Опис курсу

Інформація про учбовий центр:Запрошуємо всіх, хто цікавиться Китаєм і його культурою на курси китайської мови. На наших заняттях Ви зможете освоїти цю, на перший погляд складну, мову, а також дізнаєтесь багато нового про культуру і сучасне життя країни.

Також запрошуємо школярів міста! Вивчення китайської мови допоможе розкрити Ваш потенціал і збагатити Ваш багаж знань додатковою іноземною мовою. Тут Ви знайдете нових друзів, з якими зможете посекретничати на знайомій тільки Вам мові.

Запрошуємо самих юних слухачів від 6 до 9 років! Ваших дітей чекає захоплюючий світ китайської мови. Наші викладачі та навчальні матеріали допоможуть веселому та легкому засвоєнню курсу.

Перелік мов, що вивчаються :- курси китайської мови

Форми навчання :групові заняття 3 рази/тиж. по 1,5 години

Кількість студентів в групі :від 6 до 10 осіб

Тривалість навчання :6 рівнів (один рівень - 36 занять)


Документ про закінчення курсів :
сертифікат Інституту по закінченню кожного рівня

У жовтні 2009 року Полтавський університет економіки і торгівлі (ПУЕТ) уклав договір про співробітництво з Харківським національним університетом ім. В. Н. Каразіна. Першим проектом реалізації даної угоди стало підписання робочої програми про створення на базі ПУЕТ філії Іституту Конфуція Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

Першим кроком у діяльності цієї філії стала організація роботи в ПУЕТ курсів з вивчення китайської мови. Почалося формування бібліотеки друкованої та електронної літератури, насамперед підручників і словників. Для проведення занять через Інститут Конфуція запрошені викладачі з Китаю, спеціально обладнані аудиторії.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Полтаві, а також ВНЗ в Полтаві, коледжі та технікуми в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві

Зворотній зв'язок