За кордоном
SKS Startstudy, освітня агенція
Про компанію

Освітня агенція Startstudy працює на ринку України з 2012 року, за цей час ми допомогли підготуватися з німецької мови, здати мовні сертифікати (починаючи від Гете А1 і закінчуючи ТестДаФ і т.д) і вступити сотням студентів з усієї України на програми бакалаврату, магістратури, МВА, Studienkolleg (підготовчий коледж) у державні і кращі приватні ВНЗ Німеччини та Австрії.

Ми пропонуємо:


Програми

6
 • безкоштовно
 • Вища освіта — Німеччина
 • 13000 грн 
 • Вища освіта — Австрія
 • 10000 грн 
 • Програми для школярів — Німеччина
 • 10000 грн 
 • Програми для школярів — Австрія
 • 4500 грн 
 • Німецька мова — Німеччина
 • 1000 грн 
 • Підготовка до вступу в університет — Німеччина

Відгуки

34
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Висловлюю щиру подяку за прекрасно організоване, професійне навчання. Завдяки викладачам центру Олександрі та Анні, я отримала глибокі знання та значно підвищила рівень володіння німецької мови. Особливо приємно, коли навчання проходить легко та цікаво. Дякую за плідну роботу, турботливе ставлення, за постійну підтримку і вічний стимул. Бажаю Вам усіляких гараздів, оптимізму, здоров’я, процвітання , нових успіхів та досягнень!!! З повагою, Ополонська Наталія.

,

Вступав дуже пізно, тим не менш агенство допомогло знайти ВНЗ за інтересами та підготувати всі документи. Тетяна завжди радо допомагала та була пунктуальна доделайнів. 5/5

,

Startstudy-лучшее агенство, которое поможет поступить заграницу! Сейчас я учусь в штудиенколлеге Гамбурга на М-Курсе благодаря им! Прекрасные менеджеры сопровождают с самого начала и до конца, всегда остаются на связи, отвечают на любые вопросы и заранее говорят какие документы нужны! Поэтому если Вы планируете поступать в Германию или Австрию, советую обратиться именно к ним! Ведь хорошего уровня немецкого недостаточно, нужно знать все нюансы, требования и дедлайны в университетах! StartStudy вы лучшие в своём деле! Спасибо Вам за исполнение мечты ☺️❤️

,

Я и вся наша семья бесконечно благодарны за огромную помощь в реализации мечты моего сына! С самого начала нашего сотрудничества мы действительно ощущали профессиональную поддержку, каждый шаг был под контролем агенства, мы получали четкие инструкции, благодаря которым были предельно понятны все наши дальнейшие действия. Отличный коллектив, включая преподавателей, благодаря профессионализму которых немецкий язык был выучен с уровня А1.1 до B2 за год. Мой сын поступил в штудиенколлег Мюнхена и это была наша цель. С уверенностью советоватую Start Study!

,

Здравствуйте, Очень рекомендую к сотрудничеству данное агенство. Помогли с выбором и поступлением в желаемый университет. На каждом этапе получал инструкцию и обратную связь. Большое спасибо за Вашу помощь. С уверенностью могу сказать что "Start Study" настоящие профессионалы. Отдельное спасибо Тане и Юле.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві