Докладна інформація про компанію

Компанія WelcomeStudent вже багато років допомагає проводити вступні кампанії в польські, чеські, словацькі внз для українських студентів. Ми приділяємо велику увагу безкоштовним програмам для українців і допомагаємо з оформленням документів. Нами проводяться безкоштовні консультації для того, щоб допомогти майбутнім студентам визначитися з внз, спеціальністю, проводимо профорієнтаційне тестування. Також готуємо документи для подачі до ВНЗ, згідно з вимогами Вузу; проводимо реєстрацію та подання документів до ВНЗ, отримуємо рішення про зарахування і передаємо Вам; забезпечуємо інформацією щодо оформлення документів в процесі оформлення студентської візи; бронюємо житло для студентів; супроводжуємо в перший рік навчання, передбачена кураторська інформаційна підтримка. Проводимо літні та зимові вступні кампанії.

Ще у нас Ви можете пройти курси з вивчення польської, чеської та англійської мов. Якщо є бажання самим подивитися на європейські вузи, ми проводимо ознайомчі тури, які допомагають Вам зрозуміти в якому вузі Ви хочете вчиться. Також представляємо мовні школи у Польщі та Чехії з польської, чеської та англійської мов, які допомагають швидше вивчити мову, а також здобути нові знайомства та незабутні враження від культурної програми.

Наш сайт http://welcomestudent.com.ua/, також ми є ВКонтакті. Ласкаво просимо до WelcomeStudent

Програми
Середня освіта - Польща.
Вища освіта - Польща.
Програми для студентів - Польща.
від 600 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Освіта за кордоном в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, курси в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок