Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Знання англійської мови сьогодні — не перевага, а необхідність. Більш ніж півтора мільярди людей у світі володіють англійською мовою, а частка англомовних ресурсів у мережі Інтернет складає близько 80 відсотків. Людина, яка не розуміє англійської мови в двадцять першому столітті, опиняється в положенні відокремленої від всього світу мовним бар'єром. Немає нічого складного в тому, щоб вивчити англійську. Запишіться на перше безкоштовне заняття на курси англійської мови в Школу ОЛА і ми вам це доведемо :)

Щоб записатись на безкоштовне заняття, необхідно пройти тест на визначення вашого рівня знань, після чого ми вам зателефонуємо та запросимо на перше заняття у відповідній групі.
Всі викладачі мовної школи ОЛА є кваліфікованими дипломованими спеціалістами з гарною вимовою, досвідом навчання та роботи в англомовних країнах, та з цікавими ефективними методиками викладання мови. Головне завдання, яке ми ставимо перед собою — навчити вас спілкуватися. Адже мова — це в першу чергу спілкування!
Крім уроків, ви маєте можливість безкоштовно відвідувати щосуботні розмовні курси з носіями мови та перегляди серіалів з обговоренням і поясненням лексики. А це 8 безкоштовних факультативних занять!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Beetroot Academy
Beetroot Academy
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Хмельницькому, а також ВНЗ в Хмельницькому, коледжі та технікуми в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому

Зворотній зв'язок