Школи

Середня школа №96


  • Львів · вул. Довженка, 13
  • (032) 222-28-42
  • денна
  • державна

Відгуки121

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Школа хороша , в школі чисто і тепло , гарні кабінети вчителі хороші і привітні але є і винятки ? деякі вимагають забагато від учнів і затримують після дзвінка . За школу ⭐⭐⭐⭐ За деяких вчителів ⭐ А за деяких ⭐⭐⭐⭐⭐

,

Школа класна!!!!!!

,

Школа офігенна

,

Школа погана

,

Школа не дуже,матеріально-технічна база непогана,але вчителі дуже занижують оцінки,це добре видно за результатами дистанційного навчання.Гарні оцінки мають переважно любимчики і ті,хто носять подарунки і ходять на додаткові.Булінг у класі присутній,але керівник не спішить вирішувати це!

,

Хороша школа...

,

Є хороші вчителі-Ігор Дмитрович та Наталія Степанівна, їдальння дуже дорога 100 грн за порцію, що це таке???!!!! Моя дитина завжди приходила в сльоза до дому і жалілась на вчителів і булінг з їхньої сторони. В класі була погана компанія хлопців що часто чиплялися до моєї доньки. Якби вчителі вчасно звернули на це увагу все б було добре(((((( Не віддавайте дітей туди, не допускайте мою помилку!

,

Школа, така як всі))) Немає ідеальних шкіл, в кожній є плюси і мінуси. Вона має зв'язок з Політехнічним інститутом, має непоганий рейтинг з ЗНО. В ній проводиться багато заходів і поїздок. Якщо і є в когось якісь проблеми, то вони є у кожній

,

96 школа погана . Нікому не раджу туди йти. Діти багато собі позволяють . І роблять що хочуть.

,

96 школа сама гірша .Всі в тій школі пофігісти ... Я вас прошу не відавайте своїх дітей в ту школу куда не будь тільки не 96? В ній дуже собі багато позволяють....

,

Люблю цю школу

,

Вчилась тут 5 років, зараз випускаюсь. Школа хороша достатньо, але є деякі нюанси, які не дають нормально вчитись. Окрема подяка- Турчину Ігору Дмитровичу( ви - вчитель з великої букви, завдяки вам я добре знаю фізику, ваші уроки це було класно і я дуже рада, що 2 роки вчилась саме у вас! Дячук Марині Леонідівній - наш класний керівник, вона завжди підтримає і допоможе, дуже добре вчить і стимулює навчатись! Матулкіну Миколі Васильовичу - завдяки вам я добре знаю право! Мамчур Марії Василівній, Петрук Марії Грирогівній, Варениці Валентині Іванівній, Шкрум Наталії Володимирівній, Пухкій Оксані Володимирівній (вона чудово веде хімію), та керівнику самоврядування школи, Дмитрів Галині Романівній- завжди цікаві уроки інформатики та дуже розуміюча учителька! Є моменти які мене дуже пригнічують, але взагалом вчитись можна. Йду з 9 класу зараз у коледж на комп‘ютерну інженерію і я рада, що чудово знаю англійську, фізику та інформатику! Дякую цим вчителям! Низький поклін усім перечисленим!

,

Не школа а жах, корупція процвітає і пахне. Нормальних вчителів можна порахувати на пальцях однієї руки, окрема подяка Ігору Дмитровичу за хороше викладання фізики) Другу зірку якраз ставлю через нього, бо він - найкращий

,

Чудова школа, зараз вчуся в ній, класні вчителі .

,

Школа лояльно ставиться до булінгу, що йде з боку вчителя до дитини. Це все, що треба знати, аби ніколи не приводити свою дитину сюди вчитися.

,

Вчуся у цій школі вже в7 класі) вчителі різні.. Кожен по своєму вчить і в кожному є щось хороше . Хтось дуже принциповий , хтось звертає увагу тільки на знання , А хтось і не тільки) В школі не найгірше : їдальня і їжа в ній у хорошому стані , є немало класів де є цілком нормальні умови ) Ще напишу вчителів які дійсно дають якісь знання

,

Школа має багато проблем!

,

школа жахлива. вчителі не можуть вирішити конфлікт дітей без директора. туалети особливо чоловічі просто жажливі . треба просто звільнити старих. і набрати нових молодих досвічених вчителів

,

Школа розпочала свій славний путь в 1990 року. А тоді були не легкі часи, в той час вчителі брали продуктами харчування ... але швидко еволюціонували і підлаштувалися до економічних реалій. Так що славні традиціїї з 90 продовжуються !!! Чомусь це вважалась сама корумпована школа на сихові. Так що шановні батьки, майте на увазі, хочите шоб був хороший атистат прийдется платити !!!

,

Чудова школа! Хто хотів вчитися, той вчився, не потрібно звинувачувати вчителів. Прикро читати про хабарництво, що є неправдою! Вдячна класному керівнику - Ладизі Даниїлі Володимирівна, вчителю з великої букви. Також дякую Шереметі Тетяні В'ячеславівні, Мельник Ользі Андріївні, Горецькому Богдану Михайловичу.

,

Школа галіма багато є вчителів які занижують оцінки.Але є такі вчителі дуже круті наприклад вчитель з Правознавства.

,

Школа не така вже і погана але є такі вчителі які вибирають "жертв" питають тільки їх . Наприклад Орися Мирославївна.

,

Школаа доволі непогана але все псує Орися Мирославівна!!!!Вона вибирає собі "фаворитів" яким занижує оцінки і навпаки яким підвищує.

,

прикольна школа а особливо вчителі ,навчаюсь тут вже 5 років дуже навіть прикольно а особливо люблю нашу керівничку Батько.Н.М короче тут ще можна багато писати одним словом рекоминдую

,

Школа гарна, простора і не є найгіршою у Сихівському районі. Моя дитина вчиться тут і дуже любить школу і вчителів !!! Багато чую, що школа дає погані знання і що треба наймати репетиторів. А скажіть мені, будь ласка, хоч одну школу у Львові де діти мають високий рівень знань і не сидять в репетиторів. Я сама працюю в спеціалізованій школі, і в нас більшість дітей з репетиторами. І це спецшкола, а що говорити про звичайну? І ще за вчителів у 96 школі. Кілька є вчителів, яких діти не люблять, але повірте мені, ні в одній школі Львова і взагалі в Україні, ви не знайдете школу, де би всі вчителі були ідеальні. Доречі, у цій школі проводиться дуже багато заходів, а це важливо !!!!

,

Не вчився в цій школі, але про неї знаю. Багато випускників закінчили і навчаються на престижних факультетах кращих вузів Львова (і не тільки!). Вчитель ніколи не навчить барана і того, хто цього не хоче. Вчитель викладає і пояснює для дітей той матеріал, який необхідний для середньої школи . Хто хоче більше, повинен займатися додатково. На уроці неможливо засунути в кожну голову однакові знання, якщо голови різні. Аноніми у вас є імена і підписуйтеся ними.

,

Найгірша школа, найгірші вчителі старших класів, найгірша деректор. Рудницький Іван Іванович це був супер директор і вчитель.

,

Школа хороша,є декілька вчителів які не дуже добре ставляться до дітей,але таких одиниці.В їдальні також все добре, від їжі нікому не ставало погано.Мед-пункт завжди допоможе,є багато препаратів і ліків.

,

закінчив школу в 2010.... хорошого тут мало... єдине що подобалось це реально хороші друзі з якими я проводив час.. Щодо вчителів ... це жах..Це не школа -це жах про кожного вчителя тут можна писати 1000 речень..але суть одна..нічого там не зміниться, за 30 років не було жодного майданчика для дітей тільки купа каміння і 2 турніки .. ніхто тут за Вашими дітьми не буде дивитись а тим більше заохочувати до навчання ..

,

Цього року випускаюсь.Це найкраща школа яка тільки є.Є деякі мінуси але вони дуже маленькі.

,

Школа та вчителі жах,Одна з найкращих вчителів-Вовчанська Марія Михалівна,класний керівник, бомба .Найгірші вчителі .... оооо тут їх багато Все що ,можу сказати про цю школу -це тюрма,не пускайте сюди своїх дітей!!!! ,

,

На мій погляд школа є цілком нормальною, є свої мінуси, але ж де їх немає. Особисто вчилася в даній школі, скарг та претензій в мене не було жодних. Зараз дочку теж туди записала.Щодо вчителів, ніколи не забуду життєвих порад Ладиги Даниїли Володимирівни, вона була в мене класним керівником, дуже вдячна їй, правда, від щирого серця. Щоб робити якісь висновки, доречі, треба спершу там провчитися))) Я задоволена 96 школою!

,

Закінчила школу 15 років тому - нормальна школа була, хороші вчителі Ірина Іванівна Смут, Надія Степанівна Кузьміна, Віра Юріівна Івах, Ганна Михайлівна Костів, ну і само собою Ігор Дмитрович. Всі вчителі з великої букви!

,

школа жах вчителі хабарники ображають,принижують дітей залякують поліцією що поставлять на облік!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!не рекомендую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Школа жахлива,не раджу нікому в ній вчитись.

,

мала "щастя" вчитись у цій школі... найгірші роки мого життя прийшли саме тут) у школі взимку було дуже холодно, одягати верхній одяг не дозволяли, подання матеріалу - жахливе. точно не радила б комусь сюди йти)

,

ШКола жахлива реально в ній нічо доброго нема тюрьма а не школа хабарництво на кожному кроці не відавайте дітей у цю школу потім самі будете жаліти

,

Хочу сказати одне,школа жахлива,сама вній вчилася було різне.Брали взятки і тому подібне.Но те що робиться зараз,просто жах.Коли дитина приходить в школу 8.20це вже зразу дітей залякують(кажуть дитині тебе ставим на учот міліції)Скажіть будьласка це що тюрма,на що дивиться Шостак Богдана Євгенівна!!!Це не школа це жах!!!!дітей нічого невчать,на уроці деякі вчителі можуть підійти і головою об парту вдарити!!!!Скажіть це нормально, ми даємо дітей щоб знущалися!!!!Нерекомендую нікому 96 школу одні забарники!!!!!!

,

Найкраща школа, яка принесла багато приємних моментів. Вчителі найкращі, вимогливі та перш за все людяні.

,

закінчую 10 клас у цій школі . перш за все спішу вас повідомити , що тут ведетьться політика суперництва між вчителями , через що страждають виключно учні . Оцінки тут натягують лише учням , чиї батьки , можна сказати , живуть в школі як прислуга вчителів . Якщо б я мав\мала вибір яку школу обрати (з сьогоднішнім досвідм ) переконую вас , що це б не була ця тюрма .

,

Читаю коментарі і просто не має слів.... Закінчила школу 15 років тому. Нічого доброго не можу сказати. Здирники і хабарники, куміство і панібратство, а що сьогодні можу тільки уявити. Свою дитину принципово не віддала у цю школу. P.S. Лише Василеско Лілю Павлівню згадую добре, учитель з великої букви.

,

Цікаво прочитати коментарі. І саме цікаво, чим більше помилок в тексті, тим більше учні хають вчителів, і навпаки, чим грамотніше написаний комент- тим більше хвалять вчителів і то навіть поіменно називають.(хто знає який предмет викладає який вчитель той на 3 бали вже заробив)

,

Сама вчилася в цій каторжній школі. Вчителі хабарники жіхливі, ні навчити, ні підхід знайти до учнів, тільки гроші подавай, подарунки і золото. Батьки будьте уважні, не руйнуйте майбутнє своїх дітей бездарними і безсовісними вчителями !!!

,

Для мене особисто,найкраща в світі школа,хоть не можу сказати що в мене все було чудово

,

Школа хороша,але хабарницька, а вчителі - то окрема розмова. Мене особисто вчили Турчин і Матулкін і для мене вони найкращі. Іскра тож нормальна вчителька.

,

Школа хабарників...... Навіть в такий скрутний для України час вчителі хочуть подарунків, хочуть, щоб для них накривали столи після екзаменів...Чому вони вчать дітей. Без репетиторства хорошої оцінки не буде. Прикро.

,

Привіт! Приєднуйтесь до Наша улюблена 96 школа в соціальних мережах вконтакті та фейсбук.

,

школа нормальна ,але вчитель дуже здирають з дітей гроші. Банальна контрольна з історії однієї коштує 1 гривню тільки за те шоб вчитель дав листочок з контрольної.

,

вчусь вже тут 5 років досить нормальна школа проблем з вчителями ніколи не було просто треба розуміти,що педагоги теж люди відповідно до них ставитись а різні проблеми і конфлікти,стаються через погану поведінку дитини все можна загладити і мати свідому голову на плечах і після випуску,буду дуже вдячний\на вчителям ;)

,

Продовження Галина Іванівна(мова,література)-хороша вчителька,розумна,спеціаліст по предмету. Лариса Федорівна(історія) - спеціаліст по своєму предмету.Дає великі знання. Леся Михайлівна(географія) - дуже дуже хороша вчителька порівняно з іншими вчителями географії.Дає хороші знання) Ігор Дмитрович(Фізика)-надзвичано хороший вчитель,уроки проводить трішки на жартах,але зате ми добре знаємо фізику,і вона легко дається. ну,загалом школа дійсно нормальна.Коли я переходив/ла в цю школу то спочатку не було бажання,тому що там не така атмосфера,і відношення однокласників між собою не таке..Адаптуватись в класі було трохи складно , так як розділились між собою.Це не правильно,потрібно мати велики дружній колектив. Ви все ж таки добряче подумайте чи потрбн переводити дитину в 96 . але є велику + в тому що після 9 ,класи розформовуються. І це дуже добре,бо можна буде піти з того класу.

,

Школа сама по собі хороша. Перейшла в цю школу .Є дійно старанні вчителі,які хочуть навчити дітей.За урок опитують всіх учнів,і двієшників і відмінників. Але проблема в тому що роблять велику різницю між відминниками і середнячками. Часто буває вчителі принижують дітей .. Ніна Олексіїївна-вона дуже принципова людина,якій потрібно вже на пенсію.Як на мене вона нестерпна,жива за радянськими правилами в школі(зарубіжна) .Ліля ПАвлівна-розумна вчителька,строга,тримає порядок.Опитує всіх,і справедливо ставить оцінки.Про неї погані відгуки хіба від тих хто не вчиться,але коли заходиш в її клас зразу починаємо всі тремтіти,чи то від холоду,чи то від страху)).(хімія) Оксана Зеновіївна-несправедливо оцінює дітей,в неї хороші оцінки мають ті діти.,які ходять до неї на репетиторство,але по знаннях вони знають на 7 балів , а в табелі мають 10.(англійська) Галина Іванівна (математика) - дуже вимоглива людина,вселий оптиміст по житті) робить різницю між учнями,але старається всіх тягнути

,

Я не люблю 96 школу

,

Школа не найкраща! Вчителі і директор хабарники! На закінчення школи випускники робили не подарунок школі, а подарунок директору в кабінет. Усі мої однокласники, які планували поступити у вищий вуз були змушені винаймати репетиторій для того, щоб хоч наблизитись до того рівня, який повинен мати абітурієнт, щоб здати ЗНО.

,

шокола нормальна,але деякі вчитилі можуть принизити дитинку

,

V 1992 roci zakin4iv shkolu shukaju znajomix chto zi mnoju v4ivsa

,

96 школа the best, вчителі супер, весело , проводяться всякі конкурси!

,

Школа просто the best всі цчителі просто супер

,

Народ! Що ви мелите?! Я особисто закінчила цю школу,тому можу заявити - школа найкраща! Тут дають знання, вчителі професіонали! В мене не було конфліктів за всі 11 років навчання! Ясно, якщо діти пропускають пари, хамлять до вчителів, а потім жаліються батькам, які вчителі погані, то і відгуки тут будуть відповідні. Тому дивіться спочатку за собою і дітьми,а потім за іншими! Знання тут дають! Навчаюсь в ЛНУ Франка, маю стипендію, а без знань сюди не поступиш... Прикро читати за Лілію Павлівну, бо вона в мене вчила хімію, тому знаю, що пишу... Це вчитель від Бога! Хоче, щоб учні чогось навчилися, а не просто штани протерли на уроках. Більше нічого додати... Люблю свою школу, як випадає нагода, то обов'язково заходжу у гості:) P.S. Трухим К.Р., Тютюнник Г.І., Матулкін М.В., Гарматій О.О,Василечко Л.П - ви the best:)

,

Школа хороша,найкраща!Дуже весело,і цікаво....Вчителі хороші і добрі,найкраща з них,це Івах Віра Юріївна!!

,

Хороша школа,у ній пройшли всі роки золоті,я б зупинила мить коли була у школі.Вчителі хороші,звичайно що вимагають хороше ставлення і старанність учнів,знання. Ця школа присвятила багато хороших спогадів,звичайно були нюанси,але це дрібниці.

,

Найкращою вчителькою у школі є Іскра Галина Іванівна (якщо хочете реальні знання,а не оцінку)... з зарубіжної літератури не надто об"єктивно ставиться до оцінювання старань учнів. З англійської мови хорошим вчителем є Тростинська Оксана Зеновіївна, а з історії-Матулкін Микола Васильович.А з фізкультури лише Джигін

,

Школа просто чудова:)))))))))

,

Школа хороша =))))))) Я її люблю і свою думку не зміню :D

,

скажу одне школа не найкраща! вчителі відбивають бажання не те що вчитись, ходити до тої школи вчителі завжди приймають сторону тих хто їм "дякує" от хто дійсно обєктивно оцінював знання це вчитель з зарубіжної літератури Ніна Олексієвна! після останього дзвоника вийшовши з школи я зрозуміла що сюди вертатись не хочу, і після випуску ще ні разу не була ті хто пишуть що школа "вищий клас" ще мабуть, не були у старших класах або в них все налагоджено )) школа по суті це перехідний етам, який потрібно просто перетерпіти, в університеті все по-іншому! а ті які хочуть переводитись у цю школу будь те готовими до того що на перших батькіських зборах Вам, скажуть "..а мені ваша дитина з самого початку не сподобалась.." як свого часу було сказано моїй мамі!

,

Школа хороша порівняняно з іншими школами Сихова.Директорка переживає і турбується про школу.Звичайно,є вчителі,які беруть хабарі,але ж ви самі винні,як би ви нормально вчились,не треба би було і платити!Самі спочатку пропонуєте гроші,а потім дивуєтесь,що вони багато "деруть" з вас.Умови в школі досить добрі,чистота ,зручність,є охорона,зимою є опалення.Також є "ліцейний клас",де можуть здобувати основи вищої освіти разом з закінченнням школи.

,

школа вищий клас

,

Моя дитина навчається в цій школі другий рік, перейшла з Первоцвіту. Початково були побоювання, але, можу впевнено сказати, що школа добра. Вчителі компетентні, умови гарні, порядок, чистота. Вчителі вимогливі. Дорогі батьки, якщо ваша дитина старанна і любить вчитися, то для неї кожна школа буде найкраща! Можна сміливо віддавати дитину в цю школу.

,

Задумалась чи віддавати дитину туди, бо багато але... Велике питання щодо викладачів: Ліля Павлівна (зараз зауч)-била по голові учня класним журналом -ну тупий, то ж не причина??? Марія Михалівна (мова, література) -викладала в молоді роки в сиротинці, відповідно підзатильники роздавала хлопцям щедро, за те отримувала відповідну "любов" у виглядів кнопок, крейдів і т.д. , крім того абсолютно не вміє працювати з дітьми, бо існує одна думка правильна -її. Єдиний сильний предмет був математика, але зараз вчитель - Директор ...шкода, бо це ж адміністратор, а який хороший фахівець був. Отже як спеціалісти, вчителі можуть бути дуже хорошими, але їх особисті якості та відношення до дітей як в Інтернаті. А останнє, що згадалось це ненормативна лексика вчительки Охорони здоров"я, мабуть були якісь проблеми в особистому, бо за таку поведінку треба з школи на вихід...

,

Кузьміна Надія Степанівна- це найкраща вчителька, яку я коли-небудь зустрічав!!!!! Джигін Володимир Григорович- the best!!!

,

Школо де я вчуся вже 3 роки з 5 класу кожен рік стає гіршше і гірше не знаю чи я почав ставати гірше чи то справді така погана школа.Найбільше мене спрягає Юля Михалівна з того часу як вона прийшла до школи працювати з кожним роком хоче заволодіти "ЗОЛОТИМ УНІТАЗОМ"-тобто взяти керівництво школи під свої ласти.Кожного дня вона строїть з себе каральевеу 80-левела вважаючи шо то дасть їй більше авторитету а насправді він падає в десять раз. Більшість позитивних коментарів які ви можите бачити на ці сторі пишуть самі вчителі або ті хто ходять на "чайок" до Керівнийтва школи.Багато хто нарікають на Директора справді Багдаша не деже вжей погана але жадна лецимірна і ін... порівняно з Юльою Михайлівною Оксаною Володимирівною та Лілею Павлівною вона може бути але краще щоб наїї місце прийшов хтось нормальний строгий але нормпльний Дякую всім хтопрочитав.!Пишіть свої коменти ( якшо є помилки сильно не критикуйте) :D

,

випускники 4 класів не йдіть в 96 школу спочатку треба поміняти керівництво школи так ради собі вчителі просто невміють дати з учнями зразу відправляють до психолога а насправді їм потрібна психічна допомога бо старі бабушки хочуть бавитися дєвочок коли деректором був рудницький то був порядок а зараз перевірку треба до цьотки богданки вона невміє тримати порядку з вчителями то що можна сказати про учнів ...дурня а не школа.

,

Вчилась в цій школі, там є нормальні вчителі, але їх можна на пальцях перерахувати. Решта просто жах, приходять на уроки шаритися і постійно жаліються які ті діти невиховані, не хочуть вчитися, кажуть, що то все батьки винні, а самі палець об палець не вдарять... І те, що немає поваги до дітей - правда. Ставтесь до учнів як до баранів і вони такими і стануть.

,

Моя перша вчителька Панасюк Надія Михайлівна - СУПЕР!!! Я ніколи не забуду наші святкові виступи, художні читання віршів, цікаві екскурсії, грамоти. Вона навчила нас бути добрими, вихованими людьми. Я дуже вдячна їй!!!

,

Даниїла Володимірівна найкраща найдобріша))) сама краща з усіх*

,

Закінчила цю школу більше 3 років тому. Хороша школа..непогана директриса..хороші викладачі..є звичайно і виродки,які не мають права взагалі називати себе вчителями..але це вже інше..знання дають навіть вони-головне бажання..ну а особисте ставлення можна поставити на місце.

,

Школа просто жах, нічого хорошого в ній немає... осболиво тупі вчителі..

,

Школа супер!Вчителі класні.

,

Школа тупорила!Вчителі на стільки зажрані що просто жах!Вічно плачуть що бідні а самі всі в золоті ходять і вдіваються не на Секонд Хенді!А є ще батьки які до тих вчителів в задницю без мила лізуть з своіми подарунками і знаками поваги!А ви говорите корупція там Богдана Євгенівна як Янукович в тій державі все до себе!Просте питання:ДЕ шкільний автобус?А нема і небуде!Треба дітей десь везти прошу Шановні батьки :ДАВАЙ РУБЛІ!!!!Ось і вся делема!

,

я вчусь 5 років найкраща вчителька Гавор Наталя Григорівна

,

Стасів Ірина Іванівна найкраща

,

вчуся вже 4 роки)дуже хороша школа)а ті хто писали що школа погана,нехай перше подумає про свою поведінку в нас дуже весело,і вчителі справді оригінальні*

,

Школа непогана. Але ставлення деяких вчителів до учнів залишає бажати кращого.

,

школа норм. деякі вчителі відносяться до учнів без поваги

,

класна школа, тупі учні

,

привіт мене звуть надія мені10 років моя школа найкраща в світі я вній приймаю задоволення нажаль 25травня був останій дзвоник я попрошчалась

,

Школа норм , але ставлення вчителів до учнів просто жахливе,вчителі роблять велику різницю між відмінниками та учнями, що вчаться середньо а про двоюшників я взагалі мовчу!!!!!!! Думайте куди будете давати своїх дітей!!!

,

гіршої школи не бачив

,

дивна трохи

,

супер а не школа

,

Школа просто супер сама в ній вчуся і мої брати вчителі Добрі гарно ставляться до вчителів

,

найкраща школа львова!

,

школа дісно класна вчитилі до дітей ставлятьця з повагою

,

Школа супер) Вчусь тут уже 7 років і вона мені подобається... головне- вчителі не нудні, а деякі навіть дуже оригінальні)

,

супер школа

,

ШКОЛА СУПЕР

,

школа просто супер! кращої нема...*)

,

супер!

,

гарна школа СУПЕР .

,

Школа класна....

,

Школа супеер вчителі теж сама в ній вчуся

,

школа Best**

,

класна школа,вчителі до дітей ставляться з повагою,і справді у дітей цієї школи високий рівень знань! вопшем 96 the best!!! С(:

,

школа супер, вчителі супер, всьо супер, ніодного поганого слова сказати неможу

,

школа нармальна

,

немаэ поваги до дитей безпридэл зи сторони керивника школи учни прогулюють уроки немаэ контролю класно так вчитися

,

Школа класна, тільки що нормальних вчителів не багато !

,

школа супер, але вчителі деколи ну дуже не очікувані! Атак просто супер

,

Ця школа найкраща

,

супер клас я там вчуся

,

Норомальна школа тільки вчителі "зі страностями"

,

класна школа сама в ній вчусь.

,

Рівень успішності учнів й справді високий. Провчилась у цій школі всі роки, поганих спогадів нема.

,

Надзвичайно хороша школа, дійсно, не порівняти з деякими школами Сихова і Львова, а особливо зі школою № 55.

,

super

,

Дуже хороша школа

,

Найкраща школа Сихова, хороший рівень знань

,

Дуже хороша школа, не порівняти з деякими школами району Сихова ! Я і багато знайомих в ній вчилось, школа дає душе хороший рівень знань. Більшість людей вибарає 96-ту, Ви теж не відставайте !!!

,

школа хороша, вчителі до учнів ставляться з повагою і любов"ю!!

,

96 the best

,

Путівка в життя.

,

№ 96 The best


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові