Школи

Середня школа №95Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я випускниця цієї школи , і дуже жаль що за місяць назавжди попрощаюсь з нею ?школа хороша , вчителі ставляться з розумінням ( Але не всі ) Директор це окрема любов ?Ще такого класного директора я не бачила ?по сучасному ставиться до всього і все розуміє ?Деякі вчителі взагалі на одній хвилі з дітьми і це дуже круто ? Колись в молодших класах класний керівник тримала дуже жорстку дисципліну і мені це не подобалось Але тепер я зрозуміла для чого це було і впевнена можу сказати ДЯКУЮ❤️ Звісно що там би було дуже добре зробити ремонт , але і без того школа дуже класна ?

,

Школа нудна та вчителі не грають ніякої ролі в соціальному житті підлітка! P.s. У ваших туалетах курять!!!!(і це я не про сигарети)

,

Моя дитина в молодшій школі. Вчителька дууууже хороша, добра, з гарним підходом до дітей (Івановська Оксана Миронівна). Так, модернізація в школі потрібна без сумнівів.

,

Оскільки до праці у школі в якості вчителя - сурдопедагога та практичного психолога залучала своїх випускникв, то маю якісь уявлення про школу. Водночас, я не зустріла жодного допису про школярів слабкочуючих ( з порушеннями луху), а школа - єдина в області з інклюзією цієї нозології діток. Прошу про це також написати враження. особливо чекаю оцінку системи навчання .. і чи потрібне навчання у спецкласах початково школи ( чекаю допичи від батьків, пеагогів та чуючих однокласників. а школярі з порушеннями слуху - мають зробити репости ВЖЕ !!

,

Відгуки звісно залишають бажати кращого, тому вирішила залишити свій, оскільки вже досить довго навчаюсь в цій світлиці. Доброго ранку, дня, вечора, ночі! Мій коментарій буде повністю об'єктивний, бо чесність це моє все. Отже, вчителі не погані і не ідеальні,просто потрібно знайти до них особливий підхід і вміти крутитись в цьому світі. Є ті, хти об' єктивно оцінює твій мозочок, а є ті, які ставлять тобі оцінки за те, хто ти є. Тобто, якщо ти погано вчишся весь рік шанс отримати хорошу оцінку за аналогічно виконану роботу з відмінником, дуже малий, Звісно всі вчителі ставляться до тебе з розумінням. Деректор чудо, не Ісус Христос , але і ти не святий Петро. Їдальня, не спорю, відстій, але тішимось чим маємо. Дуже шкода, що молодші від мене класи мають таке відверто противне виховання. Погані відгуки пигуть саме вони і їхні батьки. Шкода вчителів, бо за їхню зарплату терпіти цих виродків важко. Цілую в чоло всім щастя, здоровЛя і всього найкращого!

,

В школі є жірстокі вчителі до яких і слова не скажі бєз прибільшень! В їдальні не їм. В туалетах зроблено рімонт Особливо прибиральниці жахливі Старшокласники жорстокі

,

закінчив школу у 2014 році,ні про що не жалію,дуже хороший директор,вчителі ставлятьсся до тебе з розумінням,дуже добрі,високо кваліфіковані вчителі

,

Я довго захищала цю огидну школу вiд нападiв своiх знайомих, а тепер визнаю: це -- найгiрше, найбридкiше мiсце, яке я будь-коли вiдвiдувала. Бардак у всьому. Ненажерливiсть вчителiв шкалить. Кожну дитину та ii батькiв тут сприймають, дуже погано. Менi соромно, що маю до до цього стосунок. Так склалось.

,

Моя дочка навчається в тій школі і я зрозуміла що ця школа жахлива. В школі грязно, також там смердить. Більшість вчителів хороші, до дітей ставляться з розумінням.

,

В школі 95 на старші школі 7-11 класи курять в туалеті. Вчителі Супер.Деректору школи треба на пенсію він в школі нічого не хоче змінити.В їдальні тарілки , ложки,виделки, не миють а протирають.В їдальні дуже дорогі ціни вони пішли в магазин купили а в школі роблять виликі ціни.

,

Моя дитина навчаэться тут 5 рокiв, я дуже стала розчарована, постiйно проблеми, вчителi озлобленi, кричать, ставляться погано до дiтей, хоча отримують зарплату I мають навчати, а роблять там невiдомо що....Коли э конфлiкти мiж дiтьми, то дирекцiя все прикриваэ, щоб все виглядало гарно, а насправдi коэться казна що.Тiльки вмiють збирати грошi на все, а насправдi цi грошi потiм кудись випаровуються.Школа жах....! Таке враження що там просто працюють тiльки заради заробiтньоï плати.

,

Школа просто жахлива, до дітей ставляться вчителі як до сміття, постійні крики і обзивання різними словами.В столовій жахливе харчування, все брудне.В період отеплення, батареї завжди холодні, в туалетах страшні смороди, і повно курящих учнів, навіть з 5-6 класів, але ніхто цим не хоче займатися.Дирекція школи ужасна, коли щось стається з дитиною ( побили інші учні), то вони умивають руки, і ще й ставлять претензії, говорять що то не їхня проблема.Тому батьки забирайте своїх дітей з цієї школи, якщо хочете мати спокій.

,

Іноді мені стає соромно зізнатися,що моя дитина навчається у цій школі. Школа велика і простора ,а дітей зовсім мало. Всі оминають цей "храм науки",, бо розуміють,що це рівень радянської школи. Дітей зневажають і батьків теж. Думала,щось з часом поміняється .Глибоко розчарована. Дотягти б до закінчення навчального року,а тоді тікати якнайдалі.

,

Я вчуся в цій школі вже 6 років на молочій школі зробили ремонт в туалетах, а в старшій це просто суціальний жах грибки, запах та ще й хлопці заходять в дівчачий туалет і курять, директор навіть незамічає. В їдальні повний ужас вилки немиють, моя однокласниця найшла в їдальні вже вкусану тефтелю, а однокласник найшов в макароні дріт, а решта солотке що продають то взагалі прострочене.

,

Замінити адміністрацію школи.Великі дурні нікому не потрібні навантаження.Схаменіться!!!

,

вчителька молодших класів Надія Романівна людина від Бога .а директора треба міняти .

,

вчителі хороші а директору пора на пенсію засидівся . не дбає про школу.

,

Вчуся в цій школі 5 клас і ніби норм, але на старшій школі в їдальні все дуже дорого, а в молодшій школі безплатно, але приготовано як-не будь. Ще хотілось би довші перерви і трохи поваги від вчителів.

,

Розглянемо питання ( як вам школа?) Хочу сказати, що навчаюся вже 9 років у цій школі і хочу повідомити,що потрібно багато ще змінити. Школа з кожним роком процвітає. В прямому сенсі. Міняється атмосфера (робляться у школі ремонти) На мою думку, потрібно прикласти ще більше зусиль, щоб покращити цей дім знань. Найбільшу увагу потрібно привернути до шкільних туалетів. Це просто жах. На старшій школі учні в хлопчачому туалеті курять, тому запах розноситься по всьому коридорі, а там бігають діти. Я закликаю вчителів боротися з тим, бо це так продовжуватися не може. Багато хто починає говорити, що вчителі погані та багато вимагають, хочу сказати, щодо навчання значення це не має, але щодо грошей є багато суперечок. Школа- це дім ,де ми здобуваємо знання, а не збираємо гроші на подарунки вчителям. Їм за це видають зарплатню. Постійно говорять про те, що потрібно здати гроші на ремонт, на замки в дверях,на нову дошку і т.д. Загалом, 7/10.

,

дада, Оля, ти права) школа афігенна) вчителі найкращі на світі!

,

Вчусь в цій школі (9-Б, 2013 р.) і знаєте, хоча тут деколи і прохладно, но це не змінить навчання. Вчителі дуже добрі. Ставляться з розумінням. Кароче народ, школа суперова:)

,

нормальна школа ,в ній вчиться мій син... Хороші вчителі спецкласів!

,

Чудова школа! Вчителі дуже добрі,допомагають впізнати світ, заохочують дітей до праці. Завжди підтримують їх,підказують. Загалом,школа непогана!

,

Вчителі просто супер:) школа дуже-дуже класна ::)))

,

ШКОЛА- суццільний фільм жахів. Нахабні побори на все: ДОШКА ,ТЮЛЬ,ШТОРИ Т.ІН.

,

школа супер деректор тоже . вчителі дуже добрі наприклад марія орестівна надія степанівна моя перша вчителька --леся андріївна так не хочеться від неї йти в старшу школу але все одно я люблю свою школу

,

Нормуль але холодно

,

школа супер але годують жах

,

лишай брудно холодно вчителі хороші а директор НІ

,

Погоджуюсь з Наталею, директора потрібно ЗМІНИТИ, він зовсім не дбає про учнів у школі холодно, не має дуже добрих умов. І у їдальні продукти не свіжі, дорогі і прострочені!!!!!!!!!!!! Ну взагалі не школа, а суцільний кошмар!!! Але там декілька хороших вчителів..)))

,

Колись навчалась в цій школі. Вчителі тут нормальні. дуже любила вчительку мови - Оксану Валентинівну, вчительку хімії та фізики, котрих, на-жаль немає вже серед нас. Та от вчителі: історії - Цяска, та математики - Руслана Богданівна - залишили негативну згадку. низький уклан першій вчительці - Тетяні Романівній. А директор не дбав про школу взагалі.

,

Мені подобається школа!!!!!

,

нормальна школа шо ви хочете якы таракани

,

Колись навчалась у цій школі. Школа в цілому стандартна для Сихівського району. Є нормальні та навіть хороші вчителі. Однак, директора у школу потрібно кращого.

,

Школа норм але поки доседиш до кінця уроків то будеш вже як та сосулька !!! Повірте я в тій школі вчусь !!! =)7

,

школа може і хороша, але в ній дуже холодно

,

школа просто клас!!!

,

школа бомбезна

,

Школа супер

,

Школа -супер!!!!

,

найкраща школа міста

,

Чудова школа.. Планую у вересні віддати у цю школу в 1-й клас і четверту дитину. Вчителі мають високий методичний рівень, віддано працюють з учнями: навчають, виховують, готують багато цікавих свят під час навчально-виховного процесу, проводять екскурсії. Діти з задоволенням ходять на заняття Моїх дітей тут розуміють і надають хороші знання. Не потрібно забувати, що кожна дитина сама повинна хотіти систематично працювати, батьки підтримувати її, контролювати, і тоді все разом несе відмінний результат. А педагогічному колективу, адміністрації - низький уклін!

,

школа нормальна, тік не випускають на перерву, а в їдальні нічого нормального нема.....тік тараканиахаххаахах ....тримають нас як зеків в тій школі... ...а охорона, кашмар...тамара ше куда нейшло, но тушонка вічно жере.... .....замахала))) ....короче тікайте звідти)))

,

Пречудова школа!!!

,

школа супер

,

школа 50 на 50

,

жах не те слово

,

я учуся там... школа просто кашмар... вчителі злі но не всі..

,

номальна школа

,

я там вчусь.. ..та школа просто жах.. ..там пригають таракани

,

Чудова школа


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові