Школи
Школа повного дня «КМДШ»

Школа повного дня «КМДШ»vip


Про школу

Школа повного дня КМДШ

КМДШ – це мережаукраїнських шкіл повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов. Сьогодні в Україні функціонує три школи – дві в Києві та одна у Львові.

Як побудоване навчання у школі

Навчання у школі КМДШ побудоване таким чином, щоб дитина отримувала практичний досвід та могла застосувати знання в житті. В КМДШ застосовують інтегрований підхід до навчання: в початковій, середній та старшій школі. Це значить, що, виконуючи завдання на окремих уроках, учень одночасно розвиває математичні, мовні, природничі, громадянські, соціальні, технологічні та мистецькі вміння. А ще поглиблює знання з різних предметів. Схожу інтеграцію практикує більшість країн, які мають чималі досягнення в освіті.

Інтеграція в КМДШ саме про реальні життєві потреби школярів, їхні зацікавлення та життя. Наприклад, на інтегрованому уроці з «Я досліджую світ» та «Творча майстерня» діти можуть вивчати українських пташок та одразу візуалізували тему уроку, створюючи з ниток власних пташат. Або ж на інтегрованому занятті з хімії та «Я досліджую світ» третьокласники можуть досліджувати розчинність у воді речовин, які зустрічаються в побуті - солі, олії та кави.

Інтегровані теми в молодшій школі КМДШ називаються «хвилями», а процес такого інтегрованого навчання – «хвильовим зануренням». Учні весь місяць працюють над заданою темою, досліджують її на кожному занятті, а в кінці захищають власний проєкт.Підчас «хвиль» учні отримують досвід: життєвий, науковий, творчий, навіть професійний. А ще школярі вчаться співпрацювати, взаємодіяти в команді, виступати публічно, захищати свою позицію, переконувати інших, презентувати себе та слухати.

Школи КМДШ. Відео.

У середній та старшій школі використовують проєктний підхід до навчання: школярі працюють над реальними бізнес-кейсами, створюють проєкти, беруть участь в дебатних турнірах англійською мовою. Кожне «проєктне занурення» закінчується публічним захистом результатів, де учні демонструють конкретні результати своєї роботи, а ще як вони розвинули проєктне мислення, вміння працювати з інформацією, критично оцінювати її, взаємодіяти в командні, презентувати свої результати – важливі компетентності для кожної людини.

У старших класах є профорієнтація, учні мають можливість побачити творчий, виробничий та інші процеси у реальності. Також старшокласники мають можливість спробувати себе у різних професійних напрямках.

Профорієнтація– це можливість для старшокласників поглибити свої знання і вміння із тих галузей, які виходять за рамки типової освітньої програми середньої школи, і здобути дієвий досвід за напрямами «Менеджмент», «Комунікації» та «ІТ-технології» (на вибір).

Іноземні мови:

КМДШ – школа з поглибленим вивченням англійської мови. З третього класу учні розпочинають вивчення другої іноземної мови на вибір. Також школярі займають з носіями мов, їздять за програмами обміну в кращі школи Великої Британії та Канади.

Дізнатися більше інформації про КМДШ можна за посиланням.

Школи КМДШ:
Львів:
вул. Угорська, 12Е (район Нового Львова, в житловому кварталі «Софіївка»)

Київ:
1. вул. Голосіївська, 13Г
2. Дніпровська набережна, 14Л


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Дякую КМДШ за активні уроки, дитина щаслива біжить до школи! Щось нове відкриває для себе щодня, і з нами ділиться постійно :) Саме такою має бути освіта.

,

Краща школа у Львові

,

Дуже ціннісний простір, увага до кожної дитини і родини

,

Я дуже задоволена школою КМДШ, вона дійсно надає актуальні практичні знання і навички дитині, до того ж дуже гнучко адаптується до постійних карантинних змін. При цьому зберігається висока якість навчання. У колі подруг-мам ми часто обговорюємо умови навчання у різних школах, і я сама дитину переводила двічі з інших шкіл, тому можу на 100% оцінити різницю в підходах на користь КМДШ. Дякуємо команді, директору та окремо нашому тьютору пані Ользі за турботу, підтримку, постійний розвиток та небайдужість до кожної дитини! Ми з вами!

,

Чудова сучасна школа, минулого року перевів сюди дітей з іншої приватної школи, де провчилися 2 роки. У КМДШ рівень навчання на голову вищий, вчителі та ментори максимально зацікавлені у розвитку дитини, тому рекомендую.

,

Дитина вчиться третій рік у КМДШ, школа постійно розвивається, щороку додаються нові цікаві предмети, освіта тут дійсно сучасна та "в тренді". Син любить ходити до школи, з питаннями взаємовідносин у класі всі моменти чудово модерує ментор, який є у кожному класі. Можу ще відмітити роботу кафедри англійської, хороший рівень і в принципі багато уваги в школі приділяють мові. З 2 класу маємо ще другу іноземну, польську. За успішністю і динамікою дивлюся у електронному щоденнику, якщо маю якісь запитання - все досить швидко вирішується через Менеджера з комунікації пані Людмилу.

,

Вибрали цю школу як таку, що пропагує індивідуальний підхід до кожної дитини, "вчить думати" та підтримує креативність, проте, на жаль, це не відповідає дійсності в повній мірі. Вчителі, які дійсно працюють за таким принципом є, їх досить багато, їм велике Дякую. Але також є вчителі, які, прикриваючись креативними закликами, створюють видимість бурхливої активності, при чому забуваючи про свою першочергову роль педагога, людини, покликанням якої є навчити чогось дитину. І це з базових ключових предметів. Таке відчуття, що в гонитві за славою і купаючись у власній креативності, втрачають елементарну людяність, про індивідуальний підхід до дитини з їхнього боку і близько не йдеться. Найгірше те, що школа підтримує таку видимість креативності, батьки фактично ізольовані, розмови з вчителем з намаганням привернути увагу до дитини не працюють. Ззовні все виглядає чудово, а в середині - розчарування.

,

Не берусь судити саму школу, їхні ціни і правила. Пишу коментар, як мешканець сусіднього будинку. Спочатку на місті школи стояв двоповерховий будинок Львівєнергопроекту, побудований в 50х роках. Потім комусь прийшла геніальна думка добудувати ще 2 поверхи і відкрити готель. Так і зробили приблизно в 2010 році. Тільки замість 2х поверхів добудували ще 4 (чотире !!!), без всяких дозвільних документів на фундаменті розрахованому на 2 поверхи не житлового фонду. В 2013 році готель перепрофілювали на приватну школу. Подвірья між нашими будинками розділили гратами. І коли діти виходять на перерву або фізкультуру їм і побігати нема де. Зато вся єнергія виплескується в крики і візги "бідних дітей". На напроти також дуже весело чути це цілий день.

,

У Тухлі на сходжені на г. Путище я познайомився з групою учнів других класів, деякими мамами та викладачами, що супроводжували їх. Вразив мене цей колектив своєю зібраністю, рішучістю, дружністю, стійкістю дисциплінованістю та людяністю. Чи багато мам або вчителів наважились би дозволити малечі підйом на кілометрову висоту у дощову погоду? змогли зберегти їх від застуди? Спускалися просто лісовою кручею на вірьовці в болото. Охочих допомогти гатити не бракувало. Діти все пройшли дружно. На перекусі дітлахи пригощали і мене. Не все було просто. Але коли один з цих туристів розплакався – його старалися заспокоїти та надати допомогу. Більшості дорослих можна вчитися у цих школяриків згуртованості та толерантності. А через хиткий підвісний місточок найстрашніше було іти дорослим, але жінки самостійно і мужньо перевели за ручки дітей. З цих малят виростуть чуйні Чоловіки, мужні Жінки, справжні Друзі. Турист 4-ї категорії, Віктор.

,

Чудова школа, закінчили 2-й клас, всім задоволені. Бачила, що відкрили донабір на наступний рік на сайті недавно, дуже раджу.

,

Найкраща школа у Львові

,

Моя дитина зранку біжить до КМДШ, і сумує коли хворіє і не може піти. Чудова команда, якісна освіта. Ми з вами!

,

Моя дитина щаслива вчитися, а я бачу прогрес і по знаннях, і по softskills, і тому спокійна за неї. Саме за це безмежно вдячна школі, тьютору та вчителям.

,

Основний мінус школи - це відсутність дисципліни. Школа допускає моменти булінгу та не визнає їх. Також занадто молодий персонал, який не є достатньо кваліфікованим щоб давати раду. Ставка має бути не на молодість, а на досвідченність і досягнення певних результатів. Погана комунікація з адміністрацією. Ігнорування у закритих групах класу - фактично лишаєшся сам на сам зі своїми проблемами.

,

Дитина навчається в школі 2 рік, із задоволенням йде до школи щодня. Добре підібрані вчителі та тьютори, швидка комунікація з вчителями через батьківську групу та платформу. Школа з 9 до 18, вдома ДЗ не робимо, все встигає в школі.

,

Дуже хороша школа за співвідношенням ціна/якість. Викладачі зацікавлені у тому, щоб дитина розвивалася, вчилася думати самостійно, розвивала саме soft skills. Сучасні знання+увага до дитини.

,

В школі добре працюють PR-фахівці, тому складається враження тотально якісної освіти. Проте довелось забрати дитину, вимушено зробивши стрес, оскільки ціна не відповідає якості та обіцянкам цієї приватної школи. Обіцяні новітні підходи до розвитку дитини несподівано обернулися дивним міксом мало пізнавальних розваг та фотозвітів на фб. Некомпетентність та порушення комунікації між адміністрацією школи та батьками теж вражали впродовж цілого року, коли "успіхи" в навчанні обернулися екстренним пошуком репетиторів для того, щоб надолужити втрачений час, коли було різко та необґрунтовано суттєво піднято ціну з обтічним аргументом "ми дещо інтуїтивно визначили ціну на цей рік, тому вирішили її підняти на наступний". З таким підходом гарні ідеї залишаються, на жаль, лише ідеями, а дитина і батьки стають заручниками інтуїтивноі фінансової стратегії школи або змушені переживати стрес зміни школи

,

Якби моїй дитині не влаштували новий стрес (необосноване непідписання договору на наступний навчальний рік), я б теж шукала позитивне виправдання та закривала очі на те, що дітям немає де гуляти і прогулки проходять на території, де місцеві нечемні мешканці залишають сміття, і діти часто знаходять шприци, а за кутом мешкає бомж, який голосно кашляє і хлопці наче ходять його лякати, така забава; на те, що на перерві з дітьми дуже часто нікого з дорослих немає, хоча за кожним класом закріплений Тютор та вчитель; на те,що коли в школі єпідемія кишкової інфекції або педікульоз, батьки дізнаються про це від сторонніх людей, а не від адміністрації або медсестри; на те, що охоронець на перерві дозволяє собі недопустимі вирази у телефонній розмові в присутності дітей; на те, що прибиральниця на вприсядки палить; на те, що коли злітає захист від заборонених сайтів на уроці ІТ, дітей пускають до комп'ютерів і потім шукають винних серед дітей, а не беруть відповідальність на себе.


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові