Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 102 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Коледж - супер. Поступив у цьому році. Викладачі вимагають знань від студентів, що не може радувати.! Кращі викладачі, на мою думку, Остапчук В.Г. та Мазурок В.Д.. Стан гуртожитку номер 1 чудовий. Поки що не подобається лише одне - те що у зв'язку з Covid-19 життя студентів у коледжі стало не таким як було раніше. В цілому я рекомендую цей коледж!!!!!

,

Коледж супер,викладачі класні ,на парах було завжди весело. Викладачі дають дуже хорошу базу знань .Нежалію ні каплі що пішов туди вчитись!!!!! Я б і ще 4 роки вчився б .!!! Час швидко пройшов сумую за коледжом ,за викладачами,за студентським життям!!!!! Раджу всім!!!!!

,

Коледж дуже непоганий викладачі дають хорошу базу знань якщо поступати вище то там говорять теж саме що і тут весело на парах тай відпочинок можна знайти як на вихідні так і в будні дні .

,

Коледж - пуста трата часу. Половина викладачів підараси, корчать з себе хрен зна кого, особливо вчитель з грунтознавства, звільніть її нахрен. В гуртожитку живе одне бидло і свинота, просто немає слів. Викладачі дуже багато вимагають як для такої сільської «шараги». Студентів використовують на практиці як рабів. Дуже надіюсь що в майбутньому цю «шарагу» закриють к херам , щоб люди не тратили 4 роки на цю бредятину.

,

Коледж,ну так собі.В гуртожитку погані умови проживання(дівчачому),за нього вже платим 3200,краще йти на квартиру.Викладачі сильно прошені,то на кабінет здай,зошит купи...На консультаціях п*яні викладачі,вчать все,тільки те,що не потрібно

,

Супер коледж , гарні приємні кваліфіковані працівники .
4 роки не пройшли даремно , коледж дає ХОРОШУ БАЗУ ЗНАНЬ , якщо після коледжу поступати в університет на скорочену форму навчання ,то із своїм багажем знань ти відразу на ГОЛОВУ ВИЩЕ студентів університету , багато практики на якій ти отримуєш ази професії ,які тобі допоможуть у подальшій роботі або ж навчанні .
Рекомендую цей навчальний заклад ,бо після першого дзвінка ти стаєш членом великої сім*ї , яка тебе завжди підтримає , навчить , допоможе і ніколи не покине ,дасть хороший СТАРТ у твоє самостійне ЖИТТЯ !!!

,

Нікому не рекомендую поступати в цей коледж.
На рахунок занять:
Просто жах, викладачі приходять в алкогольному сп'янінні (не всі звичайно). Майже з кожного предмету потрібно купувати зошит ( навіть з фізкультури (УЯВІТЬ СОБІ) ). Ціна зошита в середньому 50 гривень на семестр.
Викладачі вимагають гроші, а також використовують в своїх цілях. Заставляють купувати бумагу формату А4 (яка зараз не є дешевою).
Викладачі з таких дисциплін, як: грунтознавство, деревинознавство, таксація взагалі нахабніли, гнати як омога далі. Звичайно, управи на них не знайти.
На рахунок практики:
Це зовсім окрема тема для розмови. Вся суть практики - попрацювати фізично в директора або адміністрації (в тому числі зав. практики) або заплатити гроші.
В загальному:
Все кіривництво і співробітники коледжу - МАФІЯ. Хоча, є я дуже хороші люди (наприклад заст. дир. по виховній роботі), а також викладачі.
Не тратьте дарма час, адже потім будете жалкувати. Ні в ЯКОМУ РАЗІ не поступайте.
Успіхів!
P.S.

,

Дійсно хороший коледж,але найбільш запам'ятався не навчальний процес а життя в гуртожку.Навчатись у коледжі нетяжко,на практиці з профільних предметів навчать дійсно всього що потрібно знати майбутнім спеціалістам. На рахунок інших практик то просто жах,студенти просто робоча сила,якщо не в лісі то в когось на городі.Якби повернути час назад то нічого незмінив би,3 роки в коледжі пролетіли як одна мить.

,

Хороший коледж. Хороші Викладачі. Це були найкращі роки в житті.
Працюю після навчання в лісництві. Ніколи не жаліла і не жалію що вибрала цей коледж. Не вірте тим хто погано відгукуеться. В даний час навчаеться син. Буваю в коледжі знаю і тепер викладачів.Всі нормальні хороші спеціалісти. Для тих хто не рекомендуе коледж- ганьба........

,

Нормальний коледж! На лісників же ж вчились, а ліс треба грузити, садити, вирощувати, доглядати,,, Прямі обов!язки по професії. Підете на роботу - зрозумієте, важко в навчанні - легко в бою, Коледж супер!!!

,

та в принцирі нормальний коледж якшо вчиш то ніхто не заставляє тебе платити про практику дійсно більшість грузили ліс або пахали на дачі але так то все було класно є що згадати =)))

,

Коледж в цілому не поганий, але умови в гуртожитках бажають бути кращими. Взимку дуже холодно як в 1 так і в 2 гуртожитках .Ціна за гуртожиток зовсім не відповідає умовам. Здирництво з студентві - це напевно сама перша діяльність коледжу : на ремонт дай (10 - 50 грн), зошити купи (20- 120 грн), в гуртожитках на миюче здай (10 - 30 грн),на подарунок коледжу здай (100- 200грн), на стіл держ. екзамену здай.
Стосовно викладацького складу - є всякі.
Тому,якщо маєте гроші, то сесія і саме навчання в цілому не таке вже і страшне.
Мені, наприклад, вчитись було не важко, грошей на сесію, з моєї сторони, не було потрачено ні копійки!
База навчання доступна для кожного, головне бажання.

,

Не рекомендую поступати в цей коледж... Студенти там, як дешева робоча сила, на практиці ліс грузять або пахають в директора коло його нового будинку. Заступник по практиці, зовсім якийсь не нормальний, йому давно вже на пенсію пора, старий як пень, завжди посилає студентів грузити ліс, інколи йому строїти дачу. З ним не можна нормально поговорити, кричить як дурачок. Про коледж можна говорити і говорити, але ці 4 роки я ледь-ледь витерпів. На парах ще висидіти можна, но практика. На ній нічого не научать, хіба що надірвешся грузивши ліс, а потім довбуть студентів. Думайте самі, чи поступати, чи ні... але краще сидіть в дома, ніж навчайтесь тут. Можливо, якщо поміняється директор, то все буде добре)

,

авчався 1985-2000рік. Технікум хороший, викладачі були хороші коли я ще вчився, надіюсь що і зараз хороші.Тим більше, що дійсно технікум дав мені "путівку в життя"

,

Скільки людей - стільки думок..... Головне, що в нашому коледжі найкращі студенти!!!!

,

Коледж супер!!!Нічого поганого про нього сказати неможу кругом одні плюси але це зрозумів лише тоді коли випустився звідти))))

,

Навчався і проживаю в смт Шацьк . коротко про коледж - гуртожиток на 2+, кабінети 3 , викладачі 5+ ( за гроші можуть робитти дива з одінками ), директор обирає студентів. Шаць курортне містечко ,тому тут чудово і круто тлькі в літку , а в інші пори року просто село. Не відавайте 4 роки життя коту під хвіст.

,

коледж норм....але навчатися важко....

,

Коледж суперррррррррррр,нема слів.....сумую(((

,

Коледж дійсно випускає хороших спеціалістів. Я сам випускник 1998р. Дякую всьому педагогічному колективу за ті знання які були нам дані. Київ - пишається Вами

,

коледж нормальний, але хабарі піднімаються!!!!!!

,

Выпуск 1973 года 44 группа. Распределилась в Воронеж. Воспоминания о годах учёбы наилучшие. Директор (на то время) Сулько В.В.-ЧЕЛОВЕК. В группе было 3 девчёнки (Ваган Людмила,Цвид Вера, Ковтонюк Галя). Ребята-супер. Где вы-Савош Савва, Довжик Николай, Дужий Пётр, братья Шнайдеры -Пётр и Владимир, Гайдучик Николай, Аркушин Николай и другие ? Помните наши распевки на переменах ? Интересно :на Украине сохранилось лесное хозяйство как отрасль?

,

Єдине, що радує, це те що професія дійсно хороша, але цей коледж це ДНІЩЕ

,

Це найгірше, що може з вами статися! Люди, вибирайтесь у світ, а не в Шацьк!

,

коледж норм!!!!!!!!хоча навчатись важко)))))

,

)

,

Коледж кращий тим шо немає майже ніякого хабарництва! Я там навчалася, і в мене залишилися найприємніші спогади))))))) Хай що хоч кажуть, але коледж супер!!!!!!!!!! ВикладачІ там найкращі!!!!!!1

,

супер.........

,

найкращий коледж України!!!!!!!!!!!

,

наш коледж найкращий!!!!!!!!!!

,

Технікум - супер!В світі є три нормальні навчальні заклади - Гарвард,Йєль і Шацький лісний технікум!!!ВИПУСКУ 1994 РОКУ - ПРИВІТ!!!МИ - НАЙКРАЩІ!!!

,

Я навчаюсь у цьому коледжі. Якщо маєте бабло можите поступати!

,

Коледж люкс +5

,

Можливо поступлю!

,

я туди хочу поступити

,

Крутий коледж)))))

,

класний коледж!

,

Класний коледж

,

класний коледж... заступник з навчальної роботи супер!!

,

Важко звикнути до чогось нового...але з часом ти розумієш що це те, що тобі потрібне!! Викладачі СУПЕР!!! Навчальна частина the best!!!

,

Коледж самособою супер! А викладачі взагалі не зрівняні! Ніколи не буду жаліти що тут навчався! ;)

,

технікум ненравиться

,

Коледж дійсно гарний і суперовий.Там дуже гарні викладачі.Я ніколи нежаліла що там навчалася.Уже майже пройшло 3 роки,Я за ним скучаю(((((

,

коледж тема) ну мене поперли ))) но я тепер на заочному)))

,

Коледж класний..Думаю на другий рік поступати...Вчителі зі слів студентів дуже добрі ..)

,

коледж просто бомба.......!
вчитись взагалі офігезно....поступайте не пожалієте....
а першокурсниці просто нема слів.......)
коледж афігезний.....

,

Цей коледж просто супер:)

,

Привіт всім! Наш технікум найкращий у світі! Стільки прекрасних спогадів! Випускники 83-го, приєднуйтеся в групу "ШЛТ навсегда" в однокланиках.

,

Дуже не подобається тут вчитись.

,

Класний коледж

,

Класний коледж

,

класний коледж!!!!!!!!!!!!

,

Коледж. клас. Викладачі супер. Дякую, що Ви є. Ви дали мені путівку в життя.

,

суперовий коледж

,

Коледж - супер!!!!! Викладачі також класні,особливо на спеціальності Бухгалтерський облік! Респект всім викладачам і студентам ШЛК!!!

,

класний коледж ,але мене тут ніхто не розуміє бо я дібіл!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Вчитись легко, договоритися з усіма викладачами можна за невеликі суми, подарки, римонти, послуги.......

,

Коледж просто супер!!!!!!!!!!!!
Жалко що я неодразу зрозумів!!!!!!!!!!!!!!

,

коледж звичайно завжди рулить,44 група 2010року випуску найкраща за всі групи які були,а куратор Арват Леся Сименівна нойкраща із куратотів,та кожний викладач по своєму класний..............

,

Дуже гарний коледж а викладачі в ньому просто ангели.

,

Підготовка студентів відмінна. Тільки ,ще б топили в зимку хоча б раз на декілька днів, ціни коледжу не було б.

,

Коледж супер
Я б і ще повчився.,
Викладачі суперові

,

Коледж просто клас. А про Тетяну Павлівну в мене не вистачає слів-найкраща кураторша в світі.

,

цей коледж супер!!)

,

Як помінялись цінності. Дуже прикро та не приємно за висказування випускників коледжу в адресу викладачів, які дають знання, мудрість та путівку в життя молодим птиньчикам в пушку, які тільки виповзли з материнського гнізда. Пройдуть роки і все буде сприйматися по іньшому. Успіхів усим на лісових стежинах та житєвій ниві

,

Коледж суперовий , класний, тут багато чого цікавого особливо викладачі- Марчук Юрка, Панасюк Андрюшка, Колісник Наташка, Хахула Любка, Білицька Надюхха, Коваля Сергійка. і звичайно нашу незрівняну, неймовірно прикольну Панасюк Натаху. дівчата а....... які..... тут ................................................. офігенні хлопці в хорошому розумінні цього слова!!!!!!!!! справжні мачо особливо наш дерік Ігорьок !!!!!!!

,

досить пристойно!!!!!!!!!!

,

Коледж непоганий, але викладачi беруть взятки крім нашого куратора Остапук В.Г. 44 група рулить!!!!!!!!

,

Коледж бомба-a-а!! викладачі лафа! Світлана Анатоліївна суперовий вогник!

,

Коледж просто омба-а-а!! викладачі любшечні! Світлана Анатоліївна тьотка лучшої не найдеш!! привіт всім амігоси

,

Мої накраші викладачі- Ковш,Піся,Остапук, Арват,Токар Рибчінська,Гінайло .

,

Холодний домік

,

Наш коледж файна штука!!!!! Мене тут багато чого навчили.............. Михайлович найкращий!!!!

,

Коледж-одстой, це справжня дира. 23 група the best

,

Коледж нармал!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Поступайте сюди, і ви не пожалієте.вчитись легко.викладачі суперові.дискотеки що4етверга,спортивні секції і багато іншого...

,

Цей коледж вражає своїми видами рослин!!! Також вчитилями- вони тут просто золото!!!!!!!""

,

Коледж класний!!!і вчитись супер!!!було...........

,

Одним словом - офігенний

,

Коледж супер

,

коледж супер,,,,,,,,,,,,,,,

,

Навчальна частина фуфло і працюють там одні кобили!!!!!! А директор - так нічого.... Шкода, що одружений і ніби має 3 дітей.... Але вчитись було прикольно!!!!

,

коледж супер- супер!!!!!!!!!!!

,

Прикольний коледж

,

Коледж супер,хочу
поступити

,

Тут було класно вчитися

,

Вобще супер))))))))

,

Коледж нормальний но зав.навч.відділення........

,

Навчальна частина найкраща!!!!!!!!!!!!!!!!

,

хороший заклад

,

Коледж для всіх супер!

,

Коледж класний, але директор не дуже, а заступник з навчальної роботи the best!!!! Коледж супер-пупер!!!!!!

,

класно

,

Нармал !!!!!!!!

,

настояща дира!!!!!!!!!!!

,

Коледж супер!!!

,

Це дуже поганий коледж.

,

Прикольний коледж!!!

,

кажуть,клас!

,

Я туди хочу поступити!!!

,

Цей коледж супер!!!!!!!!

,

Нормальный коледж

Партнери сайту
Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою
Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в смт Шацьку, а також коледжі та технікуми в смт Шацьку, курси в смт Шацьку, репетитори в смт Шацьку, робота в смт Шацьку

Зворотній зв'язок