Докладна інформація про компанію

Хаб життєвого успіху Stairway - це школа нового покоління. Наші викладачі ставлять перед собою найважливіше завдання - вчити бути успішними і затребуваними в житті.

ЯКІСНІ ЗНАННЯ І СПРИЯТЛИВЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ РОЗКРИТТЯ ОСОБИСТОСТІ!

Ми – колектив креативних викладачів-тьюторів, який гарантує кваліфіковані консультації та результативну підготовку у новому форматі. Наріжним каменем нашої діяльності є людська особистість і її інтереси, право на щасливе майбутнє і дієву самореалізацію. А це значить – індивідуальний підхід до кожної дитини; комфортна й домашня атмосфера навчання.

ДОСВІДЧЕНІ І КВАЛІФІКОВАНІ ВИКЛАДАЧІ

Ми залучаємо до роботи найкращих викладачів, які мають не лише глибокі знання зі свого предмету й чималий педагогічний досвід, але й широкі інтелектуальні горизонти і розуміння сучасної реальності, використовують ефективну методику навчання. Кандидатуру кожного потенційного викладача вивчає досвідчений HR-менеджер. Відбір здійснюється на підставі тестування, яке передбачає в т.ч. діагностування психологічного стану, IQ i EQ кожного претендента.

МИ – КОМАНДА АМБІТНИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ

У нас за плечима успішні проекти, досвід роботи і стажування в зарубіжних навчальних закладах. Наш стиль – інноваційність, раціоналізм, практичне спрямування. Наше кредо – Imposible is nothing! Неможливе є можливим!

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ВИКЛАДАННЯ

Ми детально відстежуємо процес навчання, зміст і якість знань, що надаються в Хабі. Наприкінці кожного навчального курсу всі учні проходять анонімне анкетування, яке дозволяє виявити можливі недоліки у роботі викладачів і ухвалити необхідні кадрові рішення.

КОМФОРТНИЙ ГРАФІК РОБОТИ

Ми зацікавлені у тому, аби наші заняття органічно вписувалися у звичний розпорядок Вашого життя, а відвідування Хабу гармонійно співіснувало з Вашими повсякденними справами. А тому наші менеджери врахують усі Ваші побажання щодо розкладу занять.

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА

До пакетів курсів входять поради кваліфікованого психолога «Чому не варто боятися ЗНО?». Консультування дітей та підлітків, батьків. Вирішуємо проблеми сімейних взаємовідносин. Психосоматика.

Курси
Категорії курсу: онлайн - онлайн курси; науки та підготовка до зно - історія, мова.
Вік аудиторії: молодша школа, середня школа, студенти, дорослі.
від 100 грн
-10%
Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Набирают репетиторов без образования. Врут, что специалисты. А там учат те,кто сами изучают год-два. Я очень недовольна осталась. Раньше изучали английский -было более менее,но перешли на индивидуальное обучения с репетитором дома, сюда в этом году пошли на корейский. Оказалось ведет его женщина,которая не имеет ни одного диплома,сертификата и опыта. Маслова Елена Станиславовна пришла без знаний и диплома-позор брать таких учителей. Чему может научить ,если сама студентка. Чем руководство оправдало такой выбор? В городе полно нормальных преподавателей,а не проходимцев. Никому не советую после этого школу. В следующем году не пойдем и знакомые уйдут с нами.

Партнери сайту
Сімейний центр розвитку та психології дитинства
Сімейний центр розвитку та психології дитинства
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок