Школи

Українознавча середня школа "Берегиня"Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Це найкраща школа , вчителі відносяться до учнів як до своїх дітей. Мій син дуже вдячний всім вчителям.

,

Школа впринципі непогана, але побутові умови бажають кращого, і ще в школі занадто багато нав‘язують «бандерівщини».

,

Вчителі добре знають свою справу та мають правильний підхід до дітей, а також враховують їх думку. Єдиними мінусами є те, що школа працює у 2 зміни та проблеми із приміщенням, особливо це стосується відсутності комп'ютерного класу. Надіюсь, з часом міськрада зверне на це увагу і вкладе гроші для розширення школи або відбудови старшого корпусу.

,

Зареєстрували дитину на підготовку. Враження від школи тільки позитивні. Приємні педагоги, а в приміщенні школи чисто і діти всі на очах.

,

Щодо МІНУСІВ Берегині - є багато проблем відносно побуту та умов перебування дітей у школі, як наслідок тисняви - ненависне усім навчання у 2 зміни. Найбільша проблема школи - директор!!!!! Щодо плюсів - педагоги дуже хороші!!!! Діти - пречудові. Проблеми можна вирішувати, було б бажання у директора, бо батьки дуже ініціативні та енергійні. Одна перепона - директор!!!!

,

Впринципі школі є майбутнє...молодший корпус є класний, але над старшим потрібно багато попрацювати!вчителі є добрі, а діти є найнормальніші у всіх школах Винник...єдині мінуси є те, що не треба було закривати і потрібно попрацювати над будовою старшого корпусу.

,

добра школа

,

дуже вдячний.

,

Найкраща школа у Винниках! Щодо початкової школи дуже хороші педагоги, щодо старшої ще не знаю. Правильний підхід до виховання та навчання дітей.


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові