Докладна інформація про компанію
  • Ми в першу чергу виходимо назустріч абітурієнту - дослухаймося до всіх очікувань та можливостей - та надаємо найбільш оптимальний варіант для кандидата.

Jesteśmy polską firmą działającą we Lwowie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie pracy w polskim systemie edukacji i szkolnictwa wyższego - więc zapraszamy!

  • Ми є польською компанією, що працює в Львові. Маємо багаторічний досвід роботи в польській системі освіти і вищої освіти - так що запрошуємо!

Основний вид діяльності фірми «Перспектива» - це організація навчання в вищих навчальних закладах Польщі. Ми супроводжуємо абітурієнта починаючи від вибору навчального закладу, спеціальності та умов навчання до зарахування у вибраний ВНЗ. Співпраця з польськими ВНЗ відбувається на основі підписаних договорів.

Абітурієнту після підписання угоди з фірмою «Перспектива» гарантується вступ у вибраний в базі даних фірми заклад. Навчаючись в польських вищих навчальних закладах Ви отримуєте європейську освіту, яка дасть можливість отримати конкурентні переваги на ринку праці.   

Європейська вища освіта «Твій простір успіху».

  • Нашою перевагою є те, що ми знаємо польську освітню систему зсередини. У нас довголітній досвід роботи в навчальних закладах Польщі
  • Допомагаємо не лише поступити в ВНЗ але і легко адаптуватися з середовищем - українською громадою міста та академічним середовищем.

Відкрий для себе Європу з Перспективою!

Програми
Вища освіта - Польща.
Програми для студентів - Польща.
Друга вища освіта - Польща.
від 8000 грн
-3%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок