Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 49 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Честно, херня полная. Хотите потратить своё время на кучу херовых преподов И ненужных предметов то пожалуйста)

,

Я закінчила цей заклад у 1990 р.Згадую роки навчання з радістю,трепетом у душі та вдячністю.Низький уклін викладачам,які прищепили любов до професії,дали безцінні знання та вміння.Дуже хороший заклад,дає грунтовну підготовку.Вдячна за науку,рада,що саме тут навчалася.Працюю у ВНЗ і всім із гордістю кажу,що закінчила Білоцерківський коледж.

,

Не поступайте сюди. Покайтесь.

,

Гідний і достойний похвали викладацький колектив коледжу!!!
Щире спасибі за науку! Знання отримані в коледжі безцінні!!! Вітання всім. (Випуск 2010р 42 Пн(а).)
Корчинська Наталія Юріївна - професіонал своєї справи. Люблю Вас!!!!

,

Закінчила коледж у 2016 році з червоним дипломом.Проте, окрім надзвичайно гарних знань з фаху, коледж виховав мене як особистість!За 4 роки ми спробували себе у всіх можливих ролях: вчителі, вожаті, волонтери, актори...Широкий вибір занять у позаурочний час - це гарна база у майбутньому! Навчатися прийдеться і справді багато, по 4 пари на день мінімум. Якщо пропустив заняття з поважної або неповажної причини - маєш "здати" тему. Оцінок за "гарні очі" або "купюри" ніхто не ставить!Курсову роботу теж пишеш самостійно.До речі, дехто писав, що беруть студентів, що мають низькі бали, так ось: в нас теж в групі були такі студенти, котрі пройшли на контрактну форму навчання на останній хвилі. Проте, з тим рівнем освіти, що має коледж, це не принципово, бо все, що учень не знав в школі, те його навчать на першому курсі,адже там опрацьовується програма за 10-11 класи і здобувається шкільний атестат.Зараз я працюю в приватній школі та кращих таборах, навчаюся у двох ВНЗ.Це Все завдяки коледжу!

,

Закінчила коледж в2014 році.дуже хороший учбовий заклад.чудові і грамотні викладачі.Хочу подякувать ім за хороше відношення до студентів та гарне викладання.без проблем поступила в декілька вищих навчальних закладів на безкоштовне навчання але вибрала кращий і зараз закінчую.Дякую Вам усі наші викладачі за Вашу увагу і терпіння по відношенню до студентів!!!Здоровья Вам і наснаги!!!

,

Я випускниця 2012року. Я дуже задоволена працею наших викладачів,які старанно нас навчали, вкладали в нас душу і хочу подякувати їм. Найбільше запам'яталася педагогічна практика, яка в подальшій моїй професії дуже допомогла мені. Всім раджу цей чудовий коледж.

,

Закінчила коледж у 2015 році спеціальність "початкова освіта, інформатика". З особливим трепетом згадую роки навчання у коледжі, де панувала чудова, тепла атмосфера, всі восококваліфіковані, надзвичайно мудрі викладачі, котрі завжди підуть вам на зустріч, комфортні аудиторії та хороше технічне забезпечення. Зовсім не розумію тих, хто писав не найкращі відгуки про коледж, адже якщо ви хочете здобути хороші, як теоретичні, так і практичні знання - тоді вам точно сюди! Особливо запам'яталась практика, яка навчила нас правильно виходити із будь-яких життєвих ситуацій, навіть якщо ви не будете пов'язувати своє життя із педагогічною діяльністю, вам обов'язково знадобляться всі ті навики і уміння, які ви отримаєте в коледжі.
Палкі вітання всьому педагогічному колективу коледжу, особливо Сокол С.І, Мушинській Л.С., Корчинський Н.Ю., Дрібниці В.О., Кривич Н.В. Пишаюсь тим, що навчалась в цьому сучасному закладі!

,

Закінчила коледж в 2010 р.СП. Тут найкращі психологи- Медвідь Л.В. та Маценко І.В. а порівнювати мені є з чим, продовжувала навчання. Викладачі допомагають, сприяють покращенню оцінок, зацікавлені в успіху кожного. Гуртожиток теж радує, є певна дисципліна, студенти під наглядом!!! Взагалі скучаю за ним)))

,

Значит дела обстоят так: я выпускница 2002 года, ничего хорошего про колледж не скажу, сплошная "выкачка" денег и просто промывание мозгов и непонятное поклонение ректору, как "Божеству" в страхе быть отвергнутым, т.е. уволенным или отчисленным. Знания дают относительные. Есть там хороший педагог - это Мищенко Татьяна. Это все... Я бы своего ребенка не хотела отдать в этот колледж...

,

В цьому році вступна кампанія підвела: набрано "мох і болото"! Боляче про це писати, а особливо після прочитаних відгуків 2014 року про те, що було надзвичайно важко вступити до вищезгаданого навчального закладу. З нашої школи прийнято на навчання двох випускників 9 класу з надзвичайно низькими балами на спеціальність "вчитель початкових класів". Дуже хочеться, щоб після закінчення навчання вони не прийшли працювати в рідну школу і взагалі в освіту. А керівництво коледжу я взагалі не розумію....

,

Про що думає керівництво коледжу, приймаючи випускників шкіл зі знаннями 5-6 балів з основних предметів? Я сама вчитель, і коли мати такої учениці насміхається наді мною, хочеться криком кричати: кого ви і як маєте навчати, якщо учениця 9 класу навіть таблички множення не знає? А в майбутньому "вона стане" моєю колежанкою: вчителем початкових класів!!!!!!!!!!!

,

Поясніть мені, будь ласка, як можна прийняти на навчання в педколедж на спеціальність вчителя початкових класів випускницю 9 класу, у якої в документі про освіту з укр.мови і математики стоїть по 5 балів? Вчитель початкових класів!!!!!!!!!!!!! Дурдом, а не коледж!!!!!!Ось вам і престиж учительської професії!!!! Дзвонитиму на гарячу лінію МОН, бо душа болить...

,

Коледж дійсно дуже хороший, високі вимоги і професіоналізм викладачів!

,

было тяжело туда поступать

,

Закінчила коледж у 2007рокі.Я вдячна всім хто з нами працював,особливо Прокопчук т.п.

,

Я випускниця 2005 року ПН(оф). Дякую всім викладачам за такий високий професіоналізм, доброту та справедливість. За те що Ви віддаєте частинку своєї душі і серця кожному студенту. Для мене роки навчання у коледжі,це найкращі спогади, пригоди та уроки справжнього життя. Велике Вам спасибі.

,

Випуск ПН(оф) 2006 вітає всіх викладачів!Дякую,за немарно проведені роки в коледжі!!Гуртожитку вітання,зокрема Людмилі Сергіївні-- сильна жінка!Особливий привіт:Тхоренко Т.О,Мушинській Л.І. і Гутнику М.І--класний дядько--КОЗАК! А ще Валері-електрику і Аллі з їдальні--дякую за булочки і пиріжки,ніколи не забуду!! Взагалі,коледж--прекрасна школа життя!!!

,

Коледж чудовий! Дуже вдячна викладачам за дійсно грунтовну підготовку до роботи в школі. Навчалась за спеціальністю Початкова освіта (англійська мова). Особлива подяка куратору - Кривич Наталіїї Вікторівні!За 4 роки вона "навчила жити". Я пишаюся тим, що навчалась саме у цьому закладі!

,

супер

,

На даний момент я навчаюся на 3 курсі,спеціальність Початкова освіта(англійська мова).Я задоволена своїми успіхами за такий період часу,життя дуже насичене,веселе,цікаве.Викладачі дуже толерантні,добрі,можуть допомогти в разі потреби,але Кошинська Ірина Миколаївна найкраща-вона наш куратор,яка допомагає боротися нам з труднощами і підтримує.Дякую всім за те що навчаєте.

,

Велика подяка викладачам, які залишили слід в моєму житті: Валентина Петрівна Лукяненко, Валерій Анатолійович Федорчук, та, особливо, Галина Михайлівна Петренко. НИЗЬКИЙ УКЛІН, ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ.

,

Колледж супер!

,

Мені дуже подобається цей коледж. Велике дякую всім вчителям за науку. Я пишаюсь тим, що навчаюсь саме в цьому коледжі. Він найкращий...

,

Коледж супер))) 101СП найкращі (2010)

,

Дуже вдячна викладачям, які нас навчали та вивели нас в люди. Ваші зусилля були не даремними. Особлива вдячність куратору Таїсі Йосипівні - ми вас памятаємо. Випуск 2002р 42ПН(а).

,

Це найкращий коледж!!!
Всі вчителі хороші,добрі,привітні!!!
Наталія Юрїївна Корчинська-сама-сама-сама!!!!!!!!
Дуже всіх люблю і сумую!!!!
Випуск 2010 42 ПН(а)!!!!!!!!!!

,

Дуже горда тим, що була студенткою цього закладу!

,

Коледж просто супер!!!
Хоч я там і навчаюсь з початку цього року і не знаю ще, що таке сесія і екзамени, але дуже його полюбила!
І на вихідних за всіма сумую!
Викладачі дуже класні!
мій куратор,Наталія Юріївна Корчинська-ви найкраща!!!
Це просто диво:DDD

,

Очень хороший и здесь очень хорошие педагоги)
Спасибо вам за все)

,

Коледж суперовий!
Обожнюю його!!!
32 Пн(а)

,

Обожнюю цей коледж. Зараз індивідуально навчаюся на 4 курсі. Дуже щаслива, що саме цей навчальний заклад обрала. Коли закінчу навчання буду сумувати за викладачами і одногрупниками. Хоча і вже сумую...

,

Ми були першими - 1985 рік ( випуск 1989). Викладачі зробили все для того ,
щоб ми дійсно закохалися в свою професію. Особливе спасибі і низький уклін
людині, яка замінила на той час нам ( 15-літнім дівчаткам) маму - Валентині Петрівні Нужді.

,

Дуже сумую за всіма викладачами. Велике спасибі за ваш щирий труд. )))

,

Коледж суперський! Я його поважаю, викладачі такі класні супер!

,

Найкраще,що могло зі мною зтатися після закінчення 9 класів)))
Щиро вдячна всім викладачам за науку.Особлива подяка моєму куратору -Корчинській Н.Ю.

,

все класно

,

Я дуже пишаюсь тим, що навчалась в коледжі!!!!

,

Це найкращий навчальний заклад, який може бути!!!
Тут найкращі викладачі!
Дякую вам!

,

Цей коледж краще що є в нашому місті!!! ні хвилини не пожалкувала що навчаюсь саме в ньому!!! 14 пн(Ф) ми найкращі)))

,

В цьому навчальному закладі ми отримали таку практичну , глибинну підготовку, що навчаючись у ВНЗ ІІІ-ІV р. акр. допомагали іншим студентам на практиці. А ще таких реальних і дійсно необхідних знань та умінь набули під час навчання у коледжі, що не кожен викладач ВНЗ ІІІ-ІV р. може так навчати. Вдячна усьому педагогічному колективу за великий педагогічний досвід.
Ви найкращі !!!

,

Суперский просто!!!
Всем довольна!

,

Закінчила коледж 3 роки назад. Але студентське життя запам'яталося на все життя! До сих пір, з вдячністю, відношусь до викладачів цього учбового закладу. Можна з впевненістю сказати, що тут працюють справжні майстри своєї справи, фахівці, які знають свій предмет не лише з теоретичної, а й з практичної сторони і бажають передати свій досвід іншим.

,

Спасибо всем учителям. Я вас всех люблю. Вы научили меня любить детей, любить профессию педагога, благодаря вам я поняла, насколько интересно быть учителем. Наверное такую любовь к профессии можно передать только в том случае, когда сам ее очень любишь. В этом году я заканчиваю коледж. Мне вас будет не хватать. Я пойду учиться дальше, но я никогда не забуду коледж и ту атмосферу тепла, любви, которая здесь живет.

,

Я закінчила коледж у 2009 році.Я дуже задоволена,що там навчалася.Вчителі там дуже великі та сильні спеціалісти,вони вдосконало впевнено викладають матеріали своїх предметів.Мені дуже силь подобалося на практиці,працювати з дітками.Я вдячна вчителям коледжу,що вони мене навчили працювати з дітьми.Макусевич Таня 44Пн(ф)

,

Я сейчас учусь в КОИПОПК,на Организатора спортивных секцый и клбов!Мне очень нравится,учителя классные!Ещо всего 2 годика, и всё!Но даже после окончания коледжа буду приходить в гости,потому что пока коледж мне подарил два года замечательной,весёлой жизни!Вот сейчас идём на практику к детишкам!)))))

,

Очень хорошее заведение! Благодарность всем, всем! Обучают - клса, специальности такие хорошие что и говорить не надо! Но правда цена не то вот если бы немного ниже - вот ето тогда дело ... Цена то не та - около 4500-5000... А так - Зе бест!

,

Спасибо всем преподавателям, вывели в люди !!!

,

4 потому что хороший колледж но нет пурспектив на ити в Киев!!!

Партнери сайту
Вінницький коледж економіки і підприємництва Тернопільського національного економічного університету
Вінницький коледж економіки і підприємництва Тернопільського національного економічного університету
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Білій Церкві, а також коледжі та технікуми в Білій Церкві, курси в Білій Церкві, репетитори в Білій Церкві, робота в Білій Церкві

Зворотній зв'язок