Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Компанії

Бізнес партнер, європейська консалтингова компанія


Коротко про компанію

Наша місія - це допомога у вирішенні бізнес-завдань великим і маленьким підприємствам в регіоні і за межами. Ми прагнемо досягнути успіху в своєї сфері, використовуючи власний досвід та існуючі сучасні технології та методики.

Більше 10 років досвіду, наші фахівці є членами всіх професійних організацій, учасниками міжнародних бізнес конференцій і різних професійних тренінгів, ми постійно вчимося і передаємо свій досвід і навички нашим клієнтам. 

Успішний  рух вперед до компанії високотехнологічної, активної, здатної витримати конкуренцію на ринку, неможливий за умови контролю і аналізу тільки фінансових показників. Лише фінансових  показників в сучасному бізнесі для розвитку замало. Допомагати компаніям збільшувати вартість своїх активів - саме в цьому полягає діяльність «Бізнес Партнеру».

Ми працюємо як із топ-менеджментом, так із окремими працівниками компаній, допомагаючи їм випереджати конкурентів та досягати вагомих результатів.

Послуги

  • Продажі та аудит воронки продаж
  • Запуск компанії з нуля
  • Складання бізнес-плану для start-up проектів
  • Розробка та аналіз фінансової моделі
  • Складання бізнес-плану
  • Розробка ТЕО

Клієнти

"Тойота Цент Ужгород "Карат Мотор", найбільша мережа лабораторій Закарпаття "Астра Діа", готельно-розважальний комплекс "V&P" (м. Хуст), мережа продуктових магазинів "Пінгвін" та "Тиса" (м. Ужгород)

Додаткова інформація

Наша робота зосереджена на тому, аби допомогти клієнту обрати шлях подальшого розвитку - стратегію. Окрім розробки корпоративних стратегій, ми працюємо над питаннями оптимізації операційної діяльності підприємств, а саме: розробляємо системи корпоративного контролю, постачання та дистрибуції товарів; оптимізуємо асортимент продукції, що виробляється; сприяємо у визначенні ролі корпоративного центру по відношенню до ролі бізнес одиниць (філій) компанії; формулюємо стратегії розвитку окремих бізнес одиниць.

Наша робота базується на фактах, а не припущеннях: спочатку ми формулюємо правильні запитання, після чого детально аналізуємо цифри, які потім беремо за основу для рішень, що пропонуються клієнту.

Ми усвідомлюємо, для того, щоб допомогти компанії трансформуватися, одних рекомендацій недостатньо. Саме тому ми ставимо себе на місце клієнтів і зосереджуємося на розробці практичних кроків, які забезпечать нашим клієнтам довготривале прибуткове зростання їхнього бізнесу.


Тренери

Статті61

Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити