Опис курсу

Програма курсу за напрямом підготовки «Медична косметологія» складена із спеціально розроблених тематичних блоків, що включають теоретичну і практичну підготовку.

До послуг слухачів курсів косметологів обладнана навчальна кімната та професійні кабінети, оснащені сучасним косметологічним обладнанням , розроблені спеціальні програми, складені з урахуванням міжнародних стандартів навчання та сучасних світових тенденцій, адаптовані до умов роботи українських косметологів.

Навчальна програма розрахована на 148 годин ( 58 годин теорії, 90 годин практики), 55 теми теоретичних та 42 теми практичних.

Вас навчатимуть професіонали своєї справи: лікарі, косметологи, візажисти - стилісти, масажисти реабілітологи! Контактна особа: Алла.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Тернопіль, 15.09.2016, 02:19
Шукала курси косметології в Тернополі. На даний час їх типу "викладають" в декількох закладах : на Шептицького (будова дельта банку), Віва-актив і Віарт. Так от, дорогенькі дівчатка, і можливо , хлопчики, жоден з цих закладів не має ні ліцензії на медичну практику, ні дозволів та ліцензій на викладання таких курсів. Ведуть ці курси навіть особи не з медсчестринською освітою Шансів працевлаштуватися після їх закінчення в хорошу клініку або салон - нульові, хфба рівень підвальних перукарень, де втіхаря колять ботокс і роблять контурну пластику губ. Не витрачайте дурно свій час, як це зробила я. В Тернополі немає дійсно нормальних курсів. Львів- Київ. А тут немає що робити.
Анатолій, 16.09.2019, 15:26
Мушу не погодитись. В Тернополі є хороші курси, які проводять лікарі з величезним досвідом. Всі бажаючі можуть звернутись. 097 542 22 51 Адміністатор Аліна.
Залишити коментар
Партнери сайту
Mobios
Mobios
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Тернополі, а також ВНЗ в Тернополі, коледжі та технікуми в Тернополі, репетитори в Тернополі, робота в Тернополі

Зворотній зв'язок