Опис курсу

FUNDACIÓN REAL MADRID Clinic це програми підготовки футбольних груп від 7 до 15 років (хлопчики і дівчатка), які хочуть поліпшити і розвинути свої футбольні навички та освоїти ідеальні футбольні комбінації під керівництвом досвідчених тренерів Реал Мадрид.

Мета таких програм: відкрити новачкам професійний підхід до тренувань, і вдосконалити футбольні навички з методики Академії Реал Мадрид, показати і відкрити основи відомого клубу і навчити його цінностям: робота в команді, повагу до оточуючих, самоконтроль, працелюбність Ці навички знадобляться не тільки на поле, але і в житті. Але якщо дитина показує хороші результати і демонструє неординарні здібності, батьки таких дітей, можуть розглянути можливість на подальше навчання і продовжити тренування в нашому клубі.
Тренера, які проведемо програми і розробляють її навчальні заняття і методику, є тренерами молодіжної академії Реала і мають багатий досвід роботи в Академії. Навчальні спортивні заняття розробляються відповідно до методики використовуваної для навчання молодіжних команд академії Реала і в поєднанні з особистою підготовкою учасників.

Тривалість програми зазвичай це п'ятиденний курс, з понеділка по п'ятницю.

Групи по 25 учасників для занять з тренером.По закінчення програми всі учасники отримують диплом від Фонду Реал Мадрид, форму RMF, пам'ятні призи.

Все участінік будуть розділені на 3 вікові групи 7-9, 10-12, 13-15 років.

В Україні програми заплановані на період літніх і осінніх канікул.

На аналогічнин програми в Іспанії, наша компанія організовує набір в групи по 25 чоловік на літні канікули 2019 року.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок