Опис курсу

Навчальний центр "Адажио" проводить Курси бухгалтерського обліку і навчання роботі в програмі 1С 8.3. Повний курс (Бухоблік +1С) розрахований на 30 год. Вартість одного курсу від 2200 грн. За бажанням замовника можливе проведення навчання по окремо взятому напрямку (тільки 1С або тільки Бухоблік).Оплата може проводитися частинами.

Навчання проводиться як в ІНДИВІДУАЛЬНОМУ порядку, так і в міні-групах до 5 чоловік в будь-який зручний для слухачів час. Працюємо з 8.00 до 21.00 БЕЗ ВИХІДНИХ.

Навчання може проводитись як на базі навчального центру, так і з виїздом до замовника. Викладання ведеться практикуючим бухгалтером.

Навчальний курс спрямований на отримання прикладних знань з бухгалтерського обліку. У процесі навчання даються конкретно ті знання і навички ведення бухгалтерського обліку, які необхідні слухачам при їхній щоденній роботі.

Навчання проводиться з використанням методичних рекомендацій, комп'ютерної техніки та відео-уроків.

По закінченню курсу видається Свідоцтво і надається КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ СУПРОВІД.

Центр також проводить навчання працівників з питань охорони праці.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Светлана, 25.09.2017, 06:35
Рекомендую всем. Очень устраивал индивидуальный график обучения, получила ответы на все свои вопросы. Я и сейчас поддерживаю отношения с педагогом, но уже как с коллегой по работе.
Залишити коментар
Партнери сайту
Оберемок
Оберемок
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Запоріжжі, а також ВНЗ в Запоріжжі, коледжі та технікуми в Запоріжжі, репетитори в Запоріжжі, робота в Запоріжжі

Зворотній зв'язок