досить не погані

,

Школа хороша....Вчителі теж не погані....У школах смачно годують не ремонт люкс але нормальне приміщення для навчання)Нові туалети,Красиві класи,хороші і усміхнені вчителі...Охорону змінили на краще....чим було_В АНГлійському кабінеті ніколи такого не було як СВЯто...Сказала якась людина не подумаючи...НАЙКРАЩА ШКОЛА))

,

школа найкраща особливо Ірина Ярославівна Коваль

,

Школа найкраща.Особливо Гана Дмитрівна .

,

Школа супер особливо Оксана Богданівна!

,

Я навчаюся в школі вже 9 рік.Жодного бойовика в школі,на превеликий жаль(ті вчителі,які так знущаються з нас),ми ще не бачили.Щодо англічанки то, в стадії жування на уроці,ми її не бачили.Ну,а на перерві,якщо смакує,нехай їсть.А як Ви собі уявляєте,що вона виходить на середину,бере каву,попиває її,а ми сидимо і дивимося?І всі ці процедури перед прозорими дверима? Так,можливо школа і потребує ремонту,кращих кабінетів,але ,коли нам друзі розповідають про жахи інших шкіл,то ми щиро раді,що вчимося власне тут!

,

Школа дала хороший урок життя. Було різне.Так дійсно умови не найкращі, але що поробиш тут - це загальнодержавна проблема, як завжди не всистачає фінансування.Ті кошти, що не розкрали на вищих рівнях, йдуть в основному на "круті" школи. Спонсорів у школи немає, таких, як у інших. Вчителі різні: є професіонали з великої букви, а є і справді нікчемні. Окрема подяка Швець Оксані Йосипівній! Директора давно пора міняти. На рахунок знань, що вам сказати...хто хоче вчитись, той вчиться , а не шукає проблему у викладачах чи можливостях школи.Не буде ніколи однакових можливостей у всіх школах. Знаю сам багато випускників, які багато добились у своєму житті і задячують цьому рідній 87.Нарахунок допоміжного персоналу взагалі не компетентні відгуки, кому взагалі цікаво працювати медсестрою чи психологом за ті копійки, які пропонують їм? Це питання загальнодержавного рівня, а не шкільного. І на завершення мені дуже приємно, що провчився саме в цій школі з 1 по 11 клас. І всім її раджу.

,

Школа жахлива!!!! Вчителі безвідповідально ставляться до своєї роботи,взагалі нічого не вчать.. Дозволяють собі на уроках особливо англічанка п'ють каву,їдять на уроках при дітях,це просто не припустимо.. Вчитель хімії пропускає більше уроків ніж діти... Вчителі не мають ніякого психологічного досвіду,любий вчитель особливо старшокласників принижують дітей,дозволяють собі обзиватися,можуть вдарити... Директорові слід більше приділяти увагу по відношинню до вчителів за дисципліною ніж до дітей.Старшокласники постійно курять в туалеті,дирекція не приділяє цьому уваги... Не раджу давати туди дітей. Моя дочка рада,що закінчила ту школу,фактично втекла!!!!

,

Школа жахлива!!! Вчителі не професійні у своїй справі,а психологи взагалі з них нікудишні... Вчитель з хімії просто вампір... Пропускає більше заннять ніж діти... Директорові слід більше тримати дисципліну серед вчителів... Харчування жахливе,посуд грязний,антисанітарія. Вчителі взагалі не зацікавлені у навчанні дітей,крім молодших класів... Не раджу давати туди дітей якщо хочите,щоб діти мали знання і майбутнє...

,

я читала ваші коментарії одні позитивні інші негативні .Так звичайно ця школа не досконала але в всіх школах є свої плюси і мінуси.Наші учні дружні підтримують одні одного .Вчителька англіської мови дуже добре викладає.І звісно інші вчителі теж .В наші школі є психолог і до нього можна звернутися за допомогою .шкла якщо щесно дуже хорошо .І замісь того щоб осуджувати нашу школу і наших викладачів подивіться на інших.Нашій школі давали багато медалів за спортивну участь .Ви говорите що викладачі школи пліткують але це звісно не правда ви засуджуєте їх в плітках а самі зараз і так робете. школа №87 найкраща))

,

це не правда що говорять про нашу школу ця школа може і не найкраща за то тут дітей вчать профісіонали я їх дуже люблю і поважаю :)

,

Ви знаєте,багато начиталась про свою колишню школу №87.І я не розумію звідки така хвиля обурення?У цій школі прекрасні вчителі.Так,вчителька хімії вимоглива,вона змушує вчити хімію.А чи не саме це ви хочете коли віддаєте дитину в школу?Чи не хочете ви ,щоб дитина була розумною?Так ось,коли є вимогливе ставлення,тобто домащні завдання,самостійні-то відповідно і знання будуть.А коли б нічого не задавали на домашнє,чи не робили самостійні-то б ніхто не вчився. Я вважаю,що у ваших коментарях є неправдива їнформація на рахунок корупцій.Якщо вам цікава думка людини яка вчилася в цій школі,то знайте з дітей брали лише по 30 грн.в рік на охорону.Я вважаю,що це не багато порівняно з іншими школами де беруть і по1000 і по 2000.Що ж стосується подарунків вчителям,ніхто нікого не змушує.Якщо ви вважаєте за потрібне,даруйте на день вчителя,чи 8 березня.Але ще раз повторюю,це не примусово-це добровільно. І останнє,на рахунок вчителів,я дуже дякую всім вчителям за хороші знання.

,

Я закінчив 9 клас минулого року.Батьки наполягли поступати в ліцей.Про школу тільки найкращі спогади.Вчителі-супер.Знання порівняно з другими ліцеїстами кращі.А щодо куріння,то в кожній школі курять,та й то залежить від тата і мами чи дитина курить,бо під школою і батьків завжди море курящих.Їдальня може й не найкраща,та труби точно на голову не падають!

,

На вчителів Ви явно зводите наклепи.Якщо така школа погана і вчителі,і їдальня,і туалети,то віддайте свою дитину в ''крутішу''школу,де з Вас знімуть по тисячі на місяць і буде все Вас влаштовувати.Ваша дитина,напевно,вчиться зле,то Ви таким чином злість вимітаєте.А замість того,щоби по ночах в інтернеті сидіти,дитину краще припильнуйте.

,

Школа жах(більше похоже на якусь психлікарню ніж на школу,все в темних тонах,освітелення немає, та і вчителі до одного місця....крім того що каву пити і плітки розводити нічого не вміють...для учнів немає ніякого заняття на перервах крім того щоб курити в туалетах...в їдальні їсти взагалі не варто,для вчителів подають все свіже а для дітей "помиї"...вийти з цієї школи з знанням не реально, але якщо у вас великий гаманець можна вийти з хорошим атестатом але знань при цьому 0(((Не можу назвати ніодного вчителя який викладається на 100% для учнів, при тому для них є ще другом і хорошим співбесідником....психолога і медперсоналу в школі взагалі не існує,а навіть якшо вони є допомоги не дочекаєшся...в їдальні можна переживати не тільки за їжу а зі те чи не впадуть вам каналізаційні труби на голову...Для лабораторних робіт немає ніякого обладнання,учні повинні все писати з голови або з інтернету, про які знання тоді можна говорити???

,

Школа жахлива( тільки заходиш у школу тебе вітає дуже "приємний" запах, медперсоналу в школі взагалі не існує, тому що медсестрі вже на вигляд років 90,вчителі нічого не вчать, тільки пліткують і каву на уроках пють,дітей не поважають, посилаютьв магазин, в школі немає психолога, а навіть якшо він є в школі не проводяться тренінги ,не проводяться ігри та розмови для підлітків,у їдальні їсти взагалі небезпечно тому що над головою висять труби а готують там жахливо і годувати тим дітей взагалі неможливо,коридори темні, неосвітлені,хоча на 1 поверсі поставили сіру плитку, в класах парти мабуть ще з 80-х років, сів і порвав колготки, в кабінеті фізики все життя -20 замерзнути там зимою раз плюнути, заходиш в туалет смердить, туалетного паперу немає, учні що дівчата що хлопці смалять, охоронець на дверях фліртує з ученицями і взагалі не займається своєю роботою,ремонту там ніколи не було і не буде, тому що все робиться за кошт батьків!Вчителі занижують оцінки!

,

Це неправда що пишуть про нашу школу і сама краща викладачка це Горматій І.М. а вчителька англ.мови не змушує і не пє на уроці каву !!!!

,

школа жахлива!!!!!!!!! в школі тільки є троє хороших викладачі: Наталя Ананівна, Теофілія Дмитрівна, Оксана Йосипівна, ці вчителі дійсно дають хоч трошки знань. Інші викладачі взагалі нічого не вчать, займаються тільки своїми справами, обговорюють. Особливо жахливі викладачі Англійської мови, в кабінеті англійської мови завжди панує свято. сидять кілька викладачів під час уроку, пють каву, їдять, говорять, займаються наговорками, посилають дітей щось купити, діти в цей час займаються чим завгодно. Знань з англійської мови зовсім не дають, проводили платні додаткові заняття з англійської примусово, а нічого на них не вчили, давали переписувати все готове, а самі завжди сиділи і пили каву. І більшість викладачів така!!!!!!!!!!!!! це просто жах!!!!!!! вже закінчила школу, і зробила великі висновки!!!!!!!! ніколи б не дала своєї дитини туди і не раджу нікому віддавати дітей в цю школу адже діти просто там отупіють!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Це не правда шо пишуть про Богдана палика і про нашу вчительку.Я файно знаю Богдана Павлика і не думаю шоб він так зробив,і наша вчителька на оборот нас виховує,і вона най краща вчителька її звати Світлана Зіновівна

,

7 грудня 2012 р. учень 5-б класу, 87 школи, Павлик Богдан, на майданику біля школи, не нароком зштовхнувся з учнем школи №53.Внаслідок чого, був вибитий зуб Після пригоди Павлик не втікав з місця події,він пішов в свою школу .Школа де навчається Павлик а також інші учні є дуже хорошою...!!!!Класний керівник класу -супер вчитель!!!Наш директор - дуже хороша людина!!!Сім*я у Богдана - нармальна!!!Класний керівник де навчаеться Богдан ,була шокована поведінкою батьків постраждалого учня, яка кричала на всю школу ..чому її попросили вийти з школи...І дуже добре.. що ваш син не навчаєтся в цій школі..!!!!! Просимо прийти до нас ..але не з криком і ви побачите які ми учні !!!

,

7 грудня 2012 р. учень 5-б класу, 87 школи, Павлик Богдан, на майданику біля школи, навмисне дав підножку учневі школи №53. Внаслідок чого, був вибитий зуб з корінням. Після пригоди Павлик втік з місця події, залишивши учня в калюжі крові. Під час розмови з класним керівником, виявилось, що так вчать робити кращих учнів школи, так, як він староста класу, то це дає йому право наносити тяжкі тілесні ушкодження. Позицією вчительки, якщо її можна так назвати, я була шокована, а директор школи виставив за двері, захищаючи зловмисника. Вибачень дитина не дочекалась ні від учня, ні від батьків, ні від вчителів. Чому діти такі жорстокі? Може тому, що вони мають таких вчителів. Батьки бувають різні, я не знаю яка там сім"я, але, на мою думку, вчитель повинен учнів примирити, адже саме він бере участь у вихованні, а не радісно усміхатися з чужої біди. Дуже добре, що в цій школі не вчаться мої діти і їм більше повезло з вчителями, які привчають любити ближнього, поважати людей...

,

Шановні батьки! Запрошуємо Вас та ВАШУ ДИТИНУ на адаптаційні заняття для підготовки до вступу у 1 клас, які проводяться у приміщенні СЗШ № 87 (м.Львів, вул.Замарстинівська, 11). Дні проведення – ВІВТОРОК, ЧЕТВЕР О 15.00 год. Будемо раді бачити Вас та Вашу дитину у нашій школі. ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ПРОСИМО ПОДАТИ : • заяву; копію свідоцтва про народження дитини • З повагою адміністрація школи

,

Обожнюю цю школу і всіх вчителів в ній...школа просто неймовірна,тут понудьгувати і не встигнеш))))))

,

я вчуся тільки в 3-а класі мій класний керівник горматій ірена мирославівна мені дуже подобаєтся мій клас у нашому класі є непослушний хлопчик воляк (кормило) міша но навіть від нього я не зміню свою думку про клас ***мій клас самий кращий !!!

,

Вчителів там багато хороших, але люди з якими я вчився... краще і не зустічав би їх ніколи в своєму житті, одні негативні спогади про клас і класного керівника.

,

Я ходив в цю школу 10 років і можу сказати що педегоги знають свою справу найбільше мені запамяталися Оксана Йосипівна Теофілія Дмитрівна Наталя Ананівна мене породували указкою і привязала любов до хімії Галина Романівна прекрасна молода повна сил вчителька вона і була моєю керівничкою якщо ви попадете до цих вчитилів з вас будуть люди і ще одне те що я не згадав про всіх вчитилів це не означає що я їх не люблю)))

,

ЫРИНА ФИДИШИН нормальна вчитилька

,

Хороша школа, тільки приємні враження

,

вчителька ірина ярославівна федишин є найкраща це є моя вчителька

,

школа супер

,

пані мамо)) ви забули написати щось хороше про наші туалети)))наприклад в дівчачому туалеті на третьому поверсі відкриваєця красивий краєвид признаюся я полюбляю посидіти на підвіконі ,помріяти,понудьгувати,прогуляти урок.....якби не нові вікна я б мала плевмонію)))їдальня в нас в готичному стилі )))а котлети які готовить пані аня просто шикарні )))я давно їх вже не їла бо стала вегітарянкою)))

,

Школа - НЕ супер! Нібито й ремонт зробили, а в туалетах воняє. Заходиш в школу - неприємний запах тут же. Опалення - сучасне, а холодно. Їдальня - просто якийсь жах. Поруч розташовані якісь незрозумілі технічні приміщення. Холодно і темно.

,

сама сама )))

,

школа аж ніяк не супер.Опаленя сучасне але неякісне.Ремонти по класам деяким є але за кошти батьків.Корупція процвітає але цього ж не признає ніхто.постійно на щось збирають враження таке що працюєш не тільки на свою сім ю а ще й на школу.За мого часу такого не було щоб на кожне свято яке є в календарі гроші на подарунки для вчителя ........носили...

,

школа-просто супер

,

Я там вчуся!прошу той хто сказав: "Школа сама по собі хороша...Вчителі ніякі...Вчити дітей не хочуть..Про вчительку з хімія я навіть згадувати не хочу...Терміново потрібен ремонт і нові педагоги)" вибачитись вчителі вчать добре!вчителька з хімії добра!

,

школа супер!!!

,

Школа сама по собі хороша...Вчителі ніякі...Вчити дітей не хочуть..Про вчительку з хімія я навіть згадувати не хочу...Терміново потрібен ремонт і нові педагоги)

,

Школа хороша, особлива подяка вчителю молодших класів Ірині Ярославівні Федишин.

,

школа бест...)

,

Деякі вчителі дійсно хороші, але не всі. Велика корупція в середніх класах.

,

дуже добра школа.вчителі-професіонали.Діти із радістю йдуть до школи.

,

Нормальна школа! Добрі знання учителі дають...

,

хороша школа)) я там вчилася))


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові