Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Докладна інформація про компанію

Поглиблений практичний курс по налаштуванню і ведення пошукової, контекстно-медійної, мобільного та відеореклами Google AdWords і Yandex.Direct для початківців фахівців, відділів маркетингу і власників бізнесу. Програма всього курсу заснована на практичних заняттях, вже з другого заняття Ви почнете налаштовувати свою першу рекламну кампанію. Всі завдання протягом курсу покликані навчити Вас всім можливим стратегія і типам налаштувань, а також навчитися читати правильно результати і оптимізувати рекламні акаунти Ваших клієнтів або Вас.

Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Проходил курс для работы со своим бизнесом. Очень доволен результатам и навыками которые я получил. Я не молодой человек и совсем далек от всего это, поэтому думал, что не смогу обучиться и все бестолку. Но, уже с первого занятия мои опасения развеяли, очень доступная подача материала, для меня просто все разжёвывали и очень терпеливый преподаватель =) Вообщем я очень доволен результатом)

Партнери сайту
WonderLab, Академія Реальних Знань, для дітей і підлітків
WonderLab, Академія Реальних Знань, для дітей і підлітків
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок