Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 37 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Мій син відвідав підготовчі курси. Вийшов з партії окрилений. Сказав, що класні викладачі. Діти відчувають де щиро і професійно. А загалом скажу, що люди там приємні і викладачі професіонали. Зі слів студентів - коледж як сім'я. Вони всі боряться за свій авторитет.

,

Коледж нормальний. От якби ще туди не брали на навчання всіх підряд, хто подав документи

,

Изначально не очень даже и привлекает своим видом и слухами, но только поступив сюда, вы сможете ощутить что вас ценят и относятся доброкачественно и равноправно. Преподаватели на высшем уровне, многие из них понимая что имеют дело с подростками, пытаются на уровне юмора или развлекательных занятий донести к ученикам те знания, которые действительно помогают в будущем, многие годы мало кто прилаживал руку к уч.заведению, но за 2016-й год(поправьте если ошибаюсь) изменили,модифицировали практически всё что только можно было, и это очень радует.
В общем.Преподаватели 5/5. Обстановка 5/5. Удобства 4/5. Впечатления 10/5. ахха. действительно, хорошее учебное заведение.

,

Коледж прекрасний, незовсім впевнений що тут є корупція. І взагали важаю що про корупцію це повна брехня

,

Викладацький склад позитивний, грамотний, творчий та кожен з них є фахівцями своєї справи, студенти та викладачі використовують навчальні матеріали з сайту дистанційної освіти коледжу.

Щороку студенти та викладачі мають нагороди, грамоти, подяки, сертифкати у конкурсах, олімпіадах, конфренціях.


,

Коледж за остані 1,5 роки відродився:
1. відновлено індивідуальну систему опалення, тому ми всі спокійно можемо навчатися у холодні дні, без затяжних канікул.
2. розміщені на кожному поверсі wi-fi зони,
3.відремонтований актовий зал, за 15 років не проводились косметичні ремонти,
4. відновлено систему оповіщення, по якій транслюються оголошення, привітання та музика,
5. працює атлет-зал, спортивний зал, їдальня, тенісний зал, бібліотека, гуртожиток, стадіон (все розміщено на одній території).
6. оновлені на території закладу лавочки,
7. засипані величезні ями на дорозі території коледжу,
8. відремонтавні 50% аудиторій,
9. проводиться заміна 5-х санвузлів,
10.працють цехи в корпусі майстерні для спеціальностей механік, електрик,будівельник.
11.ведедуться роботи по створенню конференц-залу

,

навчалась на економічному відділенні за спеціальністю "фінанси",скажу ,що у коледжі найкращі викладачі,найкращі знання,у вільний час проводила у актовій залі,там було моє ще життя,яке я віддавала протягом 3 років,дякую ,люблю .

,

Провівши три незабутні роки навчання в коледжі у мене залишились лише позитивні спогади про студентські роки. Навчалась на економічному відділенні, викладачі - професіонали своєї справи, завжди знайдуть підхід до кожного студента. Велика вдячність викладачам економічного відділення за знання, терпіння, повагу і за те що зробили нас фахівцями в галузі фінансів. Актова зала це просто знахідка для кожного студента що бажає проводити вільний від навчання час у вражаючій атмосфері позитиву і драйву. Я задоволена що мала змогу познайомитись з мега крутим колективом активістів , наставниками та стала частинкою цього колективу. Після закінчення я ніразу не пошкодувала що навчалась саме в цьому коледжі на економічному відділенні

,

Провівши три незабутні роки навчання в коледжі у мене залишились лише позитивні спогади про студентські роки. Навчалась на економічному відділенні, викладачі - професіонали своєї справи, завжди знайдуть підхід до кожного студента. Велика вдячність викладачам економічного відділення за знання, терпіння, повагу і за те що зробили нас фахівцями в галузі фінансів. Актова зала це просто знахідка для кожного студента що бажає проводити вільний від навчання час у вражаючій атмосфері позитиву і драйву. Я задоволена що мала змогу познайомитись з мега крутим колективом активістів , наставниками та стала частинкою цього колективу. Після закінчення я ніразу не пошкодувала що навчалась саме в цьому коледжі на економічному відділенні.

