Опис курсу

МИ ПРОПОНУЄМО:

  • Індивідуальні та групові курси польської мови, Skype-курси в Полтаві за потребами клієнта;
  • Курси польської мови для навчання в Польщі;
  • Підготовчий курс для отримання Карти поляка;
  • Курс польської мови для виїзду на роботу до Польщі;
  • Спеціалізовані курси польської мови для туристів.

Наші переваги:

Слов’янські мови – наша спеціалізація! У нас – найкращі викладачі в місті та носії мови, які спеціалізується на навчанні польської мови на всіх рівнях (А1, А2, В1,В2,С1,С2), їхні знання, наполегливість та креативність допоможуть Вам легко засвоїти польську мову на найвищому рівні!

Ексклюзивні матеріали. Ми використовуємо сучасні підручники, розроблені згідно з найновішими методиками вивчення іноземних мов, а також аудіо- та відеозаписи, перегляд фільмів.

Індивідуальний підхід до кожного абітурієнта. Ми уважно вислуховуємо всі побажання наших клієнтів і пропонуємо їм максимально потрібний їм час та інтенсивність занять.

Бібліотека. У нашому Центрі Ви можете почитати або позичити книги, журнали або ж довідники з історії та культури Польщі та інших країн, словники, DVD-диски і таким чином самостійно розвивати свої знання з мови та культури країни, куди збираєтеся поїхати.

Кожен слухач наших курсів має право на безкоштовну консультацію. Не зрозуміли чогось на занятті ?! Наші викладачі НІКОЛИ не відмовлять Вам в додатковій консультації в зручний для Вас та викладача час.

Батьки завжди в курсі…УСПІХІВ своєї дитини. Ми періодично влаштовуємо батьківські збори, для того щоб батьки розуміли на що потрібно більше звернути увагу.

Різні підходи до вивчення мови. Наші педагоги практикують різного роду заняття: сьогодні – граматика, завтра – заняття на розширення словникового запасу, наступного разу – інтерактивне заняття, урок–дебати….Тому, будьте певні, у нас Ви навчитесь не тільки писати і розуміти іноземну, але й говорити!

Контроль на кожному рівні навчання. Ми не дамо Вам розслабитися ! Ми постійно перевіряємо знання своїх учнів! Допомагаємо виправити помилки, аналізуємо їх в групі та індивідуально (за потребою).

Можливість вибору форми оплати. Щомісяця, наперед за семестр, наперед за курс. При оплаті занять за семестр Вам пропонується знижка 5 %, при оплаті за рік – знижка складає 7%. Пропущені за поважною причиною заняття відпрацьовуються.

Сертифікація. У кінці навчального року ми проводимо тестування, після здачі якого кожен зі слухачів курсу польської мови отримує засвідчення з відповідним рівнем засвоєних знань, з зазначеною кількістю відвіданих занять. Окрім того, щороку влітку є можливість пройти СЕРТИФІКАЦІЮ та отримати певний рівень володіння польською мовою (А1, А2, В1, В2) від викладачів польських ВНЗ на території України.

Літні та зимові курси польської мови в Польщі. Разом з нами, Ви маєте можливість вдосконалити польську мову в Польщі. Ми пропонуємо застосовувати свої знання на практиці через спілкування з дітьми із польських шкіл. Організовуємо дитячі польсько-українські туристичні групи. Посприяємо в оформленні документів.

Більше інформації читайте на нашому сайті
http://felisiya.com/kursi-z-vivchennya-inozemnih-mov/


Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Оксана, 24.01.2018, 13:03
Одного дня моя донька Маша прийшла додому і сказала, що її подружка Іра, з якою дружать з дитинства, хоче поступати до Польщі і проходить в Полтаві курси з вивчення польської. Після обговорення вдома і перемовин із батьками Іри, ми прийняли рішення також поступати до польського університету. Почали вивчати мову у Міжнародному освітньому центрі «Фелісія». Так склалося, що подружка Маші передумала із вибором, а мрія доньки збулася – вона студентка 1 курсу університету ім. Марії Кюрі в Любліні. Навчається на факультеті Логістики.
Про центр «Фелісія» - маю тільки позитивні відгуки. Люди, які працюють там, відкривають для наших дітей ширші горизонти. Дуже сподобалося, що могла звернутися до центру у будь-який час і отримувала всі потрібні консультації. Підтримка – величезна, на всіх етапах, починаючи від вибору професії і ВИШу і аж до підготовки документів для візи – у всьому нам допомагала директор Катаєва Олена Степанівна і вся її команда
Катя, 29.11.2017, 07:47
Я навчаюся у Варшаві у Вищій школі eкології і управління (WSEIZ).
Свою мрію про вступ до Польщі я почала з полтавського цeнтру “Фeлісія”, дe мeні допомогли оволодіти мовою і виїхати на навчання закордон. У цeнтрі працюють щирі, відкриті, добрі, розумні і готові завжди простягнути руку допомоги люди. На їх плeчах лeжить доля багатьох дітeй, які в майбутньому готуються стати студeнтами прeстижних польських ВИШів.
Уроки у цeнтрі “Фeлісія” були унікальними і запам’ятаються мені на все життя: цікаві, різносторонні, захоплюючі і вeсeлі. Мeні знову і знову хочеться повeрнутися в тeплі, затишні кабінeти, дe завжди пахло свіжою кавою і випічкою. У цeнтрі завжди панувала домашня атмосфера і люди всі такі… свої, рідні…
Володимир, 28.11.2017, 12:58
Коли мій син сказав, що хоче навчатись у Європі, ми почали шукати, хто нам у цьому може допомогти. Друзі підказали Міжнародний центр «Фелісія». Так ми познайомилися із директором Катаєвою Оленою Степанівною, чудовою людиною, яка через Профорієнтацію допомогла сину зрозуміти, яка спеціальність підходить йому найбільше, а також зорієнтувала серед численного розмаїття ВНЗ Польщі. Добре, що є такі центри, які допомагають людям досягнути мети, за що їм - щирі слова вдячності. Мені сподобалося, що у «Фелісії» був налагоджений з батьками тісний контакт: нас тримали в курсі успіхів дитини, проводили батьківські збори, організовували конференц-зв’язок по скапу з представниками польських університетів, а ми задавали запитання. Дуже позитивно і те, що з дітьми підтримують контакт і після вступу, допомагають вирішити проблеми, якщо такі виникають.
Ми обрали Вищу Школу Банкову у Познані, спеціальність Менеджмент приватного бізнесу.
Оксана, 23.08.2017, 15:22
Про Міжнародний освітній центр «Фелісія» дізналася від співробітників. Коли ми з сином Максимом вирішили, що він буде вступати до польського ВИШу, не сумнівалися ні хвилини, до кого звернутися.
Про Центр можу сказати тільки чудові слова. Мені, як мамі, дуже імпонує, що батьків завжди тримають у курсі подій: які успіхи у дітей, над чим треба попрацювати. Дітям на заняттях давали багато інформації про різні ВНЗ Польщі, порівнювали, розповідали про плюси і мінуси кожного з них, таким чином допомагаючи обрати «своє».
Окрема вдячність пані Мирославі, саме завдяки їй, син отримав хороші знання польської мови. Зараз він уже є студентом університету Лазарського у Варшаві, чому ми безмежно раді!
Залишити коментар
Партнери сайту
Престиж, науково-освітній центр
Престиж, науково-освітній центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Полтаві, а також ВНЗ в Полтаві, коледжі та технікуми в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві

Зворотній зв'язок