Опис курсу

Мовна школа "Європейський вибір" пропонує вам курс з підготовки до міжнародного іспиту з китайської мови China`s Hanyu Shuiping Kaoshi, також відомий як HSK або Chinese Proficiency Test

Найкращий доказ Ваших знань китайського мови-це успішна здача міжнародного кваліфікаційного іспиту HSK

  • HSK 1 Це самий початковий рівень. Він розрахований на новачків, які ще не вміє ні читати, ні писати. Словниковий запас - 150 ієрогліфів.
  • HSK 2 призначений для тих, хто має словниковий запас 300 часто вживаних слів і відповідні знання елементарної граматики, може підтримати спілкування на нескладні теми в рамках найбільш часто зустрічаються в побуті тем.
  • HSK 3 передбачений для тих, хто вже трохи розмовляє і бажає розвивати якісні навички письма і спілкування китайською мовою. Словниковий запас у розмірі 600 слів.
  • HSK 4 - для тих, хто має словниковий запас в розмірі 1200 слів і відповідними знаннями граматики, може брати участь в бесіді з носіями китайської мови на різні теми.
  • HSK 5 - рівень для тих, хто володіє китайською на рівні вище середнього і має словниковий запас 2500 слів, може читати газети і журнали, розуміти телепередачі, виступати перед аудиторією на китайській мові.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Miniboss business school Dnipro, бiзнес-школа
Miniboss business school Dnipro, бiзнес-школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Полтаві, а також ВНЗ в Полтаві, коледжі та технікуми в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві

Зворотній зв'язок