Камінь-Каширське вище професійне училище
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

14
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

От цього року буде прикольно. В гуртожитку сказали меблі обновлять. Тому що став новий директор. Та іще дуже молодий

,

Хочу поступити в Камінь Каширський на кухара,

,

Хочеться сказати, що учнів з села справді багато але шановні городські дами може ви з своїм великим багажем знань будете поступати в академії у великих містах? Хто зна може й там вас будуть рахувати з великого села? Дуже добре, що діти з села хочуть вчитися, а не виїжджають на заробітки за кордон після 9 кл. Вчителям хочеться побажати щоб справді навчали дітей і розвивалися самі, а не жили тільки тим що знають і більше зацікавлюйте дітей їхніми професіями щоб було цікаво ходити на уроки!!! Все в руках вчителя, креативний урок сприймається на ура!!!! Відходьте від стереотипів!!!!

,

Все галяк. Нічого не учать, тільки відбувають. А потім, то принеси пачку паперу, то шоколадку за оцінку. І нікому ти не треба.

,

Зараз краще коли Ольга Сергіївна. Можна не ховатися і не тікати, а пихнути і в гуртожитку і в йолочках.і ніхто не заставляє прибирати кімнату. Просто кайфуєш. Тільки їжа в їдальні не дуже. Приходиться бігати в ларьок, що перед училищем по перекуси. Чи сухарики чи чіпси, а можна і пивко. Короче круто відриватися.


Залишити відгук

Усі коледжі в Камінь-Каширському, а також курси в Камінь-Каширському, робота в Камінь-Каширському