Опис курсу

Безкоштовно. Для самостiйного навчання

Загальні знання для IT (IT Fundamentals)


Команда навчального центру Телесенс Академія пропонує Вашій увазі курс, який представляє собою перелік тем і корисних джерел для самостійної підготовки, які на наш суб'єктивний погляд допоможуть отримати загальне уявлення і розуміння основ. Він буде корисний всім тим, хто хоче стати частиною IT сфери. Дані знання і навички знадобляться Вам при вивченні подальших професійних курсів в навчальному центрі Телесенс Академія. Швидкість і обсяг проходження даного курсу Ви обираєте самостійно. Даний курс спрямований на введення в спеціальність, а не на детальне опрацювання тем і підготовку Вас до професійної діяльності. Курс необхідно розглядати, як розширення Вашого кругозору, вивчення основних визначень і переліку технологій, щоб мати можливість ефективно використовувати спілкування з IT шниками. Розуміти, про що йде мова при спілкуванні з професіоналами, і задавати питання конкретно і по суті.

Чому Ви раніше не побачили перспективність IT сфери?

Якщо не побачили, нічого страшного, ніколи не пізно почати, ганебно не скористатися моментом і не спробувати щось змінити. Все, що не робиться все на краще, хтось сказав: «Талант - це божий дар плюс свинцева попа». Вам необхідно відкрити в собі талант, тобто знайти, то, що закладено Богом або виростити це самостійно, прикладаючи зусилля і проявляючи посидючість, наполегливість і цілеспрямованість.

Ознайомтеся докладно з усім переліком тем даного курсу на нашому сайті. Кожен знайде в ньому щось корисне.

Виникли питання?
Наші контакти: https://telesens-academy.com/


Контактна особа: адміністратор навчального центру - Вікторія

e-mail: telesensacademy@gmail.com
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Акваторія, польський центр
Акваторія, польський центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок