Опис курсу

Розробка і просування сайтів - це дуже затребувані послуги в наш час. Слідуючи приказці: «Якщо вас немає в Інтернеті, то вас не існує», і компанії, і люди хочуть бути представлені в мережі, в цьому Вам можуть допомогти курси по просуванню сайтів в Кривому Розі. Курси веб розробки сайтів дозволять завжди знайти роботу, причому добре оплачувану - в середньому 1500 у.о. у місяць.

Наш курс «Розробка і просування WEB-проектів» допоможе Вам стати фахівцем в цій галузі всього за 1 рік! Почавши навчання з нуля, в результаті Ви зможете стати універсальним фахівцем, який може створити повноцінний сайт, отримати на нього якісний трафік (клієнти, замовлення) і утримати в ТОПі пошукових систем.

Ви пройдете уроки, на яких вивчіть мови web-програмування PHP і JavaScript, відвідайте заняття по роботі з базами даних MySql і web-серверами Apache. Звичайно ж, сайт повинен не тільки стабільно і швидко працювати, а й мати привабливий інтерфейс, тому ми обов'язково зупинимося і на WEB-дизайні для початківців і просунутих користувачів.

В результаті проходження курсу Ви отримаєте знання не тільки за технологіями і інструментам веб-програмування, але і охопите всі етапи будівництва web-сайту від початку і до кінця.

Чому варто освоїти розробку та розробка web-проектів?


  • Висока заробітна плата Front end розробників - Зарплата Junior Frontend Розробника стартує від 600 $ в місяць і доходить до 3500 $ у старших фахівців!
  • Перспективна професія - Зростання IT галузі в світі відбувається в геометричній прогресії, а в Україні - п'ята за обсягами експорту в країні. Це означає, що галузь потребуватиме великій кількості кваліфікованих фахівців.
  • Унікальні умови праці в IT компаніях - Сучасний офіс, комфортне робоче місце, курси англійської, навчання, тренінги, компенсація оплати спортзалу медичне страхування. А так же в офісі завжди є ігрові та кімнати відпочинку.
  • Робота в будь-якій точці світу - Ринок IT - це весь світ. Ви зможете працювати в аутсорсингових компаніях України, виконуючи замовлення іноземних клієнтів. Або ж працювати у FreeLance з будь-якої точки світу, за зручним для себе графіком.
  • Гарантоване працевлаштування - IT індустрія - це єдиний напрямок, де кількість вакансій перевищує кількість фахівців. За даними провідних сайтів з працевлаштування, зараз на одного розробника припадає до 5 відкритих вакансій.

Записатися на консультацію і дізнатися детально про програму навчання можна за телефонами компанії.

Наша адреса: зуп. Ремпобуттехніка, пр-т Миру, 44А

Наш сайт: https://kr.itstep.org/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Кривому Розі, а також ВНЗ в Кривому Розі, коледжі та технікуми в Кривому Розі, репетитори в Кривому Розі, робота в Кривому Розі

Зворотній зв'язок