Камінь-Каширське вище професійне училищеСпеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

От цього року буде прикольно. В гуртожитку сказали меблі обновлять. Тому що став новий директор. Та іще дуже молодий

,

Хочу поступити в Камінь Каширський на кухара,

,

Хочеться сказати, що учнів з села справді багато але шановні городські дами може ви з своїм великим багажем знань будете поступати в академії у великих містах? Хто зна може й там вас будуть рахувати з великого села? Дуже добре, що діти з села хочуть вчитися, а не виїжджають на заробітки за кордон після 9 кл. Вчителям хочеться побажати щоб справді навчали дітей і розвивалися самі, а не жили тільки тим що знають і більше зацікавлюйте дітей їхніми професіями щоб було цікаво ходити на уроки!!! Все в руках вчителя, креативний урок сприймається на ура!!!! Відходьте від стереотипів!!!!

,

Все галяк. Нічого не учать, тільки відбувають. А потім, то принеси пачку паперу, то шоколадку за оцінку. І нікому ти не треба.

,

Зараз краще коли Ольга Сергіївна. Можна не ховатися і не тікати, а пихнути і в гуртожитку і в йолочках.і ніхто не заставляє прибирати кімнату. Просто кайфуєш. Тільки їжа в їдальні не дуже. Приходиться бігати в ларьок, що перед училищем по перекуси. Чи сухарики чи чіпси, а можна і пивко. Короче круто відриватися.

,

Яна даний момент навчаюся на 1 курсі освіта краща ніж у школі харчування нормальне, і взагалі ті кому тут не сподобалося нехай би сюди не йшли навчатися їх ніхто не примушував самі пішли а училище найкраще,

,

Чесно кажучи вчилась там всього 1 рік і пішла звідти, тому це не училище, а просто якась "богодєльня"...Ні нормальних знань, ні харчування. Одним словом не раджу!!!

,

Зараз навчаюсь на третьому курсі,в загальному задоволена..гарний навчальний заклад,найкращі викладачі Соловей Ірина Володимирівна, Ромсік Леонід Валерійович та Шумік Ольг Сергіївна..-наш заступник.. Раджу всім навчатись в даному закладі відгуки непогані,гарний колектив....харчування правда слабеньке...

,

Наше училище дуже мені подобається. Воно відкриває багато цікавих і потрібних можливостей. Вчителі ставляться до учнів добре, допомагають здобути потрібні для нас знання. Учнівський колектив дружній і веселий. Мені приємно що я учениця саме цього прекрасного училища!!!

,

Хороше училище! Навчався там 3 роки. Знання, що я там отримав не зрівняються зі школою адже головне те, що у мене був хороший наставник - Смолярчук Сергій Миколайович. З першого дня навчання він прищеплював нам любов і повагу до вчителів. Цікавий енергійний відкритий розуміючий учнів, з почуттям гумору він легко зацікавлював нас і робив все щоб ідучи з уроку або з виробничого навчання ми винесли з собою максимум знань. Сергій Миколайович виховав з нас відповідальних людей здатних вижити в нашому багатогранному світі. Гасло Сергія Миколайовича – навчати і навчатися, пізнавати таємниці життя, навчати мислити, слухати і чути, дивитись і бачити, говорити і висловлюватися, а головне – відчувати. Він прагне виховати людину, добру, чуйну, порядну, товариську, впевнену, самостійну та цілеспрямовану. Людину - особистість. Мені подобається вислів Сократа «У кожній людині сонце, тільки дайте йому світити». Я вважаю, що тільки справжньому вчителю вдасться запалити це сонце у душах своїх учнів!

,

Училище the BEST!!!!!

,

Я навчалюся зараз у впу№4 там мені не дуже добре. Поясню чому я сама з Камінь- Каширського і те що там багато селюхів це перше, друге у їдальні кормлять не дуже добре і я змушена йти в " наш край" і там докупляти. а якщо подумати логічно то зарас стало краще після того як Сморярчук пішов, а стала ольга сергіївна.

,

Я і моя сестра закінчили це ущилище. Воно дійсно дало нам багато знань, які тепер ми використовуємо в своєму житті. До нас вчителі поставилися із зрозумінням, хоча в школі вчилися не дуже. За це я дуже вдячна їм. Надіюсь, що наша третя сестра поступить туди і провчиться із задоволенням як і ми

,

Багато моїх односельчан навчаються в цьому училищі, і більшість з них задоволені. Всі вважають, що до нього вступають тільки "тупі". Але на мою думку, це не так. Адже воно справді гарне училище. Рекомендую і вам його!!!


Залишити відгук

Усі коледжі в Камінь-Каширському, а також курси в Камінь-Каширському, робота в Камінь-Каширському