Опис курсу

Обсяг курсу: 2 місяці, Реєстрація відкрита тут

Час проведення: з 19.00 до 21.00, 2 рази на тиждень, вт, чт

Комплексний курс Інтернет-маркетингу в «I-Marketing School» максимально наближений до сучасних бізнес-реалій. Це відмінний старт для тих, хто хоче отримати комплексне уявлення про різних інструментах Інтернет-маркетингу і зрозуміти для вирішення яких бізнес цілей їх варто використовувати. Учасники не просто отримують теоретичні знання та практичні навички, а масу практичних порад і методик від кращих експертів Інтернет-маркетингу.

Наші викладачі - кращі практикуючі фахівці з провідних компаній у сфері Інтернет-маркетингу, таких, як Promodo, ВКонтакте Україна, Artjoker, FreshIT, Ukrainian Advertising Agency, а також незалежні експерти.

Основні модулі навчання:

 • Інтернет-маркетинг, як складова комплексу маркетингу
 • Копірайтинг
 • Контент -маркетинг
 • E-mail Маркетинг.
 • Маркетинг в соцмережах (Facebook, ВКонтакте)
 • Веб-аналітика (Google Analytics, Яндекс.Метрика).
 • SEO. Внутрішні і зовнішні оптіміцація для пошукової видачі. Показники ефективності SEO

Контекстна реклама.

Кому буде корисний цей курс:

 • Тим, хто тільки запускає або розвиває свій бізнес і хоче навчитися сам просувати його в Інтернет або краще зрозуміти, як контролювати виконавців.
 • Тим, хто замислюється про зміну сфери діяльності і хоче більше дізнатися про напрямки роботи у Інтернет- маркетингу.
 • Тим, хто в поточній роботі хоче використовувати інструменти інтернет-маркетингу.
 • Студентам і молодим фахівцям, які хочуть спробувати свої сили в сфері Інтернет-маркетингу, отримати затребувану спеціальність.

Переваги навчання у нас:

 • максимум практики. Кожен наш тренер - експерт у своїй області, який готовий поділитися з Вами своїм унікальним досвідом і напрацюваннями
 • відмінне поєднання знань, досвіду та методик від професіоналів у сфері Інтернет-маркетингу дасть Вам можливість отримати комплексне уявлення про роботу Інтернет-маркетолога і реальні практичні навички.
 • у вас є можливість працювати як над своїм власним проектом протягом навчання так і працювати в команді над іншим практичним проектом.
 • допомога в працевлаштуванні кращим випускникам нашої Школи, рекомендуємо їх нашим партнерам - роботодавцям.

Графік занять: вівторок та четвер з 19.00 до 21.00. Місце проведення - в центрі міста, 5 хв. від м. Історичний музей Тривалість 2 місяці. Старт занять: кожні 2 місяці.

Детальніше про курс на сайті: http://i-marketingschool.com.ua/course/kurs-kompleksnyj-internet-marketing/

Старт групи - кожны 2 місяці. Реєстрація відкрита тут

Кількість місць обмежена. Реєструйтеся сьогодні!

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Анатолий, 03.04.2015, 17:12
Не могу сказать, что после посещения школы я стал гением по поисковой оптимизации или SMM, итак понятно, что для этого надо работать годами, но формат занятий поспособствовал появлению новых идей, которые оказались очень полезными для моего интернет-магазина.
Юлия, 31.03.2015, 23:55
Хотела бы поблагодарить Оксану- руководителя школы, за курсы - они действительно работают) благодаря полученным знаниям и информации в резюме о пройденных курсах - можно в принципе поменять свою проф.ориентацию довольно таки успешно! Даже не ожидала - за 1 день 4 отклика на собеседования и везде прошла на 2 этап) так что курсы "I-marketing school" дают хороший толчок и возможности, спасибо! Советую!
Наталья, 21.01.2015, 16:45
Курс 'Комплексный Интернет-маркетинг' четко научил понимать, что нужно требовать от компаний-подрядчиков, фрилансеров, подчиненных маркетологов, участвующих в маркетинговом комплексе продвижения через интернет. Научилась правильно использовать e-mail Маркетинг, % открытых писем по моей базе рассылки увеличился с 12% до 35% в среднем. Рекомендую всем оффлайн маркетологам вне зависимости от возраста и опыта работы пройти данный курс. Эффективность работы вырастет в разы уже в процессе обучения".
Наталия Виноградская, консультант по маркетингу,
представитель Export-Akademie Baden-Wuerttemberg в Украине
Руководитель проекта "EuroEdu "
Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок