Докладна інформація про компанію

Компанія Studex працює в сфері програм міжнародного обміну з 2005 року. Ліцензія АВ 585021 від 04.10.2011.

За час роботи нашими послугами скористалися понад 1000 студентів та школярів, а ми змогли вирости з філії української компанії в самостійну компанію, що має прямі контакти із зарубіжними партнерами.

Всі наші менеджери неодноразово брали участь у пропонованих нами програмах обміну і знають всі деталі і нюанси кожної з програм. Ми особисто зустрічаємося з директорами та власниками зарубіжних компаній і мовних шкіл, приймаємо участь в найбільших семінарах та освітніх ярмарках для того, щоб запропонувати вам найпопулярніші програми за доступними цінами. Щорічно ми відвідуємо зустрічі із зарубіжними консульствами та представництвами, щоб грамотно і компетентно підготувати наших клієнтів до отримання візи. Спеціально для студентів - учасників програми Work and Travel ми проводимо мовні курси, на яких висвітлюємо всі можливі питання за програмою і готуємо до співбесіди в консульстві. Звернувшись до нас ви можете бути впевнені в остаточному результаті!

Головний показник нашої роботи - це позитивні відгуки наших клієнтів. Нам дуже приємно, що участь у наших програмах стає одним з найяскравіших моментів у житті багатьох з них, що наші програми допомагають багатьом по-новому поглянути на світ, набути впевненості в собі, відчути самостійність і отримати неоціненний життєвий досвід!

Ми віримо в те, що наші програми допоможуть зробити процес навчання в школі або ВУЗі більш повним, розширять кругозір і додадуть у ваше життя фарб!

Офіс Studex:

  • м. Харків, вул. Багалiя, 3
Програми
Вища освіта - Канада.
Програми для студентів - Канада.
Англійська мова - Канада.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, курси в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок