Школи

Середня санаторна школа-інтернат №1 для дітей з серцево-судинними захворюваннямиЗалишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Що можна сказати про школу,в якій провів своє дитинство і підготовку до суворого життя.кожен по різному сприймає таке навчання. Особисто багато спогадів маю,про тих ,хто нас вчив і з ким пліч опліч вчився.Все залежало як сприймав це випробування. Погоджусь що виховання не тільки лягає на школу, а і на батьків,позиція все вирішує. Слухняність батькам, менші проблеми в школі. Я радий що саме в цій школі пройшов таку підготовку.

,

Школа просто супер,навчалась там 9 років!!!! Ця школа дала мені друзів і прекрасне виховання.Вчителі і вихователі суперові!!!! Низький уклін вам за ваші старання і любов до кожного учня!!!!))))))

,

Дуже хороша школа.Я випускниця 1994 року.Провела два незабутніх роки. Були дуже хороші вчителі.Дякую усім.Відгукніться випускники.Наш класний керівник була Лідія Степанівна,якої на жаль уже немає в живих.Була вчителькою фізики

,

Школа ПРЕКРАСНА і ДОСТОЙНА. З високим РІВНЕМ ЗНАНЬ !!! І нехай НІХТО на хвилі нездорових амбіцій !!! - НЕ ОПЛЯМОВУЄ її ЧЕСТЬ !!!!!!! Моя дитина навчається в цій школі не перший рік. До школи не йде, а БІЖИТЬ !!!!! Думаю: цей факт говорить про ВСЕ !!! Побільше б таких шкіл в Україні !!!!

,

самий стильний інтернат у йому нема рівних всі ховаются

,

Школа супер я там навчаюся вчителі та вихователі просто супер дякую за терпіння навчання я Вас люблю низький вам поклін це найкраща школа в світі туди дійсно варто давати дитину навіть якщо дитина буде в школі цілодобово то будьте в певнені що дитину нагодують вложать спати і будуть няні які будуть цілу ніч не спати і дивитися за дитиною .

,

Прекрасна школа! Велика шана і дяка усім учителям,які навчали мене! Випуск 1986 року.

,

В загалі школа не погана, про неї знаю не з чуток. Хороше харчування, відсутність Фізкультури ( в звязку з тим що для діток з вадами серця ) літом дітей возять до табору (цілком пристойного). Хороші, терплячі, викладачі які з розумінням і досвідом навчають учнів ( до слова учні з сімей різних верст населення) підхід до них потрібно мати не аби-який. Хоча це можна сказати далеко не про всіх, адже там є осиби так звані вчительки яким місце однозначно не у навчальному закладі, а тим паче санаторного типу для дітей з серево судиними захворюваннями. Речі чула там дуже образливі від працівників, які ображаючь честь та гідність дітей і батьків. Деякі батьки на це просто закривають очі , мабуть в зв"язку з тим що не в змозі відати діточок до іншої школи. Не можу зрозуміти чому такі люди працюють з дітьми , чому їх не можна просто звільнити а запросити на роботу тих хто в принаймі любить дітей . А на скарги ніхто нажаль не зважає ні органи опіки і піклування ні керівництво з вул. Просвіти.

,

Школа дуже хороша, дякую директору за цю школу я не хворий на серце тому що мене дали туди батьки!!!

,

Школа дуже хороша,і навчання добре...Всі працівники школи добре ставляться до своєї роботи, і також до дітей.Всім працівникам школи я дуже вдячна.

,

Дякую за школу життя. Шукаю однокласників 1979-1987

,

В мене таке запитання: в цій школі дитина перебуває цілодобово, чи після уроків повертається додому?

,

хороша школа, допомогла визначитись із професією, навчила життя))

,

Мої діти навчаються у цій школі, жахлива школа. Педагоги не компетентні у своїй справі,тільки те і вміють що залякувати дітей і відправляти на лікування. Занижувати самооцінку дитини, і на прохання батьків не звертають уваги. За дітьми не доглядають належно, тільки дзвонять і жаліються, а ваша дитина .........я ж їм довіряю дитину на цілий день.Моя дитина приходить із школи і говорить: Навіщо я народився, якщо я такий поганий. Це наші вчителі внушають таке дитині, питається: Хіба це вчителі? Невже таким вчителям можна довірити дитину? Яке майбутнє чекає мою дитину? Моя дитина сердечник, так можна і до лікарні довести, а то і гірше.

,

супер

,

Я випускниця 1981 року (була головою учнівського комітету у школі, можливо, хтось мене знає...) Я дуже радію, коли бачу, що такі хороші слова подяки пишуть працівникам нашої школи. Вони цього варті!!!

,

дякую всім працівникам своєі школи за турботу за нами .Низький Вам уклін. З повагою до Вас Савосін Сергій-ВИПУСКНИК-1982 РОКУ

,

супер

,

Низький уклін працівникам чудової школи ...ВИ НАЙКРАЩІ І ШКОЛА ВАША ТЕЖ..

,

Дорогі вчителі! Дорогі вихователі! Я вам вклоняюсь до землі. Дякую Вам за все. І нехай у Вас буде все добре.

,

низький уклін вам ,дорогі вчителі та вихователі....

,

супер


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові