Опис курсу

Відкрито набір на кінологічні курси Навчального центру комунального підприємства «Центр поводження з тваринами» за спеціальністю кінолог - інструктор з робочих якостей.

Ви дізнаєтеся про фізіологію, анатомію, екстер'єр, психологію собак, навчитеся розуміти і коригувати їх поведінку, отримаєте теоретичні та практичні знання з вирощування, утримання та годування, опануєте знаннями визначення стану здоров'я собаки, надання першої ветеринарної допомоги собаці, освоїте традиційні і сучасні методи дресирування собак, спеціального дресирування.

Курси веде досвідчений викладач кінології з 35-річним стажем Харківської державної зооветеринарної академії, суддя колегії суддів з робочих якостей і екстер'єру.

Локація:

Навчальний центр КП «Центр поводження з тваринами», муніципальні майданчики для дресирування собак - практичні заняття, за участю власних собак курсантів або собак, які надаються Навчальним центром КП «ЦОЖ».

Харківська державна зооветеринарна академія - теоретичні заняття. Тривалість: 3 місяці - 2 заняття в тиждень.

Результат:

По закінченню курсу буде виданий сертифікат. Курсантам надається можливість проходження стажування на базі КП «Центр поводження з тваринами».

Область застосування спеціальності: взаємодія з власним собакою, робота в клубах собаківництва, розплідниках, приватним інструктором - кінологом, в поліції, в МНС, в інших державних, охоронних і приватних структурах і відомствах (за умови відповідності вимогам, заявленим до вакансій).

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок