12 років Work.ua Приховати банер
Докладна інформація про компанію

Сьогодні бути фінансово освіченим, приносить дуже багато користі. Завдяки цьому відкриваються нові можливості, відбувається особистий та професійний ріст. «Be Rich» це центр розвитку фінансового інтелекту, навчання в якому здійснюється з використанням сучасної методики.

 Ми навчаємо граючись, це дає можливість за короткий час оволодіти навиком, бачити навколо себе можливості для заробітку і використовувати їх. Ставити і досягати мети. Розвинути економічне мислення. Втілювати найсміливіші задуми. Навчаючись у нас ви дізнаєтесь, як працює фондовий ринок, інвестиції в бізнес і нерухомість. Як стати фінансово незалежним. Навчитеся мислити як успішна людина. Керувати вашими доходами і часом. Вмінню вести переговори. Налагоджувати партнерські відносини.

 Методика навчання розроблена для людей різного віку від 8 до 100 років. Під час навчання імітується реальне життя людини в фінансово-економічних умовах України. Ви пройдете шлях від найманого працівника до мільйонера.

Напрямки нашої діяльності:

  • бізнес ігри;
  • тренінги;
  • консультації; 
  • групове навчання;
  • корпоративне навчання;
Курси
Категорії курсу: позашкільна освіта - бізнес-школа; професійні, підвищення кваліфікації - психологія, особистісний розвиток, фінанси, страхування.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Посещала игровой курс в "Be Rich" за одну игру уже меняется отношение к себе и своим возможностям. Спасибо за ваши старания, за чудесно проведенное время с пользой.

Усі курси в Вінниці, а також ВНЗ в Вінниці, коледжі та технікуми в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок