Оценка посетителей
(по 63 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете школу и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Загалом вчителі хороші, окрім нової вчительки англійської мови (дає надзвичайно мало домашнього завдання, на уроці скучно, з нею ви точно не вивчите мову). Окрема тема це деректриса. Дуже строга, слова не дасть сказати, занижає оцінки, говорить на підвищеномутоні.
Сподобалось те, що оновили клас фізики.

,

Школа супер! Я у ній вчуся з 1 класу і уже 10 ! Мені подобаєтся все школа супер комфортна і затишна однокласники бездоганні вчителі неймовірні і директор теж бомба ! Це школа моєї мрії . РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!

,

Школа це взагалі ужас,директор безпосередньо дивиться на кишеню батьків,на те ким батьки працюють ,а не на знання учнів,і коли б з нею хтів поговорити завжди говорить на підвищених тонах і недає слова сказати,вчителі виділяють учнів тих в кого є статус(гроші батьків)

,

Я навчаюся у цій школі . Вона дає сильну нагрузку на учнів , але в середньому вона дуже хороша. Це правда.

,

Школа посередньо! !! Канешно я від неї не у захваті але норм.

,

Всі вчителі хороші, а вчителю укр.мови Зарубайко треба вивчити УКРАЇНСЬКУ мову, а тоді її інших вчити.

,

Школа погана, знання дають неякісні, відношення як до дітей так і до батьків хамське! Однак гроші збирають вчасно і не мало! Тільки на якийсь віртуальний басейн вже збирають 10 років! Це тільки тих 10 років які моя дитина вчилася, а до того? Я не знаю. А учнів у школі- чимало, ось і порахуйте і прикиньте, чи можна побудувади будинок у Львові за директорську зарплату?

,

Школа дуже класна.Вчителі хороші.Вчилька Надія Володимирівна-ви найкращі.

,

Вічна память...Іван Йосипович був одним з найкращих вчителів під час мого навчання...

,

Школа втратила чудового вчителя хімії Івана Йосиповича. Мудрий Учитель, чесний і благородний наставник, чудовий батько і чоловік....Шкода...Сумно...Таких людей слід шанувати при житті, а не вихваляти після смерті. Вічна йому память...

,

Школа погана, знання дають погані,вчителі постійно кричать просто так ,є нормальні(2-3 не більше),в їдальні брудно і не смачно, вчителі беруть гроші за ДПА іЗНО ,прибиральниці кричать на те,що діти стоять в черзі в туалет і виганяють з туалету всіх навіть маленьких,не дозволяють виходити на вулицю,не рівне відношення до багатих і бідних дітей, збирають гроші на охорону а її майже нема(ще минулого року заборонили вхід батькам,але зараз батьки ходять по школі),вчителі постійно запізнюються на 10-20 хвилин,в п'ятому класі вчать англійську і польську з шостого почнуть вчити +французьку/німецьку,скажу вам чесно краще вибирайте німецьку мову,якщо ви вже вирішите віддати дитину в цю школу то підготуйте
1)гроші
2)дитину
3)себе
плюс:
1)Дітей з багатодітних сімей і сиріт безкоштовно годують в їдальні одна маленька порція(друге) один раз в день.
:(

,

Школою вцілому задаволені. Найбільше позитивних відгуків про вчительку географії та вчителя хімії) Потішило перше місце за результатами ЗНО з української мови!!!) Здавати гроші на зошити для практичних робіт, контрольних та пасту до підлоги я не проти, але маю питання щодо законності діяльності "Благодійного Фонду". До речі цікава стаття на цю тему, надіюсь інформація дійде до керівництва школи і вони задумаються. Також вважаю, що дитина має право на перерві вийти на вулицю за умови, що подвір"я огороджене і дітей не випустять за межі території школи.

,

Школа супер і мене усе влаштовує а ще вчителька 7-б класу Зоряне Євгенівна найкраща!!! ;-)

,

Хочу відповісти батькам, про збирання грошей в школі. Цій школі скоро 40 років. Я закінчила цю школу, моя донька зараз закінчує і син за 10р.закінчуватиме. Скільки держава виділяє на капітальний ремонт, на поточні ремонти, на миючі засоби???. На що ви здаєте гроші??? На побутові речі. Але ж наші діти там парти колупають, в туалет ходять...ви здаєте гроші на додаткові зошити, підручники, але ж не до вчителів майте притензії і не до школи, держава не видає їх. У кожному класі є батьківський комітет, то хай він вам прозвітує куди пішли гроші які ви здали. За роки, що маю відношення до школи, ніхто не вимагає від батьків чогось надзвичайного. І щодо не випускання на вулицю дітей, ви визначаться, що вам потрібно, щоб ви сиділи на роботі і були впевнені що дитина вчиться, чи шукатимете її в іншому місці, бо вона вільно пішла з уроків? Сподіваюсь, що прочитаєте мій допис. А в вчителі тут чудові! Це оцінюється, коли дитина іде у вищий навчальний заклад з багажем знань.

,

Я про проведення ДПА мене дуже цікавить чи мають право на ДПА спдити учнів в спорт залі щоб писати диктант з української мови. Ну я розумію з інших предметів взяв листок і пишеш а на млві взагалі не чути шо читають.

,

Дуже хороша школа. Щеб ремонт в актовому залі зробили... І басейн...
Але в загальному - знання в дітей хороші

,

Класна школа ! Вимагають багато! Найліпша вчителька математики Галина Євгенівна і вчителька з англійської мови Наталя Ярославівна навіть всі вчителі чудові.Мені подобається!

,

Крута школа! Вчителька Оксана Степанівна сама краща!

,

Фізрук Ігор Васильович суперовий...!!! Наші малявки від нього на сьомому небі..... Батьки.

,

Перш ніж обливати брудом когось, давайте подивимось, а скільки часу кожен з нас приділяє своїй дитині? Чи достатн ьо ми розмовляємо з нашими дітьми, і який вклад ми робимо у виховання наших дітей крім телефонів, планшетів і " відійди, я зараз не маю часу". А вчителі, доречі, знають про наших дітей на багато більше, ніж ми, батьки. Тому, давайте навчимось поважати нелегку працю вчителів!!!! І ніхто від нас не вимагає ні цукерок, ні подарунків. Самі носимо, самі даємо, а потім обмовляємо.

,

Так не треба тут "обсирати" школу і директора також можливо вона і строга але справедлива і щоб говорити що школу треба хоча кілька тижнів повчитись можливо ви і праві, що беруть багато грошей але це все на благо учнів школи, а вчителі просто супер, а особливо:1Вчитель математики Галина Євгенівна (пояснює супер) 2Вчитель англійської мови Галина Миронівна (гарно видає матеріал і практикує з учнями розмову англійською мовоу на уроці) 3Вчитель біології вона і директор школи Галина Василівна (видає матеріал з анатомії коротко і чітко) 4Вчителі української мови і літератури Ірина Ярославівна; Галина Ростиславівна( влаштовують інтелектуальні ігри на уроках для кращого засвоєння теми)
великий мiнус в тому що не відпускають на перерві на вулицю, але на сьогоднішній день це можливо і краще (мається на увазі теперішній стан в Україні)
Часто учні старших класів їздять на екскурсії ходять в музеї відвідують ярмарки і фестивалі беруть участь у флешмобах. Дякую всім вчителям за здбуті знання!

,

Школа хабарів і хабарників!!!! Беруть і вимагають вчителі, особливо тих предметів, які учні готують до зно. Порядок є,але ніхто ж не видасться до подолання двох кордонів охорони: державної, та особисто директорової,в якій один з представників родинного клану її рідна сестра, і на усіх рівнях все шито-крито... Відмивання грошей на усьому,навіть не відмивання, а відкати.... Слава Україні!!!!!

,

Школа супер! Вчителька початкових класів Леся Володимирівна найкраща!

,

Оксана Степанівна сама найкраща і найрідніша нам вчителька!!!

,

Мене не влаштовують 2 вчительки і 1 прибиральниця на першому поверсі. А так школа класна!!!

,

Найкраща і найрідніша школа, хімік - зе бест!))))

,

Чудова школа! Вчитель математики Олена Михайлівна - Ви найкраща!

,

Школа хороша, рада, що перевела сюди своїх дітей (раніше вчилися у №82). Кому не подобається - в чому проблема, переходьте в інші СШ. Якби ще басейн відремонтували, було б взагалі супер!

,

Школа нам подобається, рівнем знань своєї дитини я задоволена. Так, гроші з батьків беруть, але де їх не беруть? Зате діти вчаться у нормальних умовах.

,

Дякую цій школі та її вчителям за міцні знання! Все на високому рівні, починаючи від викладання предметів, і закінчуючи дозвіллям і безпекою учнів!

,

Дякую цій школі та її вчителям за міцні знання! Все на високому рівні, починаючи від викладання предметів, і закінчуючи дозвіллям і безпекою учнів!

,

Хороша школа, побільше б таких у Львові!

,

Школа жахлива!!! Окремі вчителі хороші!!!

,

Школа справді дуже хороша, радує те, що поглиблено вивчаються не лише предмети природничого профілю, а й іноземна мова. Єдина претензія - моя дитина залюбки брала б участь у різних позакласних заходах, а їх у цій школі малувато, і завуч з виховної роботи молода і дуже дивна, компетентності - нуль, одні "понти".

,

Школа хороша, дає міцні знання. Єдиний мінус - реально вимагають багато грошей на потреби школи.

,

Школа просто супер я вчуся там вже 6 років і не збираюсь іти!!!
Вчителі викладають нам все зрозуміло і просто. А ще й показують багато цікавого!
Бажаю, щоб ваші діти вчилися тільки в нашій школі у місті Лева.

,

Ця гімназія дає міцні знання. Як з профільних, так і з інших предметів. Педколектив хороший. В старші класи можна сюди переводити. Але згідна - дітей на вулицю не відпускають. А директриса хороша хоча б тим, що витягнула школу на високий рівень.

,

школа просто жахлива! не давайте туди своїх дітей.... дітей принижують, зашугують, якщо дитина пожаліється батькам, то вчитель буде казати моїй дитині " не лізьте до нього , а то він знову своїй мамці пожаліється, відійдіть від нього, хай сам сидить".. це просто жах..як так можна говорити з 7 дитиною? і це не гімназія, просто купили вивіску , а от в середині там твориться безлад,хабарництво з боку деректора і вчителів..

,

Школа хороша а вот начинка її ні! Тільки за грошима дивляться!!! Міняти директора потрібно!!!

,

Не треба говорити про утиски щодо дітей.Добре вчать-"утискають".Не вчать- "повний відстій". Шановні батьки, нарешті визначіться, чого ви хочете більше.Та з того, що добре вчать, треба лише радіти і цінувати!!!!А якщо у школі умови і порядки тюремного режиму, то це , насамперед,залежить від адміністрації школи, а не від вчителів.

,

Школа жахлива, умови і порядки тюремного режиму, вчителі до учнів зовсім не мають підходу. Треба розуміти, що це діти!!!!!, а не дорослі з їхніми проблемами. Не можна так гнобити та утискати дітей. Математичка не креативна, українська література жах!, зошит нагадує конспект студента філологічного факультету. Та зупиніться ж!!! Креативніше підходьте до подання матеріалу, програми програмами, а діти наші не винні.

,

Школа ні яка! Гімназією я би її не назвала. Охорону забрали рік тому назад, поставили прибиральниць чи вчителів, яких дуже рідко можно застати на місці. На перервах в коридорі панує хаос, хоча коли був охоронник такого не було.
Англійського часто не буває (суджу по молодших класах), а школа то з Поглибленим вивченням англ.мови, так завіряла пані директорка при подачі заяви. До тогож класи на групи не ділять на англ, як 20 з лишкою дітей можуть опанувати цю мову, коли вони ледве укр.мову опановуюють в такому складі.

,

Скажу як думаю.Щоб ви зрозуміли чи хочете віддавати дитину у цей навчальний заклад. Отже...
Плюси :
1) Знання тут дають високі
2) Вчителі норм. Проте,є винятки ( якщо у старших класах буде вибір між німецькою і французькою ,ніколи не обирайте франц. мову- щоб мати хороші оцінки потрібно буде наймати репититора; з англ.мови - вчителі хоч і дуже строгі . але навчати вас дуже добре . а з хімії краще щоб вас вчив хімік- Іван Йосипович , покаже і розкаже все "на хлопський розум")
Мінуси:
1) Всі тут про себе завеликої думки (особливо директорка)
2) Готуйтеся. що ви батьки вкладете у цю школу багато грошей
3) На перерву ви не зможете ходити на вулицю дихати свіжим повітрям ( на дверях стоять прибиральниці, що просто нікого не випускають за наказом директорки)
Я намагався описати все у деталях , щоб ви отримали повну інформацію про школу. Усім привіт!!!

,

школа хороша вчителі прекрасні але є одно вчтелька яка мені не подобається зовсім

,

Школа як школа. Вчителі-кожен зі своїми драконами у голові

,

школа була класна.особлива подяка: Галина Павлівна,Неля Володимирівна_перша вчителька,Христина Вікторівна_англійська,Марія Дмитрівна_українська, Галина Володимирівна_алгебра,геометрія,

,

я закінчила 4 клас і скажу що вчителі нормальні державні атестації Неля Іваніванівна підбирає легенькі батьки не задумайтесь чи 46 або 66 кажіть твердо 46 не пожалієте і не звинувачуйте вчителів в тому що ваша дитина нічого не знає просто приділіть більше дитині уваги і поясніть дитині що не розуміє або попросіть класну кирівничку якщо не розумієтесь в тому

,

Супер школа!!! Дає міцні знання!

,

Понабирали мажорів, ставлять чітку границю між багатими і звичайними дітьми! Не вгонишся за їхніми іграшками і гаджетами. Діти розбалувані, а вчителі мовчать бо бояться батьків! Рівень навчання такий як і в інших школах, нічого особливого!

,

Класна школа!

,

Гарний заклад.Дає міцні знання. За результатами ЗНО - четверте місце в Україні.Поступила дитина у ВУЗ без репетиторів.Рекомендую

,

ахахаха колонія,жалію за проведенні роки!!!!Тільки деякі люди залишилися хорошими!

,

Порадьте хорошу вчительку початкових класів, яка в 2013 році буде брати першокласників. Або до кого точно не варто віддавати дитину... Будь-ласка, дайте відгуки про вчителів початкової школи!

,

Школа прекрасна!!!Дуже хороші вчителі,а директриса просто супер!!!Обожнюю цю школу!

,

Церковно-приходська школа – що не свято, то "можете, якщо хочете, не приходити", хто з вчителів викладається на 100 відсотків, то хіба математичка. Вчительку української хочеться в 5 клас відправити, пише (цитую): успішність учениці такої-то за січень-лютЕй... Важко вчитись? Ні. Якщо дитина хист має - віддайте її деінде, бо тут розхлябаність, ніхто особливих знань не вимагає... От і з понеділка можна не приходити - бо старшокласники іспити складатимуть - щоб їм не заважати........... Шукаю, куди дитину перевести(((((((((((

,

Школа хороша. Погоджуюсь з усіма, що навантаження досить велике. Не кожна дитина витримає. Але всі ми знали, куди віддаємо дітей. Важко - можна перевестись в іншу школу. Директор тримає дисципліну, вона молодець. Вчителі викладаються на повну. Рекомендую.

,

Вимагають справді багато, але це тільки на користь. Всі вчителі дуже сильні, вчилась - знаю)
А от щодо директора , тут можна сперечатись...

,

не погоджуюся про біологію
тут її дуже сильно викладають,як і хімію,що теж є профільним предметом
але якщо вам не потрібні ці предмети у житті,після 9 класу вам там робити нічого )

,

Супер-школа

,

Біологія на дуже низькому рівні, незважаючи на те, що це головний предмет!!

,

Дійсно хороша школа з сильним педколективом.Хороші вимоги до учнів.Незабутні свята на 1вересня та останній дзвоник.Перейшли з іншої школи тому маємо з чим порівняти.Школа не для слабаків. Директриса дійсно створює прекрасні умови для учнів та для спокою батьків.

,

чудова школа

,

вчать добре, але і вимагають багато.

См. также:
Обратная связь