Докладна інформація про компанію

Допомагаємо українським студентам вступити нанавчання до Польщі. На базі 9 класу можна вступити набезкоштовне навчання до технікумів, та на базі 11 класуможна вступити до Університету. Після закінченнявидається диплом європейського зразка. Який визнаєтьсяу всіх країнах Європи.

Курси
Категорії курсу: мовні - польська мова.
Вік аудиторії: дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
від 50 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
(по 4 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Дуже класна школа! Викладачі дуже приємні та привітні , жодного разу моє заняття не пройшло без посмішки, тут вміють створити приємну атмосферу навіть на уроках, а ще мені подобається як ця школа підлаштовується під кожне свято, і дарує учням солодкі сюрпризи!! Якщо шукаєте іноземну сучасну школу, тоді я вам рекомендую Take it Easy!!!!

,

Керівництво та викладачі - справжні знавці своєї справи. Навчальний матеріал цікаво подається та легко запам'ятовується - на заняттях ніколи не буває нудно. Зручний графік занять, можна вибрати час, який найкраще підходить. Демократичні ціни. Тому однозначно рекомендую!

,

Я захоплююсь Вашою школою, атмосфера реально, як удома. Отримала Ваш диплом - і пишаюся собою! Тепер маю змогу сама викладати, уже маю маленьких учнів, які мене надихають! Дякую усім, хто підтримував у вивченні мови, Вашій школі вдячна найбільше! Успіхів Вам у подальшій роботі!

,

Дуже сподобалось навчатись у Вашій школі. Була приємно здивована, що не потрібно сидіти за партами! Мені попалась супер крутий викладач - креативна та весела молода дівчина! Успіхів Вам та натхнення із новими учнями!

Усі курси в Вінниці, а також ВНЗ в Вінниці, коледжі та технікуми в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок