Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 14 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

От цього року буде прикольно. В гуртожитку сказали меблі обновлять. Тому що став новий директор. Та іще дуже молодий

,

Хочу поступити в Камінь Каширський на кухара,

,

Хочеться сказати, що учнів з села справді багато але шановні городські дами може ви з своїм великим багажем знань будете поступати в академії у великих містах?
Хто зна може й там вас будуть рахувати з великого села? Дуже добре, що діти з села хочуть вчитися, а не виїжджають на заробітки за кордон після 9 кл. Вчителям хочеться побажати щоб справді навчали дітей і розвивалися самі, а не жили тільки тим що знають і більше зацікавлюйте дітей їхніми професіями щоб було цікаво ходити на уроки!!! Все в руках вчителя, креативний урок сприймається на ура!!!! Відходьте від стереотипів!!!!

,

Все галяк. Нічого не учать, тільки відбувають. А потім, то принеси пачку паперу, то шоколадку за оцінку. І нікому ти не треба.

,

Зараз краще коли Ольга Сергіївна. Можна не ховатися і не тікати, а пихнути і в гуртожитку і в йолочках.і ніхто не заставляє прибирати кімнату. Просто кайфуєш. Тільки їжа в їдальні не дуже. Приходиться бігати в ларьок, що перед училищем по перекуси. Чи сухарики чи чіпси, а можна і пивко. Короче круто відриватися.

,

Яна даний момент навчаюся на 1 курсі освіта краща ніж у школі харчування нормальне, і взагалі ті кому тут не сподобалося нехай би сюди не йшли навчатися їх ніхто не примушував самі пішли а училище найкраще,

,

Чесно кажучи вчилась там всього 1 рік і пішла звідти, тому це не училище, а просто якась "богодєльня"...Ні нормальних знань, ні харчування. Одним словом не раджу!!!

,

Зараз навчаюсь на третьому курсі,в загальному задоволена..гарний навчальний заклад,найкращі викладачі Соловей Ірина Володимирівна, Ромсік Леонід Валерійович та Шумік Ольг Сергіївна..-наш заступник.. Раджу всім навчатись в даному закладі відгуки непогані,гарний колектив....харчування правда слабеньке...

,

Наше училище дуже мені подобається. Воно відкриває багато цікавих і потрібних можливостей. Вчителі ставляться до учнів добре, допомагають здобути потрібні для нас знання. Учнівський колектив дружній і веселий. Мені приємно що я учениця саме цього прекрасного училища!!!

,

Хороше училище! Навчався там 3 роки. Знання, що я там отримав не зрівняються зі школою адже головне те, що у мене був хороший наставник - Смолярчук Сергій Миколайович.
З першого дня навчання він прищеплював нам любов і повагу до вчителів. Цікавий енергійний відкритий розуміючий учнів, з почуттям гумору він легко зацікавлював нас і робив все щоб ідучи з уроку або з виробничого навчання ми винесли з собою максимум знань.
Сергій Миколайович виховав з нас відповідальних людей здатних вижити в нашому багатогранному світі. Гасло Сергія Миколайовича – навчати і навчатися, пізнавати таємниці життя, навчати мислити, слухати і чути, дивитись і бачити, говорити і висловлюватися, а головне – відчувати.
Він прагне виховати людину, добру, чуйну, порядну, товариську, впевнену, самостійну та цілеспрямовану. Людину - особистість.
Мені подобається вислів Сократа «У кожній людині сонце, тільки дайте йому світити». Я вважаю, що тільки справжньому вчителю вдасться запалити це сонце у душах своїх учнів!

,

Училище the BEST!!!!!

,

Я навчалюся зараз у впу№4 там мені не дуже добре. Поясню чому я сама з Камінь- Каширського і те що там багато селюхів це перше, друге у їдальні кормлять не дуже добре і я змушена йти в " наш край" і там докупляти. а якщо подумати логічно то зарас стало краще після того як Сморярчук пішов, а стала ольга сергіївна.

,

Я і моя сестра закінчили це ущилище. Воно дійсно дало нам багато знань, які тепер ми використовуємо в своєму житті. До нас вчителі поставилися із зрозумінням, хоча в школі вчилися не дуже. За це я дуже вдячна їм.
Надіюсь, що наша третя сестра поступить туди і провчиться із задоволенням як і ми

,

Багато моїх односельчан навчаються в цьому училищі, і більшість з них задоволені. Всі вважають, що до нього вступають тільки "тупі". Але на мою думку, це не так. Адже воно справді гарне училище. Рекомендую і вам його!!!

Партнери сайту
Ржищівський фаховий коледж будівництва та економіки
Ржищівський фаховий коледж будівництва та економіки
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Камінь-Каширському, а також коледжі та технікуми в Камінь-Каширському, курси в Камінь-Каширському, репетитори в Камінь-Каширському, робота в Камінь-Каширському

Зворотній зв'язок