Опис курсу

Мрієте швидко і легко навчитись конструювати, моделювати, шити та кроїти, проте не маєте жодних (або достатньо) навичок та знань, а тим паче досвіду? Не знаєте чим себе зайняти і шукаєте нове захоплення, новий напрямок, де зможете себе успішно реалізувати? Розгублені і невпевнені бо не знаєте з чого почати і як правильно навчитись створювати одяг з “нуля”? Читаєте різні статті, шукаєте відеоуроки, пробуєте шити та кроїти самій щоб навчитись, проте самій не дуже вдається?

Тоді курс “Мистецтво Крою та Шиття” від Львівської Школи Моди - це саме те, що вам потрібно!

По завершенню даного курсу, ви навчитесь з легкістю конструювати, моделювати, шити та кроїти поясні та плечові вироби, такі як штани, спідниці, сукні, блузки і т.д.

В кінці курсу ви розробите та пошиєте свої перші речі такі як спідниця, штани, шорти та сукню, блузку, сорочку і т.д. - на вибір. Ви будете вміти сконструювати та пошити практично будь-який одяг (поясний або плечовий виріб) “з нуля” для себе або для будь кого-іншого.

Ви отримаєте нове хоббі, нове захоплення, яким зможете заповнити свій вільний час (і не тільки). Вам відкриються двері у новий напрямок, нову сферу, у якій ви зможете себе успішно реалізувати і розвиватись як професіонал та творча особистість.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
WinWin, Cambridge  educational center
WinWin, Cambridge educational center
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок