Школи

Навчально-виховний комплекс школа-садок №94


  • Львів · вул. Брюховицька, 99
  • (032) 291-18-06
  • денна
  • державна

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчалися в старшій школі,але перейшли в іншу,тому що кожен ранок для дитини,коли за розкладом мала бути зарубіжна література,був стресорним.Дитина відмовлялась йти в школу!!!Після розмови з вчителькою сподівалась ситуація стабілізується,але почула зовсім непедагогічне від неї "не подобається,то забирають,шкіл багато"...Так і зробили.Гадаю,новому директору варто замислитись,бо прихований булінг зі сторони вчителя -це роздуми про подальше вчителювання!

,

Рекомендую і задоволена на всі 100 % Вікторією Богданівною,у неї порядок, дисципліна,діти доглянуті,а саме головне,що я спокійно йду на роботу, знаючи,що моя дитина в надійних руках! Якщо ВИ самі не навчили свою дитину елементарних навичок таких,як зняти колготи,взути тапочки,тримати ложку в руці,щоб дитина хоч трохи була адаптована до садку,то мінус вам як мамі, а не вихователю!

,

Вихователь – це перший, після мами, вчитель, який зустрічається дітям на життєвому шляху.Ми потрапили були до групи «Бджілка» вихователь Вікторія Богданівна одна з найкращих, дуже любить дітей і діти її.Моя дитина з першого дня не плакала в неї і бігла в садок ! Вже рік як динитина в іншій групі,але плаче що хоче назад до Вікторії Богданівної,вона дуже хороший і добрий вихователь.

,

Я знаю Вікторію Богданівну з зовсім іншої сторони.Вона була виховательом у моєї доньки та у моєї похресниці,і багато друзів ,знайомих у неї були в групі.Всі відзиваються про неї як про висококваліфікованого,порядного,доброзичливого,дисціплінованого,обєктивного,з високо моральною культурою,ерудованого,терпеливого педагога!!Діти її дуже люблять і поважають.

,

Ми також ходим в садок 94. Прекрасна група "Бджілка" вихователь Вікторія Богданівна професіонал своєї справи. Завжди допомагає діткам і одітись, і поїсти. Синочок завжди приходив задоволений, сповна емоцій від пробутого дня в садку. Завжди дітки чимось цікавим зайняті, то ліплення, то малювання, аплікації.. дослідження... та шо тут говорити. Вона дуже хороший вихователь. Рекомендую !!!

,

Важко "виділити" щось одне навіть. Група "Бджілка", як можна до самих молодших діток відправити працювати таку не привітну особу. Діти від одного її виду впадають в істерику. Якщо вам "дісталась" ця особа, зекономте собі час і нерви, і одразу міняйте садок. + як в її віці можна не розуміти графік роботи більшості батьків, і що це не нормально щоб в 16.30 вже всіх забрали.. більшість батьків працює довше.. але це ще нічого, порівняно з тим що діти мають в яслах!! самі себе обслуговувати, без жодної допомоги. Я навіть не можу придумати, де б їй варта було працювати, бо ні в'язні, ні свині, не заслуговують її хамовитого ставлення (

,

Доброго дня! Потрапили в групу "Бджілка", де працює вихователем Вікторія Богданівна. Хлопчику нашому 2.5 роки. Дитина комунікабельна, вміє знаходити спільну мову як з дітьми, так і з дорослими. Про те, що всі діти плачуть і не хочуть залишатись без батьків в садочку ми знали і нормально до цього відносилися, але такого не очікували. Прийшли 2 вересня. Вихователька без жодного натяку на привітність і жодної уваги до дитини з порога заявила, що в підгузниках не можна, навіть на сон, одягатись і їсти повинні самі, допомоги не буде. Приводьте завтра до 9 і йдіть, заходити і сидіти в коридорі не можна. На наступний день без жодного контакту шарпнула дитину і пішла. Що було далі, мабуть, ясно. Половина дітей була в істериці, а половина сиділа тихо і, навіть, не рухалась. Істерику заспокоювали гриманням по столу кулаком. Вихователька вийшла і лишила їх самих!!! Ніякого педагогічного впливу чи ласкавого слова, натомість закривання вух від крику - те, що я побачила. Більше нас там не було!

,

Навчаємось в молодшій школі .Задоволені нашим вчителем Лакоцькою Мирославою Петрівною, жодного негативу не має. Дитина із задоволенням відвідує школу, щиро вдячна вчителеві за її терпіння та зусилля, яких вона докладає, щоб урізноманітнити навчальний процес

,

Навчалася в школі пару років можу сказати впевнено що дарма провела там ці роки. Є нормальні вчителі наприклад з хімії(та вона трохи строга, но предмет я знала і вона дуже доступно пояснює), біології, математики, зарубіжна(це не просто вчитель, а жінка еталон), Ольга Михайлівна вчитель української мови та літератури (мову знає добре, а літературу не дуже). Вчитель історії не вчить, а цілі уроки розказує як треба жити нормальні уроки можна на пальцях рук перерахувати. Навіть не шкодую що перейшла в іншу школу. Директор це взагалі ужас. Краще не давайте туда дітей

,

Навчалася у цій школі.Погоджуюсь,умови далеко не ідеальні,але вчителі хороші і не вимагають занадто багато,програму можливо осягнути,потрібно тільки зусиль і терпіння.Гроші НІКОЛИ не вимагали,якщо знаєш- оцінки ставили,які заслужив. А вчитель хімії - одна з найкращих,просто учні це розуміють тільки тоді,коли уже стають студентами.Невже хороша школа та,в якій ставлять високі оцінки і мало вимагають? А який результат? Багаж знать мінімальний і потім платити гроші за репетиторів,бо вчитель не навчив,платити за навчання,бо дитина не змогла здати ЗНО на високі бали і поступити на державну форму навчання.

,

Пишу про початкову школу. Вчителі супер, особливо наша вчителька. Проте постало питання про продовження навчання в старшій школі. Про вчителів нічого сказати не можу, але умови-жах(подвір'я, їдальня, спортзал). Напевне будемо переходити в іншу школу чи гімназію.

,

Школа досить не погана, вчителі теж окрім вчительки хімії багато вимагає від дітей, хочеш щоб тільки її придмет вивчали. Так то школа доволі цікава.

,

Школа хороша

,

Найкраща школа в Рясне1

,

Дуже погана школа. Всі вчителі вимагають забагато адже всі хочуть щоб знали тільки їх предмет а про інші ви подуиали коли діти мають це все вчити.Їдальня на дворі мороз коли всі хворіють діти мають іти в цей мороз щоб поїсти нормального спорт зала немає коли там одночасно вчуться два класа це неможливо вчителі фізкультури закривають його там немає чим дихати адже там здіймається дуже велика пилюка.Стосовно вчителя хімії дуже залякує дітей на першому уроці занадто багато вимагає половину дгя треба тратити щоб ісе вивчити тільки хімію а інші уроки коди вчити, дитина хоче погуляти але що робити якщо часу не має.

,

До вчителів притензій немає!!!Є тільки до одного вчителя хімії !!

,

Мені не подобається школа! Всі вчителі змушують знати тільки їхній предмет. Всі дуже хочуть грошей,не заперечую. Роблять туалет вже 2 місяці. Вони могли б зробити ті туалети на канікулах. Батьки змушені витрачати свої кошти,щоб забезпечити вчителів, а не на ремонт школи. В садочку всіх б'ють,знущаються. В молодшій школі не можна виходити за вулицю,немає нормальньх їдальнь. Тому ставлю 1 зірочку!

,

Школа загалом нормальна але деякі вчителі дозволяють собі забагато!!! Були не одноразові випадки що вчителі доводили дітей до такого стану що ті втрачали свідомість!!!! Будьте обережні при виборі школи!!!

,

Поки що знайома тільки з молодшою школою. Але вчителі моїх дітей - професіонали. Чесно, дивуюсь, що не пішли працювати в якусь приватну. Так, там мало місця для дітей, маленькі коридори, але з іншого боку діти завжди на виду вчителя. З харчуванням там проблематично. Але це не головне, головне, щоб вчитель був людиною і професіоналом. І ще, наші вчителі, самі попросили не робити їм подарунків на День вчителя і 8 березня - бо це їхні свята і їм ніхто нічим не зобов’язаний, бо до деяких батьків схоже не доходить, що зміни потрібно починати з себе. Такі люди заслуговують поваги.

,

Школа з директором-"господарником", але не керiвником та педагогом, який дбае лише про ремонт та "показуху". У п"ятих класах вам виставляють високi бали, щоб не втратити "надходження на ремонт", згодом ваша "цiннiсть" знижуеться (вчорашнi супер-дiти стають лузерами). Хоча вчительських дiтей це не стосуеться, а таких багато i у них особливi умови оцiнювання. Вчителi двох категорiй: достойнi люди, якi скорилися гiркiй долi працювати з убогим директором, або зовсiм випадковi для шкiльного середовища особи. Оксана Степанiвна, як писали вище, справдi не належить до жодноi з них, бо вона - педагог i ми можемо бути лише вдячними, що така людина затрималася у цiй школi. Правда i те, що двi iншi школи мiкрорайону ще гiршi. Тому з двох бiд вибирайте меншу, сховайте гонор, вiзьмiть усе хороше, а нi - то "шукайте щастя" в iнших мiсцях, бо тут його немае. Пробачайте за довгий текст, але можливо комусь вiн буде корисним, бо "диму без вогню не бувае". Успiхiв!

,

Жахлива школа, краще не знущайтеся над своїми дітьми і віддайте в іншу.

,

Ті, що кажуть що школа погана,що в школі занижують оцінки,і тим більше дають хабарі -погляньте на 38 школу,і я впевненна,що ви змінете свою думку.На мою думку 94 школа краща в Рясне.І ще тим кому не подобається вчитися у цій школі,чому вчитеся.Йдіть з неї, йдіть в більш більші або клацифікованні школи.

,

школа шикарна вчусь в 9 класі, з їдальнею і спортзалом трохи напряг, з вчителями норм)

,

Аж смішно стало читати коментарі з гарними відгуками, дирекція, певно , тільки тим і займається що строчить собі хвалебні оди. Вчилася в цій школі і знайома з усіма випускниками останніх років, знаю лише одну дівчину, яка здала зно на 200, та навіть їй не хотіли дати медаль без хабаря і в атестаті з мови стояло 10. Робіть висновки...

,

Жахлива школа, моя дитина закінчила і у мене залишились тільки негативні спогади... Жалію за її втраченим часом, краще б віддала якусь іншу.

,

Про яку адекватність школи можна говорити,коли навіть немає нормального спортивного залу і актового залу?а діти повинні бігати на вулицю,навіть у мороз, шоб наїстися!

,

Так, так, залишайте своїх дітей у цій школі і побачите чи буде ваша дитина вдячна за ту базу знань і нерви,яку подарувала їй школа. До вчителів більш-менш претензій немає.Успіху вам!

,

не можу зрозуміти про яку кваліфікованість вчителів йде мова!!! єдина вчителька яка заслуговує на такий коментар це оксана степанівна( зарубіжна).вона достойно викладає предмет і може показати директору його місце.вчитель у котрого справді можна щось почерпнути.

,

Я навчаюся у цій школі вже 9-й рік і можу висловити тільки позитивні враження. Адміністрація і вчителі завжди з розумінням підходить до вирішення проблем і справедливо оцінюють ситуацію. Мені комфортно тут навчатися. РЕКОМЕНДУЮ УСІМ!

,

Навчальний заклад рекомендую усім. Моя дитина закінчила його, і рівнем навчально-виховного процесу я дуже задоволення. Дирекція на своєму місці і вчителі людяні та професійні. У класах зроблені супер ремонти в порівнянні з іншими школами.

,

Хабарі, про які знає все рясне, за медалі , оцінки і нище згадану " доброзичливу атмосферу". Стосовно 200 балів, так, час від часу з'являються діти які показують гарні резутьтати на зно, але давайте дивитися правді в очі, все це заслуги репетиторів і старань учнів. Вузи? Назвіть хоч одного випускника який би навчався в Шевченка або Могилянці. Школа сімейного типу? Хіба для вчительських дітей, для яких ніяких обмежень не існує. До решти дітей ставлення ніби вони ніхто. За оцінки в 11класі, це радше дирекція згадала що є з кого вимагати. Не сумніваюся, що гарні відгуки про школу можуть писати тільки: дирекція( яка тут наживається), вчительські діти( у яких тут вільний графік відвідування і немає проблем з медалями) та вчителі.

,

Задоволена всім,а кому не подобається то шкіл є багато. Хочу вчитися і не зважаю на дурні інтриги. Школа perfect !!!

,

Школа просто супер, та й вчителі знають свою справу. Не розумію про які хабарі пишуть окремі батьки. За весь час навчання моєї дитини, в школі про хабарництво й мови не було, просто потрібно хотіти вчитися. А коли дитина всі роки не вчилася, а в 11 класі ви згадали, що потрібні хороші оцінки... Такого не буває!

,

Можу назвати школу школою сімейного типу. Надзвичайно доброзичлива атмосфера,знаючі,відповідальні, кваліфіковані,вимогливі вчителі. Дирекція на своєму місці:дбає про порядок,дисципліну,благоустрій.,завжди йде назустріч учням і батькам.Вдячна колективу школи за таке ставлення до наших дітей.А розмови про хабарі - це просто вигадка або помста окремих "добрих" батьків. Школа найкраща в нашому мікрорайоні.

,

про які хабарі ви говорите?кому ви що давали?а щоб мати оцінки треба вчитися!хтось задав такий тон, а ви це повторюєте?хоч добре знаєте що це не так!І стосовно нульового рівня знань,подивіться скількох 200 бальників кожного року має школа і в яких вузах зараз колишні випускники!

,

вчителі ви можете не брати хабарі? от коли дитина знає добре предмет і має 8, а інша дитина нічо не знає і має 10. в дупу собі оцінки запхайте і ті гроші. Бог вас покарає за це !

,

Школа з радянськими принципами і нульовим рівнем знань. Не рекомендую. Марно витрачений час.

,

надзвичайно жахлива школа. шкодую шо вчився тут

,

Жахлива школа, особливо дирекція. Всі хочуть дуже грошей, дітей мають за ніщо, в 5 класі понаставляють захмарних оцінок, нічого не вчать, а коли приходить 10-11 клас починають "вчити".Дирекція думає тільки про себе і свої потреби, всім байдуже на дітей,які вчаться і які заслуговують на хороші оцінки і відзнаки. Ніколи не давайте дітей в цю школу

,

Школа жахлива!!!! Вчителів нормальних дуже мало. Знань школа не дає, окрім географії і частково з хімії і біології. Знання з математики та іноземних мов можна отримати з лише з допомогою репетитора. Оцінки підвищують вдвічі, з метою заманювання батьків. Умови катастрофічні. Директор хабарник і просто бездарний керівник. Показуха на найвищому рівні!!! Давно потрібно було закрити цю школу, щоб діти і іх батьки не потрапляли у цю пастку!!!

,

Школа просто супер*)) Навчаюсь в 9 класі відмінник з початку навчання!!! Без хабарів!!! З станом школи трішки не альо але це вже виправляють. Вчителі суперські (поганих вчителів порахувати на пальцях однієї руки). Колектив просто ВАУ і я всім задоволений. Дякую батькам шо не відправили в 92 а тим більше в 100 чи в 38!!!

,

хороша школа, роблять ремонт в туалетах і коридорі, надіюсь і до класів дійде черга, вчителі класні(деякі)!

,

Школа ще " демократична" щодо "доброчинних внескив" ... а от учитель не вчить а тильки перевиряэ що батьки вдома навчають ( ... щоб ходити до школи дитина все маэ вже знати - с таким успихом може на дому лише займатися!

,

школа дно

,

школа здається непогана

,

школа непогана но деякі вчителі яким вже порана пенсію

,

мені школа не дуже подобається. вчителів нормальних майже нема.

,

я навчалась в цій школі,і можу написати,що тільки паро вчителів дійсно вчили,а решта це масовка і не кваліфіковані вчителі,які зовсім не готові до роботи з учнями,не сумую за школою взагалі,та й діток своїх в неї не дам навчатись!!!а то що їдальна окремо це жах,особливо взимку,пробитись в крізь сніг і учнів які тебе закидують сніжками за ради булочки,це не допустимо!

,

Школа супер

,

КНВК №94 НАЙКРАЩА!

,

Школа хороша, позитивна атмосфера, добрі вчителі=)

,

Хороша школа. Добрі , приємні вчителі. Адміністрація школи іде назустріч учням і батькам. Затишна атмосфера. Вдячна вчителям за те, що дають нашим дітям чудові знання.

,

Класна школа, хороші вчителі, атмосфера ,як вдома, а учні найкращі!!!

,

Школа чудова, вчителі супер!

,

супер школа

,

садок супер

,

Багато хороших вчителів і їхня наука відмінна, що не скажеш про директора. Корупція там цвіте і пахне. Прийде час і все це вилізе комусь боком.

,

Школа з чудовими традиціями, чуйними кваліфікованими вчителями, родинною атмосферою. Рекомендую усім!!!

,

школа просто класс!!!

,

Школа суперська!!!

,

моя улюблена школа

,

дуже добра і файна школа там вчаться хороша діти і файні вчителі.

,

школа просто клас вчителі супер

,

класна школа...тільки чула що її закривають(((але то сплетні...в них вірити(

,

ужас а не школа

,

Вона дуже прікольна,сама в ній навчаюсь:))

,

Старая но Хорошая

,

Супер-школа


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові