За кордоном
SKS Startstudy, освітня агенція
Про компанію

Освітня агенція Startstudy працює на ринку України з 2012 року, за цей час ми допомогли підготуватися з німецької мови, здати мовні сертифікати (починаючи від Гете А1 і закінчуючи ТестДаФ і т.д) і вступити сотням студентів з усієї України на програми бакалаврату, магістратури, МВА, Studienkolleg (підготовчий коледж) у державні і кращі приватні ВНЗ Німеччини та Австрії.

Ми пропонуємо:


Програми

6
 • безкоштовно
 • Вища освіта — Німеччина
 • 13000 грн 
 • Вища освіта — Австрія
 • 10000 грн 
 • Програми для школярів — Німеччина
 • 10000 грн 
 • Програми для школярів — Австрія
 • 4500 грн 
 • Німецька мова — Німеччина
 • 1000 грн 
 • Підготовка до вступу в університет — Німеччина

Відгуки

35
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я вдячна агенції Startstudy за поміч з вивченням німецької мови та поміч у вступі в штудієнколег. Восени 2022р. я мала рівень А2 і почала вивчати німецьку з репетитором. Взимку 2023р. я зробила пробний тест на рівень В2 і за результатами побачила, що до літа не встигаю підтягнути німецьку. Тому мої батьки звернулися в агенцію Startstudy за допомогою у вивченні німецької мови та підготовці документів для вступу в штудієнколег. Мої заняття з викладачем Анною почалися в березні 2023 року і на початку липня я мала Goethe Zertifikat B2. З часом в мене пропав страх говорити німецькою мовою. Це сталося завдяки великій практиці розмовних завдань. Мовний бар’єр з кожним днем ставав все менше та менше. Таким чином в грудні 2023 року я отримала сертифікат TestDAF рівня C1, а в січні 2024 року успішно вступила на М-курс штудієнколега в Галле. Я щиро вдячна всій команді Startstudy за їх роботу, віру та чуйність, яку вони вкладають у свою діяльність. Їх професійність допомагає втілювати мрії!

,

Висловлюю щиру подяку за прекрасно організоване, професійне навчання. Завдяки викладачам центру Олександрі та Анні, я отримала глибокі знання та значно підвищила рівень володіння німецької мови. Особливо приємно, коли навчання проходить легко та цікаво. Дякую за плідну роботу, турботливе ставлення, за постійну підтримку і вічний стимул. Бажаю Вам усіляких гараздів, оптимізму, здоров’я, процвітання , нових успіхів та досягнень!!! З повагою, Ополонська Наталія.

,

Вступав дуже пізно, тим не менш агенство допомогло знайти ВНЗ за інтересами та підготувати всі документи. Тетяна завжди радо допомагала та була пунктуальна доделайнів. 5/5

,

Startstudy-лучшее агенство, которое поможет поступить заграницу! Сейчас я учусь в штудиенколлеге Гамбурга на М-Курсе благодаря им! Прекрасные менеджеры сопровождают с самого начала и до конца, всегда остаются на связи, отвечают на любые вопросы и заранее говорят какие документы нужны! Поэтому если Вы планируете поступать в Германию или Австрию, советую обратиться именно к ним! Ведь хорошего уровня немецкого недостаточно, нужно знать все нюансы, требования и дедлайны в университетах! StartStudy вы лучшие в своём деле! Спасибо Вам за исполнение мечты ☺️❤️

,

Я и вся наша семья бесконечно благодарны за огромную помощь в реализации мечты моего сына! С самого начала нашего сотрудничества мы действительно ощущали профессиональную поддержку, каждый шаг был под контролем агенства, мы получали четкие инструкции, благодаря которым были предельно понятны все наши дальнейшие действия. Отличный коллектив, включая преподавателей, благодаря профессионализму которых немецкий язык был выучен с уровня А1.1 до B2 за год. Мой сын поступил в штудиенколлег Мюнхена и это была наша цель. С уверенностью советоватую Start Study!


Залишити відгук

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.