Докладна інформація про репетитора

Ворник Володимир Григорович - сертифікований консультант по бізнесу з 20-річним досвідом комерційної діяльності в Україні. З них 11 років - проектний консалтинг, консультації з підвищення ефективності бізнесу компаній. А так само проведення семінарів, тренінгів. Має авторське свідоцтво ПА №41-21 від 8.05.2001 на п'ятнадцять бізнес - тренінгів під загальною назвою «Техніки та методи досягнення великих обсягів продажу». У матеріалах тренінгів та методики їх проведення є «ноу-хау», на прийоми і методи: активних продажів, стратегічного маркетингу, створення бізнес-команд, логістики, та ефективного управління підприємством, продажами і персоналом. Дані методи та інструменти, розроблені ним на основі практичної роботи над різними проектами в Україні.

На замовлення підприємств, Володимир Григорович проводить корпоративні бізнес-практикуми та тренінги, розробляє проекти з виведення українських компаній в лідери ринку, проводить атестацію і тестування персоналу з метою видачі рекомендацій щодо подальшого підвищення кваліфікації співробітників їх ефективної мотивації та кар'єрного росту.

Спеціалізація

Криза менеджмент, бізнес-тренінгові програми, бізнес-консультації, бізнес-проекти, аудит бізнес-процесів на фірмі і складання плану з усунення факторів уповільнюють розвиток підприємства. Розробка структури підприємства, з описом кожного бізнес-процесу та їх взаємодію між собою. Тестування персоналу, курси підвищення кваліфікації для корпоративних тренерів.

Чим відрізняються наші бізнес-програми - бізнес-практикуми, тренінги.

Вони містять методи і техніки, що відрізняються, від загальновідомих, тому на них є авторське свідоцтво, що підтверджує їх нестандартність і ефективність. Вони складені фахівцем-практиком, що має великий практичний досвід у комерційній діяльності.

На заняттях застосовуються методи і технології, прийоми ведення бізнесу, які вже випробувані на практиці на українському ринку. Підприємства, які впроваджують ці методи і техніки - збільшують обсяги продажів своєї продукції в кілька разів.

Ворник Володимир Григорович має тисячі позитивних відгуків, від власників і керівників підприємств які реально досягли успіхів, застосувавши на практиці отримані знання.

Курси
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - продаж, переговори.
Вік аудиторії: дорослі.
від 2000 грн
-5%
Категорії курсу: професійні, підвищення кваліфікації - керування, менеджмент.
Вік аудиторії: дорослі.
від 2500 грн
-5%
Поки ніхто не дав оцінку цьому репетитору, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте репетитора і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі репетитори в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок