TRN.ua 12 років Приховати банер
Опис курсу

Базовий курс складається з двох модулів - курс «Базовий-СТАРТ» і курс «Базовий ПРОФІ-СТАРТ». Кожен, хто приходить навчатися на курс «Базовий - старт» в подарунок отримує курс «Базовий ПРОФІ-СТАРТ».

Одне заняття на курсі «Базовий-СТАРТ» триває 4 години і в той же або інший день ще 2-3 години, починаючи з другого заняття, триває курс «Базовий ПРОФІ-СТАРТ». Тобто, якщо ви займаєтеся на двох модулях, то загальна кількість годин заняття: 6-7 годин.

Чим відрізняються ці два модуля? Рівнем навчання.

На курсі «Базовий - СТАРТ» наше завдання навчити вас вільно кроїти основи спідниць, брюк, блузок, сорочок, суконь на себе, дітей і стандартні чоловічі і жіночі фігури.

Саме на курсі «Базовий - СТАРТ» закладаються основи методу. Рівень цього курсу - аматорський, але без цього вам не буде зрозумілий наступний рівень - «Базовий ПРОФІ-СТАРТ». На цьому курсі ми ще не говоримо про швидкість і точності побудови викрійки на нетипові фігури. Але ви легко будете будувати викрійки на дітей, стандартні чоловічі і жіночі фігури і отримаєте точну основу на себе - навіть якщо ваша фігура далеко не стандартна (в цьому випадку, вам допоможе викладач).

На курсі «Базовий старт» практично немає домашніх завдань - ви встигаєте все викроїти на занятті і прийти зі своєю готової викрійкою на технологію пошиття, де зшиє на себе вже готовий виріб. Вам буде виданий "розумний конспект", який полегшить ваше навчання.

Ви обов'язково отримаєте сертифікат про закінчення курсу початкового рівня, якщо зшиє не менше трьох виробів за 4 місяці і надішлете ваші фото робіт. Тобто отримати сертифікат на цьому рівні дуже просто. А ось на курсі «Базовий ПРОФІ-СТАРТ» ви навчаєтеся вже на більш професійному рівні прийомам швидкісного крою, дізнаєтеся особливості точного крою на найскладніші і нестандартні фігури. Цей курс розрахований на людей, які хочуть швидко і точно кроїти на все типажі фігур -і стандартні і нестандартні жіночі, чоловічі, дитячі. Тут відпрацьовується чіткість і точність крою і, відповідно, підвищуються вимоги до учнів. Так як це - перший крок до професійного освоєння крою «Унімекс».

На курсі «Базовий ПРОФІ-СТАРТ» обов'язкові виконання домашніх завдань і ваш подарунок - тобто безкоштовне навчання на курсі діє тільки за умови їх виконання. Тобто при першому невиконане завдання до уроку, ви будете вчитися тільки на курсі «Базовий - СТАРТ» - так як цей курс вас не напружує і тільки допомагає отримувати задоволення від конструювання одягу. Частина завдань курсу «Базовий - ПРОФІ-СТАРТ» виконується відразу на занятті за допомогою викладача. Те, що не дороблено - обов'язково виконати вдома.

Завдань не складні і цілком здійсненні (у всякому разі, всі наші учні з ними справляються вже близько 30 років), але вони зажадають від вас концентрації на навчанні і саме це завжди дає чудовий результат, тому що від вас буде потрібно кроїти відразу в натуральну величину на конкретних клієнтів (це все учні у вашій групі) і там же ви пройдете практику примірок. У нашій майже тридцятирічної практиці навчання ще не було жодної людини (навіть якщо він прийшов просто з вулиці, не маючи досвіду крою та пошиття), який би, зробивши практичні роботи, не навчився методу. Всі, хто це зробив - кроять легко і вільно. Якщо ви до цього готові - вчіться. Ні - приходьте, коли будете готові. Але в цьому випадку ви будете цей курс вже оплачувати. Вартість курсу «Базовий - ПРОФІ-СТАРТ» дорівнює вартості курсу «Базовий-СТАРТ»


Курс "Базовий - СТАРТ" 4 години і "Базовий- ПРОФІ-СТАРТ" 2-3 години. Програма двох модулів:

 • Урок1 Базовий - СТАРТ тривалість 4 години1. Азбука методу Унімекс. Вимірювання та їх позначення. Спідниця сонце, напів-сонце, ¼ сонце-кльош, «двох шовная по косій».
 • Урок 2 Базовий - СТАРТ тривалість 4 години1. Спідниця прямого силуету на себе, на стандартні чоловічі і жіночі фігури і на дітей.2. Спідниця - рік з еластичних тканин.
 • Урок 2 «Базовий- ПРОФІ-СТАРТ» 2-3 години1. Побудова ідеально точної форми лінії талії в спідниці на нестандартну фігуру.2. Як враховувати асиметрію в нестандартних фігурах для точної посадки вироби без примірки.3. Конструювання спідниці-годе з нерозтяжних тканин на нестандартні фігури без примірки.
 • Урок 3 Базовий - СТАРТ тривалість 4 години1. Штани (передня половинка) класичні на себе, на стандартні чоловічі і жіночі фігури і на дітей.2. Моделювання спідниць (початковий рівень).
 • Урок 3 «Базовий- ПРОФІ-СТАРТ» 2-3 години1. Внесення волого-теплової обробки в конструкцію основи штанів (другий варіант побудови штанів). Можливість крою брюк без волого-теплової обробки.
 • Урок 4 Базовий - СТАРТ тривалість 4 години3. Моделювання брюк.2. Побудова задньої половини брюк (перший варіант).
 • Урок 4 «Базовий- ПРОФІ-СТАРТ» 2-3 години1. Вплив живота, повноти ноги, різної величини і форми сідниць, форми ноги, зміщення стрілки на ідеальну посадку штанів на нестандартну фігуру. Як без примірки отримувати точну викрійку на нестандартну фігуру.
 • Урок 5 Базовий - СТАРТ тривалість 4 години1. Побудова ліфа (плечовий основи) на себе, дітей і на стандартні чоловічі і жіночі фіури. Побудова виробів прямого силуету.2. Моделювання ліфа за допомогою перенесення виточок.
 • Урок 5 «Базовий- ПРОФІ-СТАРТ» 2-3 години1. Побудова плечової основи на нестандартні фігури.
 • Урок 6 Базовий - СТАРТ тривалість 4 години1. Спрощене з'єднання плечової і поясний основи (основа для будь-яких виробів прямого силуету і полупрілегающего блузок, суконь і т.д.)2. Рукав на стандартну фігуру.3. Моделювання рукавів.
 • Урок 6 «Базовий- ПРОФІ-СТАРТ» 2-3 години1. Талієвиє виточки в спрощеному з'єднанні плечовий і поясний основи.
 • Урок 7 Базовий - СТАРТ тривалість 4 години1. Конструювання сорочок різних силуетів на чоловічі, жіночі та дитячі фігури, плоский крій, сорочковий рукав.2. Конструювання комірів стійка. Сорочковий комір. Сорочковий комір на відрізний стійці. Плоско лежачий комір.
 • Урок 7 «Базовий- ПРОФІ-СТАРТ» 2-3 години1. Побудова класичного одношовних рукава на нестандартну руку. З'єднання рукава з проймою по контрольним точкам.2. Регулювання посадки рукава.3. Побудова двошовний рукава.
 • Урок 8 Базовий - СТАРТ тривалість 4 години1. Моделювання рукавів.2. Конструюємо «спідницю мрії» і «штани мрії». Крій за ескізом або фото.3. Форма спідниці-штанів на себе, стандартну фігуру і дітей.
 • Урок 8 «Базовий- ПРОФІ-СТАРТ» 2-3 години1. Побудова комірів: шалевий, англійський, апаш.2. Перевірки правильності побудови викрійки і зняття мірок на викрійці, без повторного зняття вимірів по фігурі (як самостійно оцінити правильність зняття мірок і побудови викрійки.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Результат, центр освіти
Результат, центр освіти
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок