Школи

Навчально-виховний комплекс школа-садок "Арніка"Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Прошу дирекції НВК звернути увагу на нову виховательку і перевірити в неї диплом про закінчену педагогічну освіту. Бо у мене великі сумніви як до її освіти, так і до роботи з дітьми. Я теж відвідую церкву і мої діти моляться, але такого я ще не бачила. Вона з ранку до вечора лише молиться і мучить дітей замість того, щоб розвивати і навчати їх того, що вимагає дошкільний заклад. Моя дитина в обід разом з іншими дітьми не спить, не їсть в взагалі приходить до дому якась некерована після проведеної роботи вихователькою. Це вже друга моя дитина ходить в цей садок, але з такою неосвіченою, безвідповідальною, без досвіду роботи з дітьми вихователькою я ще не зустрічалася, це повний капець. Тому наголошую дерекції розібратися з цим пидагогом, бо інакше піду в відділ освіти міста Львова до пані Довганик. Нехай вона поїде в Арніку на заняття до цієї виховательки і разом з нею помолиться, або подивиться, що ця вихователька судить.

,

Чудовий садочок і школа. Тепла атмосфера, вихователі Світлана Іванівна та Світлана Василівна та наші няні - професіонали своєї справи! Окреме "спасибі" висловлюємо медсестрі, яка вчасно звернула увагу на певні нюанси в розвитку синочка, які вдалося швидко виправити. Вчителі професійні та вимогливі. Низький уклін закладу!

,

Школою ми задоволені на всі 100% вчителі стали рідними!!! Галина Михайлівна знаходить підхід до кожного!!! . Єдиний мінус школи,що вона лише для молодших класія( бо так не хочиця розлучатись і переводити доньку в інше місце

,

Враження від Арніки-прекрасні! Педагогічний колектив прекрасний, нова директор не знаю,чи вписалася. Підтримую дописувача нижче- якщо хочете після 4класу перейти в ЛУГГ -краще застрілитися. Після Арніки -це просто жах. Навчання на нулі, вимоги до дітей зашкалюють, деякі вчителі відверто філонять свої прямі обрв'язки,але не забувають збирати гроші та скаржитися що ДІТИ ЗАНАДТО АКТИВНІ) вдумайтеся тільки- одним словом,виховують повністю слухняну людину,без критичного мислення та без особистості. Арніка-все навпаки,майже ідеальна початкова школа!

,

У січні цього року мала намір записати свою дитину у початкову школу, до якої ми відносимося по району. Прийомні дні запису, вивішані офіційно на вікні коло входу, як виявилося, були чистою формальністю - запопадливі батьки уже давно наперед позаписували своїх дітей за місяць до початку офіційного прийому, який тривав рівно 2 год. першого дня, після чого прийом завершився. Наступного дня я пробувала підійти до заступника директора, де мені відмовили, мотивуючи, що уже набрано 70 дітей (це при тому, що попереднього прийомного дня було оголошено кількість у 60 осіб). Я не стала скандалити, хоча за законом вони не мають не взяти дитину, якщо вона прописана на їхній дільниці, причому тривалий час, а не прописалась вчора-позавчора (і ЖЕК мав би їм надати список дітей, що прописані у районі). Із вражень: школа маленька, дуже вузькі коридори, діти деяких класів перевдягались на фізкультуру просто на килимах у коридорі, оскільки вчителі провітрювали класи. Враженні дивні і неоднозначні.

,

Звертаюсь до батьків випускників НВК Арніка.Якщо надумали віддати свою дитину в ЛУГГ, то100 разів подумайте!!! В цій школі вчителів, які дійсно вчать можна порахувати на пальцях однієї руки. Моя дитина закінчує цю школу і тому я подам реальну картину щодо шкільних предметів: українська мова і література-5 балів- рівень низький, математика-7 балів , історія-0 балів- практично не читається, німецька мова- 2 бали-майже не читається, фізкультура-0 балів- діти сидять на лавках, фізика-0 балів-вчитель знає предмет на 0 балів, польська- 0 балів- не проводиться, інформатика- 3 бали- рівень низький. В п"ятницю академії під час уроків, репетиції під час уроків, поїздки під час уроків. Рівень культури дітей- 0 балів. Бажання вчити дітей- 0 балів. Це не гімназія, це БУРСА, але в бурсі дитина хоч здобуде робітничу спеціальність, а в цій школі суцільні понти.

,

Школа просто супер, вчителі талановиті творчі кожного разу щось придумують цікавеньке для дітей, відчувається що люблять і турбуються про дітей і звичайно дають їм хороші знання. Вчителі від Бога це Ольга Колосівна, Галина Михайлівна,Ірина Ярославівна, Любов Миронівна, Наталя Юріївна бажаю їм здоров*я і здіснення усіх мрій.

,

Школою задоволена практично повністю. Вчились тільки в школі,тому садок не оцінюю. Ольга Зіновіївна- вчитель за покликанням душі,це видно по дітях і морально,і за рівнем знань. Наталя Юріївна в адміністраіції теж людина- захоплена своєю справою, вкладається в процес дійсно як професіонал. Півроку нова директор,поки не відчули змін,тому не оцінюю. Поборів в класі немає,200 грн в семестр на шкільні витрати і ВСЕ. Проглядаю відгуки сусідніх шкіл та жахаюсь,бо в Арніці є високий рівень,і перейти в 5 клас хочеться не для того,щоб втратити набуте в Арніці.

,

У цьому закладі працюють хороші педагоги! Особливо вихователь-методист Світлана Іванівна котра не лише виховує діток ,а й забезпечує тепло та гармонію у цьому закладі. Ми вдячні Вам за це! Наші дітки в надійних руках!

,

я з пані олею цілком згідна вихователі чудові і няні також ! А кому не подобається шукайте інший садочок!!!???

,

не пишіть дурниць я воджу свою дитину в цей садочок і таких зауважень в мене ніколи не було вихователями і нянею я дуже задоволена!!!!!!!!!!

,

У цей садочок ходить вже моя третя дитина і нічого такого я не помічала. Кому не подобається у Львові є багато інших садочків.

,

Часто від вихователів і няньок несе алкоголем!!! Батьки будьте пильні - в руках цих людей ваші діти!!!

,

Садочком дуже задоволена. Зокрема вихователем- Оксаною Ярославівною. Надзвичайно працьовитий та відповідальний педагог. Дуже гарно і творчо проводить заняття в групі, моя дитина про неї постійно розповідає вдома, радіє коли йде в садочок. Занадто багато бере до серця і забагато переживає за діток. Від своєї сім"ї відаю її з днем дошкільника. Багато позитиву і щастя в житті!!!

,

Вихователі просто супер, особливо Оксана Ярославівна та Наталя Василівна, не просто відпрацьовують години, а справді виховують! Вчителька у нас Любов Миронівна, дуже задоволені. Хочете бути спокійні за своїх діток- вам в "Арніку"

,

Вчителі школи розумні, чесні, порядні. Такі мають бути вчителі!!!! Директор школи старається, щоб діти були в теплі, чистоті, щоб комплекс був для них другою домівкою. Людмила.

,

Ольга Колосівна моя вчителька,вона добра,весела,розумна.А Неля Євгенівна занадто строга.В нас заучка добра.В нас вже було 3 вчительки з англійської:Маряна Володимирівна,Оксана Олексійвна,Оксана Володимирівна

,

Школа ніби нормальна, а от директорка, ще та ...... . Совісті ні грама. Важає, що має право робити все що їй захочеться і так як їй хочеться. На думку батьків і почуття дітей їй глибого наплювати (це мягко кажучи).

,

Хто пише що у цій школі злі учителі і що годують як у тюрмі це не правда тут смачно готують і вчителі дуже добрі

,

Чудовий садок. Вихователі кваліфіковані та доброзичливі. Вихователь Наталя Василівна була другою мамою наштх діток, за що їй щиро вдячні. Цього року пішли в перший клас. Вчителька Любов Миколаївна чудовий педагог та хороша людина. Ми дуже задоволені НВК "Арніка"

,

школа просто клас краще ідіть у клас Любов Миронівни вона дуже добра

,

Щомісячний внесок 100 грн. з кожного учня на ремонт класу/школи, мабуть, забагато. Прошу переглянути тарифи в сторону зменшення. А навчальний процес та педагоги дуже хороші!!!

,

Любов Миронівна ви сама добра,весела і сама мудра вчителька у світі!!!!!!!!!!!!

,

Шукаю садок у Львові.Випадково натрапила на цей.Не знаю ще який садок,але директор моя перша вчителька.Щоб Ви зрозуміла що це за педагог-це справедлива,строга,дбайлива людина.Я незнаючи букв коли йшла в школу в 1-му класі читала 300 слів за хвилину,мені казала Наталя помаліше.Бувало що і сварила(раз навіть розплакалась),проте сварили справедливо(я підглядувала до хлопчика-списувала букви з письма).Зараз дитина в приватн.сад.там вихователям наплювати - лиш б дитина не плакала,от і все.Ніяких емоцій,як роботи.Директора цього садка весь клас дуже любив.От так.

,

Школа НВК Арніка мені дуже подобається. Мені подобаються вчителі. Вони чітко пояснюють свої уроки. Мені подобається моя класна керівничка. Тому я склала вірш про Любов Миронівну. В клас її ти попади гарні успіхи знайди і любов і щиру ласку подарує гарна казка і пісні її почуй і любов їй подаруй!!!

,

Дуже хороша школа. всі вчителі добрі. Я вдячна моїй класній керівничці Матвіїв Ірині Миколаївній та Маряні Володимирівній (вчитель англ. мови).

,

ШКОЛА Н В К АРНІКА ПРОСТО СУПЕР!!!!!!а вчителі дуже добрі особливо Заставна Любов Миронівна!!!

,

щодо світлани іванівни-то педагог з великої букви!!!!!!!не знаю кому вона здалася дресирувальником,але це пише людина явно безтолкова і в якої зовсім немає уявлення про виховання дітей. у групі має бути порядок!!!!!!!!!

,

Керівництво цього закладу схоже на перевертнів, і їхні милі усмішки це тільки завуальований оскал (особливо це стосується Галину Іванівну та Аллу Григорівну), дуже страшно, що в цьому закладі займаються з маленькими дітьми. Хоча згідна, що викладачі прекрасні, вихователі теж не погані.Не дивлячись на статус НВК державний, його можна запросто віднести і до приватного.

,

Школа просто супер!Всім раджу туди йти!Супер,клас! тільки їдальня не смачна...=(

,

Цього року я закінчила 4 клас у найкращої у Львові вчительки Матвіїв Ірини Миколаївни-мій колишній класний керівник. Я дуже вдячна її. Вона вчила всього того, чого потрібно. Ірина Миколаївна дуже добра вчителька, гарно ставиться до дітей, не кричить на них, а спокійно пояснює. Також велике спасибі таким вчителям, Як: Богумила Іванна Іванівна ( вчителька англ.мови), Вікторія Олегівна( вчителька музики). ЩО ПРАВДА їдальня не найкраща. Їжа не смачна, не дуже високої якості. КЛАСИ гарні та охайні. Але коридори тіснуваті і побігати вашим дітям нема,де побігати. Та вам від цього легшеі спокійніше на душі. Також є буфет, в комірчині, але там нічого доброго також нема, крім звичайних булок з яблуками і сочками "Садочок". А загалом школа хороша, з добрими вчителями. Раджу потрапити до вчителей Матвіїв. І.М та Богумили. І. І вчительки англ.мови.Математика і англійська на високому рівні. Та вчитися не важко. ШКОЛА СУПЕР ВСІМ РАДЖУ ТУДИ ЙТИ!!!=) =) СУПЕР ШКОЛА Батьки ,ведіть туди дітей!

,

У мене сестра ходить тут в садочок. Харчування пракрасне, а вихователі добрі і розумні. В садочку сестричка навчилась дуже гарно малювати та ліпити з пластиліну ( на її вік звичайно)

,

Слава Ісусу Христу! Людоньки, рятуйте дітей! Адміністрація "Арніки" - страшні люди. Педагогів беруть не за розум і добре серце , а за певну суму валюти. Дитяче місце коштує 300$, несіть побільше і частіше. Годують, як у тюрмі; басейн для мікробів, а не дітей; вихователі нервові, але не всі. ТЕРМІНОВО міняйте адміністрацію, тоді дітям буде добре не за гроші, а тому що їх будуть любити педагоги.

,

Плахотнік Іріна Ярославівна найдобріша вчителька , розумна і справедлива , найкраща у школі . школа супер!!

,

Я дуже люблю цю школу. Найбільше мені подобається Ірина Миколаївна, Маряна Володимирівна, Іванна Іванівна. Завдяки їм хочеться ходити до школи!!!! ЦЕ КЛАСНА ШКОЛА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Люблю цю школу)))

,

Школа дуже хороша))))) найкраща вчителька Тихонович Галина Михайлівна!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

дуже хороша школа. Особливо я люблю Ірину Миколаївну,Мар'яну Володимирівну,Іванну Іванівну , Вікторію Олегівну.

,

Школа хороша, затишна. В їдальні смачно готують! А Заставна Любов Миронівна найкраща вчителька))) Я дуже рада, що Вона мене навчала 4 роки)))

,

в випускних групах з дітьми підготовкою до школи взагалі не займаються, для чого тоді є ті вихователі.Садік нікудишній і ще тільки би брали взятки !!!!!!!!!!!

,

в садіку одні взятки!

,

Дуже хороший садочок. Привітні та люблячі вихователі, няні, вчителі.

,

Я вже закінчила цю школу і не жалкую ,що вчилася саме тут*)))обожнюю......Ірина Миколаївна найкраща)

,

в садочку діти гуляють зранку вдень і після сну ясельні групи найкращі а вихователі дуже хороші та приємні люди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

школа середня. а от окремі вихователі поводяться з дітьми (причому ясельна група - тобто дітей яких тільки відірвали від мами)просто жахливо. світлані іванівні треба навчитися правил етикету, гуманності. таке враження що ій треба прцювати дресирувальником хижаків в цирку., а не з маленькими дітьми. директор протягом року набрала в групу 34 дитини.!!!! як можна встигнути одній виховательці і одній няні за такою кількістю маленьких дітей. надворі сонце - а групу ні одного разу не вивели погуляти. ЖАХ!!!! на всі прохання і не тільки дирекція не реагує!!!!!!!! це школа??? нас спасає тільки нянічка наталя богданівна - золота людина.!бо вихователь навіть не вийде в кінці дня і скаже мамі нічого про дитину, тільки відгаркує.

,

гарна школа

,

А хто каже що в нас в школі нема басейну?Деректор і заучка не дятли вони нікого не клюють.......Адміністрація одна з найкращих і надій на ліпше нам не потрібно..Зрозуміли батько й мамою Ця школа найкраща! І всі ми учні та вчителі можемо це довести... Вам батько з мамою мало похвальних коментарів то ми доведемо вам....ВЖИВУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Мамусю і батьку все це не правда , а школа просто супер!!!Таку школу більше ніде не знайдеш!

,

школа посередня, хоча є прекрасні вчителі,але їх мало. Директор-нижче середнього!, басейн існує для "проформи"; їдальня жахлива навіть після ремонту;директор зобов"язує вчителів вимагати від батьків гроші на ремонт класу,школи,басейну,тощо...Шкода, що не можу вказати імена та прізвища тих небагатьох вчителів, які достойні великого слова Вчитель, а то директор із завучкою їх заклюють. Замінити адміністрацію, і появилась б надія на краще...

,

Прекрасна школа! Цікава

,

Прікольна школа=)

,

Директорка супер,вчителі так само.Щодо кухні,то дійсно могло бути й краще,але мене й така влаштовує.Мені школа подобається=)

,

Не потрібно нарікати директорка просто клас!!!

,

Згоден, що кухня не смачна, а директор елементарно не вміє поводитись з дітьми та їх батьками - завжди зла і непривітна. Батьків оцінює тільки по товщині кошелька. Якби не вчителі, то дитину туди б взагалі боявся віддавати.

,

Це не просто клас це вищий клас!

,

Так вчителі тут просто клас! Таку школу треба просто шукати!!! Арніка прекрасна!!!

,

Школа просто клас!!!

,

Так я згідна я теж дуже люблю.................... Максунову Ольгу Колосівну,Богумилу Іванну Іванівну, Березяк Вікторію Олегівну. Як,що я не помиляюсь попередній коментар написала моя однокласниця Оленка панас! Це я гуцулка!

,

Нарахунок кухні я повністю згідна,кухня могла би бути набагато краща.Того року зробили ремонт на кухні надіюсь в наступному буде краща кухня.Але нарахунок вчителів я незгідна тому, що вони є на дуже високому рівні.Я їх дуже люблю особливо Максунову Ольгу Колосівну,Богумилу Іванну Іванівну, Березяк Вікторію Олегівну.Я вдячна всім вчителям за те, що вони мені дають знання.Школа АРНІКА СУПЕР!!!

,

я б так не оцінювала - брудно, тісно, дуже слаба адміністрація, кухня просто жахлива \директору напевно це вигідно,що не слідкує за кадрами\ ,вчителі посередні,напевно ніхто не хоче іти в цю школу,

,

Я дуже льблю цю школу. Тут дуже добрі вчителі . Правда трохи фігово годують . Але так все добре

,

Дуже добрі вчителі. Файна школа. Тільки трохи погано годують . А так все добре

,

Це класна школа , Добрі вчителі,Мені вона подобається


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові