Опис курсу

Об’єм курса: 4-5 місяці

Час проведення: вечірня форма

Головною відзнакою "Logos IT Academy" завжди була орієнтація на самі актуальні і сучасні технології програмування. Безумовно сама гаряча область на даний момент - це розробка додатків, веб-сервісів та інших технологій на мові JAVA.


Ми зпроектували унікальну 4,5-місяну програму навчання для освоєння професії Java-розробник. За 4,5 місяці Ви покроково пройдете довгий шлях від навчання до професіонала. Даний курс охоплює самі важливі аспекти в програмуванні на Java, в нього ввійшли всі основні вимоги на вакансію Junior Java developer, програму курсу ви зможете переглянути тут!

Наша задача - сформувати всесторонньо розвинутого Java розробника, це означає, що Ви будете орієнтуватися в самих популярних технологіях та фреймворках, а також добре розуміти “кухню” розробки додатків, сервісів, та технологій на Java.


В програму також закладена база навчання принципам правильної розробки (те, чого так не вистачає багатьом програмістам).


Всі деталі курсу на сайті http://java.lviv.ua/

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Юрій, 11.10.2016, 16:59
Далеко не хороші курси. Є купа питань. Викладають студенти з самих курсів
Залишити коментар
Партнери сайту
Flower Show, міжнародна школа флористики
Flower Show, міжнародна школа флористики
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок