Work.ua 13 років! З днем народження! Приховати банер
Опис курсу

Пропонуємо підготовку: Гете-сертифікат Goethe-Zertifikat (A1-C2) ZOP KDS GDS TestDaF ZDfB PWD ZMP в Запоріжжі.

Інформація про викладачів:
Поряд з великим досвідом викладацької діяльності, всі наші репетитори мають вищу філологічну освіту, сертифікати та дипломи міжнародного зразка не нижче С1, постійну мовну практику з носіями німецької мови.
Вся інформація про технології які використовуються нами, і наших репетиторів професіоналах, на основному сайті http://online-language.org.

Основні пункти:

  • Якісна підготовка до отримання дипломів Гете-інституту Goethe-Zertifikat, іспитів ZMP ZOP KDS GDS ZDfB PWD починається, перш за все, з першого безкоштовного заняття, на якому Ви отримуєте уявлення про специфіку викладання і самого викладача. Тестується Ваш рівень знань і даються рекомендації.
  • Процес викладання побудований на використані інтернет технологій дистанційного навчання і зокрема програми скайп. Це дозволить Вам не обмежуватися територіальними рамками і займатися з кращими репетиторами України.
  • Всі фахівці мають необхідний рівень і досвід. Це дозволяє проводити якісну підготовку до отримання дипломів TestDaF, ZDfB, PWD, ZMP, ZOP, KDS, GDS, Гете-сертифікату Goethe-Zertifikat рівнів - (A1-C2) в Запоріжжі для людей з будь-яким рівнем мови.

Ви можете отримати знижку 5% або безкоштовно кожне 20-е заняття. Якщо повідомте нашому адміністраторові що знайшли нас на (www.osvita.com.ua).

Детальніше:

Назва школи: Dialogue online

тeл.: 095-235-14-50
Skype: online.language
E-mail: info@online-language.org
ICQ: 336410997

Сайт представника у Запоріжжі www.dialogue-zp.at.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Запоріжжі, а також ВНЗ в Запоріжжі, коледжі та технікуми в Запоріжжі, курси в Запоріжжі, робота в Запоріжжі

Зворотній зв'язок