Спеціальності
  Оцінка відвідувачів
  (по 42 коментарям)
  При заповненні форми була допущена помилка
  Невірно заповнені поля відмічені червоним.
  Будь ласка, перевірте форму ще раз.
  Ваша оцінка
  Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
  Ім'я*:
  Коментар*:
  не більше 1000 символів (введено: 0)
  Перевірочний код*:
  5 англійських букв:
  ,

  РГК... Багато позитивних спогадів залишилося за ті чудові роки, які проходили в цьому закладі! Команді КВК "Мезальянс" вітання!!!! Людмила Степанівна Карпенко та Світлана Павлівна Чміленко, дякую! 41 та 42-Т випуск 2005 року, скучаю!!! Про заклад скажу одне, подаючи документи для вступу до РГК, ви ніколи не пожалкуєте про це, адже отримаєте не тільки знання на найвищому професійному рівні, а й сім"ю , чудові спогади довжиною у все Ваше життя!!!
  Дякую за увагу!

  ,

  Світлана Іванівна Іваненко фореве!!! Дуже класний викладач і куратор, добра і чуйна людина, завжди допоможе і вислухає і дасть пораду.

  ,

  Закінчив у 2005 році. Всі вчителі дуже приємні люди, завжди допомагали і йшли назустріч. Залишилось дуже багато позитивних спогадів. Особлива подяка Казіміренко Н. за терпіння та взаєморозуміння.

  ,

  Я закінчила коледж у 2009 році,знання на належному,достойному рівні. Викладачі просто супер,завжди йдуть на зустріч в любій ситуації.Всім низький уклін і подяка за знання! Надія Володимирівна Казиміренко!!!!Люблю вас,в роки навчання були як мама) Сумую за вами)
  Дорогі студенти,не роздумуючи подавайте документи до вступу в РГК,безкоштовно такі знання ви ніде не отримаєте)

  ,

  Вже минуло 20 років, як закінила навчальний заклад, але з теплотою в серці згадуються студентські роки та добрі, розумні, мудрі виклачі.

  ,

  Я закінчила РГК 2008 році. Це найкращи роки мого життя. Викладачи просто супер дуже вдячна всім викладачам які в нас вкладали дуже багато сили щоб досягти успиху в навчанні а подальшому в роботі щоб ми могли передать знання дітям якіх ми навчаємо. Дуже вдячна викладачам Покотило.С.С Бусленко.С.І Карпенко.Л.С

  ,

  РГК - це найкращі роки мого студенського життя! З посмішкою згадую творчі вечори, дискотеки, ярмарки, дні здоров'я, улюблених викладачів, а особливо дівчат з математичного) дякую за міцні знання, щирість, доброту, дружбу, за материнське ставлення улюбленого куратора Фалько Л. П. Творчої наснаги, життєвої енергії, терпіння і здоров'я Вам, дорогі викладачі! Пам'ятайте, що Ви - найкращі, і нам, випускникам, є ким пишатися!

  ,

  Коледж чудовий,привітний,такий,як і має бути. Викладачі хороші,розумні,освічені. Дуже приємно навчатися тут,адже освіту дають найкращу. Безмежно рада,що навчалася тут:)

  ,

  Я закінчила наш навчальний заклад у 1989 році. Як тоді, так і тепер я переконана, що наш коледж (педагогічне училище) -- найкращий навчальний заклад в Україні. Тут не тільки даються міцні й глибокі знання, але й цікаво проходить студентське дозвілля. Викладачі докладають максимум зусиль для нашої освіти, а, головне, вони люблять своїх студентів. РГК -- на все життя!

  ,

  Справді , найкращий заклад в Україні - це РГК . З ним пов'язані найкращі студентські роки , яких не порівняти з університетом . Викладачі присвячують себе студентам , передають досвід , знання , вкладають душу у створенні особистості вчителя . Окрема подяка Іваненко С.І. , яка була нам справжнім другом та порадником . Дякуємо викладачам за проведення чудових виховних заходів , концертів та виступів . Ви у нас найкращі! Не дочекаємось зустрічі з вами...

  ,

  Заклад просто супер! Ніякий університет не докаже!!!

  ,

  Коледж просто супер. Знання даються на найвищому рівні. Викладачі - найкращі!!

  ,

  Коледж супер) уже другий рік закінчую 4 курс) вчителі супер особенно Фалько.

  ,

  Закінчила училище в 1990 році. Щира вдячність всім викладачам та Покотило Світлані Степанівні за знання і розуміння. Студентські роки - найкращі у житті. Одногрупницям великий привіт!

  ,

  Коледж дав мені путівку в життя!!!

  ,

  Я закінчила Ржищівське педагогічне училище в1990 році. Дуже вдячна
  всім викладачам, які дали мені цінні знання у роботі з дітьми. Часто
  згадую одногрупниць та Покотило С.С.

  ,

  Я дуже радий що обрав Ржищівський гуманітарний коледж

  ,

  Якщо ви бажаєте незабутнього та яскравого студентського життя, якщо ви хочете стати справжнім професіоналом своєї справи, отримати знання, тоді цей навчальний заклад для вас! Думаю в цьому переконалися всі випускники коледжу!

  ,

  Світлана Павлівна Чміленко - найкращий куратор!!! Щире дякую всім викладачам за ті знання, які я отримала за роки навчання в РГК!!! Дійсно, коледж найкращий!!!!!!!!!!!!

  ,

  Щирі і добрі педагоги, дякуємо Вам за вашу турботу, терпіння та взаєморозуміння!
  Також спасибі вахтерам гуртожитків 1,2 за вашу мужність і витривалість.
  4 роки навчання і проживання в РГК пролетіли дуже швидко та дуже весело!!! А пам'ятати будемо все життя. Всього Вам найкращого!!!

  ,

  РГК-один з кращих навчальний закладів!Викладачі-просто СУПЕР!!!!Всім велике спасибі за знання ,які Ви давали!Зараз дуже б хотілось повернути ті чудові студентські роки назад!

  ,

  Що важливо - у нас найкращі в світі студенти! Це - таланти; це - енергія; це - бажання жити і творити. Дякую вам за те, що не даєте нам спокою і з вами ніколи думати про старість

  ,

  Це найкращий коледж на Земли

  ,

  Коледж - елітний заклад. Викладачі вкладають душу в свою роботу. Куратори - справжні друзі. Багато проводиться цікавих виховних заходів.

  ,

  Найкращий в світі коледж!!!!

  ,

  Супер!

  ,

  РГК - це капец!

  ,

  Найкращий підхід до навчання. Професіональні викладачі.

  ,

  Закончила в 1991. ностальгия до сих пор!!!

  ,

  я навчалась коли це ще був технікум,викладачі супер,знання сильні дають,особливо:покотило с.с.,

  ,

  РГК це Англійський Оксфорд в Україні! Вдячна всім викладачам за терпіння і турботу,особливо Казіміренко Надії Володимирівні,яка завжди допомагала не лише в навчанні,а й в особистому житті!

  ,

  Це просто суперовий коледж! Мені б хотілося повернутися знову...

  ,

  Галина Миколаївна Чупис та Світлана Павлівна Чміленко - найкращі! дякую за все.

  ,

  Дійсно найкращий у світі навчальний заклад!

  ,

  Коледж просто супер!Кращого ви не знайдете.велика вдячність Чупис Галині Миколаївні.

  ,

  Це найкращі викладачі, які працюють і дають ті знання наякі ми хочемо взяти. Дякуємо вам за турботу і підтримку.

  ,

  супер.....

  ,

  Дякую за все. Особливо Покотило О.С.

  ,

  Доброго здоровья всему педагогическому коллективу и большое спасибо Чупасу Галине Николаевне,от Конодюк Лидии Г.

  ,

  Дякую коледжу за найкращі роки свого студенського життя!

  ,

  Це найкращий в світі коледж. Найкращі викладачі та студенти.

  ,

  Ви просто супер!!!

  Партнери сайту
  Ржищівський фаховий коледж будівництва та економіки
  Ржищівський фаховий коледж будівництва та економіки
  Всі партнери | Стати партнером

  Усі ВНЗ в Ржищеві, а також коледжі та технікуми в Ржищеві, курси в Ржищеві, репетитори в Ржищеві, робота в Ржищеві

  Зворотній зв'язок