,

Саме в цьому коледжі я знайшов спеціальність яка до душі саме мені. В коледжі присутній чудовий викладацький склад, цікава програма та зручний графік навчання. І закінчивши його, я не шкодую про свій вибір.

,

Коледж чудовий, на протязі навчання ні разу не давала взяток, викладачі шикарні)) якшо вчитись і відноситись до викладачів совісно все буде шикарно))

,

Навчалась на економічному відділенні, брала участь у самодіяльності (Наталії Володимирівні велике дякую). З командою дівчат брали участь у змаганнях з футболу у Вінниці, мали багато екскурсій, деякі з них фінансував профком. Закінчила з червоним дипломом без жодної взятки. Поступила у чудовий ЧНУ, який закінчила також на червоний, працюю, і ніколи не повірю що тут деруть, вибачте, як мозгів мало, то може причина не в закладі???

,

Коледж жахливий! Відношення до студентів жахливе!!
не раджу поступати , майже третина викладачів корупціонери !!
Ніякого спортивного життя коледжу!!! Спортивних гуртків не має, і що залишається студентам?
Також, умови є досить поганими : спортзаг застарів , стадіон взагалі перекопаний наче город, гуртожиток як і був в радянському часі так залишився!!

,

Коледж дійсно чудовий, викладачі чуйні та доброзичливі, професіонали своєї справи.
Економічне відділення взагалі на найвищому рівні.

,

Коледж досить непоганий.

,

Взагалі не погано. Але на рахунок того ,що до опалення в гуртожитку.
Прошу щоб нашим дітям хочаб опалювали .Ми оплачуємо проживання ,всі благодійні внески і все на що збирають кошти.Втому числі і на опалення здавали,але гуртожиток чомусь не опалений. ПРОСИМО прийняти міри.

,

В коледжі існує сильна корупція, а саме при вступі до нього!!!!!!!!!!!! Оцінки кому треба зависять, а декому занизять. Деякі вчителі навіть не взмозі обяснити навчальний матеріал, а самі вимагають знань на 5+.

,

Поступав в технікум закінчив коледж)) Дуже чудовий заклад!!! Все по чесному, я вчився своїми силами без грошей, і закінчив без проблем, без грошей(нижче писали шо гроші деруть я тобі скажу "було вчитись а не...." ) Рекомендую!!!

,

Коледж супер.А що пишуть про взятки то не треба бути ледачим псом.А то на пари не ходимо, всім тявкаємо а потім вимагаємо оцінок.Якщо ходити на заняття і вчитися то ніхто і копійки не візьме.

,

Колледж отвратительный!
У меня столько сдерли что я мог отдыхать на Мальдивах)
Врагу не посоветую!

,

Ужасный колледж!Деньги гребут лопатой!Вы в штаны не влезете.

,

дуже хороший техникум,класні преподавателі.зараз працюю головним енергетиком.спасибі

,

раніше було нормально , зараз взятки беруть сильно ! МЕПП найкращі!!

,

Саме гирше

,

Буду сюда поступати після 9 класу

,

Коледж супер!Но учитель Математики Ткач не может никому ничто обяснить а от всех требует знаний на 5+.

,

так себе

,

Все супер +5

,

The Best

,

Коледж супер!но коррупция соглашусь есть

,

Клас!

,

Наилучший техникум.

,

Сплошное взяточничество и коррупция

,

супер

,

Колеж Супер !

,

Найкращий коледж!!!

,

Дуже добре...

Партнери сайту
Ржищівський фаховий коледж будівництва та економіки
Ржищівський фаховий коледж будівництва та економіки
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Могилів-Подільському, а також коледжі та технікуми в Могилів-Подільському, курси в Могилів-Подільському, репетитори в Могилів-Подільському, робота в Могилів-Подільському

Зворотній зв'язок