Компанії
Школа успішного бізнесу
Коротко про компанію

За понад 14 років активної роботи Навчального Центру «Школа Успішного Бізнесу» його закінчили більше 2900 чоловік.

 В даний час наш навчальний центр пропонує найактуальніший комплекс інформації, якою повинен володіти сучасний бухгалтер. У «Школі успішного бізнесу» проводиться якісне навчання за різними напрямками.

 Найбільш відвідуваними і затребуваними є:

 • семінари-практикуми з актуальних питань податкового та бухгалтерського обліку;курси бухгалтерського обліку;
 • семінари-практикуми щодо застосування МСФЗ вперше при трансформації фінансової звітності;підвищення кваліфікації;
 • професійна перепідготовка фахівців бухгалтерської та фінансової сфери.

 Ми проводимо відкриті і корпоративні тренінги, семінари, майстер-класи, практичні заняття з підвищення кваліфікації в галузі права, податків, бухгалтерського обліку та фінансової грамотності для всіх, хто не хоче зупинятися на досягнутому і бажає опанувати не тільки в теорії, а й на практиці засвоїти всі тонкощі юриспруденції, податкового, бухгалтерського та управлінського обліку.

 Навчання проходить в Харкові та Україні –   ОН-ЛАЙН та ОФФ-ЛАЙН ( в безпечних місцях).

Ми тренуємо керівників різних рівнів, власників бізнесу і підприємців, юристів, бухгалтерів, фінансистів, економістів, аудиторів, які цілеспрямовано хочуть стати найкращими в своєму професійному зростанні.

Навчальний центр "Школа Успішного бізнесу" Ваш надійний супутник на цьому шляху. Це справжній путівник у сфері навчання бухгалтерів.

Починайте разом з нами своє сходження по кар'єрних сходах!

Послуги

Ми прагнемо до того, щоб до нас приходили ті, хто знає, чого хоче від життя і бізнесу і хоче отримати максимум на все інвестовані в освіту фінанси.

Ми надаємо:

 • інформаційно-консультаційні послуги з підвищення рівня професійної освіти бухгалтерів, фінансистів, економістів, аудиторів;
 • міжнародні програми навчання для фахівців бухгалтерської та фінансової сфери - СІМА,  ACCA DipIFR (Rus.);
 • семінари і тренінги по МСФЗ; трансформація фінансової звітності українських підприємств; корпоративне навчання;
 • курси з бухобліку та оподаткування; фінансового та управлінського обліку; ЗЕД та ФМ;
 • організація виїзних тематичних семінарів по Україні та за кордоном.

 Сьогодні ми пропонуємо навчання МСФЗ за сертифікованими програмами СІМА та ACCA DipIFR , і асортимент наших навчальних програм продовжує розширюватися.

 Для викладання на бухгалтерських курсах ми залучаємо успішних фахівців - практиків великих підприємств, аудиторських компаній з великим досвідом викладацької роботи. Кожен з курсів бухобліку, який ми пропонуємо слухачам, розглядає теоретичні та практичні аспекти в різних галузях господарської діяльності.

Програми для початківців орієнтовані на тих, хто не має навіть початкових знань по бухобліку, а практикуючим ми можемо запропонувати курси основи бухгалтерського обліку, спрямовані на підвищення кваліфікації. Навчання на наших курсах бухгалтерів засноване на об'єднанні лекцій і практичних занять. Практика будується на конкретних прикладах з урахуванням спеціалізації кожного напряму навчання бухгалтерів.

Заняття на курсах проводяться фахівцями найвищої кваліфікації, які враховують різний рівень підготовки слухачів.

 Також ми запрошуємо ВАС на Професійні виїзні семінари в команді керівників підприємств і фахівців бухгалтерської та фінансової сфери для обміну досвідом та гарного відпочинку!

Клієнти

ПАО "Концерн авэк и ко"; ПАО "Турбогаз"; ПАО "Свет шахтера"; ПАО "Харьковский плиточный завод"; сан инбев; аграрная компания harmelia; ТОВ "кронверк синема украина"; ООО "Украинская чайная фабрика ахмад ти"; ПРАТ "Харьковский ювелирный завод"; ПАТ "Харьковская тэц-5"; elme messer gaas, ПРАТ "Харьковский автогенный завод".

Додаткова інформація

Знать как правильно вести учет - это начало. Применять эти знания на практике - это шаг к становлению профессионала.

Стать профессиональным бухгалтером - это уметь сохранять и приумножать активы предприятия, а значит быть востребованным и высокооплачиванным специалистом.

Программы для начинающих ориентированы на тех, кто не имеет даже начальных знаний по бухучету, а практикующим мы можем предложить курсы основы бухгалтерского учета, направленные на повышение квалификации.

На протяжении курсов идёт прямое общение с лектором, что даёт возможность получить квалифицированный и обоснованный ответ на интересующий Вас вопрос. Ни один Ваш вопрос не останется без ответа.

Обучение на наших курсах бухгалтеров основано на объединении лекций и практических занятий. Практика строится на конкретных примерах с учетом специализации каждого направления обучения бухгалтеров.

Занятия на курсах проводятся специалистами самой высокой квалификации, которые учитывают разный уровень подготовки слушателей.

Также мы Приглашаем вас на Профессиональные выездные семинары в команде руководителей предприятий и специалистов бухгалтерской и финансовой сферы для обмена опытом и хорошего отдыха!

Начните вместе с нами свое восхождение по карьерной лестнице!

Тренери

Відкриті тренінги

семінар

Бухоблік від чайника до профі

 • 4600 грн
 • 01.06.2024 — 29.06.2024ОнлайнШкола успішного бізнесу
тренінг

Професійний міжнародний бухгалтер IAPBE

 • 5300 грн
 • 23.05.2024 — 01.08.2024Онлайн
тренінг
тренінг

Сертифікований фінансовий директор IAPBE

 • 15800 грн
 • 20.05.2024 — 05.08.2024Онлайн
тренінг

Програма СІМА. Модуль Р1, модуль Р2

 • 11500 грн
 • 01.09.2024 — 20.11.2024Онлайн
тренінг

Директор з управління продажами, IAPBE

 • 7500 грн
 • 03.06.2024 — 22.07.2024Онлайн
тренінг

Статті

444

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Дивіться також ЗВО/ВНЗ в Харкові, коледжі в Харкові, курси в Харкові, репетиторів в Харкові, роботу в Харкові.