Докладна інформація про компанію

Учбовий центр «Баланс+» має багаторічну історію. Офіційне відкриття центру відбулося у вересні 2003 року. Саме тоді почався цілеспрямований і систематичний набір і інтенсивні групові заняття. Хоча до цього, протягом п'яти років існували окремі індивідуальні курси і нерегулярні групи.

Центр професійного розвитку персоналу організовано за активного сприяння і допомоги Науково-технічного центру «Інформаційні системи» та Науково-виробничого об'єднання «Баланс +». Навчання проводиться за ліцензією Міністерства освіти України АВ № 395701 від 05.05.2008

Основна мета, яку ставлять викладачі та адміністрація навчального центру: високоякісна підготовка кваліфікованих фахівців-практиків, що володіють міцними і системними знаннями, вміннями та навичками в досліджуваних спеціальності.

Центр професійного розвитку персоналу «Баланс +» - це одна з найбільших і найкращих навчальних центрів Полтавської області з підготовки і підвищення кваліфікації фахівців за кількома напрямками.

Наші викладачі та тренери - досвідчені й талановиті педагоги, які мають спеціальну освіту і які є безумовними та експертами в своїх галузях знань. Особливою цінністю кожного з них є вміння доступно і цікаво викладати свої дисципліни, доносити інформацію в простій і ясній формі. Кожен з них не просто дає знання з певної дисципліни, а змушує слухача полюбити свою спеціальність, побачити в ній щось особливе, властиве тільки їй.

Будівля навчального центру розташовується в центрі міста, на перетині найбільших транспортних артерій, тому добратися на заняття не буде складно. Лекційні аудиторії, кабінети практичних занять, комп'ютерні класи та тренінгові зали розташовані в одному приміщенні, тому учням немає необхідності переходити з однієї будівлі в іншу.

Залежно від вашого розпорядку дня ви можете вибрати найбільш підходящий для вас графік занять - заняття в групах проводяться в ранковий, денний або вечірній час, а графік індивідуальних занять визначаєте ви самі!

Після закінчення навчання видається свідоцтво, диплом або сертифікат встановленого зразка, які підтверджують проходження курсу.

Курси
Категорії курсу: комп'ютер - веб-дизайн.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі.
від 5400 грн
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Кременчуці, а також ВНЗ в Кременчуці, коледжі та технікуми в Кременчуці, репетитори в Кременчуці, робота в Кременчуці

Зворотній зв'язок